Jump to content

μετα το END DAY δεν πιανω δικτυο


Gennaios
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας εχω ενα θεμα με το δικτυο!αρχικα ηθελα να μπαινω απο 0.facebook αλλα οποτε ανοιγα το δικτυο επαιρνα την στανταρ χρεωση απο την cosmote με ενα ευρω την ημερα one day pass νομιζω λεγεται!εστειλα λοιπον μυνημα στο 1333 και το απενεργοποιησα το θεμα τωρα ομως ειναι οτι οταν ανοιγω τα δικτυα δεν εχω καν καλυψη και αυτοματα δν μπορω να μπω εκει π θελω!εχω κανει κατι λαθος και αν οχι τι μπορω να κανω?ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας εχω ενα θεμα με το δικτυο!αρχικα ηθελα να μπαινω απο 0.facebook αλλα οποτε ανοιγα το δικτυο επαιρνα την στανταρ χρεωση απο την cosmote με ενα ευρω την ημερα one day pass νομιζω λεγεται!εστειλα λοιπον μυνημα στο 1333 και το απενεργοποιησα το θεμα τωρα ομως ειναι οτι οταν ανοιγω τα δικτυα δεν εχω καν καλυψη και αυτοματα δν μπορω να μπω εκει π θελω!εχω κανει κατι λαθος και αν οχι τι μπορω να κανω?ευχαριστω!

 

Δεν έχεις κάνει λάθος.Μπορείς η να πάρεις στην εξυπηρέτηση πελατών να στον ενεργοποιήσουν η να βαλεις ένα πακέτο ίντερνετ και θα ανοιξει.

Link to comment
Share on other sites

οταν λες να παρω να μου το ενεργοποιησουν ποιο εννοεις?

 

Να πάρεις στο 13838 να ενεργοποιήσουν το ίντερνετ στη γραμμη σου μιας και το έχεις κλείσει.

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα στην κοσμοτε και μ ειπαν οτι πρεπει για να μπαινω στο 0.facebook να εχω ενεργοποιημενη την υπηρεσια day pass η υπηρεσια ομως αυτη αν θυμαμαι καλα ειναι αυτη π σε χρεωνει 1 ευρω την ημερα απο αυτο ματες ενημερωσεις!σαν ν μ λενε εισαι σε εναν κυκλο η πληρωνεις η δν πιανεις δικτυο!
Link to comment
Share on other sites

ρωτησα στην κοσμοτε και μ ειπαν οτι πρεπει για να μπαινω στο 0.facebook να εχω ενεργοποιημενη την υπηρεσια day pass η υπηρεσια ομως αυτη αν θυμαμαι καλα ειναι αυτη π σε χρεωνει 1 ευρω την ημερα απο αυτο ματες ενημερωσεις!σαν ν μ λενε εισαι σε εναν κυκλο η πληρωνεις η δν πιανεις δικτυο!

 

Αγοράζεις ένα πακέτο internet π.χ αυτό με τα 3 ευρώ

Μετά θα μπαίνεις στο 0.facebook χωρίς χρέωση

Αν απλά πας να μπείς χωρίς πακέτο όλο και κάποιο προγραμμα θα κάνει update και θα χρεωθείς.

Η cosmote δεν έχει τρόπο να εμποδίσει το κινητό σου να μπαίνει στο internet .

Link to comment
Share on other sites

αν βαλω πακετο δν θα χρειαζεται να παρω στο 13838(η κατι τετοιο) για να μου ξαναενεργοποιησουν την γραμμη θα ενεργοποιηθει αυτοματα?

 

επισης οταν λες θα μπαινει χωρις χρεωση να φανταστω κατα την περιοδο του πακετου αυτου?ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

αν βαλω πακετο δν θα χρειαζεται να παρω στο 13838(η κατι τετοιο) για να μου ξαναενεργοποιησουν την γραμμη θα ενεργοποιηθει αυτοματα?

 

επισης οταν λες θα μπαινει χωρις χρεωση να φανταστω κατα την περιοδο του πακετου αυτου?ευχαριστω!

 

Λογικά, θα σου έρθει μήνυμα μόλις ενεργοποιήσεις το πακέτο για να εγκαταστήσεις τις ρυθμίσεις του ίντερνετ ..

Όσο έχεις ενεργοποιημένο το πακέτο, θα μπορείς να πλοηγείσαι καταναλώνοντας τα δεδομένα του πακέτου σου, δηλαδή μπορείς να μπαίνεις όπου θες χωρίς χρέωση για όσο διαρκεί το πακέτο ή μέχρι τη λήξη των mb ..

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μετα θα ειναι ενεργοποιημενη η γραμμη ετσι?

 

παρολα αυτα υπαρχουν ατομα π μπαινουν 0.facebook χωρις πακετο και χωρις να χρεωνονται!για αυτο ρωταω!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μετα θα ειναι ενεργοποιημενη η γραμμη ετσι?

 

παρολα αυτα υπαρχουν ατομα π μπαινουν 0.facebook χωρις πακετο και χωρις να χρεωνονται!για αυτο ρωταω!

 

Ναι , αλλά μόνο με παμπάλαιο smartphone , ή αν απαγορέψεις σε όλες τις εφαρμογές να μπουν στο internet.

Link to comment
Share on other sites

δλδ αμα βαλω ενα πακετο μετα δεν θα χρειαστει να παρω τηλεφωνο στο 13838 να μου την ενεργοποιησουν την γραμμη θα ενεργοποιηθει μονη της ετσι?
Link to comment
Share on other sites

δλδ αμα βαλω ενα πακετο μετα δεν θα χρειαστει να παρω τηλεφωνο στο 13838 να μου την ενεργοποιησουν την γραμμη θα ενεργοποιηθει μονη της ετσι?

 

Σωστά!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!επισης εκλεισα τις αυτοματες ενημερωσεις απο το google play store!λετε αυτο να σταματησει να να με χρεωνει με 1ευρω η υπαρχει και αλλη αιτια?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...