Jump to content

Αξεσουάρ LG G2 (θήκες, μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δείτε δύο φώτο παιδιά απο την δικια μου βαση [ATTACH]56995[/ATTACH][ATTACH]56996[/ATTACH]

 

Μια χαρά φαίνεται

Nokia 3210 -> Sony Ericsson T68i -> Sony Ericsson K750i -> Sony Ericsson W610i -> Nokia 5800 XpressMusic -> iPhone 3GS -> LG G2
Link to comment
Share on other sites

Δείτε δύο φώτο παιδιά απο την δικια μου βαση [ATTACH]56995[/ATTACH][ATTACH]56996[/ATTACH]

 

ευχαριστω για το κοπο σου,οπως εγραψα πιο πανω τη πραγγειλα κατευθειαν αναμονη τωρα γιατι μου λεει οτι μετα τις 18 μαρτιου θα ερθει.. :(

Link to comment
Share on other sites

ναι ,δε θα εχεις θεμα φιλε ,κανει και για μελοντικο κινητο που θα παρεις , τα παντα ολα, καλη επιλογη , καλοριζικη :) , προσωπικα το ξαναλεω με βολεψε αφανταστα ;)

Φανταζομαι θα ταιριαζει στους αεραγωγους ολων των αυτοκινητων;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι θα ταιριαζει στους αεραγωγους ολων των αυτοκινητων;

Ξέρω και γω φίλε; λογικά ναι , πιστεύω αξίζει να δοκιμάσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι θα ταιριαζει στους αεραγωγους ολων των αυτοκινητων;

 

Από ότι λέει ο πωλητής, ταιριάζει σε αυτούς που έχουν οριζόντιες περσίδες και δεν ταιριάζει σε κυκλικούς και κάθετους

Nokia 3210 -> Sony Ericsson T68i -> Sony Ericsson K750i -> Sony Ericsson W610i -> Nokia 5800 XpressMusic -> iPhone 3GS -> LG G2
Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να παρω slim armor η nekeda, δοκιμασε κανεις και της δυο να πει εντυπωσεις?

 

Τις έχω δοκιμάσει και τις δύο, τη slim armor μαϊμού, τη nekeda γνήσια. Η Slim Armor απορρίφθηκε εξ΄αρχής λόγω του όγκου που προσθέτει στο ήδη οριακό για τα γούστα μου κινητό μας. Η δε Nekeda μου φάνηκε αρκετά κακή για τα χρήματά της. Ένα γυαλιστερό λάστιχο με _και-καλά_ φινίρισμα δέρματος. Η εκδίκηση της γυφτιάς, κατά τη γνώμη μου.. Εγώ από τις πολλές που έχω δοκιμάσει, κατέληξα πως η χρυσή τομή από άποψη εφαρμογής, όγκου που προστείθεται, προστασίας κλπ είναι η η απλούστερη μαύρη matte tpu case.

Δυστυχώς, λόγω του ότι το G2 συνεχίζει να φεύγει παγκοσμίως σα ζεστό ψωμί, βλέπω ότι πολλά αξεσουάρ που υπήρχαν έχουν πλέον εξαντληθεί... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος. Ναι φαίνεται να είναι ακριβώς αυτό που έψαχνα! Σε ευχαριστώ!

 

Σήμερα μου ήρθα αυτή η θήκη: http://www.ebay.com/itm/281374405316?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=580404596622&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι άριστες.

Link to comment
Share on other sites

Τις έχω δοκιμάσει και τις δύο, τη slim armor μαϊμού, τη nekeda γνήσια. Η Slim Armor απορρίφθηκε εξ΄αρχής λόγω του όγκου που προσθέτει στο ήδη οριακό για τα γούστα μου κινητό μας. Η δε Nekeda μου φάνηκε αρκετά κακή για τα χρήματά της. Ένα γυαλιστερό λάστιχο με _και-καλά_ φινίρισμα δέρματος. Η εκδίκηση της γυφτιάς, κατά τη γνώμη μου.. Εγώ από τις πολλές που έχω δοκιμάσει, κατέληξα πως η χρυσή τομή από άποψη εφαρμογής, όγκου που προστείθεται, προστασίας κλπ είναι η η απλούστερη μαύρη matte tpu case.

Δυστυχώς, λόγω του ότι το G2 συνεχίζει να φεύγει παγκοσμίως σα ζεστό ψωμί, βλέπω ότι πολλά αξεσουάρ που υπήρχαν έχουν πλέον εξαντληθεί... :blink:

 

Την nekeda την ειδα σημερα σε ενα γνωστο και δεν μου πολυ αρεσε. Προλαβα και παραγγειλα την slim πριν να δω το μηνυμα.

Για βαλε κανα link φιλε για την αλλη που λες. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα αυτή τη θήκη. Πολύ ωραία χωρίς να προσθέτει όγκο στο τηλέφωνο, ενώ κολλάει καλά στο χέρι. Αμέσως εβαλα στην άκρη αυτή που έδινε αρκετό όγκο.
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Την nekeda την ειδα σημερα σε ενα γνωστο και δεν μου πολυ αρεσε. Προλαβα και παραγγειλα την slim πριν να δω το μηνυμα.

Για βαλε κανα link φιλε για την αλλη που λες. Ευχαριστω.

 

Φίλε μου, δυστυχώς με ένα σύντομο ψάξιμο δεν κατάφερα να την βρω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θήκες σαν και αυτήν αλλά και γενικά ολες οι θήκες αυτού του είδους που έχουν μαγνητάκι για να κλείνουν και να ασφαλίζουν λέτε το μαγνητάκι να προκαλεί κάποια προβλήματα στην λειτουργία του τηλεφώνου ή δεν επηρεάζει καθόλου ?
LG 802 G2 16 GB
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θήκες σαν και αυτήν αλλά και γενικά ολες οι θήκες αυτού του είδους που έχουν μαγνητάκι για να κλείνουν και να ασφαλίζουν λέτε το μαγνητάκι να προκαλεί κάποια προβλήματα στην λειτουργία του τηλεφώνου ή δεν επηρεάζει καθόλου ?

 

Εγώ έχω μια παρόμοια, κάνα επτάμηνο και δεν μου παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει καποιος να ανεβασει μια φωτογραφια μπρος-πισω του μαμα φορτιστη του?

 

ο ''μαμα''

Φορτιστής

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις φωτογραφιες, εχω ενα LG G2 D802 32Gb αγορασμενο απο χονγκ κονγκ και μολις ανακαλυψα ο φορτιστης που ηρθε μαζι ειναι ο LG MCS-01ET το οποιο δινει output 1.2A και αναρωτιεμαι μηπως μου βαλανε αλλο φορτιστη μεσα...Να τους κανω μια ερωτηση η παιζει να ερχεται με αυτον τον φορτιστη?

Εχει και ενα προβλημα με την πισω camera το κινητο δειχνει θολα, σκεφτομαι να το παω στην procordia η στο easy service για εναν γενικο ελεγχο

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις φωτογραφιες, εχω ενα LG G2 D802 32Gb αγορασμενο απο χονγκ κονγκ και μολις ανακαλυψα ο φορτιστης που ηρθε μαζι ειναι ο LG MCS-01ET το οποιο δινει output 1.2A και αναρωτιεμαι μηπως μου βαλανε αλλο φορτιστη μεσα...Να τους κανω μια ερωτηση η παιζει να ερχεται με αυτον τον φορτιστη?

Εχει και ενα προβλημα με την πισω camera το κινητο δειχνει θολα, σκεφτομαι να το παω στην procordia η στο easy service για εναν γενικο ελεγχο

 

Μήπως γιατί στο μοντέλο για την Κορέα είχαν 2600mAh μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γιατί στο μοντέλο για την Κορέα είχαν 2600mAh μπαταρία?

 

Το μοντελο ειναι το D802 και οχι το κορεατικο, οποτε υποθετω δεν ισχυει αυτο

Link to comment
Share on other sites

αγορασε καποιος απο ebay θηκη που μπροστα εχει αυτο το τετραγωνο κενο για να βλεπουμε τις ενημερωσεις ? δημιουργει προβλημα στην οθονη σαν αυτην της μαμα? αν εχει καποιος λινκ ας δωσει , θελω να παρω μια.

edit αν την εχει καποιος μπορει να μου πει αν ειναι πρακτικη? δουλευει σωστα?

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

αγορασε καποιος απο ebay θηκη που μπροστα εχει αυτο το τετραγωνο κενο για να βλεπουμε τις ενημερωσεις ? δημιουργει προβλημα στην οθονη σαν αυτην της μαμα? αν εχει καποιος λινκ ας δωσει , θελω να παρω μια.

edit αν την εχει καποιος μπορει να μου πει αν ειναι πρακτικη? δουλευει σωστα?

Έχω πάρει αυτή από ebay. Μάλιστα όπως μπορείς να δεις, το μαγνήτη τον έχει στο κλείσιμο της θήκης, χωρίς να υπάρχει κίνδυνος για γρατσουνιές στην οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει αυτή από ebay. Μάλιστα όπως μπορείς να δεις, το μαγνήτη τον έχει στο κλείσιμο της θήκης, χωρίς να υπάρχει κίνδυνος για γρατσουνιές στην οθόνη

 

ωραιος , ευχαριστω, αυτην εδω http://www.ebay.com/itm/Luxury-Quick-Window-View-Flip-Case-Cover-for-LG-Optimus-G2-D802-New-Reliable-/201246212500?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item2edb358194 που τον εχει τον μαγνητη ? να την παρω? μονο ζημια δε θελω να με κανει

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη θήκη που βλέπεις καλύτερα να μην την προτιμήσεις. Αν προσέξεις περιμετρικά από την οθόνη υπάρχει μεταλικό πλαίσιο το οποίο μπορεί να σου γρατσουνίσει την οθόνη . Υπάρχουν και ίδιες θήκες σαν κι αυτήν αλλά χωρίς το μεταλλικό περίβλημα , προτίμησε αυτές .

Και εγώ θέλω να πάρω μια παρόμοια, και συγκεκριμένα αυτήν την Nillkin

Αλλά ήθελα να ρωτήσω , με ποιο τρόπο μπορούμε να κανουμε να εμφανίζονται αυτές οι ειδοποιήσεις στο παραθυράκι , δηλαδή την ώρα και την απάντηση των κλησεων ? Είναι κάποια εφαρμογή η είναι θέμα ρυθμίσεων του τηλεφώνου ?

LG 802 G2 16 GB
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη θήκη που βλέπεις καλύτερα να μην την προτιμήσεις. Αν προσέξεις περιμετρικά από την οθόνη υπάρχει μεταλικό πλαίσιο το οποίο μπορεί να σου γρατσουνίσει την οθόνη . Υπάρχουν και ίδιες θήκες σαν κι αυτήν αλλά χωρίς το μεταλλικό περίβλημα , προτίμησε αυτές .

Και εγώ θέλω να πάρω μια παρόμοια, και συγκεκριμένα αυτήν την Nillkin

Αλλά ήθελα να ρωτήσω , με ποιο τρόπο μπορούμε να κανουμε να εμφανίζονται αυτές οι ειδοποιήσεις στο παραθυράκι , δηλαδή την ώρα και την απάντηση των κλησεων ? Είναι κάποια εφαρμογή η είναι θέμα ρυθμίσεων του τηλεφώνου ?

Α ναι;;;; Πώς θα δω ότι δεν έχει μεταλλικό πλαίσιο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...