Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά παρακολουθώ πολύ καιρό το thread και είμαι λίγο πριν την αγορά, θέλω να ρωτήσω μόνο ένα πράγμα. Η arvato που εμφανίζεται να είναι υπεύθυνη για το service στην Ελλάδα θα αναλάβει αυτή το κινητό αν χρειαστεί ή πρέπει υποχρεωτικά να φύγει για Κίνα ? :confused:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά παρακολουθώ πολύ καιρό το thread και είμαι λίγο πριν την αγορά, θέλω να ρωτήσω μόνο ένα πράγμα. Η arvato που εμφανίζεται να είναι υπεύθυνη για το service στην Ελλάδα θα αναλάβει αυτή το κινητό αν χρειαστεί ή πρέπει υποχρεωτικά να φύγει για Κίνα ? :confused:

 

Όχι γιατί το κινητό δεν εισάγεται επίσημα στην Ελλάδα.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρακολουθώ πολύ καιρό το thread και είμαι λίγο πριν την αγορά, θέλω να ρωτήσω μόνο ένα πράγμα. Η arvato που εμφανίζεται να είναι υπεύθυνη για το service στην Ελλάδα θα αναλάβει αυτή το κινητό αν χρειαστεί ή πρέπει υποχρεωτικά να φύγει για Κίνα ? :confused:

Πως να το αναλαβει ή πως να φυγει για Κινα ; Εχουμε καμια αποδειξη ή κατι αλλο που να πιστοποιει οτι ειναι δικο μας;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

πέρασα την 621! στο ερωτήσεις που δεν βρήκα απάντηση

πώς φεύγει το όνομα του δικτύου από την μπάρα πάνω και που πήγε η εναλλαγή 2g/3g

Link to comment
Share on other sites

Πως να το αναλαβει ή πως να φυγει για Κινα ; Εχουμε καμια αποδειξη ή κατι αλλο που να πιστοποιει οτι ειναι δικο μας;

 

Τι εννοείς πώς να φύγει για Κίνα?? Δεν μου προσφέρει εγγύηση το Κινεζομάγαζο ???

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς πώς να φύγει για Κίνα?? Δεν μου προσφέρει εγγύηση το Κινεζομάγαζο ???

Εγω το παρελαβα χωρις κανενα συνοδευτικο εγγραφο ή αποδειξη. Τωρα αν υπαρχει ηλεκτρονικα στον λογαριασμο μου στο "κινεζομαγαζο", δεν το ξερω, δεν ασχοληθηκα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Εγω το παρελαβα χωρις κανενα συνοδευτικο εγγραφο ή αποδειξη. Τωρα αν υπαρχει ηλεκτρονικα στον λογαριασμο μου στο "κινεζομαγαζο", δεν το ξερω, δεν ασχοληθηκα

 

Ρωτάω γιατί έχω δει πολλούς εδώ πέρα να μπαίνουν στα thread των μαγαζιών αναφέροντας πρόβλημα για τις συσκευές τους, και αυτοί το πρώτο πράγμα που ζητάνε είναι βίντεο για να πιστοποιήσουν ότι υπάρχει βλάβη. Από εκεί και πέρα για να τα ζητάνε αυτά λογικά θα αναλαμβάνουν.

 

Αν μπορεί κάποιος ας επαληθεύσει ότι ισχύει τουλάχιστον το παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω για το widget , λέω για Όταν κλειδώνει η οθόνη , (έγραψα lockscreen) σε κιτκατ Όταν ανεβάζεις την οθόνη και σου δείχνει πρόβλεψη

Στην LockScreen λοιπόν, ο καιρος + 4 buttons είναι νεο χαρακτηριστικό της KitKat - δεν έχω δει να απενεργοποιείται από κάπου...!

Έτσι είναι το lock screen μου , Όταν τραβάω την οθόνη προς τα επάνω http://tinypic.com/r/2pqrih1/8

ΟΚ - αυτό είναι διαφορετικό, εγώ έχω Lockscreen σαν του Romanos, καμια 20αρια ποστ πριν...

Κάπου ρυθμίζεται λοιπόν - το περισσότερα... στα δεξια, τι δείχνει?

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι το lock screen μου , Όταν τραβάω την οθόνη προς τα επάνωhttp://tinypic.com/r/2pqrih1/8

Με ποιο προγραμμα μπενει αυτο το lockscreen ?

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Root το τ/φ μου δεν είναι,έχω περασμένη την 611,και σήμερα μου ήρθε η 621.

Αν κάνω αναβάθμισή θα πρέπει πρώτα να έχω κάνει back up (και πως το κάνω?),θα χάσω οτι έχω μέσα?

Link to comment
Share on other sites

πέρασα την 621! ερωτήσεις που δεν βρήκα απάντηση

 

1...πώς φεύγει το όνομα του δικτύου από την μπάρα πάνω

2... που πήγε η εναλλαγή 2g/3g

3...πως αλλάζουμε τις συντομεύσεις ΣΤΗΝ LOCK SCREEN?

Link to comment
Share on other sites

Στην LockScreen λοιπόν, ο καιρος + 4 buttons είναι νεο χαρακτηριστικό της KitKat - δεν έχω δει να απενεργοποιείται από κάπου...!

 

ΟΚ - αυτό είναι διαφορετικό, εγώ έχω Lockscreen σαν του Romanos, καμια 20αρια ποστ πριν...

Κάπου ρυθμίζεται λοιπόν - το περισσότερα... στα δεξια, τι δείχνει?

 

Και εμένα ετσι ήταν αλλά κάπως άλλαξε και δεν βρίσκω πως. Το περισσότερο δίνει ουσιαστικά πρόσβαση σε εναλλαγές του θέματος του lock screen

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με ποιο προγραμμα μπενει αυτο το lockscreen ?

 

Είναι στην κιτκατ

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα ετσι ήταν αλλά κάπως άλλαξε και δεν βρίσκω πως. Το περισσότερο δίνει ουσιαστικά πρόσβαση σε εναλλαγές του θέματος του lock screen

ποιον launcher χρησιμοποιειτε?γιατι εγω καιρο δεν εχω αλλα χρησιμοποιω nova launcher!

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει να βοηθησει καποιος με το root στην B621; προσπαθησα με το vroot αλλα δεν εγινε...:(

 

Είναι στην τελευταία έκδοση 1.7.8?

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

ναι , αλλα στο τελος μου εβγαλε χ

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι στην τελευταία έκδοση 1.7.8?

 

ναι , αλλα δεν πετυχε και μου εβγαλε χ

Link to comment
Share on other sites

B621 Ποιά είναι;

 

η τελευταία beta kitkat

έχω φάει κόλλημα βγάλανε την τριπλή επιλογή 2g only /wcdma only /auto 2g/3g? τώρα βλέπω μόνο την επιλογή για χρήση δικτύων μόνο 2g. αλλά όταν ΔΕΝ είναι τικαρισμενο αυτό παλιά το έβαζε στο auto που τρώει πιο πολλή μπαταρία από ότι μόνο 3g!

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...