Jump to content

[Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

johnvolno1 οι αγοραπωλησίες εκτός buy and sell απαγορεύονται από τους κανόνες του φόρουμ!!

 

 

Sorry .....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θέλω να ρωτήσω αν έχει αλλάξει κάτι και αν καλύπτει η Procordia το Nexus 5 32gb, όπως κάνει πλέον στο G2. Επίσης, το 32gb γιατί το έχει ένα μόνο κατάστημα;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει κάποιο έμπιστο κατάστημα στο bestprice για το 32gb γιατί στο skroutz το έχει μόνο ένα κατάστημα και δεν έχω διαβάσει και τις καλύτερες κριτικές;

Υπάρχει μήπως κάπου αλλού;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω το πηρα σημερα στα 380ε απο expansys με τα μεταφορικα για κυπρο.πεμπτη πρωι το παραγγειλα σημερα ηρθε. Ειναι αγγλικο οπως λεει στο κουτι
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει κάποιο έμπιστο κατάστημα στο bestprice για το 32gb γιατί στο skroutz το έχει μόνο ένα κατάστημα και δεν έχω διαβάσει και τις καλύτερες κριτικές;

Υπάρχει μήπως κάπου αλλού;

 

Επειδή και εγώ ψάχνομαι να βρω Nexus 32άρι, βρήκα από το bestprice.gr αυτό http://www.sellphone.gr/lg-nexus-5-32gb-d821.html?ref=bestprice.gr

Το θέμα είναι ότι δεν γνωρίζω τίποτα περί αξιοπιστίας του καταστήματος. Μήπως κάποιος φίλος μπορεί αν ξέρει, να ενημερώσει;

Get your facts first, then you can distort them as you please.

Mark Twain

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας , θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος που μπορω να βρω την 32gb εκδοση του N5.Ακομα ξερει καποιος που μπορω να βρω προιοντα της meenova,συγκεκριμενα το microsd reader για το τηλεφωνο?

 

ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας , θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος που μπορω να βρω την 32gb εκδοση του N5.Ακομα

ευχαριστω εκ των προτερων!!!

 

https://www.skroutz.gr/s/4219717/LG-Google-Nexus-5-D821-32GB.html

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

 

Βλεπω οτι τα συγκεκριμενα μαγαζια που υπαρχουν αυτη τη στιγμη στο skroutz και εχουν το N5 δεν εχουν και τοσο καλες κρητικες οποτε αν εχει καποιος να προτινει κατι διαφορετικο εστω για παραγγελεια απο εξωτερικο ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παντως εγω το πηρα σημερα στα 380ε απο expansys με τα μεταφορικα για κυπρο.πεμπτη πρωι το παραγγειλα σημερα ηρθε. Ειναι αγγλικο οπως λεει στο κουτι

 

Στο expansys απ'ότι γραφει δεν υπαρχει πλεον διαθεσημοτητα...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα παίδες γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να βρω το κόκκινο και το μαύρο 32gb?ευχαριστώ προκαταβοληκα όλους σας.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γνωρίζεται τι γίνεται με διαθεσιμότητα?? Για μαύρο 16αρι ενδιαφέρομαι αλλά βλέπω ότι δεν υπάρχει... Στο σκρουτζ οι τιμές έχουν ξεφύγει εκεί που πριν τις γιορτές το έβρισκες γύρω στα 300€
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεται τι γίνεται με διαθεσιμότητα?? Για μαύρο 16αρι ενδιαφέρομαι αλλά βλέπω ότι δεν υπάρχει... Στο σκρουτζ οι τιμές έχουν ξεφύγει εκεί που πριν τις γιορτές το έβρισκες γύρω στα 300€

Λογικό γιατί πλέον δεν παράγεται απο τη Google. Οπότε οτι κυκλοφορεί είναι τελευταια κομμάτια .. Με δεδομένο οτι το νέο του μοντέλο είναι στις 6 ίντσες παίζει ακόμα μπάλα μονο του και έχει αρκετή ζήτηση.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Παιδια για αγορα απο aliexpress κτλπ καλυπτει η εγγυηση;

 

Υπαρχει καπου αλλου ακομα διαθεσιμο;

 

Θενκς

Θα το βρεις στο skroutz αλλά και τα 370 που ζητανε δεν τα λες και λίγα. Ίσως καλύτερα να δεις κάνα μεταχειρισμένο.

Έχω μπει πολλές φορές στη διαδικασία αναζήτησης άλλου κινητού αλλά πάντα κάνω πισω γιατί φοβάμαι ότι αυτή την απίστευτη εμπειρία χρήσης δεν θα τη βρω εύκολα άλλου.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Θα το βρεις στο skroutz αλλά και τα 370 που ζητανε δεν τα λες και λίγα. Ίσως καλύτερα να δεις κάνα μεταχειρισμένο.

Έχω μπει πολλές φορές στη διαδικασία αναζήτησης άλλου κινητού αλλά πάντα κάνω πισω γιατί φοβάμαι ότι αυτή την απίστευτη εμπειρία χρήσης δεν θα τη βρω εύκολα άλλου.

Φιλε για 2 συσκευη το θελω οποτε μαξ τα 200 ευρω.

Απο κινεζικο οχι δηλαδη;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε για 2 συσκευη το θελω οποτε μαξ τα 200 ευρω.

Απο κινεζικο οχι δηλαδη;

Αν το βρηκες από κινεζικό καινούργιο την έκδοση d821 να σου δουλεύει και το 3g τι να σου πω..μιας και ξέρω ότι ή συσκευη έχει σταματήσει πολύ καιρο να κυκλοφορει.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • The title was changed to [Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...