Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι σταθερό, ίντερνετ και δορυφορική με τα αθλητικά κανάλια και κάποια άλλα που δίνουν μαζι

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, HEO said:

Όχι σταθερό, ίντερνετ και δορυφορική με τα αθλητικά κανάλια και κάποια άλλα που δίνουν μαζι

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Οι γονείς μου δίνουν 45€/μήνα για απεριόριστα σταθερά και κινητά,100Mbps και full pack TV 

Link to comment
Share on other sites

Κατά καιρούς νου είχαν προσφέρει και εμένα κάτι παραπάνω αλλά με παραπάνω λεφτά και δεν δέχτηκα....

Η πρόταση μου για δωρεάν κλήσεις για κινητά για ανανέωση του συμβολαίου με το ίδιο πάγιο δεν έγινε δεκτή... :)

+++

Να σημειώσω και κάτι άλλο

Επειδή πληρώνω με πιστωτική κάρτα και είμαι συνεπής στις πληρωμές μου,

Η παλιά εταιρεία μου χάριζε συνδρομή ενός μήνα....οπότε πάει κάπου 33 ευρώ το μήνα το μαλλί :)...ελπίζω αυτό να ισχύει και με την νόβα.....

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk





Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προσφορά. Εγώ το πήρα για τον πατέρα μου 24αρι Ίντερνετ με δορυφόρο στα 42€. 
Μου ανανέωσαν το συμβόλαιο τηλεφώνου όμως από την αρχή.  

Να συμπληρώσω επίσης ότι παλιά έδιναν 1 ή 2 πάγια δώρο αν πληρώνεις με πιστωτική, γιατί συνεπείς κάποιος μπορεί να είναι και με τον αποδεικτικό λογαριασμό.

Μπορείς να τους το ρωτήσεις αυτό.  

Link to comment
Share on other sites

Χθες στην Αλεξανδρούπολη τα μαγαζιά ήταν ανοιχτά μέχρι τις 24:00 και είχαν εκπτώσεις κλπ. Η Nova, με κατάστημα στο κέντρο μπροστά από σημείο που γινόταν μια από τις "συναυλίες", καθάριζε και 21:30 κλείσανε. Λίγο άσχημη/ φθηνή εικόνα γιατί επί εποχής Wind πάντα συμμετείχαν και με προσφορές. 

Οι ανταγωνιστές εννοείται ανοιχτοί, Public και Κωτσόβολος 20% έκπτωση σε όλα 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, paanos said:

Χθες στην Αλεξανδρούπολη τα μαγαζιά ήταν ανοιχτά μέχρι τις 24:00 και είχαν εκπτώσεις κλπ. Η Nova, με κατάστημα στο κέντρο μπροστά από σημείο που γινόταν μια από τις "συναυλίες", καθάριζε και 21:30 κλείσανε. Λίγο άσχημη/ φθηνή εικόνα γιατί επί εποχής Wind πάντα συμμετείχαν και με προσφορές. 

Οι ανταγωνιστές εννοείται ανοιχτοί, Public και Κωτσόβολος 20% έκπτωση σε όλα 

Το έκλεισαν και πήγαν στη συναυλία 😄

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Το app να δούμε πότε θα βγει!

Αργούμε ακόμα… Ένα μήνα τον έχουμε σίγουρα μέχρι να στρώσει το account 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, paanos said:

Αργούμε ακόμα… Ένα μήνα τον έχουμε σίγουρα μέχρι να στρώσει το account 

Πριν λίγο μπήκα στο account από την ιστοσελίδα και το περιβάλλον ήταν πανομοιότυπο με της εφαρμογής. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, p_k said:

Πριν λίγο μπήκα στο account από την ιστοσελίδα και το περιβάλλον ήταν πανομοιότυπο με της εφαρμογής. 

Λογικό είναι. Πρέπει να πληκτρολογήσεις account.nova.gr και όχι να μπεις από το nova.gr

Link to comment
Share on other sites

OK. Θα δοκιμάσω αργότερα, ευχαριστώ 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, p_k said:

OK. Θα δοκιμάσω αργότερα, ευχαριστώ 

Να σαι καλά φίλε 

Link to comment
Share on other sites

Πήγα πριν από λίγο σε μία nova να κάνω μεταφορά 5 κινητών, δύο σταθερών ( το ένα οπτική ) και EON. Η ευγενεστατη υπάλληλος με ενημέρωσε πως το σύστημά τους κολλάει την αίτηση λόγω οφειλής στον Α.Φ.Μ. μου περί τα 320€. Ζητώντας να μάθω από πού έχουν προκύψει τα χρήματα μου είπε ότι στο σύστημα δεν φαινόταν τίποτα γιατί είχε κολλήσει, κάτι που όντως ίσχυε γιατι μου το έδειξε. Εκεί τη ρώτησα πώς έχω ήδη ένα συμβόλαιο στην εταιρεία με τόσα χρέη; Επί τόπου έφυγα και πήγα στη Vodafone. Τους ζήτησα μία καλή προσφορά για να μη φύγω για πράσινη και μου έδωσαν για 5 κινητά και 2 σταθερά το ένα 30 Mbps και το άλλο 100 οπτική ίνα περίπου 119€ όταν η nova μου τα έδωσε 174 χωρίς τηλεόραση. Έτσι ανανέωσα τα συμβόλαια με τις νέες τιμές στη Vodafone με τρεις μήνες δωρεάν και επιδότηση συσκευής 500€. Αφού δεν μπορούσα να πάω στη nova λόγω της και καλά οφειλής θα μείνω στη Vodafone με μία καταπληκτική τιμή και υπηρεσίες που δεν θα είχα στη nova όπως extra sim και e sim που βολεύει την σύντροφό μου στο iPhone. Όσο για το δεύτερο συμβόλαιο που έχω από τη nova στα 35€ όλα απεριόριστα θα κάνω αίτηση διακοπής ή φορητότητα στην πράσινη γιατί δεν είμαι ηλίθιος για να έχω μόνο Vodafone. Έτσι θα έχω Vodafone και λογικά και cosmote 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Gv2008 said:

Όσο για το δεύτερο συμβόλαιο που έχω από τη nova στα 35€ όλα απεριόριστα θα κάνω αίτηση διακοπής ή φορητότητα στην πράσινη γιατί δεν είμαι ηλίθιος για να έχω μόνο Vodafone. Έτσι θα έχω Vodafone και λογικά και cosmote 

Το καλύτερο είναι αυτό που λες, δεν νομίζω πως αξίζει να έχεις Nova - Vodafone ταυτόχρονα μακροπρόθεσμα. Ίσως για κάποιες λίγες μέρες με χρήση του 1€ ανανέωσης κλπ του F2G ναι αλλά για συμβόλαιο όχι. Ειδικά στην τιμή που έχεις το συμβόλαιο, καθαρά όχι.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Arinos said:

Το καλύτερο είναι αυτό που λες, δεν νομίζω πως αξίζει να έχεις Nova - Vodafone ταυτόχρονα μακροπρόθεσμα. Ίσως για κάποιες λίγες μέρες με χρήση του 1€ ανανέωσης κλπ του F2G ναι αλλά για συμβόλαιο όχι. Ειδικά στην τιμή που έχεις το συμβόλαιο, καθαρά όχι.

Αυτό ακριβώς. Πάνω κάτω είναι δίκτυα με πολλές κεραίες κοινές. Θα κρατήσω την Vodafone ως κύριο συμβόλαιο με τα 15€ και θα κάνω και ένα στην Cosmote για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και τέλος 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...