Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά δεν το σχολιάζω αυτό με τα εταιρικά...

Πάντως μια χαρά μου ακούγεται, αν και θα ήθελα και συγχώνευση επιδοτήσεων γενικότερα (ενός χρόνου με τον επόμενο ας πούμε)

Γιατί είναι χαζομάρα να πρέπει να παίρνεις μια συσκευή κάθε χρόνο την οποία δεν θα έχεις και ως βασική επειδή δεν θα είναι και τόσο καλή. Ενώ αν κρατήσεις την επιδότηση για τον επόμενο χρόνο (ας πούμε 120+120=240 ευρώ) παίρνεις την συσκευή που θέλεις.

Θα χάσουν δηλαδή αν το κάνουν έτσι;

Εννοείτε πως θα χάσουν, διότι ποντάρουν στο ότι εσύ δε θα θες να πάρεις μια συσκευή που δεν είναι και τόσο καλή, κι έτσι με την επιδότηση του ενός χρόνου θ' αναγκαστείς να δώσεις τα επιπλέον χρήματα για να πάρεις μια καλύτερη. Και αυτό θα το κάνεις και τον επόμενο χρόνο...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εννοείτε πως θα χάσουν, διότι ποντάρουν στο ότι εσύ δε θα θες να πάρεις μια συσκευή που δεν είναι και τόσο καλή, κι έτσι με την επιδότηση του ενός χρόνου θ' αναγκαστείς να δώσεις τα επιπλέον χρήματα για να πάρεις μια καλύτερη. Και αυτό θα το κάνεις και τον επόμενο χρόνο...

Εαν δεν είσαι κατασταλαγμένος. Εαν πεις "ξέρεις φέτος ΔΕΝ θα δώσεις παραπάνω χρήματα" θα το τηρήσεις.

Άσε που αν αποφασίσεις να πάρεις το δεύτερο χρόνο με τις δύο επιδοτήσεις και θελήσεις να πάρεις καλό κινητό πάλι θα δώσεις παραπάνω χρήματα και ίσως να δώσεις και ακόμη περισσότερα απ'όσα θα έδινες γιατί ως γνωστόν το έχουμε κι αυτό το ψώνιο με τα κινητά.

Αλλά αυτά είναι απλές υποθέσεις...

Link to comment
Share on other sites

Απ΄ότι βλέπω έπεσε λογοκρισία..:p

Όποιος πρόλαβε πρόλαβε..

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

εννοω οτι αν εχεις 2 συμβολαια στο ονομα σου...μπορεις να παρεις 1 επιδοτηση.

 

Αν ισχύει αυτό να φέρω και τα άλλα 2 στην ΤΙΜ ρε παιδιά :) (τώρα είναι 1 ΤΙΜ, 1 Voda και 1 Q... η cosmote μου ξέφυγε !!! :lol: )

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις το ανεβάσαν τελικά στο κεντρικό menu του TIM plus.

Είχες δίκιο Chris :-)

Τάσο, είδα Private, Vivid, Digital Playground, Playgirl, Peach και κάτι άλλα που δεν τα θυμάμαι. Τίμιο, τίμιο περιεχόμενο :-P

G.S.M. God Send Mobiles
Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις το ανεβάσαν τελικά στο κεντρικό menu του TIM plus.

Είχες δίκιο Chris :-)

Τάσο, είδα Private, Vivid, Digital Playground, Playgirl, Peach και κάτι άλλα που δεν τα θυμάμαι. Τίμιο, τίμιο περιεχόμενο :-P

Χα!

copy-paste Vodafone!

Α ρε ΤΙΜ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και το είδα. Δεν είναι ακριβώς το ίδιο. Μου φαίνεται πως στο ΤΙΜ το έχουν όλο συγκεντρωμένο σε ένα site. Σωστα?

Απο χρεώσεις είδες τίποτα?

G.S.M. God Send Mobiles
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και το είδα. Δεν είναι ακριβώς το ίδιο. Μου φαίνεται πως στο ΤΙΜ το έχουν όλο συγκεντρωμένο σε ένα site. Σωστα?

Απο χρεώσεις είδες τίποτα?

Όχι δεν κατάλαβες. Δεν μίλησα για το περιεχόμενο. Μίλησα για τη μορφή που δίνουν στο TIM Plus...

Link to comment
Share on other sites

Please help!!! Παιδιά έκανα φραγή στην κατηγορία date & chat και τώρα δεν μπορώ να μπω ούτε στα ερωτικά!Τι πρέπει να κάνω για την άρση τηs φραγήs??thx
Link to comment
Share on other sites

Please help!!! Παιδιά έκανα φραγή στην κατηγορία date & chat και τώρα δεν μπορώ να μπω ούτε στα ερωτικά!Τι πρέπει να κάνω για την άρση τηs φραγήs??thx

Πώς έκανες τη φραγή; με τον ίδιο τρόπο δεν μπορείς να τη βγάλεις; αν όχι... πάρε 1260 :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

μουφα υπηρεσια για να κοροιδεψει κοσμο οπως και το καμα σουτρα της vodafone,εχει εμπορευματοποιηθει το sex και ο ερωτας,να τη χαιρομαστε
Link to comment
Share on other sites

To καλύτερο είναι να καλέσεις το customer care της ΤΙΜ και να τους ζητήσεις να στο ξεμπλοκάρουν
G.S.M. God Send Mobiles
Link to comment
Share on other sites

Μόλιs πήρα και μου είπαν να πάω σε κατάστημα ΤΙΜ με την ταυτοτητά μου να δηλώσω την άρση φραγήs και να δώσω τα προσωπικά μου στοιχεία και να δηλώσω πωs είμαι ενήλικοs...!
Link to comment
Share on other sites

Μόλιs πήρα και μου είπαν να πάω σε κατάστημα ΤΙΜ με την ταυτοτητά μου να δηλώσω την άρση φραγήs και να δώσω τα προσωπικά μου στοιχεία και να δηλώσω πωs είμαι ενήλικοs...!

Καλά ε, σοβαρά μιλάς; Πρέπει να κάνεις τέτοιες διαδικασίες για μια χαζομάρα που έγινε κατά λάθος; Απαράδεκτοι!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ε, σοβαρά μιλάς; Πρέπει να κάνεις τέτοιες διαδικασίες για μια χαζομάρα που έγινε κατά λάθος; Απαράδεκτοι!

Σοβαρότατα...

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρότατα...

Πρέπει να δηλώσεις και στοιχεία στο καρτοκινητό ή απλά να επιβεβαιώσεις ότι είσαι 18;

Γιατί εγώ έχω δηλωμένα στοιχεία αλλά μπαίνω κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να δηλώσεις και στοιχεία στο καρτοκινητό ή απλά να επιβεβαιώσεις ότι είσαι 18;

Γιατί εγώ έχω δηλωμένα στοιχεία αλλά μπαίνω κανονικά...

Mέσω web δήλωσεs τα στοιχεία σου? Εγω στο date έκανα μόνο φραγή και μου κλείδωσαν όλα και τώρα μου ζητούν στοιχεία...

Link to comment
Share on other sites

Mέσω web δήλωσεs τα στοιχεία σου? Εγω στο date έκανα μόνο φραγή και μου κλείδωσαν όλα και τώρα μου ζητούν στοιχεία...

Όχι με ταυτότητα σε κατάστημα ΤΙΜ. Αυτό το έκανα πιο παλιά...

Link to comment
Share on other sites

Όχι με ταυτότητα σε κατάστημα ΤΙΜ. Αυτό το έκανα πιο παλιά...

Παραπέρα θα πάω από κατάστημα ΤΙΜ. Υπάρχουν κι άλλα free wap sites με erotica... Σιγά μην κάνω ολόκληρη διαδικασία!

Link to comment
Share on other sites

Παραπέρα θα πάω από κατάστημα ΤΙΜ. Υπάρχουν κι άλλα free wap sites με erotica... Σιγά μην κάνω ολόκληρη διαδικασία!

Φτου ρε! Ο νους σου σε erotica... :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...