Jump to content

LG Optimus L9 II (D605)


LotusEater
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε αν διαβασεις προς τα πισω αυτο το προβλημα το εχουν ολοι εδω μεσα,εχει προβλημα η "μαμισια"rom4.4.2 η γυρνας σε 4.1.2 η καποια custom rom της επιλογης σου
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

H cwm 6.0.5.1 δεν έχει να κάνει μόνο με την CM12, αλλά και με τις επόμενες αναβαθμίσεις της CM11. "I highly recommend getting it since upcomming CM11 releases from me will NOT work with older CWM (and perhaps TWRP)."
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι: έχω βάλει την rom cm11 από το xperia z2.

 

Δεν μπορώ να βάλω mp3 ringtone για μια επαφή. Επιλέγω για παράδειγμα ένα τραγούδι, αλλά δεν πιάνει. Δοκίμασα να μεταφέρω το τραγούδι στο default φάκελο, αλλά δεν έπιασε.

 

Έχετε καμιά ιδέα;

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

φιλε αν διαβασεις προς τα πισω αυτο το προβλημα το εχουν ολοι εδω μεσα,εχει προβλημα η "μαμισια"rom4.4.2 η γυρνας σε 4.1.2 η καποια custom rom της επιλογης σου

 

Μην το γενικευεις.... δεν το εχουν ολοι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Έχω την custom ROM cm11 από το xperia Z2 και εδώ και 2-3 ημέρες είμαι χρήστης της καρτοκινητής Q.

Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν μπορώ να συνδεθώ στο internet με τα data enabled, παρόλο που έχω κάνει όσα απαιτούνται. Μου το επιβεβαίωσαν και από την τηλεφωνική εξυπηρετηση της Q. Καταλήξαμε ότι μπορεί να φταίει η συσκευή.

 

Επειδή δεν έχω κάποια άλλη συσκευή για να το δοκιμάσω, ξέρετε κάτι εσείς επ' αυτού; Μπορεί να φταίει η συγκεκριμένη ROM; Έχει κανένας από εδώ μέσα Q στη συσκευή αυτή;;

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

Παιδια...εκανα υποβαθμιση και για μια βδομαδα ολα καλα. Εχω παλι προβλημα με τις κλησεις..τι να κανω; βοηθεια..ετσι μ ρχεται να το σπρωξω για κανα lumia
Link to comment
Share on other sites

Μην το γενικευεις.... δεν το εχουν ολοι!!!!
οσοι γραφουν εδω ολοι το εχουν..τωρα αν δεν δεχεσαι πολλες κλησεις δεν μπωρεις να το καταλαβεις το προβλημα!δεν υπαρχει περιπτωση να εχεις την 4.4.2 και να μην σου εχει κλησει μονο του..εστω μια φορα.
Link to comment
Share on other sites

Πως κάνουμε εγκατάσταση της καινούργιος cwm;;

 

Αν έχεις ήδη την προηγούμενη έκδοση απλά φλασάρεις το πρώτο αρχείο που λέει zf.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Έχω την custom ROM cm11 από το xperia Z2 και εδώ και 2-3 ημέρες είμαι χρήστης της καρτοκινητής Q.

Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν μπορώ να συνδεθώ στο internet με τα data enabled, παρόλο που έχω κάνει όσα απαιτούνται. Μου το επιβεβαίωσαν και από την τηλεφωνική εξυπηρετηση της Q. Καταλήξαμε ότι μπορεί να φταίει η συσκευή.

 

Επειδή δεν έχω κάποια άλλη συσκευή για να το δοκιμάσω, ξέρετε κάτι εσείς επ' αυτού; Μπορεί να φταίει η συγκεκριμένη ROM; Έχει κανένας από εδώ μέσα Q στη συσκευή αυτή;;

 

εγω εχω wind που ειναι το ιδιο με την q και μπενω μια χαρα internet με cm11 varcain

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια...εκανα υποβαθμιση και για μια βδομαδα ολα καλα. Εχω παλι προβλημα με τις κλησεις..τι να κανω; βοηθεια..ετσι μ ρχεται να το σπρωξω για κανα lumia

 

βαλε paranoid η cm11

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...εκανα υποβαθμιση και για μια βδομαδα ολα καλα. Εχω παλι προβλημα με τις κλησεις..τι να κανω; βοηθεια..ετσι μ ρχεται να το σπρωξω για κανα lumia

 

Αν έχεις Viper βγάλτο και δες αν έστρωσε.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις Viper βγάλτο και δες αν έστρωσε.

 

Πρόταση: Δοκιμάστε το "Line", έχει ποιοτική κλήση, μηνύματα και βίντεο κλήση.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι: έχω βάλει την rom cm11 από το xperia z2.

 

Δεν μπορώ να βάλω mp3 ringtone για μια επαφή. Επιλέγω για παράδειγμα ένα τραγούδι, αλλά δεν πιάνει. Δοκίμασα να μεταφέρω το τραγούδι στο default φάκελο, αλλά δεν έπιασε.

 

Έχετε καμιά ιδέα;

καλημερα φιλε!μπωρεις να μου πεις που βρησκεις τα gapps για αυτη την rom? (xperia z2)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έβαλα gapps. Νομίζω ότι δεν χρειάζονται.

Τα gapps δεν είναι google play, gmail, κλπ ;

Τα έχει προεγκατεστημένα...

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι. 2 θέματα με ενοχλούν: ότι δεν μπορώ να βάλω ringtones για τις επαφές και ότι δεν έχω ηχητική ειδοποίηση για το Gmail. Δεν ξέρω τι φταίει.
OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

παιδια με 4.1.2 μου δουλευει αψογα εδω και πολυ καιρο. απλως θελω καποιος να μου πει αν η καμερα διορθωνεται με κατι γιατι οι φωτο ειναι χαλια. Μεχρι και με 5MP απο το ταμπλετ και φαινονται πολυ καλυτερα! Ειναι ο μοναδικος λογος που θα το δωσω αν δεν βρω λυση. Κοιταξτε τη φωτο και καντε ζουμ να διαπιστωσετε τι εννοω.

[/img]

Link to comment
Share on other sites

Οριστε και η φωτο τραβηγμενη απο ενα galaxy tab 3 8.0 με 5MP καμερα. Καντε ζουμ και στις 2 και δειτε οτι με του LG εχει κατι σαν μπιλακια θολα...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει τη snap camera και θεωρώ ότι βγάζει αρκετά καλές φωτογραφίες.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Μπα φιλε μου. Με camera zoom fx, jellybean camera, snap camera, camera360 και με αλλες...το ιδιο πραμα. Καποιον αν ξερει κατι αλλο ας το πει γιατι μαλλον το κινητακι θα παρει δρομο, μη δινω τζαμπα λεφτα γιατι σε ολα τα υπολοιπα ειναι αψογο.
Link to comment
Share on other sites

Μπα το ιδιο.Χρωματα τελεια απλως εχει αυτα τα θολα πιξελακια.Καντε ζουμ και δειτε.Στην δευτερη (κατω) του LG, ναι μεν καλα χρωματα αλλα δεν φαινονται καν τα γραμματα!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus L9 II (D605)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...