Jump to content

LG Optimus L9 II (D605)


LotusEater
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν τελικά πάρεις τηλέφωνο στην LG πες μας τι σου είπαν.

Το πήρα το κινητό και μόνο θετικά μπορώ να πω, το προηγούμενο Android που είχα το είχα αγοράσει το 2010, οπότε δεν μπορώ να το συγκρίνω με άλλα μοντέλα. Αναγνωρίζει πότε κοιτάς την οθόνη και δεν την σβήνει, κάτι που υπάρχει σε ακριβότερα κινητά, η οθόνη πολύ καλη και γενικά σου δίνει την εντύπωση ακριβού κινητού. Δεν έχω βρει κάτι που να με ενοχλεί προς το παρόν, θα το ψάξω και αλλο και αν υπάρχει κάτι θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εφάγε ήδη την πρώτη του τούμπα χωρίς ευτυχώς ορατά προβλήματα :!:. Αυτό με οδήγησε στο να ψάξω για προστασία οθόνης. Μακρυά από τις αυτοκόλητες προστασίες οθόνης Sentio.... Πηρα ενα κουτάκι (εχει δύο μέσα) και ενώ εχω ξαναπεράσει σε αλλα κινητά, στο συγκεκριμένο (μετά από κόψιμο γιατί είναι universal screen protection τρομάρα του!) εχει γεμίσει κενά φουσκόματα. Δυστυχώς ακόμη τίποτα από θήκες....
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου μέιλ πάντος το προώθησαν καταλλήλως.. Αν θες απάντηση παρε τον αλλο δρόμο..

801 11 200 900 (μονο απο σταθερο)

 

Έχεις δίκιο, αυτό θα κάνω! Αύριο κι όλας θα φύγει τηλεφωνάκι να ξεδιαλύνει η κατάσταση!!

History: Nokia 5210, samsung e720, s.ericsson w810, s.ericsson w705, LG optimus black, LG optimus L9 ii

Current device: LG G4 Dual

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 ημερες μπορω να πω οτι τι κινητο ειναι παρα πολυ καλο.Δε νομιζω οτι του λειπει κατι αξιοσημειωτο.Ακομα και η καμερα που εχει αναφερθει οτι δεν βγαζει καλες φωτο νομιζω οτι ειναι αξιοπρεπεστατη.Το μονο προβλημα που εχω μεχρι τωρα ειναι οτι ενω ρυθμιζω τη φωτεινοτητα στο 50% και τη διαρκεια στα 30 δευτ.οταν απενεργοποιησω τη συσκευη και την ξαναενεργοποιω μου γυρναει τη φωτεινοτητα στο μεγιστο και τη διαρκεια στα 2 λεπτα.Συμβαινει σε ολους αυτο η κατι κανω λαθος?
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 ημερες μπορω να πω οτι τι κινητο ειναι παρα πολυ καλο.Δε νομιζω οτι του λειπει κατι αξιοσημειωτο.Ακομα και η καμερα που εχει αναφερθει οτι δεν βγαζει καλες φωτο νομιζω οτι ειναι αξιοπρεπεστατη.Το μονο προβλημα που εχω μεχρι τωρα ειναι οτι ενω ρυθμιζω τη φωτεινοτητα στο 50% και τη διαρκεια στα 30 δευτ.οταν απενεργοποιησω τη συσκευη και την ξαναενεργοποιω μου γυρναει τη φωτεινοτητα στο μεγιστο και τη διαρκεια στα 2 λεπτα.Συμβαινει σε ολους αυτο η κατι κανω λαθος?

 

Αυτό με την φωτεινότητα συνέβη και σε εμένα. Από 30% την άλλαξε σε 46% και από 2 λεπτα σε 30 δευτ.

Το κινητό το αγόρασα σήμερα και μου το έκανε όταν το έκλεισα και έβγαλα την μπαταρία, τώρα που το έκλεισα πάλι και το ξανα άνοιξα χωρίς να βγάλω την μπαταρία δεν μου έκανε κατι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την φωτεινότητα συνέβη και σε εμένα. Από 30% την άλλαξε σε 46% και από 2 λεπτα σε 30 δευτ.

Το κινητό το αγόρασα σήμερα και μου το έκανε όταν το έκλεισα και έβγαλα την μπαταρία, τώρα που το έκλεισα πάλι και το ξανα άνοιξα χωρίς να βγάλω την μπαταρία δεν μου έκανε κατι.

Εγω δεν εχω βγαλει ποτε τη μπαταρια και μου το κανει μονιμα.

Link to comment
Share on other sites

Εσεις οι δυο πρεπει να ειστε αδερφες ψυχες :D:D:D

Εγω με τη φωτεινότητα δε εχω καποιο θεμα..του λαστιχον δεν εχω παρατηρήσει..

 

Σημερα αλλαξα σιμ, υπαρχει μια μικρη-τοση δα, πιθανοτητούλα να το σιχτηριζα τσαμπα τοσο καιρο το κινητο και να φταιει η σιμ για το κουλο που μου κανει με το hf..

Αλλα παλι ρε φουστη μου δε θα το εκανε και μιλοντας χωρις αυτό ?? Τεσπα αυριο που θα το δοκιμασω τα ξανα λεμε.

Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

Εσεις οι δυο πρεπει να ειστε αδερφες ψυχες :D:D:D

Εγω με τη φωτεινότητα δε εχω καποιο θεμα..του λαστιχον δεν εχω παρατηρήσει..

 

Σημερα αλλαξα σιμ, υπαρχει μια μικρη-τοση δα, πιθανοτητούλα να το σιχτηριζα τσαμπα τοσο καιρο το κινητο και να φταιει η σιμ για το κουλο που μου κανει με το hf..

Αλλα παλι ρε φουστη μου δε θα το εκανε και μιλοντας χωρις αυτό ?? Τεσπα αυριο που θα το δοκιμασω τα ξανα λεμε.

 

Κάποια λογική εξήγηση θα υπάρχει, χρησιμοποιείς το hf που κάνει δώρο το public? Το έχεις δοκιμάσει με άλλο Bluetooth? Μήπως έχεις βάλει να κλείνει η οθόνη στο 1 λεπτό? Εχεις το Wi-Fi ή το Mobile internet ανοιχτό? Δεν νομίζω ότι φταίει η Sim, αλλά μακάρι να είναι αυτό και να λύσεις το πρόβλημα. Μόλις ανακάλυψα ότι έχει αναγνώριση προσώπου για να το ξεκλειδώνεις αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια λογική εξήγηση θα υπάρχει, χρησιμοποιείς το hf που κάνει δώρο το public? Το έχεις δοκιμάσει με άλλο Bluetooth? Μήπως έχεις βάλει να κλείνει η οθόνη στο 1 λεπτό? Εχεις το Wi-Fi ή το Mobile internet ανοιχτό? Δεν νομίζω ότι φταίει η Sim, αλλά μακάρι να είναι αυτό και να λύσεις το πρόβλημα. Μόλις ανακάλυψα ότι έχει αναγνώριση προσώπου για να το ξεκλειδώνεις αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα.

 

1. Οχι, χρησιμοποιω το γνησιο hands free! (Το καλωδιο)

2. Το εχω δοκιμασει με ενα που ηταν μονο ακουστικο (μιλουσα στο ακουστκο της συσκευης)

3. Ναι, αλλα δεν πιανω το συλογισμο σου

4. Καποιες φορες ναι, καποιες οχι

Μακαρι δε λες τπτ... :)

Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

1. Οχι, χρησιμοποιω το γνησιο hands free! (Το καλωδιο)

2. Το εχω δοκιμασει με ενα που ηταν μονο ακουστικο (μιλουσα στο ακουστκο της συσκευης)

3. Ναι, αλλα δεν πιανω το συλογισμο σου

4. Καποιες φορες ναι, καποιες οχι

Μακαρι δε λες τπτ... :)

 

Αααα νόμιζα πως είναι το Bluetooth, σε ρώτησα αν έχεις βάλει να κλείνει η οθόνη στο 1 λεπτό γιατί υπάρχει περίπτωση να είναι κάποιο bug του κινητού και μαζί με την οθόνη να τερματίζει και άλλες λειτουργίες, στην θέση σου θα δοκίμαζα να το αλλάξω στα 30 δευτ. ή 2 λεπτά. Δοκίμασε κάποιο άλλο hf αν έχεις ακόμα πρόβλημα, στην Vodafone έχει να δοκιμάσεις κάτι ακουστικά, για να μην αγοράζεις άδικα. Πάντως παράξενο που υπάρχει το ίδιο πρόβλημα και στην δεύτερη συσκευή, κάνε τις δοκιμές και τα λέμε αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετό ψάξιμο νομίζω πως το L9 II με καλύπτει στα περισσότερα που θέλω. Έχω μερικές απορίες όμως όπως όλοι και ελπίζω να με βοηθήσετε!

 

1. Η οθόνη είναι τόσο φωτεινή όσο δείχνουν διάφορα hands on videos; Το είδα σε μαγαζί και μου φάνηκε πως είχε μία "θαμπάδα" ή έναν-δυό τόνους πιο κάτω την ένταση ενώ η επιλογή της φωτεινότητας ήταν στο 100%. Δεν ξέρω αν φταίει η συσκευή εκεί, ενδεικτικά το Huawei P6 έδειχνε σχεδόν διπλάσια φωτεινό.

2. Σε επίπεδο οθόνης υπάρχει κανένας λόγος να προτιμήσω το Nexus 4 ή κάποιο άλλο μέχρι €250 από το L9 II; Το N4 φαινόταν στο κατάστημα σαν να ήταν ανάλυσης 960p πολύ θαμπό, αλλά πάλι δεν ξέρω αν έφταιγε το εκθεσιακό.

3. Με ενδιαφέρει το ΒΤ που δίνει το Public αλλά μόνο για μουσική. Δεν περιμένω loosless ποιότητα καλωδίου αλλά θέλω ότι πιο καλό γίνεται αν είναι σε ασύρματο. Το έχει δοκιμάσει κανείς με το κινητό για μουσική; (Προφανώς θα βάλω τα δικά μου ακουστικά και όχι αυτά της συσκευασίας). Δεν έχω καμία εμπειρία με άλλες αντίστοιχες συσκευές απλά αν και δώρο έχει ενδιαφέρον να δω αν αξίζει.

4. Έχει γραφτεί κάπου ποιο audio chipset φοράει; Υπάρχει περίπτωση να είναι ίδιο με το G2 (Qualcomm WCD9320);

5. Γνωρίζω πως δεν υποστηρίζει OTG, σε περίπτωση που κάποια στιγμή περαστεί κάποια custom Rom, μπορεί να ενεργοποιηθεί το OTG;

6. Από 32άρες UHS-I microSD υπάρχει κάποια που να μην συνεργάζεται ή να έχει βγάλει προβλήματα; Σκέφτομαι για SanDisk ή Samsung.

7. Αν και η τιμή είναι ήδη χαμηλή σε σύγκριση και με άλλες τιμές Ευρώπης (-€50) έχει κάποιο νόημα να περιμένω για να πέσει κι άλλο ή δύσκολο να υπάρχουν αλλαγές μέσα σε 1-2 μήνες πχ;

 

Αυτά για αρχή και ελπίζω να πάρω την απόφαση σύντομα και να γίνει η αγορά!

Link to comment
Share on other sites

3. Με ενδιαφέρει το ΒΤ που δίνει το Public αλλά μόνο για μουσική. Δεν περιμένω loosless ποιότητα καλωδίου αλλά θέλω ότι πιο καλό γίνεται αν είναι σε ασύρματο. Το έχει δοκιμάσει κανείς με το κινητό για μουσική; (Προφανώς θα βάλω τα δικά μου ακουστικά και όχι αυτά της συσκευασίας). Δεν έχω καμία εμπειρία με άλλες αντίστοιχες συσκευές απλά αν και δώρο έχει ενδιαφέρον να δω αν αξίζει.

Εγώ το αγόρασα σήμερα από public στο Mall αλλά την προσφορά δεν την δέχτηκαν.

Μου έλεγαν ότι έχει λήξει εδώ και κάτι μέρες και τους λέω ότι υπάρχει ακόμα αναρτημένη στο site. Και αφού κοιτάχτηκαν για λίγο υπάλληλος και προϊστάμενος (ή κάτι τέτοιο) μου είπαν ότι τότε μάλλον είναι για αγορά μέσω του site.

Επειδή δεν ήθελα να τσακωθώ δεν το συνέχισα.

Απλά πλέον το Public μπήκε για μένα στην κατηγορία Plaisio και Γερμανός. Ποτέ ξανά.

Μόνο skroutzoμάγαζα και τέλος.

 

ΑΝ τώρα εσύ βγεις πιο τυχερός... χαλάλι.

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ τώρα εσύ βγεις πιο τυχερός... χαλάλι.

 

Θα σε στεναχωρίσω, αλλα η προσφορά ισχύει κανόνικα για παραγγέλια online, με ένα τηλέφωνο θα το επιβεβαιώσει.

Link to comment
Share on other sites

Για αγορά από το κατάστημα αναφέρθηκα.

Για παραγγέλια online ισχύει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Για αγορά από το κατάστημα αναφέρθηκα.

Για παραγγέλια online ισχύει κανονικά.

Δεν μου κάνει καμία διαφορά αν θα το πάρω online ή από φυσικό κατάστημα. Απλά υπάρχει μια διαφορά €20 από άλλα online οπότε έχει ένα νόημα για το αν προτιμήσω το Public αποκλειστικά για αυτό το δώρο ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Αααα νόμιζα πως είναι το Bluetooth, σε ρώτησα αν έχεις βάλει να κλείνει η οθόνη στο 1 λεπτό γιατί υπάρχει περίπτωση να είναι κάποιο bug του κινητού και μαζί με την οθόνη να τερματίζει και άλλες λειτουργίες, στην θέση σου θα δοκίμαζα να το αλλάξω στα 30 δευτ. ή 2 λεπτά. Δοκίμασε κάποιο άλλο hf αν έχεις ακόμα πρόβλημα, στην Vodafone έχει να δοκιμάσεις κάτι ακουστικά, για να μην αγοράζεις άδικα. Πάντως παράξενο που υπάρχει το ίδιο πρόβλημα και στην δεύτερη συσκευή, κάνε τις δοκιμές και τα λέμε αύριο.

 

Τρυστιχως δεν ειναι προβλημα της sim. Το εβαλα στα 2 λεπτα, για να δουμε τι θα δουμε.. Αν εχω αυριο μια εφεδρικη συσκευη στα χερια μου που εχω κανονησει, θα παρω τηλ να ερθουν να το παραλαβουν..Δεν ειναι θεμα hf, περα απ το σκετο το ακουστικο που ειχα δοκιμασει, το εκανε και σε ενα αλλο hf (γνησιο lg) που εχω δοκιμασει..οποτε.. los poulos :)

Ναι ρε συ, πολυ περιεργο να "τυχει" και σε δευτερη συσκευη..

Μεταξυ σοβαρου και αστείου, τις πρωτες μερες που τύχαινε και μιλουσα μονο με καποια κοντινα προσωπα (που γνωριζονταν μεταξυ τους) μου ειχε περασει απ το μυαλο οτι εχουν συνεννοηθεί και μου κανουν πλακα...δλδ...χαχαχ τι να πεις...

 

Μετά από αρκετό ψάξιμο νομίζω πως το L9 II με καλύπτει στα περισσότερα που θέλω. Έχω μερικές απορίες όμως όπως όλοι και ελπίζω να με βοηθήσετε!

 

1. Η οθόνη είναι τόσο φωτεινή όσο δείχνουν διάφορα hands on videos; Το είδα σε μαγαζί και μου φάνηκε πως είχε μία "θαμπάδα" ή έναν-δυό τόνους πιο κάτω την ένταση ενώ η επιλογή της φωτεινότητας ήταν στο 100%. Δεν ξέρω αν φταίει η συσκευή εκεί, ενδεικτικά το Huawei P6 έδειχνε σχεδόν διπλάσια φωτεινό.

2. Σε επίπεδο οθόνης υπάρχει κανένας λόγος να προτιμήσω το Nexus 4 ή κάποιο άλλο μέχρι €250 από το L9 II; Το N4 φαινόταν στο κατάστημα σαν να ήταν ανάλυσης 960p πολύ θαμπό, αλλά πάλι δεν ξέρω αν έφταιγε το εκθεσιακό.

6. Από 32άρες UHS-I microSD υπάρχει κάποια που να μην συνεργάζεται ή να έχει βγάλει προβλήματα; Σκέφτομαι για SanDisk ή Samsung.

 

Αυτά για αρχή και ελπίζω να πάρω την απόφαση σύντομα και να γίνει η αγορά!

 

1&2 Οσον αφορα τη φωτεινότητα και την οθονη γενικοτερα, πραγματικα δεν χρειαζεται να φοβασε κατι..(το μονο που μπορω να σου απαντησω μιας και ουτε τα βιντεακια που λες εχω δει, ουτε τα αλλα κινητα που το συγκρινεις)

6 Εχω sandisk και εχω προβλημα. Τις προάλλες που την ψιλοφορτωσα μου εκανε κατι κουλα..(τα περιγραφω μερικες σελιδες νωρίτερα). Απο μια βολτα που εκανα στο φορουμ βρηκα κ αλλους ομοιοπαθουντες.. Αντιθετως, καλα λογια ακουσα για τις sam..

Για τα υπολοιπα που ρωτας ΔΞ/ΔΑ :)

Edited by Jstllucky
Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

Γιατι με 300+ mb ελευθερης εσωτ. μνημης δεν υπαρχει χωρος για εφαρμογη 25mb?:/

Να ειναι θεμα με τα partitions της εσωτερικηςμνημης? Που υπαρχει κ η επιλογη "μετακινηση στην sd" αλλα εννοει προφανως καποιο αλλο partition της μνημης?

History: Nokia 5210, samsung e720, s.ericsson w810, s.ericsson w705, LG optimus black, LG optimus L9 ii

Current device: LG G4 Dual

Link to comment
Share on other sites

Τρυστιχως δεν ειναι προβλημα της sim. Το εβαλα στα 2 λεπτα, για να δουμε τι θα δουμε.. Αν εχω αυριο μια εφεδρικη συσκευη στα χερια μου που εχω κανονησει, θα παρω τηλ να ερθουν να το παραλαβουν..Δεν ειναι θεμα hf, περα απ το σκετο το ακουστικο που ειχα δοκιμασει, το εκανε και σε ενα αλλο hf (γνησιο lg) που εχω δοκιμασει..οποτε.. los poulos :)

Ναι ρε συ, πολυ περιεργο να "τυχει" και σε δευτερη συσκευη..

Μεταξυ σοβαρου και αστείου, τις πρωτες μερες που τύχαινε και μιλουσα μονο με καποια κοντινα προσωπα (που γνωριζονταν μεταξυ τους) μου ειχε περασει απ το μυαλο οτι εχουν συνεννοηθεί και μου κανουν πλακα...δλδ...χαχαχ τι να πεις...

 

 

 

1&2 Οσον αφορα τη φωτεινότητα και την οθονη γενικοτερα, πραγματικα δεν χρειαζεται να φοβασε κατι..(το μονο που μπορω να σου απαντησω μιας και ουτε τα βιντεακια που λες εχω δει, ουτε τα αλλα κινητα που το συγκρινεις)

6 Εχω sandisk και εχω προβλημα. Τις προάλλες που την ψιλοφορτωσα μου εκανε κατι κουλα..(τα περιγραφω μερικες σελιδες νωρίτερα). Απο μια βολτα που εκανα στο φορουμ βρηκα κ αλλους ομοιοπαθουντες.. Αντιθετως, καλα λογια ακουσα για τις sam..

Για τα υπολοιπα που ρωτας ΔΞ/ΔΑ :)

 

Οπότε δεν είναι ούτε η Sim ούτε το hf.

Βρήκα και άλλους με το ίδιο πρόβλημα (σε διάφορα Android κινητά) και κάποιοι το έλυσαν με το SoundAbout από το Play Store, αν θες δοκίμασε το πριν το στείλεις πίσω. Μακάρι να δουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

1&2 Οσον αφορα τη φωτεινότητα και την οθονη γενικοτερα, πραγματικα δεν χρειαζεται να φοβασε κατι..(το μονο που μπορω να σου απαντησω μιας και ουτε τα βιντεακια που λες εχω δει, ουτε τα αλλα κινητα που το συγκρινεις)

6 Εχω sandisk και εχω προβλημα. Τις προάλλες που την ψιλοφορτωσα μου εκανε κατι κουλα..(τα περιγραφω μερικες σελιδες νωρίτερα). Απο μια βολτα που εκανα στο φορουμ βρηκα κ αλλους ομοιοπαθουντες.. Αντιθετως, καλα λογια ακουσα για τις sam..

Για τα υπολοιπα που ρωτας ΔΞ/ΔΑ :)

 

Ευχαριστώ για την απάντηση! Σήμερα το είδα σε άλλο κατάστημα και εκεί μου φάνηκε όντως κάπως καλύτερο από προχτές. Δεν ξέρω αν φταίει και ο φωτισμός του κάθε χώρου ή και η σύγκριση με άλλα κινητά δίπλα δίπλα. Σε όλα τα Ιταλικά videos πάντως δείχνει ιδιαίτερα φωτεινή η οθόνη και αυτό με προβλημάτησε.

Η Sandisk που έχεις είναι 32GB Ultra ή η απλή 10άρα;

 

Ελπίζω κάποιος να έχει εμπειρία με το BT δώρο γιατί βλέπω πως ήδη έπεσε ένα 20άρικο και σε "μεγάλες" αλυσίδες οπότε δεν βρίσκω κανένα επιπλέον λόγο να πάω στο Public αν δεν είναι για το BT.

Link to comment
Share on other sites

Να ειμαι εγω? Να ειναι η ωρα?

Παντως απο την ωρα που ειδα αυτο το παραξενο με τη μνμη και αρχισα ενα γενικο πειραγμα το κινητο εχει ΤΡΕ ΛΑ ΘΕΙ. διεγραψα μια εφαρμογη των 30mb και δοκιμασα να κατεβασω μια των 25.8 ετσι,για να δω τι θα γινει. Κατεβαζει απο τις :37 και 11 λεπτα μετα βρισκεται στο 78%

Απο wifi και σημειο που σε 10' κατεβαζε rr3 πριν απο μια βδομαδα. Ενω χρησιμοποιυσα την καμερα κρασαρε και εκανε αμεση επανεκκινηση,με εναν ΠΟΛΥ παραξενο θορυβο,ενω μετα το restart αργησε πολυ να ξεκινησει το διαβασμα της sd και ανοιξε τα widgets μονο οταν χρειαστηκα εα,δεν το βρηκα στην αρχικη και υο εψαξα στο app drawer..

Αληθεια δεν ξερω τι επαθε τα τελευταια 45' κ κατι,αλλα σιγουρα το τηλςφωνο που αμελησα να παρω την lg σημερα θα γνει αυριο και για πολυ σοβαροτερους λογους..

Edit 1: το download και η εγκατασταση εφαρμογης 23mb κρατησε 18 λεπτα. Δεν ξερω αν πρεπει να λυπηθω β να γελασω απο απελπισια:Ρ

Edited by giannis_al

History: Nokia 5210, samsung e720, s.ericsson w810, s.ericsson w705, LG optimus black, LG optimus L9 ii

Current device: LG G4 Dual

Link to comment
Share on other sites

την βοήθεια σας για το αν παίζει ταχεία κλήση (speed dialing) στο κινητό αυτό.

Όταν πατάω παρατεταμένα κάποιο πλήκτρο μου βγάζει μήνυμα ότι δεν υπάρχει αντιστοίχιση αριθμού ταχείας κλήσης στο νούμερο αυτό. Πως όμως γίνεται η αντιστοίχιση δεν μπορώ να βρω?!

Δυστυχώς ούτε στο manual δεν βλέπω κάτι σχετικό.

Έρχομαι από παλιότερα κινητά που γινόταν άνετα αυτό και με διευκόλυνε πολύ.

Edited by roxy
Link to comment
Share on other sites

την βοήθεια σας για το αν παίζει ταχεία κλήση (speed dialing) στο κινητό αυτό.

Όταν πατάω παρατεταμένα κάποιο πλήκτρο μου βγάζει μήνυμα ότι δεν υπάρχει αντιστοίχιση αριθμού ταχείας κλήσης στο νούμερο αυτό. Πως όμως γίνεται η αντιστοίχιση δεν μπορώ να βρω?!

Δυστυχώς ούτε στο manual δεν βλέπω κάτι σχετικό.

Έρχομαι από παλιότερα κινητά που γινόταν άνετα αυτό και με διευκόλυνε πολύ.

 

καλησπερα...πας στο πληκτρολογιο κλησης και πατας το κατω δεξια πληκτρο...σου βγαζει επικογες και διαλεγεις ταχεια κληση ...γενικα το δεξιο κουμπι ειναι σαν μενου σε πολλα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

 

Τι διάολο; Όλα οι Γερμανοί θα μας τα πάρουνε; Κάτι από Κίνα;

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα σήμερα από public στο Mall αλλά την προσφορά δεν την δέχτηκαν.

Μου έλεγαν ότι έχει λήξει εδώ και κάτι μέρες και τους λέω ότι υπάρχει ακόμα αναρτημένη στο site. Και αφού κοιτάχτηκαν για λίγο υπάλληλος και προϊστάμενος (ή κάτι τέτοιο) μου είπαν ότι τότε μάλλον είναι για αγορά μέσω του site.

Επειδή δεν ήθελα να τσακωθώ δεν το συνέχισα.

Απλά πλέον το Public μπήκε για μένα στην κατηγορία Plaisio και Γερμανός. Ποτέ ξανά.

Μόνο skroutzoμάγαζα και τέλος.

 

για παρε στα κεντρικα στο τηλ, αρχιζει απο 80111... δεν το θυμαμαι καλα. νομιζω οτι το δικαιουσαι και ας μην ειναι online αγορα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus L9 II (D605)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...