Jump to content

Ξένη Τηλεοπτική Σεζόν 2013-14


one_tree_hill
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι τίποτα σπουδαίο για πρωτο επεισόδιο, αλλα πιστεύω θα έχει τρομερή συνέχεια.

 

Το έχω υπόψη μου θ το αρχίσω σίγουρα αυτές τις μέρες!

 

Για το house of cards θα συμφωνήσω και γω. Τρομερή δραματική σειρά. Οποίος έχει χρόνο προτείνεται ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 214
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Ναι αλλα κ παλι απο αυτα που ειπατε, βρηκατε σωστους για το da vinci? Εγω παλι χαλια τα βρησκω.

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα κ παλι απο αυτα που ειπατε, βρηκατε σωστους για το da vinci? Εγω παλι χαλια τα βρησκω.

 

για την έκδοση που λες εσύ δεν υπάρχουν όντως.γιατι δεν κατεβαζεις κάποια άλλη έκδοση που εχουν σωστους

Link to comment
Share on other sites

Προτελευταιο επεισοδιο για φετος του Elementary τα εσπασε και περιμενω εναγωνιως το τελευταιο.

The Borgias(3η σαιζον φετος), κλασεις ανωτερο με την 3η του GOT πλεον περιμενω με περισσοτερη αγωνια αυτο παρα το δευτερο.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Προτελευταιο επεισοδιο για φετος του Elementary τα εσπασε και περιμενω εναγωνιως το τελευταιο.

The Borgias(3η σαιζον φετος), κλασεις ανωτερο με την 3η του GOT πλεον περιμενω με περισσοτερη αγωνια αυτο παρα το δευτερο.

 

Απορώ ρε ****το πώς δεν κάνει νούμερα το Borgias και αυτή θα είναι η τελευταία σεζόν!!! Η σειρά είναι τέλεια.

Ευτυχώς σκέφτονται να κάνουν μια 2ωρη τηλεταινία για να κλείσουν το όλο επιχείρημα.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Απορώ ρε ****το πώς δεν κάνει νούμερα το Borgias και αυτή θα είναι η τελευταία σεζόν!!! Η σειρά είναι τέλεια.

Ευτυχώς σκέφτονται να κάνουν μια 2ωρη τηλεταινία για να κλείσουν το όλο επιχείρημα.

 

Πραγματικα φιλε μου το ιδιο ακριβως σκεφτομαι κι εγω. Απιστευτη σειρα, με παρα πολυ καλους ηθοποιους με θεο τον Αιρονς και πολυ καλη παραγωγη. Δεν καταλαβαινω.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ενταξει το τελευταιο επεισοδιο του Borgias απλα respect!! Τρελη σειρα στο συνολο της αλλα ειδικα η τριτη που παιζεται τωρα ειναι η καλυτερη για εμενα by far!

Επισης ηταν και το season finale του elementary αυτη την Πεμπτη, το οποιο ειχε τοσες ανατροπες και τοσο εξυπνη εξελιξη αλλα και μια μεγαλη υποσχεση για του χρονου που με αφησε σε αναμενα καρβουνα. Με κερδισε αυτη η σειρα απο την αρχη της! 10/10

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει το τελευταιο επεισοδιο του Borgias απλα respect!! Τρελη σειρα στο συνολο της αλλα ειδικα η τριτη που παιζεται τωρα ειναι η καλυτερη για εμενα by far!

Επισης ηταν και το season finale του elementary αυτη την Πεμπτη, το οποιο ειχε τοσες ανατροπες και τοσο εξυπνη εξελιξη αλλα και μια μεγαλη υποσχεση για του χρονου που με αφησε σε αναμενα καρβουνα. Με κερδισε αυτη η σειρα απο την αρχη της! 10/10

 

Κατώτερη όμως της βρετανικής έκδοσης. Η μεγάλη υπόσχεση ποια ήταν;

Link to comment
Share on other sites

τελος τουλαχιστον για καλοκαιρι και το χαβαι 5 0 με ενα βαρβατο clifhanger .Μαλιστα εκεινη την ωρα που γινοταν το ΜΠΑΜ και τελιωσε ελεγα οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :lol:.τετια πορωση.απο τις καλυτερες αστυνομικες σειρες και μαλιστα πρωτη φορα που ριμεικ μιας κλασσικης σειρας γινεται καλυτερο απ την αρχικη.:p

επισης και το arow ειχε ενα ικανοποιητικο φιναλε με λιγο δραμα,και μαζι με το δραμα που επαιξε και στο revenge αποτελεσαν τα must σειρες αυτης της σεζον

τουλαχιστον σε λιγες εβδομαδες βγαινει το falling skies ετσι για να ξεχαστουμε:)

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

βλέπει κανείς ακόμα το revenge? στη 2η σεζόν έγινε αρκετός χαμός και μαζέυτηκαν αρκετοί πεθαμένοι.. αλλά το χειρότερο από όλα είναι το φινάλε.. κι επειδή ο Νόλαν είναι ο αγαπημένος μου totally αν υπάρχει κανείς που συμπάσχει θ ατο εκτιμούσα...
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Απογοήτευση για εμένα το Hannibal που γίνεται κουραστικό, προσπαθώντας να δείξει τον ψυχεδελικό κόσμο στο μυαλό των πρωταγωνιστών..

 

Πάντως, για τα 3 τελευταία επεισόδια διαβάζω πολύ καλές κριτικές. Εγώ έχω δει μέχρι και το 4ο (αυτό το κομμένο από την αμερικάνικη τηλεόραση λόγω των βομβών στο Μαραθώνιο), το πάω σιγά-σιγά, άλλωστε έχω σε εκκρεμότητα αρκετά επεισόδια από σειρές που μου έχουν αρέσει περισσότερο.

 

βλέπει κανείς ακόμα το revenge? στη 2η σεζόν έγινε αρκετός χαμός και μαζέυτηκαν αρκετοί πεθαμένοι.. αλλά το χειρότερο από όλα είναι το φινάλε.. κι επειδή ο Νόλαν είναι ο αγαπημένος μου totally αν υπάρχει κανείς που συμπάσχει θ ατο εκτιμούσα...

 

Ναι, δεν είσαι μόνη.

Κι εμένα μου αρέσει ο χαρακτήρας του Nolan, όπως και σε μία φίλη μου, η οποία ήταν αυτή που μου μίλησε για τη σειρά. Εγώ δεν την είχα προσέξει. :O

Btw, μου άρεσε πολύ η Amanda, η στριπτιτζού. :p

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

επίσης βλέπω το The Borgias και έχω να πω πέρα από την ιστορία που μεταξύ σοβαρού και αστείου έχει λίγο πλάκα (ο Πάπας βασιλεύει με τα παιδιά του.. οκ) ο Τζέρεμι Άϊρονς είναι πραγματικά εξαιρετικός! έχει πάρει κανένα τηλεοπτικό βραβείο γι'αυτή τη σειρά; πάντα τον εκτιμούσα τα μάλα, αλλά πλέον η είσοδος των μεγάλων ηθοποιών στην τηλεόραση μπορεί να δώσει εξαιρετικά δείγματα ερμηνεία ςκαι υποκριτικής. Μπράβο και ξανά μπράβο στον Τζέρεμι!
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Aρχισε και ο τριτος κυκλος του killing με διπλο επ και πιο σκοτεινο οσο ποτε.καμια σχεση με την προηγουμενη υπ.Aπλα θα θελα να βλεπα καπια σημεια απ τον προηγουμενο κυκλο που εμειναν αναπαντητα.και φυσικα τον μπιλ καμπελ. αλλα το επ ειχε αγωνια και ηταν και γκορι
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Aρχισε και ο τριτος κυκλος του killing με διπλο επ και πιο σκοτεινο οσο ποτε.καμια σχεση με την προηγουμενη υπ.Aπλα θα θελα να βλεπα καπια σημεια απ τον προηγουμενο κυκλο που εμειναν αναπαντητα.και φυσικα τον μπιλ καμπελ. αλλα το επ ειχε αγωνια και ηταν και γκορι

 

λιγότερο δράμα, περισσότερο σκοτεινή η νέα σεζόν. βασισμένη στον Green river serial killer.

 

Τι έμεινε αναπάντητο στις προηγούμενες όμως?

Link to comment
Share on other sites

απόψε αρχίζει η 2η σεζόν του Major Crimes στο ΤΝΤ!!! super excited!! Έγκλημα, δράμα και χιούμορ όλα μαζί.. για λεπτά γούστα! ιδιαίτερα αξιόλογη σειρά, χωρίς σκοτεινή ατμόσφαιρα, ενδιαφέρουσες ιστορίες και ακόμη πιο ενδιαφέροντες χαρακτήρες, χωρίς κραυγαλέες φασαρίες αλλά με μια εσωτερικότητα.
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ξεκίνησε και με διπλό επεισόδιο, η 3η σεζόν του The Falling Skies. :)

 

Κι εγώ δε μπορώ να θυμηθώ τί έμεινε αναπάντητο από την προηγούμενη ιστορία του The Killing. :worry:

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ξεκίνησε και με διπλό επεισόδιο, η 3η σεζόν του The Falling Skies. :)

 

Κι εγώ δε μπορώ να θυμηθώ τί έμεινε αναπάντητο από την προηγούμενη ιστορία του The Killing. :worry:

 

μετριότατο το the falling skies, αλλα στην νεκρά του καλοκαιριού (λέτε για αυτό να το βγάζουν τέτοια εποχή?) κάτι είναι

 

 

τυχόν ορθογραφικά κατηγορείστε τον greeklsih το greek converter

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ξεκίνησε και με διπλό επεισόδιο, η 3η σεζόν του The Falling Skies. :)

 

Κι εγώ δε μπορώ να θυμηθώ τί έμεινε αναπάντητο από την προηγούμενη ιστορία του The Killing. :worry:

ΣΠΟΙΛΕΡ< γιατι εχω ξεχασει πως να το βαλω>:lol:.Θα θελα να βλεπα τι εγινε ο πατριος της ροζι αν πηγε φυλακη,και επ αναφερα πριν τον μπιλ καμπελ νομιζω αφησαν ανοιχτο την ικανοτητα του σαν δημαρχο και τη σχεση του με την τυπισσα.οκ ασημαντα πραματα αλλα ,,,αν και στο 1 ερ μαλλον πηγε φυλακη
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Βλέπει κανείς την σειρά "SLEEPY HOLLOW" ?

Φέρνει τον μύθο του Ακεφαλου Καβαλάρη στην σύγχρονη εποχή,

όπου ο Καβαλάρης αντιπροσωπεύει τον ένα από τους 4 Καβαλάρηδες που θα φέρουν την καταστροφή του κόσμου.

 

 

Στο 2ο επεισόδιο, εμφανίζεται ο Θάνατος και μιλάει Ελληνικά!!

Edited by junglist

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Βλέπει κανείς την σειρά "SLEEPY HOLLOW" ?

Φέρνει τον μύθο του Ακεφαλου Καβαλάρη στην σύγχρονη εποχή, όπου ο Καβαλάρης αντιπροσωπεύει τον ένα από τους 4 Καβαλάρηδες που θα φέρουν την καταστροφή του κόσμου.

 

Στο 2ο επεισόδιο, εμφανίζεται ο Θάνατος και μιλάει Ελληνικά!!

λιγο προσοχη με τα σποιλερ δε το δαμε ολοι το 2 επ. Φενεται ενδιαφερουσα σειρα και το πρωτο επ ηταν λιγο :cry: .βασικα δε μου θυμιζει τη κλασσικη ιστορια με το τζονι ντεπ που βασιστηκε η σειρα,αλλα λιγο απο supernatural αλλα πιο σκοτεινο.Ευχομαι μονο να μη κοπει.το συγκ καναλι φημιζεται για τα κανσελ απο σειρες που πεζονται εκει

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλωσήρθατε στο θέμα για την ξένη τηλεοπτική σεζόν 2013-2014.

 

Είδα ότι δεν υπήρχε κάτι αντίστοιχο όπως τις άλλες χρονιές και πήρα το ελεύθερο να το ανοίξω.

 

Έψαχνα για να πω τον καημό μου για το how i met your mother. Τι να πώ το έχουν ξεφτυλίσει λίγο το θέμα, έως τώρα είναι κάτω του μετρίου η 9η σεζόν.

Το elementary συνεχίζει από εκεί που σταμάτησε πέρυσι.

Edited by slash7

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω, το τελευταιο ειδικα, ηταν ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ!!! :(

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καινούργια σειρά που διαδραματίζεται στη δεκαετία του 50-60 και στηρίζεται σε αληθινά γεγονότα. Ένας γυναικολόγος, διακεκριμένος επιστήμονας, αποφασίζει να κάνει μια μελέτη για το πως αντιδρά το ανθρώπινο σώμα στο sex, με τη βοήθεια μιας σεξουαλικά απελευθερωμένης πρώην τραγουδίστριας. Οι πρωταγωνιστές παίζουν πολύ καλά και ο συνδυασμός σεξουαλικής καταπίεσης της εποχής/ανακάλυψης του σεξ δημιουργεί πολύ ωραίες σκηνές. Είμαι στο 3ο επεισόδια και την προτείνω ανεπιφύλακτα! Νομίζω σε λίγες μέρες θα προβληθεί το 6ο στην τηλεόραση και ήδη έχει κλειστεί και η 2η σεζόν!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...