Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9506)


fits13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Ελπίζω να μην έχουν κάνει λάθος στα χαρακτηριστικά του επεξεργαστή και να είναι όντως το 06

Link to comment
Share on other sites

Ρωτηστε παιδια...παρτε τηλ πρωτα...εχουν κανει λαθος!!!το απλο θα ειναι...ο Κωτσοβολος δεν το ξερει καν το i9506!ουτε το εφερε ποτε!!!Ρωτηστε
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Ρωτηστε παιδια...παρτε τηλ πρωτα...εχουν κανει λαθος!!!το απλο θα ειναι...ο Κωτσοβολος δεν το ξερει καν το i9506!ουτε το εφερε ποτε!!!Ρωτηστε

 

Αν δεν πάμε από κατάστημα, άκρη δεν βρίσκουμε, σιγά να μη ξέρουν να μας πουν από το τηλέφωνο...

Πάντως, από κάποια σχόλια που διάβασα εδώ, αποκόμισα την εντύπωση ότι είστε πολύ ευχαριστημένοι με τη συσκευή, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

μακαρι φιλε μου να ειναι αληθεια να το παρετε!!!το s4 ι9505 το εχουν 449 στον κοτσωβολο!!!και ισως το εβαλαν προσφορα 289!!και αυτοι νομιζουν οτι θα ειναι το i9505!!!μπορει να ειναι και αληθεια ομως!αλλα.........το i9506 δεν το ειχαν ποτε οι μεγαλες αλυσιδες,τελευταια το ειχε η ηλεκτρονικη νομιζω...

το κινητο ειναι απιστευτο,γρηγορο,οθονη φοβερη,φωτογραφια απαιχτη,μπαταρια ειναι σε κανονικα επιπεδα!!αναλογα με την χρηση που κανεις!!!θα παρει και την lolilop αρχες ιανουαριου..εγω ειμαι υπερ ευχαριστημενος!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το 506 δεν κυκλοφόρησε σε black edition. Μάλλον έχουν κάνει λάθος. Αν όχι τότε πρέπει να χτυπηθεί αλύπητα!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το 506 δεν κυκλοφόρησε σε black edition. Μάλλον έχουν κάνει λάθος. Αν όχι τότε πρέπει να χτυπηθεί αλύπητα!

έχει κυκλοφορήσει φίλε μου...το έχουν κ τα σκρουτζομαγαζα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

μαλλον ειναι το απλο το 9505

το εβαλε προσφορα και το public http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/smartphone-samsung-galaxy-s4-black-edition-16gb-mayro/prod5620291pp/ στα ιδια χρηματα οποτε ειναι το 9505

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το i9506 ειναι!!!!.......Η απαντηση ειναι απο Samsung hellas

 

Στον κωτσοβολο που ρώτησα πάντως για 9505 μου είπανε και τελείωσαν κιόλας. Λίγα κομμάτια ήτανε λέει και τα επόμενα που θα παραλάβουν δεν ξέρουν με τι τιμή θα ερθουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Το έχει και η ηλεκτρονική σήμερα http://www.electroniki.gr/electroniki/el_gr/samsung-galaxy-s4-i9506gt-white.php

 

Αλλά ακόμα δεν τους πήρα τηλ. να τσεκάρω αν όντως είναι το 9506

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)
Link to comment
Share on other sites

To public το έχει άμεσα διαθέσιμο -->> http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/smartphone-samsung-galaxy-s4-black-edition-16gb-mayro/prod5620291pp/

Αξίζει δηλαδή ρε μάγκες με τον επεξεργαστή αυτόν?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το 9505 στο public

 

ΜΟΛΙΣ μίλησα με κατάστημα του Public και έβαλα τον υπάλληλο να δει το κουτί τι λέει πάνω!

Είναι όντως ο Ι9506 !! :)

Link to comment
Share on other sites

Ο Κωτσοβολος το 05 είχε, όπως είδα στο σύστημα τους σε κατάστημα, μην ψάχνετε άδικα.

Σε public στα settings του εκθεσιακού που μπήκα ήταν το 05.

Edited by Frpix
Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ μίλησα με κατάστημα του Public και έβαλα τον υπάλληλο να δει το κουτί τι λέει πάνω!

Είναι όντως ο Ι9506 !! :)

 

Μα αν δειτε στα χαρακτηριστηκα μιλαει για Quad Core 1.90 GHz. Αρα δεν ειναι το 9506

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Μα αν δειτε στα χαρακτηριστηκα μιλαει για Quad Core 1.90 GHz. Αρα δεν ειναι το 9506

 

Τι να πω αδερφέ, μπερδεύτηκα! Μην βλέπεις από το site, πάρε τηλέφωνο εσύ ο ίδιος να σε συνδέσουν με κάποιο κατάστημα να ρωτήσεις! Εγώ μίλησα με το κατάστημα Χανίων και μου είπε ένας υπάλληλος ότι γράφει πάνω 9506 και έχει 5 τεμάχια! Δεν το ρώτησα βέβαια αν έχει και τίποτα πρεσβυωπία και δεν μας τα λέει καλά... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω αδερφέ, μπερδεύτηκα! Μην βλέπεις από το site, πάρε τηλέφωνο εσύ ο ίδιος να σε συνδέσουν με κάποιο κατάστημα να ρωτήσεις! Εγώ μίλησα με το κατάστημα Χανίων και μου είπε ένας υπάλληλος ότι γράφει πάνω 9506 και έχει 5 τεμάχια! Δεν το ρώτησα βέβαια αν έχει και τίποτα πρεσβυωπία και δεν μας τα λέει καλά... :lol:

 

Δίκιο έχεις φίλε!! :lol::lol::lol: Απλά μου φάνηκε παράξενο, τα public να δίνουν το 9506 σε τιμή, που για αυτούς θα ήταν προσφορά ακόμη κ για το 9505...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

ο κοτσοβολος και η ηλεκτρονικη δινουν το 9506 στα 279€ περασα και το ειδα απο κοντα

ο κοτσοβολος δινει και το απλο(9505) στα 279 οποτε μπορει να μπερδευεται ο καθε ασχετος υπαλληλος

πραγματικη ευκαιρια αν δεν ηταν σε αριστη κατασταση το δικο μου θα το ξανα επαιρνα και για να εχω 2 ολοκληρα χρονια εγγυηση παλι

Link to comment
Share on other sites

ο κοτσοβολος και η ηλεκτρονικη δινουν το 9506 στα 279€ περασα και το ειδα απο κοντα

ο κοτσοβολος δινει και το απλο(9505) στα 279 οποτε μπορει να μπερδευεται ο καθε ασχετος υπαλληλος

πραγματικη ευκαιρια αν δεν ηταν σε αριστη κατασταση το δικο μου θα το ξανα επαιρνα και για να εχω 2 ολοκληρα χρονια εγγυηση παλι

 

299 ευρώ το δίνει ο κωτσοβολος, είδα διαφήμιση πριν λίγο στην τηλεόραση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

οποτε ισχυει κανονικα!!Τρεξτε να προλαβετε!!ηδη Κωτσοβολος εξαντληθηκαν Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αυτό το gt που έχει στο site της ηλεκτρονικής (http://www.electroniki.gr/electroniki/el_gr/telephony/cellphones/smartphone.php?cell_camera=2888&universal_manufacturer=978) δίπλα στο i9506 δεν το έχω ξαναδεί...είναι κάτι διαφορετικό;

 

Καλά έχουν στην ίδια σελίδα ίδιες συσκευές (νομίζω απλώς η μία είναι black edition και η άλλη black mist) με 170 ευρώ διαφορά;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9506)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...