Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομίζω οτι έπρεπε να υπάρχει στο πισω μέρος του μυαλού ότι δεν θα έδιναν 32αρια..

Και παλι όμως καλη ηταν η τιμή.

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί επικοινώνησαν με το μαγαζί και τους διαβεβαίωσε ότι είναι 32άρια

Μεγάλο φάουλ του καταστήματος

 

Εντωμεταξύ εγώ θα το έπαιρνα από το πρωί που το είδα αν ήξερα ότι θα ήταν 16άρι, με το 32άρι είχα ενδοιασμούς και τελικά τζάμπα την έχασα την προσφορά :lol:

Περιμένω το 2nd hand τώρα

http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον θα εχει εγγυηση...

για το 16αρι δεν ειναι τοσο καλη η τιμη, 20 ευρω κατω απο τον επομενο.

οχι οτι ειναι και λιγα αλλα δεν το λες και σουπερ προσφορα.

ουτε θα γινοταν τετοιος χαμος σε 2 (τουλαχιστον) φορουμς.

Link to comment
Share on other sites

Το flashaki είναι ο επόμενος

-32€ από το mobile14, αλλά είναι αυτό που είπες τέτοιος χαμός ούτε καν

http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγω το περιμενω αλλα αν ειναι 16αρι ειναι αδικο για μας... και ας εχουμε εγγυηση... αφου στο τηλεφωνο με ειπε 32 και το ειχε μπροστα του...

 

τι να κανουμε τωρα λετε. Εγω πλήρωσα με paypal

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ παρέλαβα πριν λίγο.. τα ίδια με τον φίλο πιο πάνω.. ανοιχτή συσκευασία, με ζελατίνες όμως. ρουμάνικη συσκευή 6RO γράφει. 16gb. ο Τζανακάκης σε πρώτη φάση του kamthing δεν απαντάει. με flashaki που μίλησα με είπαν να μιλήσω με τον Τζανακάκη γτ τα τηλέφωνα στάλθηκαν από Αθήνα και δεν πήγαν σε αυτούς.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω το περιμενω αλλα αν ειναι 16αρι ειναι αδικο για μας... και ας εχουμε εγγυηση... αφου στο τηλεφωνο με ειπε 32 και το ειχε μπροστα του...

 

τι να κανουμε τωρα λετε. Εγω πλήρωσα με paypal

 

κι εγώ με paypal.. θα δούμε τι θα απαντήσει και ανάλογα θα πράξουμε.. γι αυτό πληρώσαμε με paypal εξάλλου

You Sun of a Beach!!! :p
Link to comment
Share on other sites

με flashaki που μίλησα με είπαν να μιλήσω με τον Τζανακάκη γτ τα τηλέφωνα στάλθηκαν από Αθήνα και δεν πήγαν σε αυτούς.
ισχυει αυτο. δεν πηγαν κρητη.
Link to comment
Share on other sites

πήρατε τηλέφωνο να δείτε τη έχει να πει για αυτό? γιατί μου φαίνεται παράλογο να μην ήξερε ότι πουλάει 16άρια και το αναφέρει σαν 32άρια..... και στο φλασάκι γιατι και αυτό έχει ευθύνη σαν site.... παίρνω τηλέφωνο αλλά ειναι κλειστές οι γραμμές

 

ήταν ξεκάθαροι πάντως ότι το κινητό ειναι 32άρι...... :(

στεναχωρέθηκα τώρα

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα και εγω απο Kamthing παιδια 16αρι είναι και το δικο μου,και ηταν ανοιχτο.

Καινουργιο φαινεται το τηλεφωνο με τις ζελατίνες πανω και τα παρελκομενα σφραγισμένα.

Μιλησα με τον τυπο εκει μου ειπε ότι ψάχνεται, ότι εγινε πατατα απο Γερμανια,κτλ,κτλ

αλλα πεταξε και το ''και παλι φθηνα το πηρατε''.

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτα πράγματα, τα τηλέφωνα δεν μπορεί να μην τα είχε στα χέρια του όσο έτρεχε η προσφορά, οπότε θα μπορούσε κάλλιστα να την ακυρώσει και να αλλάξει την περιγραφή. Αρπαχτές....

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

αλλα πεταξε και το ''και παλι φθηνα το πηρατε''.

 

καλα,αυτο ειναι το πιο εκνευριστικο...

 

εχετε καποιο τηλεφωνο επικοινωνιας του κουριερ?

ακομα δεν εχω παραλαβει και θελω να ρωτησω αν θα το φερουν σημερα.

 

κι επισης το κουριερ το πληρωνουμε?

Edited by razkal
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά απαράδεκτοι!!Τι θα πεί και πάλι φτηνά το πήρατε???Εκεί ειλικρινά ήθελε βρίσιμο!!:mad:
Link to comment
Share on other sites

Βασικά όσοι αγοράσαμε με paypal έπρεπε να πληρώσουμε 4% παραπάνω, δηλαδή 15€ + 9€ μεταφορικά άρα 24€

 

Εντέλει ανευ λόγου πληρώσαμε σύνολο με τα μεταφορικά 17€ + 379€ της προσφοράς = 396€ που είναι και η τιμή που διαφημίζει το flashaki.gr στο site του για τα 16άρια.

 

Τώρα εμένα ποιός μου λέει ότι δεν ήταν πχ στημένο όλο αυτό εξ'αρχής ή ότι το καταλάβανε ότι έγινε στραβή και μειώσανε την τιμή για να μην ξεπερνάει την τιμή που δίνουν το 16άρι και παραπονιούνται όλοι ότι αγοράσανε και ακριβώτερα!!!

 

Εγώ θα περιμένω να δώ τί θα πράξουν παρακάτω...τουλάχιστον να μας αποζημειώσουν με κάποιο ποσό, όλοι αγοράσαν λόγω προσφοράς και στην τελική ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ

 

απο εκεί και πέρα υπάρχει και το dispute και να δώ τί θα πουν στο paypal !

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

dispute οσοι εχετε κουραγιο να ασχοληθειτε, αρνητικο feedback στο σκρουτζ και τα γνωστα..ακου εκει και φθηνα το πηρατε..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Βασικά όσοι αγοράσαμε με paypal έπρεπε να πληρώσουμε 4% παραπάνω, δηλαδή 15€ + 9€ μεταφορικά άρα 24€

 

Εντέλει ανευ λόγου πληρώσαμε σύνολο με τα μεταφορικά 17€ + 379€ της προσφοράς = 396€ που είναι και η τιμή που διαφημίζει το flashaki.gr στο site του για τα 16άρια.

 

Τώρα εμένα ποιός μου λέει ότι δεν ήταν πχ στημένο όλο αυτό εξ'αρχής ή ότι το καταλάβανε ότι έγινε στραβή και μειώσανε την τιμή για να μην ξεπερνάει την τιμή που δίνουν το 16άρι και παραπονιούνται όλοι ότι αγοράσανε και ακριβώτερα!!!

 

Εγώ θα περιμένω να δώ τί θα πράξουν παρακάτω...τουλάχιστον να μας αποζημειώσουν με κάποιο ποσό, όλοι αγοράσαν λόγω προσφοράς και στην τελική ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ

 

απο εκεί και πέρα υπάρχει και το dispute και να δώ τί θα πουν στο paypal !

θα το επιστρεψεις?

Link to comment
Share on other sites

θα το επιστρεψεις?

 

εγώ το ψήνω πάντως.. άλλο πληρώσαμε άλλο παραλάβαμε.. γτ όχι? το 16άρι το παίρναμε με +20 ευρό εδώ και πόσο καιρό.. και θα ήταν και σφραγισμένο

You Sun of a Beach!!! :p
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια, περιμένω να με πάρει τηλέφωνο ο δικηγόρος μας να δώ τί θα με συμβουλέψει.

Την τελευταία φορά που ένας μάγκας στην Θάσο πήγε να μου φάει λεφτά (δεν αναγνώριζε την προκαταβολή που είχα δώσει για διακοπές) του κουβάλησα τουριστική αστυνομία, εφορία και πολεοδομία και του το καψα το μαγαζάκι/σπιτάκι!!!!

Τουλάχιστον να είναι σωστοί και να πουν "όποιος δεν το θέλει ας το στείλει πίσω, full refound", όποιος το κρατήσει, θα πάρει πχ 30€ πίσω για να μην νοιώθει ότι εξαπατήθηκε!!!!

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

το πήρα και εγώ πριν λίγο.... 16άρι μαύρο ρουμάνικο.... αν και ανοιχτο δεν υπήρχε ίχνος πάνω του... καθαρά καινούργιο. όσο και να το ψάξω δεν έχει τίποτα. επίσης δεν ανίχνευσα κάποιο άλλο πρόβλημα.... αν ήταν και 32άρι θα ήταν τέλεια!

 

ευτυχώς που έχω meenova...

 

Ομως... στην απόδειξη δεν γραφει imei ουτε αν ειναι 16 η 32gb.... πολυ φοβαμαι οτι ουτε η εγγύηση θα την δεχτουνε εφοσον δεν αναγράφεται το imei. Αν ισχυει αυτο τοτε επιστροφη

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

πολυ φοβαμαι οτι ουτε η εγγύηση θα την δεχτουνε εφοσον δεν αναγράφεται το imei. Αν ισχυει αυτο τοτε επιστροφη

αμα δεν ισχυει και η εγγυηση, τοτε πισω ολοταχως.

Link to comment
Share on other sites

κουπόνια αγοράς της προσφοράς έχετε??

αν ναι,λογικά πάνω θα αναγράφεται ότι αγοράσατε την συσκευή με τα 32Gb....με κάτι τέτοιο στα χέρια σας μπορείτε να κάνετε πολλά...από καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή,στο paypal κλπ κλπ...για άλλο πληρώσατε και άλλο πήρατε...

όπως και να το κάνουμε δεν είναι σωστά αυτά τα πράγματα :mad:

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...