Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγω για 32αρα κάρτα το σκέφτομαι.. Ποια έχεις???

 

Είχα από καιρό σε μια camera ΑΥΤΗ αλλά αν ψάξεις θα βρεις πολύ ποιο φθηνή ΕΔΩ ...!!!! επίσης και μια 16αρα δεν θα σας χάλαγε....;)

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είχα από καιρό σε μια camera ΑΥΤΗ αλλά αν ψάξεις θα βρεις πολύ ποιο φθηνή ΕΔΩ ...!!!! επίσης και μια 16αρα δεν θα σας χάλαγε....;)

 

Εγώ σκέφτομαι να πάρω αυτήν http://www.e-shop.gr/sandisk-ultra-32gb-microsdhc-class-10-uhs-1-memory-card-with-adapter-sdsdqua-032g-u46a-p-PER.662097

 

την θεωρώ καλή εταιρία την sandisc

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαια και παρα πολυ γρηγορη την εχω σε μια action cam http://www.skroutz.gr/s/4827239/Kingston-microSDHC-32GB-Class-10-with-Adapter-SDCA10-32GB.html

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέφτομαι να πάρω αυτήν http://www.e-shop.gr/sandisk-ultra-32gb-microsdhc-class-10-uhs-1-memory-card-with-adapter-sdsdqua-032g-u46a-p-PER.662097

 

την θεωρώ καλή εταιρία την sandisc

 

Χτύπα την...!;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει κανα site για αγορα lg g2 φθηνοτερα απο τα 300 euro που εχει εδω και να ισχυει και εγγυηση ? και κατι αλλο να ρωτησω...πως μπορουμε να μαθουμε πια εκδοση ειναι το τηλ (δλδ να μην ειναι απο αυτες που εχουν προβληματα πχ ηχος κλησης ) για αγορα απο σκρουτζομαγαζο ρωταω!!! Edited by hadow
Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει κανα site για αγορα lg g2 φθηνοτερα απο τα 300 euro που εχει εδω και να ισχυει και εγγυηση ? και κατι αλλο να ρωτησω...πως μπορουμε να μαθουμε πια εκδοση ειναι το τηλ (δλδ να μην ειναι απο αυτες που εχουν προβληματα πχ ηχος κλησης ) για αγορα απο σκρουτζομαγαζο ρωταω!!!

 

Όλες η συσκευές είναι ο.κ. πλέων, από 402 παρτίδα και κάτω είχαν μικρό θέματα, και με 4.2.2....!!! εγώ έχω 405 & έρχεται με 4.4.2 τώρα πρέπει να είναι απο 407 παρτίδα και πάνω...!!! πάντως και με 304€ αξίζει...!

Πριν 20 μέρες το είχαν απο 285€ (το είχα πάρει από tokinito.gr) τώρα από 304€ κάποιοι το έχουν 599€ :lol::lol::lol:

 

https://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε να μαθουμε πια εκδοση ειναι το τηλ (δλδ να μην ειναι απο αυτες που εχουν προβληματα πχ ηχος κλησης ) για αγορα απο σκρουτζομαγαζο ρωταω!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει κανα site για αγορα lg g2 φθηνοτερα απο τα 300 euro που εχει εδω και να ισχυει και εγγυηση ? και κατι αλλο να ρωτησω...πως μπορουμε να μαθουμε πια εκδοση ειναι το τηλ (δλδ να μην ειναι απο αυτες που εχουν προβληματα πχ ηχος κλησης ) για αγορα απο σκρουτζομαγαζο ρωταω!!!

 

Υπομονή μέχρι να ξαναπέσει, αλλιώς μεταχειρισμένο αν πετύχεις καμία καλή ευκαιρία εδώ στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Όλες η συσκευές είναι ο.κ. πλέων, από 402 παρτίδα και κάτω είχαν μικρό θέματα, και με 4.2.2....!!! εγώ έχω 405 & έρχεται με 4.4.2 τώρα πρέπει να είναι απο 407 παρτίδα και πάνω...!!! πάντως και με 304€ αξίζει...!

Πριν 20 μέρες το είχαν απο 285€ (το είχα πάρει από tokinito.gr) τώρα από 304€ κάποιοι το έχουν 599€ :lol::lol::lol:

 

https://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.htmlτο δικο σου σου εχει βγαλει κανα προβλημα απο αυτα τα γνωστα προβληματα που εβγαζαν τα προηγουμενα

Link to comment
Share on other sites

Όλες η συσκευές είναι ο.κ. πλέων, από 402 παρτίδα και κάτω είχαν μικρό θέματα, και με 4.2.2....!!! εγώ έχω 405 & έρχεται με 4.4.2 τώρα πρέπει να είναι απο 407 παρτίδα και πάνω...!!! πάντως και με 304€ αξίζει...!

Πριν 20 μέρες το είχαν απο 285€ (το είχα πάρει από tokinito.gr) τώρα από 304€ κάποιοι το έχουν 599€ :lol::lol::lol:

 

https://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.htmlτο δικο σου σου εχει βγαλει κανα προβλημα απο αυτα τα γνωστα προβληματα που εβγαζαν τα προηγουμενα

 

Οχι το γράφω παρτίδα 405 και έρχεται πλέων με 4.4.2. Απο όπου κι αν το πάρεις europe η παρτίδα θα είναι σίγουρα πάνω απο 405 & με 4.4.2...!!! Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα...! παρακάτω στην photo στο κουτί s/n 405 είναι η παρτίδα..!!! και στο άλλον κύκλο για που κατασκευαστηκε SFR Γαλλία. Όλα τα ευρωπαϊκά καλυπτονται με εγγύηση.,..!!!;)

 

http://s6.postimg.org/twwrc64kx/2014_09_24_23_11_48.jpg

pc screenshot

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

284E σε ενα μολις καταστημα και μονο σε μαυρο !

oops λαθος , ή τα πηραν ή απεσυραν την τιμη !

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Βρηκα απο γνωστο ενα LG G2 σφραγισμενο στα 290 ευρω σειρα 403 ελληνικης αντιπροσωπειας! Να προχωρησω στην αγορα λετε; Ειναι παλιας σειρας με προβληματα; Απο τιμη θεωρειται ευκαιρια;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Βρηκα απο γνωστο ενα LG G2 σφραγισμενο στα 290 ευρω σειρα 403 ελληνικης αντιπροσωπειας! Να προχωρησω στην αγορα λετε; Ειναι παλιας σειρας με προβληματα; Απο τιμη θεωρειται ευκαιρια;

 

Εγώ πριν 20 μέρες το πήρα και είναι σειρά 405 Γαλλικό με k.k. 4.4.2 λογικά και αυτό με 4.4.2. θα είναι...!!! αν είναι ευρωπαϊκό (λόγο εγγυήσεις) μια χαρά τα 290€ χτύπα το..!;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν 20 μέρες το πήρα και είναι σειρά 405 Γαλλικό με k.k. 4.4.2 λογικά και αυτό με 4.4.2. θα είναι...!!! αν είναι ευρωπαϊκό (λόγο εγγυήσεις) μια χαρά τα 290€ χτύπα το..!;)

 

Με φτιαχνεις! :D Οχι τιποτα αλλο να ξεκινησω να ψαχνω otg usb, θηκουλα κ tempered glass να μαι ετοιμος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Βρηκα απο γνωστο ενα LG G2 σφραγισμενο στα 290 ευρω σειρα 403 ελληνικης αντιπροσωπειας! Να προχωρησω στην αγορα λετε; Ειναι παλιας σειρας με προβληματα; Απο τιμη θεωρειται ευκαιρια;

 

Και το δικο μου 403 ηταν ελληνικο 20D!Δεν ειχε τπτ....προχωρα αφοβα !!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου 403 ηταν ελληνικο 20D!Δεν ειχε τπτ....προχωρα αφοβα !!

 

Τελεια! Ενθαρρυντικα βλεπω τα μηνυματα! Περιμενα να εχει πεσει μεχρι τωρα σε Πλαισια κτλ, δεν μπορει να μη βγαλουν καμια προσφορα να ξεστοκαρουν, κλεινει ενα χρονο κυκλοφοριας Ελλαδα κι εχει βγει κ το LG G3 ποσο καιρο αλλα μου φαινεται πολυ τιμια τιμη το 290 αυτη τη στιγμη που ουτε σε σκρουτζομαγαζο δεν κανει τοσο!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κοίταξα τα e-mail μου και έχει απάντηση η Vodafone σε ερώτηση μου, οτι αν παραμείνω στο πρόγραμμα (τελειώνει τέλος το μήνα) για internet 21€ το μήνα + 16€ κινητό program200, και οτι ενδιαφέρομε για το LG G2, το 16αρη μου απάντησαν οτι με 120€;) είναι δικό μου...!!!Προφανώς θα είναι κλειδωμένο σε κάρτα δικτύου Vodafone.......αυτό δεν το ρώτησα , ξέρει κάνεις αν είναι έτσι..????

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κοίταξα τα e-mail μου και έχει απάντηση η Vodafone σε ερώτηση μου, οτι αν παραμείνω στο πρόγραμμα (τελειώνει τέλος το μήνα) για internet 21€ το μήνα + 16€ κινητό program200, και οτι ενδιαφέρομε για το LG G2, το 16αρη μου απάντησαν οτι με 120€;) είναι δικό μου...!!!Προφανώς θα είναι κλειδωμένο σε κάρτα δικτύου Vodafone.......αυτό δεν το ρώτησα , ξέρει κάνεις αν είναι έτσι..????

 

Κλειδωμένο όχι δεν θα είναι σίγουρα.. Απλά θα είναι branded.. θα έχει δλδ εναρκτήριο λογότυπο της Vodafone και καμία 5-6 εφαρμογές της μέσα. Thats all. που με rootaki και άλλη rom πάνε όλα ;)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κοίταξα τα e-mail μου και έχει απάντηση η Vodafone σε ερώτηση μου, οτι αν παραμείνω στο πρόγραμμα (τελειώνει τέλος το μήνα) για internet 21€ το μήνα + 16€ κινητό program200, και οτι ενδιαφέρομε για το LG G2, το 16αρη μου απάντησαν οτι με 120€;) είναι δικό μου...!!!Προφανώς θα είναι κλειδωμένο σε κάρτα δικτύου Vodafone.......αυτό δεν το ρώτησα , ξέρει κάνεις αν είναι έτσι..????

 

Πληρωνεις για 200 ' 16 ευρω? Και ιντερνετ 21 ? Το εχεις ηδη προπληρωσει το G2 φιλε μου....

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Το ότι αγοράζεις τηλέφωνο από εταιρεία κινητής τηλεφωνίας δεν σημαίνει ότι το τηλέφωνο είναι branded. Απάντηση στην ερώτηση που κάνεις θα πάρεις από την εκάστοτε εταιρεία για την συγκεκριμένη συσκευή. Έχω αγοράσεις τηλέφωνα από Vodafone που δεν είχαν λογότυπα της στην εκκίνηση ή άλλες χαζές εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

Το ότι αγοράζεις τηλέφωνο από εταιρεία κινητής τηλεφωνίας δεν σημαίνει ότι το τηλέφωνο είναι branded. Απάντηση στην ερώτηση που κάνεις θα πάρεις από την εκάστοτε εταιρεία για την συγκεκριμένη συσκευή. Έχω αγοράσεις τηλέφωνα από Vodafone που δεν είχαν λογότυπα της στην εκκίνηση ή άλλες χαζές εφαρμογές.

 

7 στις 10 συσκευές είναι branded πάντως..

Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει σαν τηλ το g2?

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα. Βρηκα απο γνωστο ενα LG G2 σφραγισμενο στα 290 ευρω σειρα 403 ελληνικης αντιπροσωπειας! Να προχωρησω στην αγορα λετε; Ειναι παλιας σειρας με προβληματα; Απο τιμη θεωρειται ευκαιρια;

 

φιλε που το βρηκες σε αυτη την τιμη ?

Link to comment
Share on other sites

 

φιλε που το βρηκες σε αυτη την τιμη ?

 

Απο γνωστο που ειχε επιδοτηση κι ηθελε τα χρηματα να αγορασει αλλο κινητο απο εξωτερικο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...