Jump to content

Αξεσουάρ LG G2 (θήκες, μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι βολική; μπορείς να χειρίζεσαι τα πίσω κουμπιά όταν ανοίγει το πορτακι;

 

Μια χαρά είναι ,τα πίσω κουμπιά πατιουνται κανονικά γιατί πέφτει το quick window σε εκείνο το σημείο,από θέμα υλικών κατασκευής είναι παααρα πολύ καλά και όλα αυτά με φόρμουλα μόνο 7 ευρώ.

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ποια ειναι η αποψη σα; για το συγκεκριμενο tempered glass? το εβαλε κανεις?

http://www.ebay.co.uk/itm/301015449031?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=600177103250&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος είχε αγοράσει το Glass Screen Protector της Mocolo. Μπορεί να μας πει εντυπώσεις γιατί σκέφτομαι να το παραγγείλω?
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι σου είπε ή αν απάντησε στα ισπανικά, αλλά εμένα μου φαίνεται πολύ γνήσια. Μπορεί πάλι να κάνω λάθος αλλά τόσο πολύ;

 

Δεν είναι γνήσια, και η τιμή μόνο φτάνει για να το καταλάβεις(+ ότι είναι ματ)

Αν ήταν γνήσια θα είχε χαρτάκι με serial number μέσα, όπως το παρακάτω, για να το τσεκάρεις

 

Εγώ την πήρα από εδώ και μου έβαλε και screen protector

CAM00399.jpg

Edited by PaSxaLiS_OmniaII
http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος είχε αγοράσει το Glass Screen Protector της Mocolo. Μπορεί να μας πει εντυπώσεις γιατί σκέφτομαι να το παραγγείλω?

 

Το εχω παρει εγω,το εχω περιπου ενα μηνα,ειναι 0,30mm και καλυπτει ολη την οθονη και αριστερα δεξια και πανω κατω.και πολυ καλη αισθηση,16 ευρω περιπου μου ειχε βγει νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι ,τα πίσω κουμπιά πατιουνται κανονικά γιατί πέφτει το quick window σε εκείνο το σημείο,από θέμα υλικών κατασκευής είναι παααρα πολύ καλά και όλα αυτά με φόρμουλα μόνο 7 ευρώ.

 

Σε σχέση με αυτή της million που δείχνει να έχει και μαγνητακι; η δική σου ανοίγει όταν το γυρίσεις ανάποδα σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα πρακτικα ανοιγει αλλα στην πραγματικοτητα επειδη αν το γυρισεις αναποδα πιανεις και το καπακι οπως το κρατας δεν ανοιγει τωρα αν θες με μαγνητακι δες και αυτη αλλα προσθετει ογκο.http://www.ebay.co.uk/itm/1pcs-Fashion-Nillkin-Fresh-Colorful-Leather-Skin-Flip-Case-Cover-For-LG-G2-D802-/310824911797?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item485e9bc3b5

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα την spigen από Ισπανία.

Έχω θέμα όμως. Το άσπρο πλαστικό μέρος δεν κουμπώνει καλά πάνω στην θήκη με αποτέλεσμα να βγαίνει συνέχεια.. :(

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα ζελατίνες από πλαίσιο σήμερα με 3.90

 

Καλύπτει όλη την οθόνη ή αφήνει ελάχιστο κενό από τα πλάγια?

Ψάχνω μια που να καλύπτει όλη την οθόνη και την μοναδική που βρήκα είναι η mocolo screen protector που αναφέρει και ένα παιδί ποιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτό το bluetooth για το G2 μου http://www.ebay.com/itm/LG-HBM-280-Bluetooth-Headset-Black-/380847944964?pt=Bluetooth_Wireless_Products&hash=item58ac4e7504 στα 19 ευρώ περίπου (25 αρχική στο skroutz). Υπάρχει κάποιος που να το έχει στην κατοχή του να μου πει εντυπώσεις;
Link to comment
Share on other sites

Καλύπτει όλη την οθόνη ή αφήνει ελάχιστο κενό από τα πλάγια?

Ψάχνω μια που να καλύπτει όλη την οθόνη και την μοναδική που βρήκα είναι η mocolo screen protector που αναφέρει και ένα παιδί ποιο πάνω.

 

Δεν την έβαλα ακόμα αλλά με μια ματιά είδα ότι την καλύπτει. Είχε 2 μέσα μαζί με πανάκι κ πλαστικη καρτα για να πατήσεις από πάνω.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν την έβαλα ακόμα αλλά με μια ματιά είδα ότι την καλύπτει. Είχε 2 μέσα μαζί με πανάκι κ πλαστικη καρτα για να πατήσεις από πάνω.

 

Όταν την βάλεις κάνε ένα κόπο και πες μου σίγουρα αν την καλύπτει όλη γιατί από όπου και να πάρω δεν καλύπτει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Όταν την βάλεις κάνε ένα κόπο και πες μου σίγουρα αν την καλύπτει όλη γιατί από όπου και να πάρω δεν καλύπτει καλά.

 

Πως το εννοείς εσύ;όταν λέω καλύπτει όλη σκέψου ότι καλύπτει από πάνω στο ακουστικό εως κ το Σήμα LG που έχουμε μπροστά.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Πως το εννοείς εσύ;όταν λέω καλύπτει όλη σκέψου ότι καλύπτει από πάνω στο ακουστικό εως κ το Σήμα LG που έχουμε μπροστά.

 

Εννοώ αριστερά και δεξιά. Εμένα ενώ από το ακουστικό μέχρι κάτω στο σήμα της lg καλύπτει κανονικά, στα αριστερά μου αφήνει ένα κενό μικρό της οθόνης ακάλυπτο από πάνω μέχρι κάτω, δηλαδή από άκρη σε άκρη της οθόνης δεν την καλύπτει.

 

Edit: Κάνε zoom και θα δείς τι εννοώ.

Edited by xristos1_j
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ αριστερά και δεξιά. Εμένα ενώ από το ακουστικό μέχρι κάτω στο σήμα της lg καλύπτει κανονικά, στα αριστερά μου αφήνει ένα κενό μικρό της οθόνης ακάλυπτο από πάνω μέχρι κάτω, δηλαδή από άκρη σε άκρη της οθόνης δεν την καλύπτει.

 

Edit: Κάνε zoom και θα δείς τι εννοώ.

 

Λοιπόν την έβαλα επάνω για να δω. Αφήνει στην άκρη όπως λες ένα πολύ μικρό κενό της τάξης του μισού χιλιοστού περίπου κ είναι λογικό γιατί αν πάει τέρμα οθόνη και θα βγαίνει εύκολα και δεν θα κολλάει εύκολα μιας κ στο τελείωμα της οθόνης κάνει μια μικρή κουρμπα

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας που να έχει δοκιμάσει θήκες Head Case; Στο ebay βγάζει πάρα πολλές σε απίστευτα σχέδια και θα ήθελα να ξέρω εάν είναι καλές σαν θήκες γιατί ετοιμάζομαι για μαζική παραγγελία!!! :D

 

Όποιος θέλει να δει εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας που να έχει δοκιμάσει θήκες Head Case; Στο ebay βγάζει πάρα πολλές σε απίστευτα σχέδια και θα ήθελα να ξέρω εάν είναι καλές σαν θήκες γιατί ετοιμάζομαι για μαζική παραγγελία!!! :D

 

Όποιος θέλει να δει εδώ.

 

Δεν δοκίμασα αλλά πρέπει να είναι καλές, απλά Δεν καλύπτουν πάνω κατω

Link to comment
Share on other sites

Δεν δοκίμασα αλλά πρέπει να είναι καλές, απλά Δεν καλύπτουν πάνω κατω

 

Στο ότι δεν καλύπτουν πάνω κάτω, δυστυχώς θα συμφωνήσω μαζί σου, αλλά είναι πραγματικά εντυπωσιακές.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα την spigen από Ισπανία.

Έχω θέμα όμως. Το άσπρο πλαστικό μέρος δεν κουμπώνει καλά πάνω στην θήκη με αποτέλεσμα να βγαίνει συνέχεια.. :(

Τα κλασσικά προβλήματα των μαϊμούδων. Πάντως αν ο πωλητής είναι στοιχειωδώς αξιόπιστος θα πρέπει να στην αλλάξει, αν δεν το δεχτεί κάντου αρνητική αξιολόγηση.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας που να έχει δοκιμάσει θήκες Head Case; Στο ebay βγάζει πάρα πολλές σε απίστευτα σχέδια και θα ήθελα να ξέρω εάν είναι καλές σαν θήκες γιατί ετοιμάζομαι για μαζική παραγγελία!!! :D

 

Όποιος θέλει να δει εδώ.

 

Για καλό τις έβαλες αυτές τώρα? Έτοιμος να πάρω 5-6 είμαι :D

Link to comment
Share on other sites

Στο ότι δεν καλύπτουν πάνω κάτω, δυστυχώς θα συμφωνήσω μαζί σου, αλλά είναι πραγματικά εντυπωσιακές.

 

Αν δεν καλύπτουν τότε άχρηστες παρόλο πού είναι πανέμορφες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Την εχω εγω και ειμαι ικανοποιημενος. Ποιοτικα ειναι καλη, εχει δερματινη υφη, εκτος απο ενα κομματι πλαστικου πισω στο οποιο εφαρμοζει και το κινητο.

Το quick window δουλευει κανονικα.

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...