Jump to content

Google Nexus 5 (by LG)


kargeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτι αλλο που πρέπει να ξέρω εκτός από αυτά που μου είπες..?χμ?

κάτι must have? Δεν νομίζω να θέλω να μάθω κάτι άλλο..για τα υπόλοιπα θα ψάξω στο Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις (116 σελίδες :wacko: )

 

http://www.ebay.com/itm/NEXTAV-NX-H100-WiFi-Drive-2-5-SATA-HDD-SSD-USB-3-0-Enclosure-for-iPhone-Android-/151261892351?pt=COMP_EN_Routers&hash=item2337e94eff

 

Must Have!!!!!!!!!!!

NEXUS 5 RED 32Gb - LG G4 BLACK LEATHER - NOKIA LUMIA 1520
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

εβαλα την κάρτα μου σήμερα στο google play(απο το κινητό) για να αγωράσω μια εφαρμογή και έχω την απορία,πως βγάζω τον αριθμό της κάρτας μου απο την μνήμη?

επίσης αν αγωράσω μια εφαρμογή και την διαγράψω μπορώ να την κάνω install δωρεάν πάλι έτσι?

Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

εβαλα την κάρτα μου σήμερα στο google play(απο το κινητό) για να αγωράσω μια εφαρμογή και έχω την απορία,πως βγάζω τον αριθμό της κάρτας μου απο την μνήμη?

επίσης αν αγωράσω μια εφαρμογή και την διαγράψω μπορώ να την κάνω install δωρεάν πάλι έτσι?

 

Πρέπει να την διαφράψεις από το google wallet.

Ναι, όσες φορές θέλεις.

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να την διαφράψεις από το google wallet.

Ναι, όσες φορές θέλεις.

 

που είναι αυτό?

ευχαριστώ!

Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε βάλει τη νέα κάμερα της Google έχει κάνει κανένα update με βελτιώσεις; ακόμα δεν την έχω βάλει:p

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Βαλ την και μπορείς να κανεις απεγκατάσταση ενημέρωσης οποτε θες. Πάντως ναι υπαρχει βελτίωση ειδικά στο πανόραμα λαι τη φωτόσφαιρα
Link to comment
Share on other sites

Βαλ την και μπορείς να κανεις απεγκατάσταση ενημέρωσης οποτε θες. Πάντως ναι υπαρχει βελτίωση ειδικά στο πανόραμα λαι τη φωτόσφαιρα

δεν εχει time lapse!!!!! ηθελα να τραβηξω χθες κι εφαγα τρελο ακυρο, ξενερωσα...

μα πως δεν το βαλανε;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τι έβαλαν για να βάλουν και το time lapse; Τραγική αναβάθμιση.

 

Ένα βήμα μπροστά, 4 πίσω.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Βαλ την και μπορείς να κανεις απεγκατάσταση ενημέρωσης οποτε θες. Πάντως ναι υπαρχει βελτίωση ειδικά στο πανόραμα λαι τη φωτόσφαιρα

 

Γιατί τι έβαλαν για να βάλουν και το time lapse; Τραγική αναβάθμιση.

 

Ένα βήμα μπροστά, 4 πίσω.

 

Προσπαθουσα χθες πρωτομαγια να βγαλω πανοραμα φωτο (ολο το τραπεζι γυρω γυρω την παρεα) και δεν τα καταφερα, λες κι επιανα πρωτη φορα smartphone. Πρεπει να ψηθω να ψαξω να βρω πως δουλευει. Ακομα κι ο "βοηθος" της εφαρμογης δε βοηθαει.

Edited by spdrosin
Link to comment
Share on other sites

Να σας κάνω μια ερώτηση ??Το σφύριγμα που κανει όταν Τράβας βίντεο είναι software η hardware ??

Δες εδώ.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

 

Εγώ έχω μονο στο βίντεο γενικά σε κλήσεις και ηχείο όλα μια χαρά !!τώρα θα δειξει μήπως φτιαξει με κάποιο update

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τώρα δοκίμασα στο video και το χω.. Τη μέρα που το πήρα πάντως δεν είδα θέμα στο video, ίσως δε το πρόσεξα:confused:

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνα μήνα περίπου που έχω κατεβάσει και φλασάρει από εδώ :http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/development/mod-jishnus-camera-t2516061

το mic_fix_V1.zip ,το οποίο μειώνει τον θόρυβο στο μικρόφωνο.Έχει και το αντίστοιχο mic stock.zip για να επανέλθει στοκ.

Τώρα το αν δουλεύει,δεν το ξέρω καθώς δεν μπήκα καν στον κόπο να το τεστάρω με κάποιο βίντεο.:lol:

Ας το δοκιμάσει όποιος θέλει και ας μας πει εντυπώσεις.

Edited by efrai
Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το update στο Google Search που σε βοηθάει να βρεις που έχεις παρκάρει το αυτοκίνητο σου το έχει τσεκάρει κανείς? Αν ναι, πως δουλεύει? Δεν μπορω να το εντοπίσω, ούτε το app ούτε το αμάξι μου!!! :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι εφικτό με κάποιον τρόπο (stock firmware ή 3rd party app) να απαντώ σε μια κλήση με φωνητική εντολή και ακόμα καλύτερα να ενεργοποιώ και την ανοιχτή ακρόαση πάλι με φωνητική εντολή ;
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει αυτό το update; νομίζω το περιμένουμε.

 

http://phandroid.com/2014/05/01/google-now-parked-car/

άρα λογικά έχει βγει...μένει μόνο να το βρούμε κι εμείς!

Link to comment
Share on other sites

με την εκδοση 4.4.3 τι γινεται ρε παιδια?

Μια διαβαζω βγηκε απο τις 21 του απριλη..μετα διαβαζω Ακυρο! :wacko:

εχουμε τιποτα νεοτερο?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 5 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...