Jump to content

HTM M1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε xnikos ευχαριστω για ολοα.μπορεις να μου εξηγησεις αν το link που μου εστειλες ειναι η rom για το κινητο μου ή πρεπει μεσα εκει να κανω εγγραφη και να ψαξω την καταληλη;;;;;

καρεβασα ενα ζιπαρισμενο αρχειο αλλα δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο.

επεισης θελω στα γρηγορα να με βαλεις στην ιδεα πως γινεται το ολο αυτο.

ευχαριστω ρε φιλε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 266
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λοιπον το συνδεσε στο laptop του ενας φιλος και δεν το βλεπει καν το κινητο μου....ωχ ωχ ωχ την εκατσα μηπως;;;;;

;Xnikos βοηθεια.........

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το συνδεσε στο laptop του ενας φιλος και δεν το βλεπει καν το κινητο μου....ωχ ωχ ωχ την εκατσα μηπως;;;;;

;Xnikos βοηθεια.........

Έχεις κατεβάσει τους drivers του κινητου? Κάντο πρώτα και βλέπουμε.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

φιλε teotsi τι εννοεις;;;;;;

που βρισκω τους drivers;;;;;;

τα εχω παιξει δεν θελω να χασω.το κινητο μου εχω φωτο μεσα

βοηθεισε με...........

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορειτε να μου πειτε γιατι αφου εχω συνδεσει το κινητο μου μου τον υπολογιστη με USB μου το βλέπει ως σκληρό δίσκο και δεν μπορω να κανω κατι???????

παρακαλω ας μου πει καποιος

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω οποιον ξερει να μου πει που μπορω να στειλω το κινητο μου για format και τα λοιπα..........

εγω παραδινομαι δεν ξερω να το κανω.

Link to comment
Share on other sites

Googlare το όνομα του επεξεργαστή του κινητού και βάλε δίπλα την λέξη drivers... Πχ snapdragon 801 drivers... Και κατέβασε τους

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω οποιον ξερει να μου πει που μπορω να στειλω το κινητο μου για format και τα λοιπα..........

εγω παραδινομαι δεν ξερω να το κανω.

Το firmware rom του κινητού http://www.needrom.com/download/htm-m1-3g-stock-rom/

Οδηγίες: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372405

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου εξηγήσει πως να παραγγειλω το htm m1? βασικα θελω να μου πειτε με τους τροπους πληρωμης ποιος ειναι ο πιο αξιοπιστος και περιπου ποτε θα ερθει το κινητο. Eπισης το paypal που λεει ειναι μια καρτα που αγοραζεις απο περιπτερο προπληρωμενη με ενα κωδικο? αν το παραγγειλω ετσι υπαρχει κατι οπου να δειχνει οτι οντως παραγγειλα το κινητο ή μπορουν απλα να παρουν τα χρηματα και το κινητο να μην ερθει ποτε?
Link to comment
Share on other sites

την ρομ την βρηκαμε(needrom) αλλα............δεν μπορουμε να ανοιξουμε το κινητο......εκει κολλαμε!!!!!!!!

ανοιγει και μετα τα ιδια και τα ιδια....ξανα μενει κολλημενο στο restART.......το πεταω παει τελικα,,μου ειπαν!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:cry:

δεν καταλαβαινω το γιατι ομως........πως γινεται να μην φτιαχνεται ενα android!!!!!!!!!

οντως ετσι ειναι η ειναι ασχετοι ολοι εδω??????????????????(στον πυργο)

εδω μεσα σας βλεπω οτι το ασκητε καλα το αθλημα,,εδω γιατι????????????????(στον πυργο)

ενα μεγαλο ΚΡΙΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας ευχαριστω ολους που μου γραψατε και μου απαντησατε παντος!!!!!!!!!!!!!!!!:luck:

:(:(:(

Edited by giannispyrgos
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου εξηγήσει πως να παραγγειλω το htm m1? βασικα θελω να μου πειτε με τους τροπους πληρωμης ποιος ειναι ο πιο αξιοπιστος και περιπου ποτε θα ερθει το κινητο. Eπισης το paypal που λεει ειναι μια καρτα που αγοραζεις απο περιπτερο προπληρωμενη με ενα κωδικο? αν το παραγγειλω ετσι υπαρχει κατι οπου να δειχνει οτι οντως παραγγειλα το κινητο ή μπορουν απλα να παρουν τα χρηματα και το κινητο να μην ερθει ποτε?

 

Πλακας κανεις σωστα?Δεν πιστευω οτι μιλας σοβαρα οτι θες να αγορασεις αυτο το κινητο,οταν με 80$ περνεις τα κλασεις ανωτερα Landvo L200 και Cubot S168.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Πλακας κανεις σωστα?Δεν πιστευω οτι μιλας σοβαρα οτι θες να αγορασεις αυτο το κινητο,οταν με 80$ περνεις τα κλασεις ανωτερα Landvo L200 και Cubot S168.

 

Ναι τωρα που τα βλεπω ειναι οντος πολυ καλυτερα απλα το htm m1 το εχω ηδη και μου εχει βγει παραπολυ καλο και σαν κινητο δε κολαει... και σαν αθεκτικοτιτα μου εχει πεσει και απο το πρωτο οροφο στα σκαλια και δε επαθε τπτ τωρα με αυτα που μου δειχνεις ναι μεν ειναι πολυ καλυτερα αλλα τα εχει αγορασει κανεις? για να μας πει αν ειναι αξιοπιστα και ανθεκτικα στο χρονο κυριος....

Edited by alex42
Link to comment
Share on other sites

Τα χω παραλαβει και τα 2.Σημερα μου ηρθε το S168 που μου φανηκε καλυτερο απο το L200.Ειναι και τα 2 κλασεις ανωτερα απο το ΗΤΜ.Τωρα στο ποσες πτωσεις θα αντεξουν δεν μπορω να σου απαντησω.Εχουν παντως και τα δυο θηκες σιλικονης.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Τα χω παραλαβει και τα 2.Σημερα μου ηρθε το S168 που μου φανηκε καλυτερο απο το L200.Ειναι και τα 2 κλασεις ανωτερα απο το ΗΤΜ.Τωρα στο ποσες πτωσεις θα αντεξουν δεν μπορω να σου απαντησω.Εχουν παντως και τα δυο θηκες σιλικονης.

 

Μηπως μπορεις να κανεις ενα μινι review ή να μου δώσεις καποιο link που εχουν κανει αλλοι γιατι εχω καποιους δισταγμους ακομα... οταν λες σου ηρθε σημερα μετα απο ποσες μερες παραγγελιας? Επισης τι τροπο πληρωμης διαλεξες? απο θεμα αξιοπιστιας δεν εννοω ποσες πτωσεις θα αντεξει (εδω το iphone 6 αμα σου πεσει μια φορα γινετε θρυψαλα για να μου σχολιασω το γεγονος οτι το Plus λυγίζει μεσα στι τσεπη σου...) :P ενοω αν φρικαρει μετα απο 6 μηνες ή κανενα χρονο και δεν ανοιγει ή δε κανει κλησεις γενικα χαλαει απο μονο του... Sorry αμα γινομαι λιγο κουραστικος απλα ειμαι καινουργιος στο θεμα κινεζικα κινητα και παραγγελιες απο αλλες χωρες και το htm m1 απο σποντα βρεθηκε στα χερια μου και τελικα βγηκε πολυ καλο για τα 20 ευρω που εδωσα :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Όπως παραγγέλνεις και σε όλα τα άλλα eshops (ελληνικά και ξένα).

- Φτιάχνεις ένα account (λογαριασμό) με τα πραγματικά στοιχεία σου ώστε να γίνει σωστά και η αποστολή.

- Βρίσκεις το προϊόν που θέλεις

- Το βάζεις στο καλάθι αγορών (basket)

- Το πληρώνεις με το τρόπο που επιθυμείς (εγώ π.χ. πληρώνω με PAYPAL και βάζω απλή αποστολή)

- Περιμένεις κάποια email επιβεβαίωσης αγοράς και η διαδικασία αποστολής προχωρά...και περιμένεις να παραλάβεις.

 

Αν έχεις απορίες για το προϊόν πρώτα επικοινώνησε με το site για να σε βοηθήσουν και μετά προχώρα σε αγορά.

Επίσης σκέψου αν θέλεις και κανένα παρελκόμενο (π.χ. μνήμη) ώστε να το παραγγείλεις και αυτό ταυτόχρονα για να μπει στην ίδια αποστολή.

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
την ρομ την βρηκαμε(needrom) αλλα............δεν μπορουμε να ανοιξουμε το κινητο......εκει κολλαμε!!!!!!!!

ανοιγει και μετα τα ιδια και τα ιδια....ξανα μενει κολλημενο στο restART.......το πεταω παει τελικα,,μου ειπαν!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:cry:

δεν καταλαβαινω το γιατι ομως........πως γινεται να μην φτιαχνεται ενα android!!!!!!!!!

οντως ετσι ειναι η ειναι ασχετοι ολοι εδω??????????????????(στον πυργο)

εδω μεσα σας βλεπω οτι το ασκητε καλα το αθλημα,,εδω γιατι????????????????(στον πυργο)

ενα μεγαλο ΚΡΙΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας ευχαριστω ολους που μου γραψατε και μου απαντησατε παντος!!!!!!!!!!!!!!!!:luck:

:(:(:(

έλα φίλος δοκίμασες να περάσεις την rom και την περνάει κανονικά και μετά απλά κολλάει ή δεν την περνάει καθόλου ?

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...