Jump to content

Lenovo S650 VIBE


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα!! το τηλέφωνο τελικά μού το έφερε ο ξάδερφός μου, λοιπόν το ενεργοποιώ ακούγεται ο ήχος έναρξης αλλά δεν ανάβει η οθόνη, ανάβει ελαφρά φωτεινό μαύρο, δηλαδή αω γυρίσεις το τηλέφωνο πρός το πλάι βλέπεις οτι δείνει ρεύμα ψηλοφωτίζει από κάτω αν το καταλαβαίνετε!! το σύνδεσα στο PC το βλέπει, φαίνονται μέσα 5 φάκελοι αλλά είναι όλοι άδειοι, σύνδεσα συχρόνως καί το άλλο s650 πού δουλεύει κανονικά καί αντέγραψα όλους τους φακέλους αντιγραφή επικόληση......... εκανα μήμπως μαμα..α????????? αλλά καί πάλι το ίδιο, πατώντας σε διάφορα σημεία στην οθόνη τράβηξε καί φωτογραφίες, μπήκα μετά από το pc καί τίς είδα. συνεχίζω.....:(:cry:

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

συνεχίζω...έστειλα λοιπόν email στο minideal καί μού απάντησαν αμέσως θα ανεβάσαω αυτό πού έστειλα καί την απάντηση, μού λένε να κάνω backup τα αρχεία καί να κάνω επανεκίνηση σε εργοστασιακές ρυθμίσεις, πώς αφού τούς λέω οτι η οθόνη δεν ανάβει!!!!

(Comment: Hello. I received the order concerning the two lenovo s650 phones yesterday. We would like to thank you for it, but one of the two phones is not functioning properly. When I opened it for the first time I tried setting it up but abouy 5 minutes letter it shutted down by itself. Now the screen does not light up while the buttons at the bottom of the phone are lighting up and sounds are playing. Foe example the sound when starting the phone is playing. Please inform us what must be done! Thanks in advance!) η απάντηση....

Hello, dear customer

Thanks for your email. Can you please take a vedio to me and let me confirm?? Thanks a lot. I await your reply!!

Please you back up the datas and restore factory settings as an attempt. Thanks again.

Minideal? Εμπλεξες!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχω πάρει καί άλλα τηλέφωνα από εκεί ηταν όλα εντάξει καί γρήγοροι χωρίς κανένα πρόβλημα. σ'αυτό έτυχε, θα τραβήξω το βιντεάκι γιά να δούν τι παίζει ακριβώς καί βλέπουμε, αν ξέρει κάποιος κάποια λύση αναμένω!!!!!:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Εχω πάρει καί άλλα τηλέφωνα από εκεί ηταν όλα εντάξει καί γρήγοροι χωρίς κανένα πρόβλημα. σ'αυτό έτυχε, θα τραβήξω το βιντεάκι γιά να δούν τι παίζει ακριβώς καί βλέπουμε, αν ξέρει κάποιος κάποια λύση αναμένω!!!!!:rolleyes:

Και εγώ έχω πάρει πολλά από εκεί. Μια φορά χρειάστηκε να στείλω ενα πίσω και ακόμα περιμένω μου το αντικαταστησουν...

 

Στο θέμα με την μπαταρία, το ανέφεραν και χρήστες 1439 ROM άρα ειναι γενικό bug της kit kat στα s650

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να βγάλω την ROW 305 και να γυρίσω σε CN γιατι με εχει κουρασει αυτο με το σημα που χανεται.

Ξέρουμε κανένα αλλο bug εκτος της μπαταρίας για την custom του baralajbi 1439

Link to comment
Share on other sites

Εχω πάρει καί άλλα τηλέφωνα από εκεί ηταν όλα εντάξει καί γρήγοροι χωρίς κανένα πρόβλημα. σ'αυτό έτυχε, θα τραβήξω το βιντεάκι γιά να δούν τι παίζει ακριβώς καί βλέπουμε, αν ξέρει κάποιος κάποια λύση αναμένω!!!!!:rolleyes:

 

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να του περάσεις πάλι τη ρομ (δες το άλλο τηλέφωνο ποια φοράει).

Αν δεν δουλέψει το στέλνεις πίσω.

Τότε έχει πρόβλημα η οθόνη, δεν φωτίζεται όπως λες, αυτό μπορείς και να το δεις και τώρα όταν ανοίξει το κινητό φώτισέ το με ένα φακό και προσπάθησε να δεις αν φαίνεται αχνά τίποτα στην οθόνη.

Είχα πάρει και γω ένα κινητό με πρόβλημα από Κίνα, δεν μου το αναγνώρισαν και αναγκάστηκα και αγόρασα το ανταλλακτικό και το έφτιαξα μόνος μου.

Συγκεκριμένα μου έστειλαν ένα κινητό ήδη προβληματικό Lenovo A850, σε ένα κουτί με κομμένη την αυτοκόλλητη σφραγίδα, που είχε πρόβλημα στο βύσμα φόρτισης και μεταφοράς δεδομένων.Το μόνο που έκανε ήταν φόρτιση, κάποιος κινέζος είχε καταφέρει να βάλει ανάποδα το βύσμα.

Link to comment
Share on other sites

Μού απάντησαν πάλι καί τούς έγραψα οτι τελικά δεν ανάβει η οθόνη καί με την αλλαγή μπαταρίας, οτι αυτή ηταν η παραγγελία μου καί αυτή η ημερομηνία παραλαβής

Hello, dear customer

Thanks for your two vedios, very clearly. Your order is # 100......?? Right??

1. For these two mobiles, have you exchanged their batteries as an attempt?? Battery also will affect the screen whether can open..

2. Can you please tell me that when you charge it, the screen whether appear the Charging icon?? If appear the icon, I can send you the rom to flash the mobile, otherwise the mobile screen or main board have some problems, you have to send it back.

3. Can you please tell me when you received the mobile?? It's on 2014-12-31??

Thanks again, and I await your reply.

Μάλλον πρέπει να το επιστρέψω, θα μου πεί πως:O

Link to comment
Share on other sites

Μού απάντησαν πάλι καί τούς έγραψα οτι τελικά δεν ανάβει η οθόνη καί με την αλλαγή μπαταρίας, οτι αυτή ηταν η παραγγελία μου καί αυτή η ημερομηνία παραλαβής

Hello, dear customer

Thanks for your two vedios, very clearly. Your order is # 100......?? Right??

1. For these two mobiles, have you exchanged their batteries as an attempt?? Battery also will affect the screen whether can open..

2. Can you please tell me that when you charge it, the screen whether appear the Charging icon?? If appear the icon, I can send you the rom to flash the mobile, otherwise the mobile screen or main board have some problems, you have to send it back.

3. Can you please tell me when you received the mobile?? It's on 2014-12-31??

Thanks again, and I await your reply.

Μάλλον πρέπει να το επιστρέψω, θα μου πεί πως:O

 

Αν το κινητό φορτίζει κανονικά και εμφανίζεται το εικονίδιο (μάλλον για το led μιλάει), τότε θα σου στείλουν την ρομ για να το ξαναπρογραμματίσεις.

Αν δουλέψει το κρατάς, αν όχι τους το γυρνάς.

Για να μην περιμένεις τους Κινέζους κάνε μια προσπάθεια να περάσεις την ρομ για να δεις αν τελικά δουλέψει ή όχι.

Καλή επιτυχία.

Edited by eliasrigas
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα εχθες την rom του baralajbi

http://www.needrom.com/download/lenovo-s650-vibeui-2-0/

λειτουργει αψογα χωρις κανενα προβλημα μεχρι στιγμης

Link to comment
Share on other sites

Πως θα την περάσω αφού δεν βλέπω τίποτα στην οθόνη, από το PC? Τι πρέπει να κατεβάσω καί τι πρέπει να κάνω? :cry:
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να βγάλω την ROW 305 και να γυρίσω σε CN γιατι με εχει κουρασει αυτο με το σημα που χανεται.

Ξέρουμε κανένα αλλο bug εκτος της μπαταρίας για την custom του baralajbi 1439

 

Άμα βάλεις την CN, πες και σε μας εάν συνεχίζει το πρόβλημα με την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Πως θα την περάσω αφού δεν βλέπω τίποτα στην οθόνη, από το PC? Τι πρέπει να κατεβάσω καί τι πρέπει να κάνω? :cry:

 

Δεν χρειάζεται η οθόνη για να περάσεις ξανά τη rom από την αρχή. Την περνάς με flashtool οπού το τηλέφωνο είναι σβηστό και ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ.

Υπάρχουν οδηγοί για αυτό αλλά και αν δεν βγάλεις άκρη εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα εχθες την rom του baralajbi

http://www.needrom.com/download/lenovo-s650-vibeui-2-0/

λειτουργει αψογα χωρις κανενα προβλημα μεχρι στιγμης

 

Φίλε το led αναβoσβήνει στις αναπάντητες κλήσεις και στα sms;

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα εχθες την rom του baralajbi

http://www.needrom.com/download/lenovo-s650-vibeui-2-0/

λειτουργει αψογα χωρις κανενα προβλημα μεχρι στιγμης

Σε καμιά εβδομάδα δώσε εντυπώσεις που θα έχεις εντοπίσει προβλήματα (αν έχει)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το led αναβoσβήνει στις αναπάντητες κλήσεις και στα sms;

Nαι....αναβοσβυνει

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο μου τελικα που πιστευα "νεκρωσε" απλα εχει χασει τα imei και γι'αυτο δεν αναγνωριζει τις καρτες. Δυο ερωτησεις και μια παρατηρηση:

 

1.Πριν συμβουν ολα αυτα καθε φορα που το τηλεφωνο εκλεινε απο τελειωμενη μπαταρια εχανε ρυθμισεις ( σχεδον παντα τις ρυθμισεις των ηχων κλησης και sms ). Το τωρινο προεκυψε επειδη εμεινε κλειστο παλι απο μπαταρια γυρω στην 1-2 ωρες. Αν μιλουσαμε για pc θα ελεγα οτι θελει αλλαγη η μπαταρια cmos της μητρικης. Εδω τι γινεται?? ακομα κι αν φτιαξω τα imei τωρα και διορθωθει το προβλημα ή καθε φορα με κλειστο το κινητο απο μπαταρια το ιδιο θα αντιμετωπιζω?

 

2.Προσπαθω απο εδω http://www.androidrookies.com/2014/05/several-method-to-change-imei-for-mtk.html οπως αναφερεται παραπανω να επαναφερω τα imei. Στον πρωτο τροπο δεν καταλαβαινω πως κανεις εγκατασταση τους drivers για να προχωρησεις στην ολη διαδικασια. Δεν υπαρχει καποιο αρχειο.exe και στον δευτερο οταν παταω το send μου γραφει οτι δεν δεχεται αυτη την εντολη σε UserBuilt. Ειμαι με row 305. Καμια βοηθεια?

 

Και η παρατηρηση για οσους χρησιμοποιουν την row 305. Λογω του προβληματος εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων να δω τι γινεται. Απο εκεινη την ωρα η μπαταρια δεν κανει τα νουμερα που μου εκανε πριν και κραταει και πολυ περισσοτερο. Απο την αλλη ομως εμφανιστηκε το προβλημα του contact manager με το +30. Για οποιον θα ηθελε να το δοκιμασει υποψιν οτι ολα αυτα χρησιμοποιωντας το κινητο σαν tablet αφου δεν δουλευουν οι καρτες sim

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο μου τελικα που πιστευα "νεκρωσε" απλα εχει χασει τα imei και γι'αυτο δεν αναγνωριζει τις καρτες. Δυο ερωτησεις και μια παρατηρηση:

 

1.Πριν συμβουν ολα αυτα καθε φορα που το τηλεφωνο εκλεινε απο τελειωμενη μπαταρια εχανε ρυθμισεις ( σχεδον παντα τις ρυθμισεις των ηχων κλησης και sms ). Το τωρινο προεκυψε επειδη εμεινε κλειστο παλι απο μπαταρια γυρω στην 1-2 ωρες. Αν μιλουσαμε για pc θα ελεγα οτι θελει αλλαγη η μπαταρια cmos της μητρικης. Εδω τι γινεται?? ακομα κι αν φτιαξω τα imei τωρα και διορθωθει το προβλημα ή καθε φορα με κλειστο το κινητο απο μπαταρια το ιδιο θα αντιμετωπιζω?

 

2.Προσπαθω απο εδω http://www.androidrookies.com/2014/05/several-method-to-change-imei-for-mtk.html οπως αναφερεται παραπανω να επαναφερω τα imei. Στον πρωτο τροπο δεν καταλαβαινω πως κανεις εγκατασταση τους drivers για να προχωρησεις στην ολη διαδικασια. Δεν υπαρχει καποιο αρχειο.exe και στον δευτερο οταν παταω το send μου γραφει οτι δεν δεχεται αυτη την εντολη σε UserBuilt. Ειμαι με row 305. Καμια βοηθεια?

 

Και η παρατηρηση για οσους χρησιμοποιουν την row 305. Λογω του προβληματος εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων να δω τι γινεται. Απο εκεινη την ωρα η μπαταρια δεν κανει τα νουμερα που μου εκανε πριν και κραταει και πολυ περισσοτερο. Απο την αλλη ομως εμφανιστηκε το προβλημα του contact manager με το +30. Για οποιον θα ηθελε να το δοκιμασει υποψιν οτι ολα αυτα χρησιμοποιωντας το κινητο σαν tablet αφου δεν δουλευουν οι καρτες sim

 

Καλησπέρα Χρόνια Πολλά και καλή Χρονιά.

Θα σου έλεγα να ξεκινήσεις από το # 2202, για τον δεύτερο τρόπο αναφέρω που πρέπει να γραφεί το ΙΜΕΙ.

Για τον πρώτο τρόπο, πρέπει να είναι τσεκαρισμένο στο τηλέφωνο USB debugging για να το αναγνωρίσει to MtkDroidTools.

Edited by fatbear
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Χρόνια Πολλά και καλή Χρονιά.

Θα σου έλεγα να ξεκινήσεις από το # 2202, για τον δεύτερο τρόπο αναφέρω που πρέπει να γραφεί το ΙΜΕΙ.

Για τον πρώτο τρόπο, πρέπει να είναι τσεκαρισμένο στο τηλέφωνο USB debugging για να το αναγνωρίσει to MtkDroidTools.

 

Για τον δευτερο τροπο κανω οτι ακριβως γραφει και παιρνω το ιδιο ακριβως μνμ "This command is not allowed in UserBuild"

 

Για τον πρωτο δεν χρειαζεται να περαστουν οι drivers που αναφερει?

Link to comment
Share on other sites

Για τον δευτερο τροπο κανω οτι ακριβως γραφει και παιρνω το ιδιο ακριβως μνμ "This command is not allowed in UserBuild"

 

Για τον πρωτο δεν χρειαζεται να περαστουν οι drivers που αναφερει?

 

Πρέπει να γραφτεί ανάμεσα στα εισαγωγικά π.χ. “123456789012345”

Τσεκάρισε στο τηλέφωνο USB debugging και δοκίμασε, μπορεί να μην χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

Για τον δευτερο τροπο κανω οτι ακριβως γραφει και παιρνω το ιδιο ακριβως μνμ "This command is not allowed in UserBuild"

 

Για τον πρωτο δεν χρειαζεται να περαστουν οι drivers που αναφερει?

 

Ο τρόπος με το MtkDroidTools είναι πολύ εύκολος αν είσαι root.

Επιλέγεις το "USB debugging" (Εντοπισμός σφαλμάτων USB). Το πρόγραμμα αναγνωρίζει από μόνο του το τηλέφωνο. Πατάς το κουμπί root και περιμένεις να γίνει πράσινο το κουτάκι κάτω αριστερά. Πατάς το IMEI/NVRAM και γράφεις τα IMEI. Reboot και είσαι έτοιμος.

Το θέμα με αυτούς τους εύκολους τρόπους είναι πως η λύση δεν είναι μόνιμη και μετά από κάποια επαναφορά τα IMEI χάνονται και πρέπει να κάνεις τη διαδικασία από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γραφτεί ανάμεσα στα εισαγωγικά π.χ. “123456789012345”

Τσεκάρισε στο τηλέφωνο USB debugging και δοκίμασε, μπορεί να μην χρειάζεται.

 

Αναμεσα στα εισαγωγικα το εβαλα κανονικα και μου βγαζει παλι το ιδιο μνμ.

Με τον πρωτο τροπο μου βρισκει το τηλεφωνο αλλα οταν παταω root μου λεει install busybox, το βαζω και παρολα αυτα μου ξαναβγαζει "install busybox- ERROR file adbd not install! ...:(

Ανεβασα και 2 φωτογραφιες μπας και βοηθησουν σε κατι....

Link to comment
Share on other sites

Μία πολύ εύκολη διαδικασία για επαναφορά του IMEI την οποία την έχω κάνει επιτυχώς σε δύο Lenovo είναι
με το mobileuncle tools. Δε το δοκιμάζεις και αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ολους θελησαν να βοηθησουν αλλα απο οτι βλεπω δεν εχω μονο προβλημα με το imei. Το μηνυμα που φαινεται στη φωτο που επισυναπτω απο οσο εψαξα και διαβασα σημαινει και χαμενη Baseband και Nvram. Συγκεκριμενα με την Nvram διαβαζοντας εδω http://www.webopedia.com/TERM/N/NVRAM.html

τον ορισμο της ( η αντιστοιχη ram στους υπολογιστες ) καταλαβα οτι αυτο ειναι το προβλημα μου. Προβληματικη Nvram γι'αυτο και οταν εκλεινε απο μπαταρια εχανε ρυθμισεις. Δεν ξερω αν καποιος μπορει να δωσει τα φωτα του απο εδω και περα.....????

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ολους θελησαν να βοηθησουν αλλα απο οτι βλεπω δεν εχω μονο προβλημα με το imei. Το μηνυμα που φαινεται στη φωτο που επισυναπτω απο οσο εψαξα και διαβασα σημαινει και χαμενη Baseband και Nvram. Συγκεκριμενα με την Nvram διαβαζοντας εδω http://www.webopedia.com/TERM/N/NVRAM.html

τον ορισμο της ( η αντιστοιχη ram στους υπολογιστες ) καταλαβα οτι αυτο ειναι το προβλημα μου. Προβληματικη Nvram γι'αυτο και οταν εκλεινε απο μπαταρια εχανε ρυθμισεις. Δεν ξερω αν καποιος μπορει να δωσει τα φωτα του απο εδω και περα.....????

 

Για όλα υπάρχουν λύσεις.

Το αρχείο Nvram το έσβησες προσπαθώντας να περάσεις κάποια ROM.

Ελπίζω να έχεις αποθηκεύσει κάπου τις ρυθμίσεις, αν όχι, θα παιδευτείς λίγο παραπάνω.

Εκτός από τo ΙΜΕΙ λογικά έχεις χάσει, WLAN MAC ADDRESS , BLUETOOTH ADDRESS και σειριακό αριθμό.

ΕΔΩ και ΕΔΩ # 111 θα βρεις για WLAN και BLUETOOTH τις τρεις πρώτες δυάδες αριθμών και γραμμάτων που χρησιμοποιεί η LENOVO.

Για τις επόμενες τρεις αυτοσχεδίασε.

Για το S650 δεν ξέρω πιες δυάδες αριθμών και γραμμάτων χρησιμοποιεί, όπως θα δεις υπάρχων πάρα πολλές.

Εδώ ας βοηθήσει η παρέα ανεβάζοντας τις πρώτες τρεις δυάδες, πρέπει να είναι ίδιες για WLAN MAC KAI BLUETOOTH. (π.χ. ac:38:70..........).

Τώρα πως εγγράφουμε όλα αυτά στο τηλέφωνο?????

ΕΔΩ…. οι άνθρωποι κάνουν θαύματα….!!!!!!!!!!!

Θα πάρεις μια εικόνα για Nvram και έχει διάφορους τρόπους, υπομονή χρειάζεται.

Εγώ σου προτείνω μιας και το έχω δοκιμάσει ΕΔΩ # 7 Εγγραφή στο τηλέφωνο τους IMEI, MAC και τον σειριακό αριθμό

Το μαγικό εργαλείο είναι το SN_Write_Station_Tool όλα σε ένα…!!!!

Όποιον τρόπο και αν επιλέξεις όπως προείπα, θέλει υπομονή και διάβασμα.

Καλή επιτυχία..!!!

Edited by fatbear
Link to comment
Share on other sites

Για όλα υπάρχουν λύσεις.

Το αρχείο Nvram το έσβησες προσπαθώντας να περάσεις κάποια ROM.

Ελπίζω να έχεις αποθηκεύσει κάπου τις ρυθμίσεις, αν όχι, θα παιδευτείς λίγο παραπάνω.

Εκτός από τo ΙΜΕΙ λογικά έχεις χάσει, WLAN MAC ADDRESS , BLUETOOTH ADDRESS και σειριακό αριθμό.

ΕΔΩ και ΕΔΩ # 111 θα βρεις για WLAN και BLUETOOTH τις τρεις πρώτες δυάδες αριθμών και γραμμάτων που χρησιμοποιεί η LENOVO.

Για τις επόμενες τρεις αυτοσχεδίασε.

Για το S650 δεν ξέρω πιες δυάδες αριθμών και γραμμάτων χρησιμοποιεί, όπως θα δεις υπάρχων πάρα πολλές.

Εδώ ας βοηθήσει η παρέα ανεβάζοντας τις πρώτες τρεις δυάδες, πρέπει να είναι ίδιες για WLAN MAC KAI BLUETOOTH. (π.χ. ac:38:70..........).

Τώρα πως εγγράφουμε όλα αυτά στο τηλέφωνο?????

ΕΔΩ…. οι άνθρωποι κάνουν θαύματα….!!!!!!!!!!!

Θα πάρεις μια εικόνα για Nvram και έχει διάφορους τρόπους, υπομονή χρειάζεται.

Εγώ σου προτείνω μιας και το έχω δοκιμάσει ΕΔΩ # 7 Εγγραφή στο τηλέφωνο τους IMEI, MAC και τον σειριακό αριθμό

Το μαγικό εργαλείο είναι το SN_Write_Station_Tool όλα σε ένα…!!!!

Όποιον τρόπο και αν επιλέξεις όπως προείπα, θέλει υπομονή και διάβασμα.

Καλή επιτυχία..!!!

 

fatbear ευχαριστω πολυ!! στο #2420 εχω μια φωτο που φαινεται τι μου λειπει ακριβως....ξεκιναω δουλεια τωρα κιολας

το WLAN address το εχω c8:dd:c9:f4:c9:5b με βοηθαει σε κατι?

οπως και το bluetooth (το ειχα κλειστο και δεν το εβλεπα....) 50:3C:C4:6C:C9:5B

θεωρητικα ειναι σωστα ετσι δεν ειναι?

Edited by Tearstios
Link to comment
Share on other sites

fatbear ευχαριστω πολυ!! στο #2420 εχω μια φωτο που φαινεται τι μου λειπει ακριβως....ξεκιναω δουλεια τωρα κιολας

το WLAN address το εχω c8:dd:c9:f4:c9:5b με βοηθαει σε κατι?

 

Δεν είμαι σύγουρος 100% αλλά όταν σβήνεται Nvram χάνονται όλα.

Για πάτα # # # # 2222 # αν σου βγάλει PN: τον σειριακό αριθμό που υπάρχει κάτω από την μπαταρία δεν έχει σβηστεί.

Αν βγάλει όλα μηδέν προχώρα και πέρασε WLAN MAC ADDRESS , BLUETOOTH ADDRESS όπως τα εμφανίζει τώρα το τηλέφωνο, γράφτα κάπου να τα έχεις.

Να είναι σωστά.

Edited by fatbear
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...