Jump to content

[Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια επειδη θα το παρω κ της γυναικας μου,υπαρχει σε ελληνικα καταστηματα?εννοω ελληνικο?

 

Στα καταστήματα της wind και ίσως το έχει φέρει και το public.

:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στα καταστήματα της wind και ίσως το έχει φέρει και το public.

 

δυστηχως ειμαι απο επαρχια κ δεν εχουμε καταστηματα,απο το ιντερνετ καποιο καλο καταστημα κ να εχει ελληνικο?

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως ειμαι απο επαρχια κ δεν εχουμε καταστηματα,απο το ιντερνετ καποιο καλο καταστημα κ να εχει ελληνικο?

 

Ελληνικό από άλλο κατάστημα επίσημης ελληνικής αντιπροσωπίας δεν νομίζω. Όμως έχεις δοκιμάσει να δεις αν η wind η το public στέλνει στη περιοχή σου με online αγορά; αλλιώς μπορείς να το πάρεις από skroutz πχ birdphone και να έχεις κανονικά την 2 χρόνια ευρωπαϊκή εγγύηση σου.. Αλλά πάντα μιλάμε για μαύρο 16 γιγα.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως ειμαι απο επαρχια κ δεν εχουμε καταστηματα,απο το ιντερνετ καποιο καλο καταστημα κ να εχει ελληνικο?

 

Για κάποιο άλλο μαγαζι δεν ξέρω, αλλά γιατί δεν κάνεις ένα τηλέφωνο στη wind , public μηπως και εχουν αποστολή στο σπίτι;

:D
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια επειδη θα το παρω κ της γυναικας μου,υπαρχει σε ελληνικα καταστηματα?εννοω ελληνικο?

 

Κυκλοφορεί στα καταστήματα της Wind και μέσω του Public, μπορείς να κάνεις online παραγγελία και να έρθει σπίτι σου δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα...θα προβώ στην αγορά εντός ημερον κάποιο link εντός Ελλάδος από μαγαζί που να έχει την τελευταία παρτίδα υπάρχει;;;

Lg Nexus 5

htc evo 3D

htc wildfire s

Link to comment
Share on other sites

@stolias: http://www.public.gr/product/tilefonia/mobile-phones/lg-nexus-5-4g-wi-fi-16gb-mayro/prod5610225pp/

 

Είχε εξαντληθεί μέσα στο ΣΚ αλλά ξαναέφεραν. :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια το παραγγειλα απο το public,Λογικα καινουργια παρτιδα θα εχει ε?κ ελληνικο.καποιος που να αγορασε απο το public?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια το παραγγειλα απο το public,Λογικα καινουργια παρτιδα θα εχει ε?κ ελληνικο.καποιος που να αγορασε απο το public?

 

Είναι σχεδον αδύνατον να βρεις παλιά παρτίδα. Εδώ είχε εξαντληθεί από εκεί που το παρήγγειλες με 401 παρτίδα.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Είναι σχεδον αδύνατον να βρεις παλιά παρτίδα. Εδώ είχε εξαντληθεί από εκεί που το παρήγγειλες με 401 παρτίδα.

 

το ξαναπερνω για την γυναικα μου αλλα το παραγγειλα απο το Public αυτη τη φορα.λογικα ελληνικο θα ειναι.ε?εχει παρει κανεις απο εκει?

Edited by giorgossam
Link to comment
Share on other sites

το ξαναπερνω για την γυναικα μου αλλα το παραγγειλα απο το Public αυτη τη φορα.λογικα ελληνικο θα ειναι.ε?εχει παρει κανεις απο εκει?

 

Το public είναι επίσημος έμπορος της wind.. Άρα μόνο ελληνικό μπορεί να είναι. Δεν βλέπω κάποιο λόγο να φοβάσαι.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Το public είναι επίσημος έμπορος της wind.. Άρα μόνο ελληνικό μπορεί να είναι. Δεν βλέπω κάποιο λόγο να φοβάσαι.

 

και πιστευω καινουργια παρτιδα,φιλε μου ειμαι απο επαρχια κ δεν μπορω δυστηχως οπως εσεις να παω σε ενα καταστημα να δω το κουτακι,τι παρτιδα ειναιι,εαν ειναι σφραγισμενο.λογικα σφραγισμενο θα ερθει απο το Public.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να παραγγείλω το Nexus 5 από το Γερμανικό Play store (βρίσκομαι Γερμανία) και ενώ μου το δείχνει διαθέσιμο, μόλις συνδεθώ με το λογαριασμό μου εμφανίζεται το κλασσικό μήνυμα "Sorry! Devices on Google Play is not available in your country yet." Γνωρίζει κάποιος τι ακριβώς πρέπει να κάνω για να προχωρήσω με την παραγγελία; Επίσης σχετικά με την πιστωτική κάρτα τι ισχύει, μπορώ να παραγγείλω με Ελληνική κάρτα ή θα την απορρίψει;

 

Ευχαριστώ πολύ !

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Το εχω εδω και μια βδομαδα. Το πηρα απο τα Public online. Ειναι το καινουργιο revision , το χανε πει οτι στην Ελλαδα θα ρθει το καινουργιο.. κανενας φοβος αν το παρεις απο public... Ισχυει και η εγγυηση σου!

Daily driver:Pixel 2 XL Rom: Stock

Old Devices: Nexus 5X, Nexus 5, Samsung Galaxy SII (I9100), Samsung Galaxy SII (I9100G), Samsung Galaxy S (I9000)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να παραγγείλω το Nexus 5 από το Γερμανικό Play store (βρίσκομαι Γερμανία) και ενώ μου το δείχνει διαθέσιμο, μόλις συνδεθώ με το λογαριασμό μου εμφανίζεται το κλασσικό μήνυμα "Sorry! Devices on Google Play is not available in your country yet." Γνωρίζει κάποιος τι ακριβώς πρέπει να κάνω για να προχωρήσω με την παραγγελία; Επίσης σχετικά με την πιστωτική κάρτα τι ισχύει, μπορώ να παραγγείλω με Ελληνική κάρτα ή θα την απορρίψει;

 

Ευχαριστώ πολύ !

 

Μαντεύω ότι έχεις ήδη συγχρονίσει την κάρτα σου από το ελληνικό playstore... Δοκίμασε να κανεις καινούριο λογαριασμό από εκεί και ξανάβαλε την κάρτα σου με billing info την γερμανική διεύθυνση

Link to comment
Share on other sites

Μαντεύω ότι έχεις ήδη συγχρονίσει την κάρτα σου από το ελληνικό playstore... Δοκίμασε να κανεις καινούριο λογαριασμό από εκεί και ξανάβαλε την κάρτα σου με billing info την γερμανική διεύθυνση

 

Έχεις δίκιο, δοκίμασα με άλλο λογαριασμό και εμφανίζεται κανονικά. Ευχαριστώ ;-)

Έχει παραγγείλει κάποιος τώρα τελευταία το μαύρο 32άρι να μας πει ποια έκδοση του ήρθε ?

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, δοκίμασα με άλλο λογαριασμό και εμφανίζεται κανονικά. Ευχαριστώ ;-)

Έχει παραγγείλει κάποιος τώρα τελευταία το μαύρο 32άρι να μας πει ποια έκδοση του ήρθε ?

 

απο το playstore σίγουρα θα είναι καινούργια παρτίδα.

Link to comment
Share on other sites

Στο κουτί λέει Serial Number.

 

Τα 3 πρώτα νουμερα (λογικά 401) είναι ο αριθμός παρτίδας.

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Είναι η αμέσως προηγούμενη νομίζω. Πάντως λογικά είναι μετά το hardware revision. Οπότε μην ανησυχείς καθόλου.

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Στο Public Αλεξανδρούπολης, για σήμερα έχει 15% έκπτωση σε όλα τα κινητά. Όποιος ενσιαφέρεται ας ρωτήσει, 60 ευρώ είναι το κέρδος!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...