Jump to content

Αξεσουάρ LG G2 (θήκες, μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πήρα μια NILLKIN slim πολυκαρμπονική μαύρο χρώμα απο extreme mobile. ( http://www.extreme-mobile.gr/p.LG-G2-D802-Kalymma-THiki-Polykarmponiki-black-Screen-Protector-by-Nillkin.924098.html) Πολύ καλή έρχεται και με ένα screen protector

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδία αυτή την θήκη την έχει κανείς, λέει τίποτα?

 

Lg G2 D802 Θήκη Smart Cover book by nillkin

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Παιδία αυτή την θήκη την έχει κανείς, λέει τίποτα?

 

Lg G2 D802 Θήκη Smart Cover book by nillkin

 

Φαντάζομαι ότι λες αυτή που είναι σαν την γνήσια...

Την έχω εγώ μια χαρά είναι πολύ λειτουργική αλλά σε ένα χαμηλό πέσιμο του δικού μου ξεκουμπώσε και το μάζευα από κάτω. Δηλαδή δεν είναι για πτώσεις.....

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο car stand το οποίο έχει χρησιμοποιήσει καιρό και είναι ευχαριστημένος; Αν έχει βεντούζα θα προτιμούσα κάτι χωρίς μακρύ βραχίονα. Θα ήταν καλό βέβαια αν υπάρχει κάτι που κολλάει στο ταμπλο γιατί στο αυτοκίνητό μου έχω αρκετό χώρο για κάτι τέτοιο. Ευχαριστώ όλους θερμά εκ των προτέρων.
Take me out to the Ballgame
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο car stand το οποίο έχει χρησιμοποιήσει καιρό και είναι ευχαριστημένος; Αν έχει βεντούζα θα προτιμούσα κάτι χωρίς μακρύ βραχίονα. Θα ήταν καλό βέβαια αν υπάρχει κάτι που κολλάει στο ταμπλο γιατί στο αυτοκίνητό μου έχω αρκετό χώρο για κάτι τέτοιο. Ευχαριστώ όλους θερμά εκ των προτέρων.

 

Φίλε μου εγώ χρησιμοποιώ εδώ και ένα χρόνο αυτό http://www.ebay.com/itm/Universal-portable-Air-Vent-Car-Mount-Holder-Fr-Cell-Phone-Iphone-Samsung-Galaxy-/251525904122?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a901cb6fa το οποίο θεωρώ εξαιρετικό και σε καλή τιμή. Δεν έχω κανένα παράπονο, είναι πολύ στιβαρό και έχεις άμεση εικόνα του κινητού ανά πάσα στιγμή. Ελπίζω να βοήθησα! :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ χρησιμοποιώ εδώ και ένα χρόνο αυτό http://www.ebay.com/itm/Universal-portable-Air-Vent-Car-Mount-Holder-Fr-Cell-Phone-Iphone-Samsung-Galaxy-/251525904122?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a901cb6fa το οποίο θεωρώ εξαιρετικό και σε καλή τιμή. Δεν έχω κανένα παράπονο, είναι πολύ στιβαρό και έχεις άμεση εικόνα του κινητού ανά πάσα στιγμή. Ελπίζω να βοήθησα! :)

 

Ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση αλλά εμένα το αμάξι έχει στρογγυλά vents και δε θα προσαρμόζει μάλλον. Άσε που θέλω να αποφύγω το vent stand. Να είσαι καλά.

Take me out to the Ballgame
Link to comment
Share on other sites

Έχοντας αγοράσει 1-2 universal από ebay για άλλα μου κινητά, οι οποίες έσπαγαν μετά από 6 μήνες το πολύ, πήρα αυτή για το G2, την οποία την έχω περίπου ένα χρόνο τώρα χωρίς προβλήματα. Έχει βέβαια μακρύ βραχίονα γιατί το παρμπρίζ μου έχει μεγάλη κλίση και τον χρειαζόμουνα, αλλά μπορείς να βρεις και με πιο κοντούς.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας αγοράσει 1-2 universal από ebay για άλλα μου κινητά, οι οποίες έσπαγαν μετά από 6 μήνες το πολύ, πήρα αυτή για το G2, την οποία την έχω περίπου ένα χρόνο τώρα χωρίς προβλήματα. Έχει βέβαια μακρύ βραχίονα γιατί το παρμπρίζ μου έχει μεγάλη κλίση και τον χρειαζόμουνα, αλλά μπορείς να βρεις και με πιο κοντούς.

 

Ευχαριστώ φίλε μου, θα την τσεκάρω!

Take me out to the Ballgame
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τελικά, για όποιον ενδιαφέρεται, πήρα αυτό https://www.cosmomarket.gr/index.php?p=4&item_id=80472 το stand για 10 Ευρώ. Στο ebay πιθανόν να κάνει 4 φορές κάτω αλλά γενικά είμαι ευχαριστημένος. Στιβαρό, σταθερό και το τηλέφωνο δεν πάει πουθενά. Προσοχή, είναι ΜΟΝΟ για να το έχετε σε landscape, δεν περιστρέφεται για κατακόρυφο display.
Take me out to the Ballgame
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει να προτείνει κάποιος ακουστικά κατάλληλα για τρέξιμο; Με αυτά του ίδιου του κινητού συνέχεια γλιστράν από τα αυτιά και είναι τρομερά εκνευριστικό.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει να προτείνει κάποιος ακουστικά κατάλληλα για τρέξιμο; Με αυτά του ίδιου του κινητού συνέχεια γλιστράν από τα αυτιά και είναι τρομερά εκνευριστικό.

 

σωστος, η ericsson μου χε δωσει τα καλυτερα ακουστικα ever, απ την μανα της ακουστικα που κρεμιοντουσαν απ τ' αυτι κ δεν εφευγαν με τπτ, μ αρεσαν τοσο πολυ που πηγα κ πηρα κ για pc, αλλα στα τελευταια που μπορει να εκαναν κ για το G2 μου σπασε το ενα,

που θα βρουμε τετοια, για πειτε;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει να προτείνει κάποιος ακουστικά κατάλληλα για τρέξιμο; Με αυτά του ίδιου του κινητού συνέχεια γλιστράν από τα αυτιά και είναι τρομερά εκνευριστικό.

 

Εγώ είμαι αρκετά ικανοποιημένος με ένα ζευγάρι adidas/sennheiser που είχα πάρει. Δεν θυμάμαι το μοντέλο, αλλά σίγουρα έχουν αντικατασταθεί από νεότερο. Έχουν μια μικρή σφήνα για το αυτί που τα κρατάει σχετικά σταθερά, ενώ και το καλώδιο έχει μικρό βάρος και δεν τραβάει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει να προτείνει κάποιος ακουστικά κατάλληλα για τρέξιμο; Με αυτά του ίδιου του κινητού συνέχεια γλιστράν από τα αυτιά και είναι τρομερά εκνευριστικό.

 

φθηνά και δοκιμασμένα...!!!;)

 

http://www.aliexpress.com/item/High-quality-Sports-Stereo-Wireless-Bluetooth-3-0-Headset-Earphone-Headphone-for-IPhone-SAMSUNG-HTC-LG/32317788203.html?s=p

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Για αλλαγή μπαταρίας τι προτείνετε?Procordia ή ανεξάρτητο τεχνίτη?

 

Η επίσημη αντιπροσωπεία είναι Αθήνα,είμαι Θεσ/νίκη και δεν αξίζει να το στείλω για μια απλή αλλαγή και χρειαστεί να το αποχωριστώ για 2-3 μέρες.

 

Αν γνωρίζει κανείς και πόσο περίπου είναι το κόστος θα ήμουν ευγνώμων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Για αλλαγή μπαταρίας τι προτείνετε?Procordia ή ανεξάρτητο τεχνίτη?

 

Η επίσημη αντιπροσωπεία είναι Αθήνα,είμαι Θεσ/νίκη και δεν αξίζει να το στείλω για μια απλή αλλαγή και χρειαστεί να το αποχωριστώ για 2-3 μέρες.

 

Αν γνωρίζει κανείς και πόσο περίπου είναι το κόστος θα ήμουν ευγνώμων

Εγώ θα το έστελνα πάντως

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ποια Tempered Glass εχουν την καλυτερη εφαρμογη στην οθονη μας?

Εγω δοκιμασα αυτη http://www.ebay.com/itm/370986145706?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT , αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος. Οριστε και μια φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ποια Tempered Glass εχουν την καλυτερη εφαρμογη στην οθονη μας?

Εγω δοκιμασα αυτη http://www.ebay.com/itm/370986145706?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT , αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος. Οριστε και μια φωτο.

Εγώ φίλε μου έχω. αυτή και έχει κάτσει

Τζαμί

Edited by volcan
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Για αλλαγή μπαταρίας τι προτείνετε?Procordia ή ανεξάρτητο τεχνίτη?

 

Η επίσημη αντιπροσωπεία είναι Αθήνα,είμαι Θεσ/νίκη και δεν αξίζει να το στείλω για μια απλή αλλαγή και χρειαστεί να το αποχωριστώ για 2-3 μέρες.

 

Αν γνωρίζει κανείς και πόσο περίπου είναι το κόστος θα ήμουν ευγνώμων

 

Κάποιος εδώ μέσα είχε πει παλιότερα 27€, αλλά μπορεί και να θυμάμαι λάθος.

Πάντως εάν το κινητό είναι ακόμα στη 2ετία της εγγύησης, εννοείται ότι προτιμάς την αντιπροσωπεία για να μη χάσεις την εγγύηση. Κατά τα άλλα, είναι σχετικά εύκολο να το κάνεις και μόνος σου, ακόμη κι αν δεν είσαι πολύ του μαστορέματος.

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και οι δικές μου θήκες αφου κατάφερα τελικά να τις ανεβασω

Χρησιμοποιώ την θήκη με το σταντ. Προς ώρας περιμένω οσονούπω άλλη με αλουμίνιο frame

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Αγόρασα αυτά τα ακουστικά για το γυμναστήριο και τρέξιμο http://www.skroutz.gr/s/4851330/Puro-Sport-1-IPHFSPORT1.html. Αξίζουν; Έχουν καλή ποιότητα ήχου;
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα τα παράγγειλα, δεν μου ήρθαν στα χέρια. Απλά αν κάποιο παιδί έχει γνώση θέλω να με ενημερώσει, αν δεν λένε να ακυρώσω την παραγγελία!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...