Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταστηματαρχης του δικτυου της Wind μου ειπε οτι θα το φερει το iphone το πολυ μεσα στις επομενες 2 βδομαδες και επισημα!!!!!:D:D:D

 

 

Αν και το πήρα τελικά σκέτη συσκευή , θα ήθελα να μας ενημερώσεις αν τελικά στο φέρει, τι επιδότηση θα σου δόσει και σε ποιό πρόγραμμα θα κάνεις ανανέωση συμβολαίου... Ετσι για να έχω ένα λογο να ελπίζω στην επόμενη μου αναβάθμιση ...

THE BEST MOBILE PHONE FORUM !!!!

 

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphone_transparent.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανακοινώσεις

ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΧΡΕΩΣΗΣ ΣΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΓΙΑ ΙΔΙΩΤΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ - 5/9/2009

 

Η WIND HELLAS Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει την από 5 Οκτωβρίου 2009 εμπορική διάθεση στους συνδρομητές συμβολαίου, νέων εταιρικών οικονομικών προγραμμάτων που απευθύνονται σε εταιρίες και επαγγελματίες.

 

Τα νέα εταιρικά προγράμματα WIND BBest Flexy, προσφέρουν ενσωματωμένη χρήση η οποία μπορεί να καταναλωθεί είτε σε λεπτά ομιλίας για κλήσεις ομιλίας ή video-κλήσεις, είτε σε γραπτά μηνύματα (SMS) ή μηνύματα πολυμέσων (MMS) ή σε συνδυασμό όλων των παραπάνω. Επιπλέον τα νέα προγράμματα περιλαμβάνουν χωρίς επιπλέον πάγιο και 60 δωρεάν λεπτά ενδοεταιρικής ομιλίας.

 

Τα νέα προγράμματα και οι βασικές χρεώσεις τους είναι ως εξής:

 

http://www.wind.com.gr/ConImgs/anakoinwseis/anakoinwsi_792009.jpg

 

Παρατηρήσεις:

 

* H ενσωματωμένη χρήση (κλήσεις/ μηνύματα) που περιλαμβάνεται στα προγράμματα αφορούν κίνηση που πραγματοποιείται εντός Ελλάδας προς κινητά WIND, Q-Card, Vodafone, Cosmote και εθνικά δίκτυα σταθερής τηλεφωνίας.

* Ο αριθμός των δωρεάν λεπτών ομιλίας και μηνυμάτων που αναγράφονται στον παραπάνω πίνακα δείχνουν τον μέγιστο αριθμό αυτών, που μπορούν να καταναλωθούν κατά τη διάρκεια ενός μήνα αποκλειστικά σε λεπτά ομιλίας ή σε μηνύματα.

* Η ενσωματωμένη χρήση που δεν καταναλώνεται εντός του μήνα τιμολόγησης, δεν μεταφέρεται στον επόμενο.

* Ως προς τον τρόπο χρέωσης και τις λοιπές χρεώσεις και υπηρεσίες, ισχύει ο εκάστοτε δημοσιευμένος τιμοκατάλογος εταιρικών προγραμμάτων και υπηρεσιών.

* Πλέον, όλα τα εμπορικά διαθέσιμα οικονομικά προγράμματα WIND BBest, διατίθενται από μία σύνδεση.

 

Με την έναρξη των νέων ευέλικτων εταιρικών προγραμμάτων, τα παρακάτω εταιρικά οικονομικά προγράμματα παύουν να διατίθενται εμπορικά για νέες συνδέσεις:

Benefit 60, Benefit 100, Benefit 200, Benefit 300, Benefit 400, Benefit 600, Benefit 1000.

 

Επίσης, από την 5η Οκτωβρίου 2009 για τα παρακάτω οικονομικά προγράμματα που απευθύνονται σε εταιρίες και επαγγελματίες, θα ισχύσουν νέες χρεώσεις για κλήσεις προς εθνικούς προορισμούς, μετά το τέλος της ενσωματωμένης χρήσης:

 

Στα προγράμματα “Benefit 60, 100, 200, 300, 400”:

 

* Εθνικές κλήσεις (χρέωση ανά δευτερόλεπτο): 0,0039

 

Στα προγράμματα “B Best Benefit-60, -70, -90, -150, -180, 250, -280, -550, 550”:

 

* Εθνικές κλήσεις (χρέωση ανά δευτερόλεπτο): 0,0039€

 

Στα προγράμματα “Benefit 600, 1000”:

 

* Εθνικές κλήσεις (χρέωση ανά δευτερόλεπτο): 0,0037€

 

Επιπλέον, από 5 Οκτωβρίου 2009 η ελάχιστη διάρκεια χρέωσης κλήσεων ομιλίας και βίντεο-κλήσεων προς εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής τηλεφωνίας, για όλους τους ιδιώτες και εταιρικούς συνδρομητές συμβολαίου, θα είναι 45 δευτερόλεπτα και μετά η χρέωση θα εξακολουθήσει να είναι ανά δευτερόλεπτο. O τρόπος χρέωσης κλήσεων ομιλίας προς διεθνείς προορισμούς, καθώς και κατά τη διάρκεια περιαγωγής παραμένει αμετάβλητος.

 

Όλες οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 19%.

:X:X:ninja::ninja::X:X:

 

 

Δ.Τ. WIND

http://www.wind.com.gr/images/wint_images/logo_1.gif
Link to comment
Share on other sites

The Whole Of The Moon - Waterboys ;)

oups! εχεις δικιο!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

παρε τηλ στο 1260 να κανεις παραπονο και να μαθεις επισημα που ειναι το κινητο σου! σαν τον γραπτο λογο δεν εχει φιλε μου!

παρολαυτα μπορει η συσκευη σου να ειναι εξωτερικο

 

Πήγα ξανά σήμερα από εκεί και μου είπε ο πωλητής πως τους απάντησαν από το Service πως το κινητό έχει φύγει από το Service και μέσα στις επόμενες μέρες θα το έχω... αντε να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχα....

Φανταστικά...

45'' minimum χρόνος κλήσης... Λές και σπρώχνουν τον κόσμο στα καρτοκινητά....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το παρακολουθώ, οι άλλες εταιρείες εξακολουθούν να έχουν τα 30" ελάχιστο χρόνο κλήσης; Επίσης τα καρτοκινητά χρεώνουν ανά δευτερόλεπτο;

 

Τα μικρά προγράμματα συμβολαίου πιστεύω ότι τα έχουν απαξιώσει ήδη με αυτές τις χρεώσεις, αλλά θέλω να δω μήπως έχουν καταφέρει να πλήττουν και εμάς...

Link to comment
Share on other sites

Πήγα ξανά σήμερα από εκεί και μου είπε ο πωλητής πως τους απάντησαν από το Service πως το κινητό έχει φύγει από το Service και μέσα στις επόμενες μέρες θα το έχω... αντε να δούμε..

 

πως τυχαινει παντα οταν πας και κανεις φασαρια αμεσως μετα να εχουν παντα απαντηση. και ο αγιος φοβερα θελει. χωρις νευρα και φωνες δουλεια δεν κανεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το παρακολουθώ, οι άλλες εταιρείες εξακολουθούν να έχουν τα 30" ελάχιστο χρόνο κλήσης; Επίσης τα καρτοκινητά χρεώνουν ανά δευτερόλεπτο;

 

Τα μικρά προγράμματα συμβολαίου πιστεύω ότι τα έχουν απαξιώσει ήδη με αυτές τις χρεώσεις, αλλά θέλω να δω μήπως έχουν καταφέρει να πλήττουν και εμάς...

 

vodafone και wind εχουν 45 δευτερολεπτα. οπου να ειναι ακολουθει και η cosmote

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να παω στην ΤΙΜ αλλά πραγματικά τρέμω με την αφερεγγυότητα της.

 

ολες οι εταιριες υστερουν πολυ στο θεμα σερβις. βασικα ειναι και σε ποιον υπαλληλο θα τυχεις και αν ειναι διατεθειμενος να κανει σωστα την δουλεια του και να σε εξυπηρετησει. υπαρχουν υπαλληλοι σε καταστηματα wind στην θεσσαλονικη που ειναι πραγματικα πολυ ευγενικοι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Για να ερθει πρεπει να υπαρχει φανταζομαι και η αναλογη συμφωνια με την apple. Δεν θελω να σας στεναχωρησω αλλα εχοντας μιλησει με ανθρωπο της εταιρειας (οχι υπαλληλο;)) δεν υπαρχει επισημα στην Wind τουλαχιστον οχι τωρα - για αργοτερα ποιος ξερει μπορει να το εχουμε.
Link to comment
Share on other sites

POBOPOULOS

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΤΟΥ Γ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ ΣΤΗΝ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ''... ΠΡΩΤΑ Ο ΠΟΛΙΤΗΣ

 

αρχισαμε!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα φιλο που εχει wind παγιο και του τηλ καθημερινα.μπορειτε να μου πειτε ενα τροπο που με λιγα χρηματα να μιλαω προς σε αυτον τον αριθμο η να μπορει αυτοσ να κανει.εχω ενα παλιο κιν και σκεφτομαι να βαλω εκει μια καρτα wind.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα φιλο που εχει wind παγιο και του τηλ καθημερινα.μπορειτε να μου πειτε ενα τροπο που με λιγα χρηματα να μιλαω προς σε αυτον τον αριθμο η να μπορει αυτοσ να κανει.εχω ενα παλιο κιν και σκεφτομαι να βαλω εκει μια καρτα wind.

 

υπαρχει το 1 λεπτο το λεπτο για 2 αριθμους wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση πως ειναι της vodafone αυτο που λες :confused:

Δεν είναι μόνο της Vodafone.Το έχει και η Cosmote.Η υπηρεσία "1 λεπτό το λεπτό" είναι διαθέσιμη μόνο στη "Δέσμευση Τιμής" και στα πακέτα που είναι αντίστοιχα του Ala C'arte και της Cosmoκάρτα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα φιλο που εχει wind παγιο και του τηλ καθημερινα.μπορειτε να μου πειτε ενα τροπο που με λιγα χρηματα να μιλαω προς σε αυτον τον αριθμο η να μπορει αυτοσ να κανει.εχω ενα παλιο κιν και σκεφτομαι να βαλω εκει μια καρτα wind.

πανευκολο αυτο που ζητας φιλε μου!

πας σε ενα καταστημα WIND (δε λεω ποιο :p) κανεις συμβολαιο τον αριθμο σου και λες οτι θελεις την προσφορα νον στοπ προς 1, τι σημαινει αυτο? οτι δηλωνεις το νουμερο του φιλου σου κατα την αιτηση σου και εχετε απο 1000' και 1000μηνυματα ο καθενας,δωρεαν και για 1 ολοκληρο χρονο!

οτι χρειαστεις στην διαθεση σου!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

πανευκολο αυτο που ζητας φιλε μου!

πας σε ενα καταστημα WIND (δε λεω ποιο :p) κανεις συμβολαιο τον αριθμο σου και λες οτι θελεις την προσφορα νον στοπ προς 1, τι σημαινει αυτο? οτι δηλωνεις το νουμερο του φιλου σου κατα την αιτηση σου και εχετε απο 1000' και 1000μηνυματα ο καθενας,δωρεαν και για 1 ολοκληρο χρονο!

οτι χρειαστεις στην διαθεση σου!

 

Εδω ειμαστε για να βοηθαμε οχι για να κανουμε πωλησεις :mad: Γιατι να κανει συμβολαιο το οποιο ειναι ακριβοτερο και η προσφορα ειναι μονο για 1 χρονο;

 

f2g και μετα με τη δεσμευση τιμης μιλας με 1 λεπτο το λεπτο.

Link to comment
Share on other sites

πανευκολο αυτο που ζητας φιλε μου!

πας σε ενα καταστημα WIND (δε λεω ποιο :p) κανεις συμβολαιο τον αριθμο σου και λες οτι θελεις την προσφορα νον στοπ προς 1, τι σημαινει αυτο? οτι δηλωνεις το νουμερο του φιλου σου κατα την αιτηση σου και εχετε απο 1000' και 1000μηνυματα ο καθενας,δωρεαν και για 1 ολοκληρο χρονο!

οτι χρειαστεις στην διαθεση σου!

 

αυτη ειναι η νοοτροπια καποιων υπαλληλων της wind,δυστυχως ομως και γιαυτους και για την wind, για ολα υπαρχει λυση αρκει να κανεις συμβολαιο για να παιρνουμε και τα ποσοστα μας. θα κανεις αυτο που σου ειπε ο nrg και δεν θα μπλεξεις με συμβολαια. με το καρτοκινητο θα κανεις καλυτερα την δουλεια σου και δεν θα μπλεκεσε με λογαριασμους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη να παω σε ενα καταστημα και να ζητησω μια καρτα f2g και θα βαλω μια καρτα μεσα τον 3e και θα μιλαω σε αυτον τον αριθμο με ενα λεπτο το λεπτο μεχρι να τελειωσει η καρτα αυτη?στο σιτε δεν αναφερει κατι τετοιο γι αυτο το λεω.στο σιτε λεει αυτο:

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1605&langID=1

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαστε για να βοηθαμε οχι για να κανουμε πωλησεις :mad: Γιατι να κανει συμβολαιο το οποιο ειναι ακριβοτερο και η προσφορα ειναι μονο για 1 χρονο;

 

f2g και μετα με τη δεσμευση τιμης μιλας με 1 λεπτο το λεπτο.

 

αυτη ειναι η νοοτροπια καποιων υπαλληλων της wind,δυστυχως ομως και γιαυτους και για την wind, για ολα υπαρχει λυση αρκει να κανεις συμβολαιο για να παιρνουμε και τα ποσοστα μας. θα κανεις αυτο που σου ειπε ο nrg και δεν θα μπλεξεις με συμβολαια. με το καρτοκινητο θα κανεις καλυτερα την δουλεια σου και δεν θα μπλεκεσε με λογαριασμους

 

Μα κι αυτο βοηθεια ειναι.. :D μη τα βλεπεται ολα ρευστα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη να παω σε ενα καταστημα και να ζητησω μια καρτα f2g και θα βαλω μια καρτα μεσα τον 3e και θα μιλαω σε αυτον τον αριθμο με ενα λεπτο το λεπτο μεχρι να τελειωσει η καρτα αυτη?στο σιτε δεν αναφερει κατι τετοιο γι αυτο το λεω.στο σιτε λεει αυτο:

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1605&langID=1

 

αυτο ακριβως. πανε σε ενα καταστημα και θα σε εξυπηρετησουν. να τους ξεκαθαρισεις οτι δεν θελεις καινουρια συνδεση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη να παω σε ενα καταστημα και να ζητησω μια καρτα f2g και θα βαλω μια καρτα μεσα τον 3e και θα μιλαω σε αυτον τον αριθμο με ενα λεπτο το λεπτο μεχρι να τελειωσει η καρτα αυτη?στο σιτε δεν αναφερει κατι τετοιο γι αυτο το λεω.στο σιτε λεει αυτο:

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1605&langID=1

 

Δεν χρειαζεται να πας σε καταστημα, σε ενα περιπτερο με 5 Ευρω παιρνεις ενα πακετο f2g, μετα :

 

1. Κανεις μια χρεωσιμη κληση για να ενεργοποιηθει το πακετο.

2. Καλεις στο 1342 (δωρεαν) και επιλεγεις το πακετο F2G 5.

3. Καλεις στο 1267 και επιλεγεις τους 2 αριθμους wind που θα μιλας με 0,01€/λεπτο, νομιζω πρεπει να βαλεις 2 οποτε βρες κανενα ακομα να προσθεσεις. Τελος θα πρεπει καθε μηνα να ενεργοποιεις την υπηρεσια καλωντας στο 1267.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...