Jump to content

Google Nexus 5 (by LG)


kargeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιά ακριβώς η λειτουργία αυτής της επιλογής;

 

Καλυτερη διαχειρηση της μνημης και της μπαταριας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλυτερη διαχειρηση της μνημης και της μπαταριας.

 

Με τι "ανταλλάγματα";

Ποιότητα ήχου, σήμα κλπ είναι το ίδιο;

Link to comment
Share on other sites

Με τι "ανταλλάγματα";

Ποιότητα ήχου, σήμα κλπ είναι το ίδιο;

 

Στο moto g που ειχα παντως σε ολα καλυτερευε :)

Link to comment
Share on other sites

Με τι "ανταλλάγματα";

Ποιότητα ήχου, σήμα κλπ είναι το ίδιο;

 

Με αντάλλαγμα λιγότερο ελεύθερο χώρο, καθώς κάνει ουσιαστικά pre-caching στις εγκατεστημένες εφαρμογής.

Μικρό το κακό, δεν πειράζει τίποτε άλλο.

 

Απλά να ξέρεις, ότι εφαρμογές αγορασμένες από τον θείο:X μπορεί να μην παίξουν

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Ήδη το έχω ρυθμίσει σε ART.

 

Και πολύ καλά έκανες,πάντως ρε παιδιά έχω πάρει πολλά κινητά και ακριβά,ποιο γρήγορο κινητό δεν έχω πιασει στα χέρια μου

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά έκανες,πάντως ρε παιδιά έχω πάρει πολλά κινητά και ακριβά,ποιο γρήγορο κινητό δεν έχω πιασει στα χέρια μου

 

Χαχαχα το ίδιο έλεγα και εγώ όταν το αγορασα,όντως είναι σφαίρα το άτιμο!!!

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους.Απο χθες ευτυχης κατοχος του Ν5 κι εγω εχω σκαλωσει σε κατι και θελω τα φωτα σας.Δεν μπορω να βαλω την αρχικη οθονη στη μεση και να εχω τις αλλες αριστερα και δεξια.Οταν παταω το κεντρικο πληκτρο με παει παντα στην τερμα αριστερη οθονη.Ειχα το galaxy nexus πριν αλλα χρησιμοποιουσα tην cm11 και ηταν αλλιως οι ρυθμισεις...
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους.Απο χθες ευτυχης κατοχος του Ν5 κι εγω εχω σκαλωσει σε κατι και θελω τα φωτα σας.Δεν μπορω να βαλω την αρχικη οθονη στη μεση και να εχω τις αλλες αριστερα και δεξια.Οταν παταω το κεντρικο πληκτρο με παει παντα στην τερμα αριστερη οθονη.Ειχα το galaxy nexus πριν αλλα χρησιμοποιουσα tην cm11 και ηταν αλλιως οι ρυθμισεις...

 

Δεν γίνεται στοκ. Βάλε άλλο launcher, Nova apex κλπ

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Θέλω την βοήθεια σας!!!

Θα κάνω αγορά του nexus 5 για επαγγελματικη χρήση (κλήσεις, email) etc.

Τι παίζει με την μπαταρία?

 

Πρέπει να προσέξω κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Θέλω την βοήθεια σας!!!

Θα κάνω αγορά του nexus 5 για επαγγελματικη χρήση (κλήσεις, email) etc.

Τι παίζει με την μπαταρία?

 

Πρέπει να προσέξω κάτι άλλο?

Τι μέρα σου λογικά θα τη βγάζεις αν δεν παίζεις παιχνίδια κτλ. Από εκεί και πέρα είναι σφαίρα το μηχάνημα και θα τα κάνεις όλα πολύ γρήγορα.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Θέλω την βοήθεια σας!!!

Θα κάνω αγορά του nexus 5 για επαγγελματικη χρήση (κλήσεις, email) etc.

Τι παίζει με την μπαταρία?

 

Πρέπει να προσέξω κάτι άλλο?

 

Για επαγγελματική g2.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν υπάρχει η επιλογή για απόρριψη κλήσης αριθμού που δεν επιθυμούμε;; ψάχνω να ενεργοποιήσω την επιλογή για τις αποκρυψεις αλλά δεν την βρίσκω πουθενά. Καμία βοήθεια;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν υπάρχει η επιλογή για απόρριψη κλήσης αριθμού που δεν επιθυμούμε;; ψάχνω να ενεργοποιήσω την επιλογή για τις αποκρυψεις αλλά δεν την βρίσκω πουθενά. Καμία βοήθεια;;

 

Την απόρριψη κλήσεων με απόκρυψη μπορείς να την ενεργοποιήσεις δωρεάν από τον πάροχό σου.

 

Για τους υπόλοιπους αριθμούς μπορείς να φτιάξεις μια επαφή στην οποία να τους προσθέσεις και έπειτα να ενεργοποιήσεις την επιλογή "Κλήσεις στον τηλεφωνητή" για την επαφή αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Για επαγγελματική g2.

 

Εδώ θα συμφωνήσω. Καλό χρυσό το Ν5 αλλά για επαγγελματική χρήση και μόνο η μπαταρία μαμούθ του G2 αρκεί για να το επιλέξεις.

 

Προσωπική άποψη πάντα.:happy:

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι για επαγγελματία χρήση πάλι n5 θα έπερνα.. Η απλότητα και η ταχύτητα του μου αρκούν.. Αν παίζει ρόλο τόσο η μπαταρία και πιστεύει κάποιος ότι δεν θα βγάζει τη μετά τότε πάω πάσο.. Ούτε χαζοεφαρμογες ούτε τίποτα.. Pure Android.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι στο nexus όταν είμαι με τα handsfree και με παίρνουν τηλ πατάω το κουμπί του handsfree απαντάει κανονικά όταν θέλω

να το κλείσω όμως αντί να τελειώσει τη κλησει μου απενεργοποιη το μικρόφωνο ενώ σε άλλα τηλέφωνα κλείνει κανονικά με τα ίδια handfree το τηλέφωνο είναι stock δεν το έχω πειραξει

Link to comment
Share on other sites

Το δίλημμα είναι η μπαταρία και μόνο, και κατά πόσο αντέχει, ομιλία - email - σερφαρισμα....

 

G2 αν δεν σε ενδιαφέρει η υποστήριξη σε σχέση με τα nexus.

 

Εγώ προτίμησα nexus γιατί η αυτονομία του μου αρκεί και μου άρεσε περισσότερο εμφανισιακά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ικανοποιημένος από τη μπαταρία πάντως. Δε με έχει αφήσει ποτέ. Πάντα μου βγάζει μέρα και το ψιλό λιώνω στη χρήση.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ικανοποιημένος από τη μπαταρία πάντως. Δε με έχει αφήσει ποτέ. Πάντα μου βγάζει μέρα και το ψιλό λιώνω στη χρήση.

Και εγω για 2 μερα που το εχω.

Εγώ πάλι για επαγγελματία χρήση πάλι n5 θα έπερνα.. Η απλότητα και η ταχύτητα του μου αρκούν.. Αν παίζει ρόλο τόσο η μπαταρία και πιστεύει κάποιος ότι δεν θα βγάζει τη μετά τότε πάω πάσο.. Ούτε χαζοεφαρμογες ούτε τίποτα.. Pure Android.

 

Και εγω το ιδιο φιλε μου το κινητο ειναι απιστευτα γρηγορο εχω μεινει κατα ενθουσιασμενος και ποιο πολυ με την μπαταρια.Ολη μερα το εχω λιωσει και εχω μπαταρια 69% παντα με αυτοματη φωτεινοτητα:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 5 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...