Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To κατάστημα δεν το ξέρω αλλά τσέκαρε κάποιο με περισσότερες αξιολογήσεις για μεγάλες αγορές....

 

Το G2 αξίζει με 1000... Αλλά πες τι ζητάς από ένα κινητό για αν σου πούμε και περισσότερα....

Εγω το θελω κυριος για internet gps και λιγο gaming η μνημη του 16gb ειναι οκ ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η μνήμη δεν είναι 16GB... Είναι περίπου 9,5GB (τα υπόλοιπα τα καταλαμβάνει το λειτουργικό)... Είναι το σημαντικότερο του μειονέκτημα αφού δεν παίρνει ούτε κάρτα μνήμης.... Ήμουν πολύ κοντά στο να το αγοράσω αλλά με απέτρεψε αυτό (και η κάμερα του 1020 :D )... Πχ εγώ σε ένα μήνα γέμισα 12GB χώρο... Δεν θα μου έφτανε ούτε για αστείο τα 9,5 που έχει το G2...

 

Αν συμβιβάζεσαι με τη μνήμη σε ανδρόιντ είναι ίσως η καλύτερη πρόταση... Φοβερή οθόνη και απίστευτη μπαταρία....

 

Αυτά σε ανδρόιντ... Αν θες κ τίποτα σε WP το συζητάμε...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Η μνήμη δεν είναι 16GB... Είναι περίπου 9,5GB (τα υπόλοιπα τα καταλαμβάνει το λειτουργικό)... Είναι το σημαντικότερο του μειονέκτημα αφού δεν παίρνει ούτε κάρτα μνήμης.... Ήμουν πολύ κοντά στο να το αγοράσω αλλά με απέτρεψε αυτό (και η κάμερα του 1020 :D )... Πχ εγώ σε ένα μήνα γέμισα 12GB χώρο... Δεν θα μου έφτανε ούτε για αστείο τα 9,5 που έχει το G2...

 

Αν συμβιβάζεσαι με τη μνήμη σε ανδρόιντ είναι ίσως η καλύτερη πρόταση... Φοβερή οθόνη και απίστευτη μπαταρία....

 

Αυτά σε ανδρόιντ... Αν θες κ τίποτα σε WP το συζητάμε...

Σε windows phone τι υπάρχει αντιστιχω ?

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτά τα χρήματα το 1020... Λίγο πιο πάνω στα 390 το 1520 και για πιο κάτω (265 ευρώ) το 925...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο μιλάς?

 

Γενικα για τα windows phone . Τωρα ειδα και αυτο http://www.kaizershop.gr/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AC-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%AD%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%B1/sony-74/sony-xperia-z1-honami-black-eu ειναι και αδιαβροχο παιρνει και sd

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν υπάρχει κάτι αποκλειστικά για "επαγγελματική χρήση"... Απλά τσέκαρε κανένα βιντεάκι στο youtube (πάτα Windows Phone 8.1 πχ) να δεις αν σου αρέσει η όλη λειτουργία...

 

Γενικα για τα windows phone . Τωρα ειδα και αυτο http://www.kaizershop.gr/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AC-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%AD%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%B1/sony-74/sony-xperia-z1-honami-black-eu ειναι και αδιαβροχο παιρνει και sd

 

Δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα... Αλλά ας μας πει κάποιος φίλος την άποψη του που το ξέρει περισσότερο το κινητό... Γενικά αποφεύγω τη Σόνυ...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Επειδή θέλω να το αγοράσω άμεσα μπορεί κάποιος να μου πει από που είναι καλύτερο να το αγοράσω;(kinito.gr,kaizershop,phonegallery κ.α.) Με την τελευταία έκδοση τι παίζει βλέπω είναι η 405, αυτή να προτιμήσω; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Φεύγω ένα ταξίδι για κανα μήνα και ήθελα να το πάρω σήμερα οπωσδήποτε.. Μόνο το bird το είχε 347 ευρωπαϊκό και 380 ελληνικό. Προτίμησα τ δεύτερο γιατι η παρτίδα ήταν 310 κ επειδη φοβάμαι μηπως έχει κανα πρόβλημα με GPS κλπ, θ θελα αντικατάσταση συσκευής και όχι επιδιόρθωση(αν τύχαινε). Ίσως να έκανα λάθος, όπως λες όμως..
Link to comment
Share on other sites

Φεύγω ένα ταξίδι για κανα μήνα και ήθελα να το πάρω σήμερα οπωσδήποτε.. Μόνο το bird το είχε 347 ευρωπαϊκό και 380 ελληνικό. Προτίμησα τ δεύτερο γιατι η παρτίδα ήταν 310 κ επειδη φοβάμαι μηπως έχει κανα πρόβλημα με GPS κλπ, θ θελα αντικατάσταση συσκευής και όχι επιδιόρθωση(αν τύχαινε). Ίσως να έκανα λάθος, όπως λες όμως..

 

Τι 347? 298 έχει φτάσει. Ευρωπαϊκό! Ετοιμοπαράδοτο και λοιπά... Τώρα γιατί έδωσες 380 δεν σε καταλαβαίνω. Και δεν ήθελες το κατάστημα με τα 298... μέχρι τα 305 υπάρχουν πάρα πολύ αξιόπιστα καταστήματα. Δεν θέλω να πω όνομα αλλά από ενα από αυτά το πήρα και εγώ. Είναι σειρά 405 δηλαδή ακόμα πιο πάνω από την 310 και έκανε ακριβώς μισή μέρα να μου έρθει. 14.30 έκανα την παραγγελία και 9 ήμουν στην courrier το πρωί και το παρέλαβα.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έλα τον φάγατε τον άνθρωπο, το αγόρασε το κινητό λέμε, ξεκολλατε λίγο με την τιμή.

Καλορίζικο φίλε και να το χαρείς όσο μπορείς, είναι απίστευτο τηλέφωνο!

Ότι απορία έχεις με τη χρήση του, εδώ είμαστε...

LG D802 G2 - AOSP - Android N

ROM: Ressurection Remix 7.1.1

-Δημήτρης-

Link to comment
Share on other sites

μωρε για καλο του το λενε του παιδιου.και εγω απο σκρουτζ το πηρα πριν μηνες 330 ελληνικο μου ετυχε και χωρις προβληματα(403)απλα με την διαφορα επαιρνε θηκες καλωδια κτλ...
Link to comment
Share on other sites

Μα προφανώς καλορίζικο και να το χαρεί. Αλλά πέταξε λεφτά έτσι στον βρόντο... Έπαιρνε θήκες, καλώδια, otg sticks και του έμεναν κιόλας.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μα προφανώς καλορίζικο και να το χαρεί. Αλλά πέταξε λεφτά έτσι στον βρόντο... Έπαιρνε θήκες, καλώδια, otg sticks και του έμεναν κιόλας.

 

η επαιρνε ενα ΝΟΚΙΑ 520 που χω εγω για δευτερο:lol:καλοριζικο παντως τουλαχιστον το πηρε εν γνωση του.πολλοι δεν ξερουν καν και δινουν στα γνωστα μαγαζια επωνυμα ενα σκασμο λεφτα παραπανω ισως και πανω απο 100 ευρω καθε φορα επειδη εχουν αγνοια απο σκρουτζ η απο εξωτερικο

Link to comment
Share on other sites

Τι 347? 298 έχει φτάσει. Ευρωπαϊκό! Ετοιμοπαράδοτο και λοιπά... Τώρα γιατί έδωσες 380 δεν σε καταλαβαίνω. Και δεν ήθελες το κατάστημα με τα 298... μέχρι τα 305 υπάρχουν πάρα πολύ αξιόπιστα καταστήματα. Δεν θέλω να πω όνομα αλλά από ενα από αυτά το πήρα και εγώ. Είναι σειρά 405 δηλαδή ακόμα πιο πάνω από την 310 και έκανε ακριβώς μισή μέρα να μου έρθει. 14.30 έκανα την παραγγελία και 9 ήμουν στην courrier το πρωί και το παρέλαβα.

 

καλησπερα μπορεις να μου στειλεις σε πμ απο που το πηρες και καποια απο τα καταστηματα που κοστιζει κατω απο 305 ευρω και ειναι αξιοπιστα? υπαρχει περιπτωση καποιο απο αυτα να ειναι branded και αν ναι πως το καταλαβαινω?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μπορεις να μου στειλεις σε πμ απο που το πηρες και καποια απο τα καταστηματα που κοστιζει κατω απο 305 ευρω και ειναι αξιοπιστα? υπαρχει περιπτωση καποιο απο αυτα να ειναι branded και αν ναι πως το καταλαβαινω?

 

Τα βλέπεις και από τις αξιολογήσεις δίπλα χωρίς να σημαίνει ότι τα υπόλοιπα δεν είναι αξιόπιστα. Αλλά όταν ένα έχει ας πούμε 200 σχόλια και όλα χωρίς αρνητικό σίγουρα κάτι λέει μέχρι να αποδειχθεί το αντίθετο. Εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένος από το κατάστημα που επέλεξα και θα το επέλεγα ξανά σίγουρα όπως έγραψα και στην αξιολόγηση μου.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

αρχιζει και κανει τρελη πτωση το g2..291 e!!ευκαιρια για οσους το θελουν
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κάποιο κατάστημα στη θεσσαλονίκη που να το πουλάει σε τέτοια τιμή? (εννοείται σκρουτζοκατάστημα....απλά με έδρα θεσσ.)
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κάποιο κατάστημα στη θεσσαλονίκη που να το πουλάει σε τέτοια τιμή? (εννοείται σκρουτζοκατάστημα....απλά με έδρα θεσσ.)

 

Δεν ξέρω κάποιο αλλά σε μια μέρα το έχεις από οποιο και να το πάρεις που το έχει διαθέσιμο.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κάποιο κατάστημα στη θεσσαλονίκη που να το πουλάει σε τέτοια τιμή? (εννοείται σκρουτζοκατάστημα....απλά με έδρα θεσσ.)

 

To media-ram, αλλα ειναι εξαντλημενο-αφαντο το G2 πανω απο μηνα... Οπως κ σχεδoν ολα τα Lg.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι μου βρηκα παρτιδα 402 - 405- 406 ποια να προτιμησω?ολες περιπου στα ιδια χρηματα!

εχω βρει και ενα 403 ελληνικο απο cosmote σφραγισμενο σε πολυ καλη τιμη (260)αξιζει?

Link to comment
Share on other sites

Καμία από αυτές δεν είχε πρόβλημα. Τώρα σε οποιαδήποτε παρτίδα μπορεί να σου κάτσει ελαττωματικό, οπότε διάλεξε στην τύχη.
People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

Καμία από αυτές δεν είχε πρόβλημα. Τώρα σε οποιαδήποτε παρτίδα μπορεί να σου κάτσει ελαττωματικό, οπότε διάλεξε στην τύχη.

 

το οτι ειναι απο cosmote παιζει ρολο στις αναβαθμισεις?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...