Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μετά από ερώτηση συμφορουμιτη για το πώς βάζουμε play store κλπ ανεβάζω τα βήματα!

στην τελευταία φωτο δεξιά στα κυκλακια επειδή τις έχω κατεβάσει τις εφαρμογές εμένα λέει κάτι κινέζικα.σε όσους δεν τις έχουν δείχνει ένα βελάκι για να τις κατεβάσουν

 

[ATTACH]48714[/ATTACH][ATTACH]48715[/ATTACH][ATTACH]48716[/ATTACH][ATTACH]48717[/ATTACH][ATTACH]48718[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μία από τα ίδια και γω πήρα το τραίνο για το Huawei Honor 6 που το περιμένω τα επόμενα 24ωρα :happy: αλλά έχω ακόμη μια μικρή πρόσβαση σε Honor 3C άμα χρειαστείτε βοήθεια ίσως μπορέσω να κάνω κάτι.

 

Σήμερα, ύστερα απο μερικούς μήνες ΑΡΙΣΤΗΣ συμβίωσης, αποχωρίστηκα το 3C (πουλήθηκε σε έναν ξάδελφο εξ Ιταλίας που ήθελε άμεσα δικαρτο & αξιόπιστο smartphone). Εχοντας δοκιμάσει πάνω από 20 διαφορετικά smartphones την τελευταία διετία, ομολογώ οτι ήταν (ειναι) από τις πιο ολοκληρωμένες και τίμιες λυσεις/προτάσεις.-

Ειμαι σε αναμονή (άμεσα) ενός OnePlus One, αν μου "κατσει" στο μέγεθος/χέρι, θα το κρατήσω (οι προδιαγραφες είναι άριστες), αν όχι θα το δώσω και θα πάρω Huawei Honor 6...!

Θα τα λέμε λοιπόν, ίσως λίγο σπανιότερα στο συγκεκριμένο νήμα...

μην χαθείτε μπορεί να σας χρειαστούμε!!!

:D:D

Link to comment
Share on other sites

μετά από ερώτηση συμφορουμιτη για το πώς βάζουμε play store κλπ ανεβάζω τα βήματα!

στην τελευταία φωτο δεξιά στα κυκλακια επειδή τις έχω κατεβάσει τις εφαρμογές εμένα λέει κάτι κινέζικα.σε όσους δεν τις έχουν δείχνει ένα βελάκι για να τις κατεβάσουν

 

[ATTACH]48714[/ATTACH][ATTACH]48715[/ATTACH][ATTACH]48716[/ATTACH][ATTACH]48717[/ATTACH][ATTACH]48718[/ATTACH]

 

ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σου φίλε, στο 3 όμως τη κάνω γιατι μπερδεύτηκα?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σου φίλε, στο 3 όμως τη κάνω γιατι μπερδεύτηκα?

εκεί που σε μένα λέει open εάν δεν έχεις play store και maps εσένα δεν λέει download? Αν ναι κατέβασε τα.

τώρα που το θυμήθηκα επειδή έχεις την 141 ΠΡΙΝ τα κάνεις αυτά επειδή εγώ έχω την 4.8.16 κιτκατ ίσως διαφέρουν.όποτε πήγαινε λίγα ποστ πιο πίσω κάτι βρες την τελευταία κιτκατ σε λινκ κατέβασε την.και μετά από το μενού updates, local update πέρασε την.έχει ελληνικά τα πάντα κιόλας.μετά κανε τα βήματα.

Όταν κατεβάσεις την κιτκατ φτιάξε ένα φάκελο στην κάρτα μνήμης με το όνομα dload και μέσα βάλε μόνο το αρχείο update.app.μετά κάνεις την αναβάθμιση μέσω local update.

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Μονο εμενα το κανει η και σε αλλους ,

Δεν μου βγαζει την συσκευη για να κανω εγκατασταση εφαρμογες απο το playstore απο τον υπολογιστη και να εγκατασταθουν αυτοματα οταν συνδεθει με wifi το κινητο

ver 4.8.1

Link to comment
Share on other sites

Μονο εμενα το κανει η και σε αλλους ,

Δεν μου βγαζει την συσκευη για να κανω εγκατασταση εφαρμογες απο το playstore απο τον υπολογιστη και να εγκατασταθουν αυτοματα οταν συνδεθει με wifi το κινητο

ver 4.8.1

σε εμένα την δείχνει.είσαι σίγουρος ότι έχεις εγγράψει τον ίδιο gmail λογαριασμό στον υπολογιστή ΚΑΙ στο κινητό;

Link to comment
Share on other sites

σε εμένα την δείχνει.είσαι σίγουρος ότι έχεις εγγράψει τον ίδιο gmail λογαριασμό στον υπολογιστή ΚΑΙ στο κινητό;

 

σιγουροτατος

 

https://www.dropbox.com/s/j8n5uad552njvag/Untitled.jpg

https://www.dropbox.com/s/h0lanhtvrfmjvc1/dd.jpg

Edited by lambros69
Link to comment
Share on other sites

ok το Play store αλλά to maps δε μου το βγαζει στο 3 βημα παρά μονο στο 5. παταω το βελάκι τιποτα ομως

υ γ στο endomodo μου βγαζει τους χαρτες

Edited by mylw_4
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πάρα πολύ τον/την fuorigioco1981 για την άμεση ανταπόκριση. η βοήθειά σου ήταν υπερπολύτιμη!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πάρα πολύ τον/την fuorigioco1981 για την άμεση ανταπόκριση. η βοήθειά σου ήταν υπερπολύτιμη!
asot ,Romanos ,Karthan7 και αλλα παιδια να ευχαριστησεις που μας τα εμαθαν!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

Συμφωνα με την χρηση που εχετε κανει, ποια custom rom Multilanguage εκτος απο miui ειναι η καλυτερη??

Eυχαριστω

Edited by stvgrr
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

Συμφωνα με την χρηση που εχετε κανει, ποια custom rom Multilanguage εκτος απο miui ειναι η καλυτερη??

Eυχαριστω

 

Δεν σε καλύπτει η official?

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

minideal out stock

vickmail out stock

coolicool outstock

geekbuying outstock

 

to2c in stock???

περιεργο πιστευω οτι θα παρουν τα λεφτουδακια και 8α σου προτεινουν αλλο , οπως ζητησα μαυρο και μου πασαραν ασπρο

 

Απο που βρισκουμε πλεον??

Link to comment
Share on other sites

Να περιμένουμε επίσημα την 4.4 ?

Πότε πιστεύετε ότι θα έρθει ?

Κατι κινεζακια σε σε καποιο forum που διαβασα πριν καιρο, λεγανε για Σεπτεμβριο, αλλα αυτο στο λεω με καθε επιφυλαξη.

minideal out stock

vickmail out stock

coolicool outstock

geekbuying outstock

 

to2c in stock???

περιεργο πιστευω οτι θα παρουν τα λεφτουδακια και 8α σου προτεινουν αλλο , οπως ζητησα μαυρο και μου πασαραν ασπρο

 

Απο που βρισκουμε πλεον??

Δες και στο merimobiles. Αν το βιαζεσαι τοσο, υπαρχει παντα και η λυση του ebay απο καποιον αξιοπιστο πωλητη.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέφτηκα να πάρω την έκδοση 4G, αλλά δεν ξέρω αν έχει εξίσου καλή κάμερα.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

με την τελευταία κιτκατ 4.8.16 πολλές φορές όταν είμαι μέσα στο μενού μιας εφαρμογής και πατάω το πίσω μια δύο φορές για να βγω από αυτήν την εφαρμογή αντί να με πάει στην αρχική οθόνη με "περνάει"από μενού άλλων εφαρμογών που είχα ανοίξει κάποια στιγμή πιο πριν! το κάνει και σε κανέναν άλλον;
Link to comment
Share on other sites

με την τελευταία κιτκατ 4.8.16 πολλές φορές όταν είμαι μέσα στο μενού μιας εφαρμογής και πατάω το πίσω μια δύο φορές για να βγω από αυτήν την εφαρμογή αντί να με πάει στην αρχική οθόνη με "περνάει"από μενού άλλων εφαρμογών που είχα ανοίξει κάποια στιγμή πιο πριν! το κάνει και σε κανέναν άλλον;

 

Αυτό είναι θέμα του Android και το πως ανοίγει η μία εφαρμογή μέσα από μία άλλη δεν είναι θέμα του Honor 3C ή της Huawei.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. Με την 4.8.16 τελικά τι γίνεται? Δεν υπάρχει και δε θα υπάρξει για online update? Πληροφοριακά έχω την 4.8.1

OTA, μάλλον όχι (σε 9 μέρες βγαίνει νέο update)...

Μέσω Local, κατεβάζοντας αυτό (890Mb)

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι θέμα του Android και το πως ανοίγει η μία εφαρμογή μέσα από μία άλλη δεν είναι θέμα του Honor 3C ή της Huawei.

ναι αλλα δεν το εκανε 2 εκδοσεις πριν!δεν ειναι λογικο βγαινοντας απο την μια εφαρμογη να εμφανιζεται πχ ο μισος κατω stock dialer!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια παρελαβα το τηλεφωνο με EMUI 2.3 H30-U10_9.7.1 , εχει κάποια προβληματακια με αυτη τη ρομ.Που θα βρω official kit kat ? αλλες ρομ android 4.4 η 4.2? δεν θελω EMUI..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια παρελαβα το τηλεφωνο με EMUI 2.3 H30-U10_9.7.1 , εχει κάποια προβληματακια με αυτη τη ρομ.Που θα βρω official kit kat ? αλλες ρομ android 4.4 η 4.2? δεν θελω EMUI..

Voila

http://www.needrom.com/category/huawei/glory-3-huawei/

 

Θα το μετανιώσεις όμως, η rom EMUI της Huawei είναι εξαιρετική και "ευπεπτη"!

Ριξε μια ματια στα ποστς του Αυγούστου...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω τι παίζει με τα Honor 3C και τις τιμές τους από aliexpress? http://www.aliexpress.com/item/HUAWEI-phone-android4-2-MTK6589-4-5-inch-quad-core-dual-SIM-smart-phone-5MP-1GRAM/1704868271.html

Συγνώμη αν έχει απαντηθεί κάπου, έκανα αναζήτηση στο θέμα δεν κατάφερα να βρω κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...