Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν το γνωρίζω αυτό. Πάντως με το γερμανικό να ξέρεις ότι έρχεται με UPS, πάλι η ίδια συσκευασία είναι, αλλά λογικά δε χρειάζεται να φοβάσαι τόσο με τη ups. Άσε που θα σου έρθει κατευθείαν σπίτι.

 

A ωραια γιατι με royal mail που ερχονται απο αγγλια εχω αρκετες κακες εμπειριες και ειπα πως δεν θα την ξαναπροτιμησω...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Open365 από εκεί το πήρα εγώ, άμεση αποστολή και παράδοση

 

καποια αλλη γνωμη..πειτε παιδια..ποιο καταστημα να εμπιστευτω για την αγορα του g2 ?ειμαι επαρχια και δεν θα ηθελα να προκυψει καποιο προβλημα γιατι δεν θα μπορω να συνεννοηθω απο μακρια..

Link to comment
Share on other sites

καποια αλλη γνωμη..πειτε παιδια..ποιο καταστημα να εμπιστευτω για την αγορα του g2 ?ειμαι επαρχια και δεν θα ηθελα να προκυψει καποιο προβλημα γιατι δεν θα μπορω να συνεννοηθω απο μακρια..

Εγω φιλε μου πηρα το 16gb μαυρο απο skroutz.

Το καταστημα που το πηρα λεγεται kinitomania.

Ειχα παρει και τηλεφωνο στο μαγαζι για να ρωτησω καποια πραγματα.Πολυ καλη εξυπηρετηση παντως. Στο προτεινω αφοβα το μαγαζι.

Ορμα και μην φοβηθεις;)

Lineage os 15.1

Νίκος...

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω ολη την παρεα..παρακολουθω εδω και καιρο το εν λογω κινητο και θελω να το αγορασω..στο skroutz η τιμη του ειναι στα 260 πολυ καλη τιμη με βαση τα χαρακτηριστικα που εχει..θα ηθελα να σας ρωτησω ποιο καταστημα προτεινετε?εχω αγορασει απο kinito.gr και δεν ειχα προβλημα..εσεις ποιο προτεινετε?

 

Εγώ απο κύπρο αγόρασα πριν 1 μήνα απ' το kaizerstore δύο G2 16GB black για 2 φιλαράκια .. και όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum

Αύριο παραλαμβάνω λευκό 32αρι από sell phone στο Χαλάνδρι, πρεπει να ανησυχώ για κάτι που η τιμή ειναι πιο κάτω και απο του σκρουτζ?

Ο υπάλληλος μου είπε ότι το σειριακό ξεκινά με 410 και ότι ειναι γερμανικό

Link to comment
Share on other sites

Αυτο απο το open 365 τι σειριακο εχει??406?

 

406 πηρα και εγω με kit kat

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτο απο το open 365 τι σειριακο εχει??406?

 

ναι οταν το αγορασα εγω,πριν 1,5 μηνα ,τωρα μπορει να εχει πιο καινουριο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum

Αύριο παραλαμβάνω λευκό 32αρι από sell phone στο Χαλάνδρι, πρεπει να ανησυχώ για κάτι που η τιμή ειναι πιο κάτω και απο του σκρουτζ?

Ο υπάλληλος μου είπε ότι το σειριακό ξεκινά με 410 και ότι ειναι γερμανικό

 

Ρωτησες αν ειναι unbranded?

Link to comment
Share on other sites

Μου ειπε ότι ειναι unbranded..υπάρχει κάτι άλλο που πρεπει να προσεξω?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η διαφορα ενος τηλεφωνου lg g2 32gbπου εχει ελληνικες προδιαγραφες και ενος που προοριζεται για την ευρωπη?

γιατι βρισκω την εκδοση που υποστηριζει την ελληνικη γλωσσα(και αναφερεται ρητα οτι υποστηριζονται τα ελληνικα), 50 ευρω ακριβοτερα απο την ευρωπαικη εκδοση.

δηλαδη τα ευρωπαικα δεν υποστηριζουν τα ελληνικα?

αξιζει να παρω αυτο με τις ελληνικες προδιαγραφες ετσι ωστε να μην βρεθω προ εκπληξεως?

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η διαφορα ενος τηλεφωνου lg g2 32gbπου εχει ελληνικες προδιαγραφες και ενος που προοριζεται για την ευρωπη?

γιατι βρισκω την εκδοση που υποστηριζει την ελληνικη γλωσσα(και αναφερεται ρητα οτι υποστηριζονται τα ελληνικα), 50 ευρω ακριβοτερα απο την ευρωπαικη εκδοση.

δηλαδη τα ευρωπαικα δεν υποστηριζουν τα ελληνικα?

αξιζει να παρω αυτο με τις ελληνικες προδιαγραφες ετσι ωστε να μην βρεθω προ εκπληξεως?

 

G2 32 gB με ελληνικες προδιαγραφες δεν υπαρχει ουτε θα υπαρξει γιατι δεν εγινε ποτε επισημη εισαγωγη απο την LG Hellas.

Μονο 16Gb ειναι επισημα ελληνικο.

Ολα τα μοντελα ευρωπαικα και ασιατικα εχουν ελληνικα η μονη εκπληξη που μπορει να εχεις ειναι οτι καποια δεν υποστηριζουν δικτυα 4G ελληνικα και διαφορες οπως οτι τα ασιατικα δεν εχουν ραδιοφωνο

Απλα βεβαιωσου οτι παιρνεις 32αρι για ευρωπαικη χωρα EU

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η διαφορα ενος τηλεφωνου lg g2 32gbπου εχει ελληνικες προδιαγραφες και ενος που προοριζεται για την ευρωπη?

γιατι βρισκω την εκδοση που υποστηριζει την ελληνικη γλωσσα(και αναφερεται ρητα οτι υποστηριζονται τα ελληνικα), 50 ευρω ακριβοτερα απο την ευρωπαικη εκδοση.

δηλαδη τα ευρωπαικα δεν υποστηριζουν τα ελληνικα?

αξιζει να παρω αυτο με τις ελληνικες προδιαγραφες ετσι ωστε να μην βρεθω προ εκπληξεως?

Ολα τα ευρωπαϊκα G2 ειναι ιδια και θα εχεις ελληνικη εγγυηση.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν πρεπει να αναφερω το μαγαζι, αλλα επικοινωνησα τηλεφωνικα μαζι του και τον ρωτησα για τις διαφορες μιας συσκευης στα 345 ευρω χωρις την υποστηριξη ελληνικων και της αλλης στα 390 ευρω με υποστηριξη ελληνικων σαν γλωσσα?

το φθηνο μου ειπε οτι δεν υποστηριζει την ελληνικη γλωσσα.

αρα δεν υπαρχει προβλημα οταν η συσκευη προοριζεται για την ευρωπη.

Link to comment
Share on other sites

αποκλειεται να μην εχει ελληνικα...δεν ξερει ο τυπος...ακομα και τα κορεατικα υποστηριζουν ελληνικη γλωσσα
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν πρεπει να αναφερω το μαγαζι, αλλα επικοινωνησα τηλεφωνικα μαζι του και τον ρωτησα για τις διαφορες μιας συσκευης στα 345 ευρω χωρις την υποστηριξη ελληνικων και της αλλης στα 390 ευρω με υποστηριξη ελληνικων σαν γλωσσα?

το φθηνο μου ειπε οτι δεν υποστηριζει την ελληνικη γλωσσα.

αρα δεν υπαρχει προβλημα οταν η συσκευη προοριζεται για την ευρωπη.

 

Αυτός που σου το είπε αυτό.....πες του να πάει να πουλήσει μπανάνες .....!!!:lol:

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν πρεπει να αναφερω το μαγαζι, αλλα επικοινωνησα τηλεφωνικα μαζι του και τον ρωτησα για τις διαφορες μιας συσκευης στα 345 ευρω χωρις την υποστηριξη ελληνικων και της αλλης στα 390 ευρω με υποστηριξη ελληνικων σαν γλωσσα?

το φθηνο μου ειπε οτι δεν υποστηριζει την ελληνικη γλωσσα.

αρα δεν υπαρχει προβλημα οταν η συσκευη προοριζεται για την ευρωπη.

Lol. Ποιο ειναι το μαγαζι; Γιατι να μην το πειες; Δεν το καταλαβα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κάτοχος και εγώ απο εχτές του συγκεκριμένου κινητού.Μια εβδομάδα πήρε να το βρει το μαγαζί αλλά όλα καλά.

Το κινητό είναι unbrand, S/N 409 και χώρα 6NE( Βόρεια Ευρώπη).

To gps το δοκίμασα και μου φαίνεται μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

ποιον σειριακο αριθμο πρεπει να εχει για να μην ειναι στην ελλατωματικη παρτιδα παιδια ?406 ειναι οκ?και πως βλεπουμε απο ποια χωρα ειναι ?

οποιος γνωριζει ας μου απαντησει..ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν πρεπει να αναφερω το μαγαζι, αλλα επικοινωνησα τηλεφωνικα μαζι του και τον ρωτησα για τις διαφορες μιας συσκευης στα 345 ευρω χωρις την υποστηριξη ελληνικων και της αλλης στα 390 ευρω με υποστηριξη ελληνικων σαν γλωσσα?

το φθηνο μου ειπε οτι δεν υποστηριζει την ελληνικη γλωσσα.

αρα δεν υπαρχει προβλημα οταν η συσκευη προοριζεται για την ευρωπη.

 

ποιον σειριακο αριθμο πρεπει να εχει για να μην ειναι στην ελλατωματικη παρτιδα παιδια ?406 ειναι οκ?και πως βλεπουμε απο ποια χωρα ειναι ?

οποιος γνωριζει ας μου απαντησει..ευχαριστω!

 

Από 402 και μετά κανένα πρόβλημα...!!!! εκεί που είναι το βελάκι (photo) είναι για που φτιάχτηκε.....στην προκειμένη περίπτωση Γαλλία...;) και στο S/N 311 παρτίδα...!

 

http://s17.postimg.org/k6dt9k5nz/9e9u7e3u.jpg

images upload

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

ποιον σειριακο αριθμο πρεπει να εχει για να μην ειναι στην ελλατωματικη παρτιδα παιδια ?406 ειναι οκ?και πως βλεπουμε απο ποια χωρα ειναι ?

οποιος γνωριζει ας μου απαντησει..ευχαριστω!

 

406 εχω εγω και ειμαι οκ, οπως λεει και ο marios πιο πανω 402 και μετα δεν εχουν θεμα

Link to comment
Share on other sites

γιατι πρεπει να ειναι unbranded η συσκευη?

@ vag_koun, παρελαβες απο το sellphone το κινητο?εισαι ευχαριστημενος απο την συσκευη?υποστηριζει ελληνικα?συγγνωμη για τον καταιγισμο των ερωτησεων αλλα ενδιαφερομαι και εγω για το τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να παραγγείλω το κινητό το 16αρι από ένα εκ των kaizershop ή open365, όμως οι άνθρωποι στα τηλεφωνικά κέντρα δεν γνωρίζουν τις παρτίδες της συσκευής. Τι πρέπει να κάνω; Να παραγγείλω και ό,τι μου έρθει;
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να παραγγείλω το κινητό το 16αρι από ένα εκ των kaizershop ή open365, όμως οι άνθρωποι στα τηλεφωνικά κέντρα δεν γνωρίζουν τις παρτίδες της συσκευής. Τι πρέπει να κάνω; Να παραγγείλω και ό,τι μου έρθει;

 

 

Πήρα εχθές απο open365 το κινητό. Ηταν γαλλικό κ αριθμός παρτίδας 410

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...