Jump to content

ZTE V965


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για όποιον το αγόρασε από To2c και από άλλα μαγαζιά το recovery είναι στα Κινέζικα.

Σε άλλα μαγαζιά το δίνουν με μια προβληματική (v3) Αγγλική recovery. Μου έτυχαν και οι δύο περιπτώσεις.

Έτσι μπήκα στο κόπο και έφτιαξα μια recovery για το ZTE V965 (τελευταία έκδοση CWM 6.0.4.4) σύμφωνα με το οδηγό ΕΔΏ.

Μετά αντικατέστησα την Κινέζικη με αυτήν που έφτιαξα (με Flash Tool) και όλα πήγαν καλά.

Επειδή δεν μπορώ να την ανεβάσω εδώ αν τη θέλει κάποιος ας μου στείλει ΠΜ για να του τη στείλω με mail.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 355
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

συγνωμη που σε ενοχλω αλλα εχω προβλημα με ενα zte v965 απο alliexpress με 1gb ram multilanguage.μου παγωνει συνεχεια.δηλαδη ενω παει σφαιρα σε καποια φαση παγωνει.δεν πατιετε τιποτα ουτε τα κουμπια,μονο βγαζεις μπαταρια.εχω δοκιμασε οτι rom βρηκα.και κινεζικες και ρωσικες και 4.2 και lewa και miui.το προβλημα ηταν απο την αρχη.μολις το ανοιξα να το ετοιμασω.εχω βαλει cwm.καμια ιδεα?

 

η ram ειναι 1gb και οχι 512 που λεει και στο site.rom βρηκα απο needrom και 4pda και romjd κινεζικο.τα ιδια σε ολες δουλεψανε αλλα κολουσε.μετα απο πολλεσ προσπαθειες μου φαινετε οτι το προβλημα ειναι στο google play.συνηθως εκει κολλαει

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε 1 που αγορασα για φιλο απο το To2C.com.Ολα ειναι οκ και η συσκευασια εξαιρετικη.Το κντ τωρα απλα παρα πολυ καλο.Θα ετοιμασω και ενα video-παρουσιαση.Αλλα τα πρωτα σχολια ειναι τουλαχιστον θετικα.:)

 

Και μια πολυ μικρη παρουσιαση για το κντ,δεν ειχα αλλο χρονο δυστηχως......:)

http://www.youtube.com/watch?v=_jQxwZ6Ng0w&feature=youtu.be

Καλησπερα,εχω λιωσει κ εγω στα ψαξιμο αυτες τις μερες και εχω βρει αυτο το κινητακι οπως επισης το lenovo s720...

Οι διαφορες ειναι 4πυρινο το zte με 5αρα και το lenovo 8αρα με 2πυρινο...

Εχω πολλες ερωτησεις και δεν ξερω προς τα που να κινηθω...και τα 2 παιζουν στα 80-85ευρω..θελω να μην εχω θεματα πανω απολα..κ να εχω ενα android με καμερουλα για φωτογραφιες,fb,gps και κανα παιχνιδακι

 

1)το lenovo απο οτι εμαθα δεν εχει ελληνικα το zte τι παιζει?Δεν ειναι τοσο το θεμα μου αλλα...ισως χρειαστουν.

 

2)δεν ξερω αν οι καμερες ειναι παρομιες κ αν πρεπει να χαραμισω τον 4 πυρινο για καλυτερη καμερα η οχι...γιατι δεν εχω δει και φωτογραφιες που τραβανε τα κινητα να εχω αποψη..

 

Με ενδιαφερει και η καμερα,φιλε κωστα αν μπορουσες να τραβιξεις μια κανονικη φωτο κ να την ανεβασεις και μια με φλας για να ξερουμε τι παιζει θα ημουν πολυ υποχρεως κ θα βοηθουσες...

 

3)Να κανω την αγορα οποιο παρω τελοσπαντων απο ebay η εχετε αλλο καταστημα να προτεινετε καλο κ γρηγορο,sellers απο ebay δεινουν μονο 3 μηνες εγγυηση!

 

4)εχει μαθει κανει τπτ για το lenovo s720???Η να το εχιε πιασει στα χερια του,να εχουμε μια αποψη κ απο εκει?!!

 

5)Απο θεμα update android ξερουμε τι παιζει??

Edited by kflabouris

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,εχω λιωσει κ εγω στα ψαξιμο αυτες τις μερες και εχω βρει αυτο το κινητακι οπως επισης το lenovo s720...

Οι διαφορες ειναι 4πυρινο το zte με 5αρα και το lenovo 8αρα με 2πυρινο...

Εχω πολλες ερωτησεις και δεν ξερω προς τα που να κινηθω...και τα 2 παιζουν στα 80-85ευρω..θελω να μην εχω θεματα πανω απολα..κ να εχω ενα android με καμερουλα για φωτογραφιες,fb,gps και κανα παιχνιδακι

 

1)το lenovo απο οτι εμαθα δεν εχει ελληνικα το zte τι παιζει?Δεν ειναι τοσο το θεμα μου αλλα...ισως χρειαστουν.

 

2)δεν ξερω αν οι καμερες ειναι παρομιες κ αν πρεπει να χαραμισω τον 4 πυρινο για καλυτερη καμερα η οχι...γιατι δεν εχω δει και φωτογραφιες που τραβανε τα κινητα να εχω αποψη..

 

Με ενδιαφερει και η καμερα,φιλε κωστα αν μπορουσες να τραβιξεις μια κανονικη φωτο κ να την ανεβασεις και μια με φλας για να ξερουμε τι παιζει θα ημουν πολυ υποχρεως κ θα βοηθουσες...

 

3)Να κανω την αγορα οποιο παρω τελοσπαντων απο ebay η εχετε αλλο καταστημα να προτεινετε καλο κ γρηγορο,sellers απο ebay δεινουν μονο 3 μηνες εγγυηση!

 

4)εχει μαθει κανει τπτ για το lenovo s720???Η να το εχιε πιασει στα χερια του,να εχουμε μια αποψη κ απο εκει?!!

 

Eαν δεν θες κολληματα κτλ πας σε 4πυρινο,ελληνικα κανονικα το zte,το lenovo δεν εχει,φωτο δεν το εχω οποτε δεν,αλλα μην περιμενεις και πολλα,για τα λεφτα τους μια χαρα ειναι.Αγορες κανω μοινιμα πλεον απο minideal και to2c για λογους αξοιπιστιας και ασφαλειας συναλλαγων πιο πολυ.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα αυτο ηθελα να τσεκαρω αν δηλαδη η φωτογραφια της 8αρας του lenovo ειναι παρομοια με το zte φυσικα θα πηγαινα στο zte λογου 4πυρινου..Απλα δεν εχουμε αποψη αυτο ειναι το θεμα,

Γενικα το zte αν καταλαβα καλα μολις εχει βγει διοτι δεν εχει κ πολυ υποστηριξη σε πραγματα ακομα στο ebay που τσεκαρα..

Γενικα το κινητο ξερουμε θα εχει υποστηριξη σε κυκλοφορια,και γενικα με update σε android...?

 

Εσυ που το επιασες στο χερι σου πως σου φανηκε ειναι ενα αξιοπιστο smartphone ,για την χρηση που το θελω?

Ειδες απο μπαταρια τι παιζει?

 

Αν καταλαβα καλα δεν εχεις στα χερια σου το κινητο,για να δουμε πως τραβαει φωτογραφιες και με φλας??Γενικα θελω να ξερω,ημουν χρηστης ενος ομνια 2 πιο πριν με 5αρα,κ θελω να ξερω αν ειναι κατι ανταξιο του....γιατι θα ψιλοχρειαστουν και για την δουλεια...Με το ομνια ημουν κομπλε απο θεμας φωτογραφιας..

 

Στειλε μου αν θες ενα μηνυμα ποσο σου βγηκε και απο που το πηρες,κ ποσο καιρο εκανε...το πετυχα στο ebay σε καλη τιμη αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα,lenovo η zte...K αν τελικα θα το παρω απο ebay h οχι..

 

Καλη χρονια να εχουμε.

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα αυτο ηθελα να τσεκαρω αν δηλαδη η φωτογραφια της 8αρας του lenovo ειναι παρομοια με το zte φυσικα θα πηγαινα στο zte λογου 4πυρινου..Απλα δεν εχουμε αποψη αυτο ειναι το θεμα,

Γενικα το zte αν καταλαβα καλα μολις εχει βγει διοτι δεν εχει κ πολυ υποστηριξη σε πραγματα ακομα στο ebay που τσεκαρα..

Γενικα το κινητο ξερουμε θα εχει υποστηριξη σε κυκλοφορια,και γενικα με update σε android...?

 

Εσυ που το επιασες στο χερι σου πως σου φανηκε ειναι ενα αξιοπιστο smartphone ,για την χρηση που το θελω?

Ειδες απο μπαταρια τι παιζει?

 

Αν καταλαβα καλα δεν εχεις στα χερια σου το κινητο,για να δουμε πως τραβαει φωτογραφιες και με φλας??Γενικα θελω να ξερω,ημουν χρηστης ενος ομνια 2 πιο πριν με 5αρα,κ θελω να ξερω αν ειναι κατι ανταξιο του....γιατι θα ψιλοχρειαστουν και για την δουλεια...Με το ομνια ημουν κομπλε απο θεμας φωτογραφιας..

 

Στειλε μου αν θες ενα μηνυμα ποσο σου βγηκε και απο που το πηρες,κ ποσο καιρο εκανε...το πετυχα στο ebay σε καλη τιμη αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα,lenovo η zte...K αν τελικα θα το παρω απο ebay h οχι..

 

Καλη χρονια να εχουμε.

Κοιτα να δεις το παλικαρι που το εχει τωρα,δεν εχει αναφαιρει καποιο προβλημα,του βγαζει ενα 2μερο η μπαταρια,μεχρι στιγμης δεν εχει το παραμικρο κολλημα.Για απλα πραματα το εχει το παιδι,τλφ,μυνηματα,σερφαρισμα.Δεν τον πολυενδιαφερουν τα πολλα και βαρια.Απο to2c αγοραστηκε,κανα 90αρι βγηκε με κατι θηκες-ακουστικα κτλ.Ε για αυτα τα χρηματα ειναι κελεπουρι,και μαλιστα με ips οθονιτσα.....

Τωρα foto οντως δεν το ρχω οποτε δεν μπορω να αναιβασω δειγματα.Οπως ειπα και παραπανω αγοραζω για σιγουρια απο 2 καταστηματα και μονο.Απο ebay αγοραζω πολλα αλλα πραματα,αλλα οχι κντ οποτε δεν εχω αποψη επι του θεματος.

Καλη χρονια φιλε μου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το ZTE V965 το στέλνουν και Ελλάδα?? είναι καλό??

 

Bρε συ,τωρα τι ερωτηση ειναι αυτη..........:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το πηρα απο to2c μαζι με ακουστικα,θηκη σιλικονης,θηκη δερματινη πορτοφολι και ζελατινα για την οθονη.Ηρθε σημερα και ολα ηταν κομπλε.Επειδη ηταν για φιλο,οσο το κρατησα οι εντυπωσεις ηταν εξαιρετικες.Πανεμορφο,ποιοτικη ΖΤΕ κατασκευη,πολυ καλη IPS οθονη και καλο ακουστικο.Για τα χρηματα του οτι καλυτερο.Θα το παραγγειλω και για μενα.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Το ZTE V965 το στέλνουν και Ελλάδα?? είναι καλό??

To στέλνουν Ελλάδα.

Διάβασε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4945645

Για το αν είναι καλό πρέπει να διαβάσεις το θέμα όλο και να βγάλεις άποψη μόνος σου.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

To στέλνουν Ελλάδα.

Διάβασε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4945645

Για το αν είναι καλό πρέπει να διαβάσεις το θέμα όλο και να βγάλεις άποψη μόνος σου.

 

οκ.....ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι,

Μετα απο ψαξιμο ισως τελικα υριο μεθυριο το πραγγειλω ν κ ημουν αναμεσα σε αυτο κ το thl w100s,ισως να μην αξιζω να ξεφυγω στα λευτα κ να παρω το v965...Το θεμα ειναι θα εχουμε αναβαθημησεις ρε παιδια??στην zte δεν υπαρχει καν το κινητο στο site...και οτι πραγματα ψαχνω ebay απο θηκες κλπ...τζιφος....Τι να πω...

 

ειναι επειδη βγηκε τωρα η θα μεινουμε με το κινητο ετσι οπως θα τ παρουμε...:happy:

 

Και γενικα σε forum που εψαξα δεν πολυσυζητιετε...ουτε κ εδω...

 

Εχω μπει σ εμεγαλο διλημα..:rolleyes:

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου εκτίμηση. Πάρε το zte. Από την thl δεν είμαι πολύ ικανοποιημένος. Έχω παραγγείλει 4 κινητά thl w100 και μόνο το ένα βγήκε 100% καλό.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και υπάρχει στο site της ZTE http://www.ztedevice.com.cn/product/smart_phone/2b002a6c-3e1b-463c-acc2-460e427f3ae5.html αλλά είναι στα Κινέζικα

Θήκες υπάρχουν πολλές αλλά δεν θα τις βρεις σαν ZTE V965 αλλά ZTE U918 που είναι το ίδιο για την αγορά της Κίνας.

Έχω αγοράσει πολλές θήκες σιλικόνης. Την άλλη εβδομάδα περιμένω άλλες 10.

Το ότι δεν συζητιέται μπορεί να έχει σχέση ότι δεν έχει προβλήματα. Σκέψου και αυτό. Φυσικά το THL W100S μπορεί να έχει πουλήσει περισσότερα κομμάτια από το V965 αλλά τα τηλέφωνα της ZTE είναι πιο αξιόπιστα και με λιγότερα προβλήματα. Για όποιον δεν σκοπεύει να τα σκαλίσει είναι ότι πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

Με εχετε ψησει ασχημα....χααχχα ετοιμαζομε οπως παει,κ ο θεος μαζι μας!

 

1)ο κωδικος που μου εδωσες παλι δεν βγαζει αποτελεσματα για πργαματα στο ebay εισαι σιγουρος πως ειναι U918 ?

Επισης με το μοντελο που λες κανουν ολα τα πραματα προτεκτορ,θηκες μπαταριες κλπ κλπ?

2)το site της zte με το κινητο μονο στα κινεζικα μπορουμε να το δουμε?

 

3)Κατι που το εχω σαν απορια,θα μπορεσουμε να εχουμε update στο android,η αυτο δεν κρινετε καν απο την zte και θα το εχουμε αυτοματα απο την εφαρμογη...Λιγο χαζη η ερωτηση αλλα δεν ξερω πολλα απο android!

 

4)Με την μπαταρια οσοι το εχουν με μια μεση χρηση καμια 10αρια φωτογραφιες την μερα fb και κανα παιχνιδι με μουσικουλα...ουσιαστικα μια μεση χρηση με πιο πολυ fb-ιντερνετ ποσο θα εχω διαρκεια?

 

Ευχαριστω για την βοηθεια.

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Με εχετε ψησει ασχημα....χααχχα ετοιμαζομε οπως παει,κ ο θεος μαζι μας!

 

1)ο κωδικος που μου εδωσες παλι δεν βγαζει αποτελεσματα για πργαματα στο ebay εισαι σιγουρος πως ειναι U918 ?

Επισης με το μοντελο που λες κανουν ολα τα πραματα προτεκτορ,θηκες μπαταριες κλπ κλπ?

2)το site της zte με το κινητο μονο στα κινεζικα μπορουμε να το δουμε?

 

3)Κατι που το εχω σαν απορια,θα μπορεσουμε να εχουμε update στο android,η αυτο δεν κρινετε καν απο την zte και θα το εχουμε αυτοματα απο την εφαρμογη...Λιγο χαζη η ερωτηση αλλα δεν ξερω πολλα απο android!

 

4)Με την μπαταρια οσοι το εχουν με μια μεση χρηση καμια 10αρια φωτογραφιες την μερα fb και κανα παιχνιδι με μουσικουλα...ουσιαστικα μια μεση χρηση με πιο πολυ fb-ιντερνετ ποσο θα εχω διαρκεια?

 

Ευχαριστω για την βοηθεια.

 

1. Δικό μου λάθος. ZTE U819. Τα πάντα είναι συμβατά και κάνουν. Είναι το ίδιο τηλέφωνο αλλά λειτουργεί για το δίκτυο της Κίνας.

 

2. Το site σου το έχω γράψει και στο πρώτο μήνυμα και σου το γράφω και εδώ http://www.ztedevice.com.cn/product/smart_phone/2b002a6c-3e1b-463c-acc2-460e427f3ae5.html.

 

3. Update στο υπάρχον λογισμικό android θα υπάρχει αν εντοπιστεί κάποιο σφάλμα από τη ZTE. Μέχρι τώρα δεν έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο και το τηλέφωνο κυκλοφορεί μερικές μήνες. Δεν είναι πολύ πιθανό στο μέλλον. Αν υπήρχε κάτι θα είχε εμφανιστεί.

Αν εννοείς αν θα παίρνει Android 4.4 (Kit-Kat) και αυτό δεν το βλέπω πολύ πιθανό.

Το σημαντικότερο νομίζω πως είναι να λειτουργεί απροβλημάτιστα το υπάρχον λογισμικό και όχι αν θα μπορούμε να περάσουμε κάποιο άλλο. Για εσένα που είσαι νέος στο Android νομίζω αυτό πρέπει να είναι το κυριότερο.

Προσωπικά νομίζω σε καμία σημερινή συσκευή δεν θα υπάρχει επίσημη αναβάθμιση Android. Τα σημερινά τηλέφωνα κυκλοφορούν για 1-1,5 χρόνο. Μετά λόγο ανταγωνισμού οι εταιρίες βγάζουν καινούρια μοντέλα. Δεν έχουν λόγο να ασχοληθούν με αναβαθμίσεις στα παλαιά.

 

4. Η μπαταρία είναι μέτρια προς καλή. Με μια μέτρια χρήση κρατάει 2 μέρες.

 

Εδώ που ρωτάς λογικό είναι να σου συστήσουμε το ZTE (προσωπικά είμαι και φαν της ZTE). Αν ρωτήσεις στο topic της THL φαντάζομαι θα σου προτείνουν το THL. Άκουσε τους όλους και στο τέλος πάρε αυτό που κρίνεις πως είναι το καλύτερο για σένα.

Δεν είναι και απόφαση ζωής. Ένα τηλέφωνο αγοράζεις. Αν δεν σου κάνει το πουλάς και αγοράζεις άλλο. Μην σε αγχώνει και πολύ για το πιο θα αποφασίσεις. Φαντάζομαι, όπως όλοι μας, θα έχεις πιο σημαντικά πράγματα να αγχωθείς από το να διαλέξεις τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

1. Δικό μου λάθος. ZTE U819. Τα πάντα είναι συμβατά και κάνουν. Είναι το ίδιο τηλέφωνο αλλά λειτουργεί για το δίκτυο της Κίνας.

 

2. Το site σου το έχω γράψει και στο πρώτο μήνυμα και σου το γράφω και εδώ http://www.ztedevice.com.cn/product/smart_phone/2b002a6c-3e1b-463c-acc2-460e427f3ae5.html.

 

3. Update στο υπάρχον λογισμικό android θα υπάρχει αν εντοπιστεί κάποιο σφάλμα από τη ZTE. Μέχρι τώρα δεν έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο και το τηλέφωνο κυκλοφορεί μερικές μήνες. Δεν είναι πολύ πιθανό στο μέλλον. Αν υπήρχε κάτι θα είχε εμφανιστεί.

Αν εννοείς αν θα παίρνει Android 4.4 (Kit-Kat) και αυτό δεν το βλέπω πολύ πιθανό.

Το σημαντικότερο νομίζω πως είναι να λειτουργεί απροβλημάτιστα το υπάρχον λογισμικό και όχι αν θα μπορούμε να περάσουμε κάποιο άλλο. Για εσένα που είσαι νέος στο Android νομίζω αυτό πρέπει να είναι το κυριότερο.

Προσωπικά νομίζω σε καμία σημερινή συσκευή δεν θα υπάρχει επίσημη αναβάθμιση Android. Τα σημερινά τηλέφωνα κυκλοφορούν για 1-1,5 χρόνο. Μετά λόγο ανταγωνισμού οι εταιρίες βγάζουν καινούρια μοντέλα. Δεν έχουν λόγο να ασχοληθούν με αναβαθμίσεις στα παλαιά.

 

4. Η μπαταρία είναι μέτρια προς καλή. Με μια μέτρια χρήση κρατάει 2 μέρες.

 

Εδώ που ρωτάς λογικό είναι να σου συστήσουμε το ZTE (προσωπικά είμαι και φαν της ZTE). Αν ρωτήσεις στο topic της THL φαντάζομαι θα σου προτείνουν το THL. Άκουσε τους όλους και στο τέλος πάρε αυτό που κρίνεις πως είναι το καλύτερο για σένα.

Δεν είναι και απόφαση ζωής. Ένα τηλέφωνο αγοράζεις. Αν δεν σου κάνει το πουλάς και αγοράζεις άλλο. Μην σε αγχώνει και πολύ για το πιο θα αποφασίσεις. Φαντάζομαι, όπως όλοι μας, θα έχεις πιο σημαντικά πράγματα να αγχωθείς από το να διαλέξεις τηλέφωνο.

Καλησπερα κ παλι,ναι οντως δεν ειναι για πολυ σκεψη απλα λογου του οτι δνε υπαρχει αντιπροσωπεια κλπ εδω ειναι λιγο πιο επιφοβο κ δεν θελω αν ειναι ακυρη η επιλογη που θα κανω με προβληματα...

Ναι για το android ενωουσα αν θα παρει update σε τπτ 4.2 κλπ..κλπ...κ για το site της ζτε απλα μου το βγαζει στα κινεζικα γιαυτο..:happy:

 

ειδα καποια πργαματα απο ebay σε θηκες περισσοτερο που εχει γιατι απο τα υπολοιπα ακουστικα κλπ δεν ειδα κατι να υπαρχει..Αν μια απο τις θηκες που εχεις παραγειλει ειναι αυτη η μπλε γαλαζια tpu που εχω μπανισει κ ειναι να την δωσεις σφυρα μου να τα βρουμε να μην την παραγγειλω αν ειιναι..

 

 

Edit: ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑ....Δεν αντεξα ;)...καλοριζικο οποτε κ ολα να πανε καλα χωρις προβλημα ελπιζω..

Edited by kflabouris

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολους,

 

Ειμαι ετοιμος να το παραγγειλω από to2c.com μαζι με 3-4 δωρακια που δινουν, ωστοσο μου ειπαν προχτες στο Chat ότι δεν το ρουταρουν...Θα εχω πρόβλημα ως προς την λειτουργικότητα του κινητου ή δεν επηρεαζει αυτο????Θα μεινουν μεσα δηλ τιποτα κινεζικες εφαρμογες που δεν θα μπορω να βγαλω???Ξερει κανεις? Ειμαι αρχαριος από Androind...............

Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολους,

 

Ειμαι ετοιμος να το παραγγειλω από to2c.com μαζι με 3-4 δωρακια που δινουν, ωστοσο μου ειπαν προχτες στο Chat ότι δεν το ρουταρουν...Θα εχω πρόβλημα ως προς την λειτουργικότητα του κινητου ή δεν επηρεαζει αυτο????Θα μεινουν μεσα δηλ τιποτα κινεζικες εφαρμογες που δεν θα μπορω να βγαλω???Ξερει κανεις? Ειμαι αρχαριος από Androind...............

 

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα αν δεν είναι root. Αφού είσαι και αρχάριος στο Android ακόμα καλύτερα για να μην κάνεις κατά λάθος καμία βλακεία. Αν αργότερα θέλεις μπορείς να το κάνεις μόνος. Υπάρχουν οδηγοί και εδώ στο forum. Και rom με Ελληνικά υπάρχει πια στο Needrom. Αυτή βάζει και το To2c στο τηλέφωνο.

 

ειδα καποια πργαματα απο ebay σε θηκες περισσοτερο που εχει γιατι απο τα υπολοιπα ακουστικα κλπ δεν ειδα κατι να υπαρχει..Αν μια απο τις θηκες που εχεις παραγειλει ειναι αυτη η μπλε γαλαζια tpu που εχω μπανισει κ ειναι να την δωσεις σφυρα μου να τα βρουμε να μην την παραγγειλω αν ειιναι..

 

Ναι έχω παραγγείλει και από αυτήν την μπλε. Θα δούμε όταν έρθει και ανοίξω το κουτί. Με τους Κινέζους πάντα κρατάς μια επιφύλαξη. Προς το παρόν είναι "Item in conta IPS" από 4 Ιανουαρίου.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολύ vasilk για την αμεση απαντηση..Επομένως πιστευεις ότι μπορω να προχωρήσω σε αγορα από to2c ΄΄εναντι του minideal, λόγω πιο οικονομικής τιμής (-5$) και δωρων??
Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολύ vasilk για την αμεση απαντηση..Επομένως πιστευεις ότι μπορω να προχωρήσω σε αγορα από to2c ΄΄εναντι του minideal, λόγω πιο οικονομικής τιμής (-5$) και δωρων??

 

Φυσικά.

Και το To2c πολύ καλό είναι. Έχω αγοράσει 2 φορές από εκεί και ήταν εντάξει. Υπάρχουν και άλλοι που θα σου πουν το αντίθετο όπως και πολλοί που θα συμφωνήσουν μαζί μου. Ο καθένας κρίνει με τις εμπειρίες του. Προσωπικά πιστεύω πως είναι από τα καλά καταστήματα. Ακόμα και για το minideal που θεωρείται το καλύτερο (και από εμένα) υπάρχουν κάποια αρνητικά σχόλια. Με το καλό να το πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγω οπως ειδες πηρα χτες απο to2c διοτι ο ανθρωπος και μπενει κ απανταει εδω κ ειδα στο site του οτι εγγυηση υπαρχει για 1 χρονο...Οποτε ειμαι πιο καλυμενος κ στα 2 αυτα,εχει κ τα δωρακια του κ ειναι κ λιγο πιο φτηνος!

 

Για να μαζευομαστε να γινουμε περισσοτεροι σιγα σιγα... :P

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αγόρασα το συγκεκριμένο τηλέφωνο για ένα φίλο και δυστυχώς ήρθε χωρίς root, χωρίς play store Και με πολλές Κινέζικες εφαρμογές.

 

Για το λόγο αυτό θέλω να περάσω μία multilingual custom rom. Έκανα root με framaroot και προσπάθησα να εγκαταστήσω μία custom rom Μέσω του Rom manager. Μόλις όμως πάω να κάνω Flash ClockWorkMord recovery μου λέει πως το συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν υποστηρίζεται και δεν μπορώ να προχωρήσω τη διαδικασία.

 

Επειδεί είμαι και λίγο άσχετος με root και custom roms μπορεί να με βοηθήσει κάποιος; Υπάρχει κάποιος οδηγός για flash και εγκατάσταση custom roms σε αυτό το τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αγόρασα το συγκεκριμένο τηλέφωνο για ένα φίλο και δυστυχώς ήρθε χωρίς root, χωρίς play store Και με πολλές Κινέζικες εφαρμογές.

 

Για το λόγο αυτό θέλω να περάσω μία multilingual custom rom. Έκανα root με framaroot και προσπάθησα να εγκαταστήσω μία custom rom Μέσω του Rom manager. Μόλις όμως πάω να κάνω Flash ClockWorkMord recovery μου λέει πως το συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν υποστηρίζεται και δεν μπορώ να προχωρήσω τη διαδικασία.

 

Επειδεί είμαι και λίγο άσχετος με root και custom roms μπορεί να με βοηθήσει κάποιος; Υπάρχει κάποιος οδηγός για flash και εγκατάσταση custom roms σε αυτό το τηλέφωνο;

Απο που το αγορασες φιλε μου?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V965

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...