Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ε τωρα τι να σου πουμε? μπορεις να απευθυνθεις κατευθειαν στην εταιρια..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν δεν πληρώνει καπιος το λογαριασμό κε ακηροθή η γραμμή την επιδότηση της σισκεβης την χρεώνετε το κατάστημα ?
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο προβλημα διαθεσης του ΟΤ-800 γιατι αν και εχς διαβασει πως ειναι διαθεσιμο απο την WIND απο τον Οκτωβριο,δεν το εχουν στα φυλλαδια τους και εχω ρωτησει 2καταστηματα και δεν το εχουν..μπορει καποιος να μου πει που το εχουν γιατι πρεπει να το εχω σε 2 μερες και δεν το εχω βρει πουθενα!
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα το τελευταιο μηνα οτι οποτε μπαινω με την εφαρμογη του facebook για το κινητο μου "τρωει" 0,01Ε σχεδον καθε φορα που μπαινω. Μετα απο αιτημα για ελεγχο μου απαντησαν οτι ειναι κατι φυσιολογικο (!) και τα σεντ τα μετατρεπει το συστημα σε kb (!?) . Εννοειται οτι εχω υπολοιπο mb απο το plus non stop και οτι χρησιμοποιω το g-wap.

 

Πανε καλα;

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα το τελευταιο μηνα οτι οποτε μπαινω με την εφαρμογη του facebook για το κινητο μου "τρωει" 0,01Ε σχεδον καθε φορα που μπαινω. Μετα απο αιτημα για ελεγχο μου απαντησαν οτι ειναι κατι φυσιολογικο (!) και τα σεντ τα μετατρεπει το συστημα σε kb (!?) . Εννοειται οτι εχω υπολοιπο mb απο το plus non stop και οτι χρησιμοποιω το g-wap.

 

Πανε καλα;

 

τι παιχτηκε?πως το πες :τα σεντ τα μετατρεπει το συστημα σε kb? δηλαδη?πηρες 1231?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ακριβως μου ειπαν...οτι δηλαδη ναι μεν μου αφαιρειται 0,01ε σχεδον καθε φορα που μπαινω αλλα μου προσθετουν kb :lol: email εστειλα στο crm@wind.com.gr και με πηραν τηλ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ακριβως μου ειπαν...οτι δηλαδη ναι μεν μου αφαιρειται 0,01ε σχεδον καθε φορα που μπαινω αλλα μου προσθετουν kb :lol: email εστειλα στο crm@wind.com.gr και με πηραν τηλ.

 

οτι να ναι!δεν το καταλαβαινω...τραβηξε το για γελιο !και δε μου λετε ρε παιδια πες, τα kb που μου βαζετε που μου τα βαζετε αφου εχω non-stop?θα παιρνω στο 1269 τον αλλο μηνα και θα μου λεει :"εχετε υπολοιπο 7 ευρω και 60 λεπτα και 22κb???????????:lol:

Link to comment
Share on other sites

αν δεν πληρώνει καπιος το λογαριασμό κε ακηροθή η γραμμή την επιδότηση της σισκεβης την χρεώνετε το κατάστημα ?

 

και τους ανεξοφλητους λογαριασμους του φυσικα!

 

Επι τις % γνωρίζεις? Εννοώ πόσο τις % είναι το ποσοστό?

 

και να σου πει ποσοστο τι θα καταλαβεις δηλαδη?δεν ειναι ετσι απλα τα πραγματα.οποιαδηποτε επαγγελματικη/επιχειρηματικη κινηση θελει ΜΗΝΕΣ προετοιμασιας και μελετης.οπωσδηποτε μια συναντηση με τους υπευθυνους θα σου αποσαφηνισει καποια πραγματα-το θεμα ειναι να μην σου φουσκωσουν τα μυαλα!ξερεις τι σημαινει ενα μαγαζι?κατ αρχας οτι μηνας μπαινει μηνας βγαινει παγια εξοδα Χ!Αλλα Χ με πολλα μηδενικα.στη αγορα της περιοχης πηγες?μιλησες?ξαναπηγες?μιλησες με ανθρωπους της γειτονιας?της πιατσας?την παρακολουθησες επι μερες?εχεις σκοπο να αφιερωνεις 6 μερες την εβδομαδα 12ωρα ή εχεις σκοπο να πηγαινεις μονο για τις εισπραξεις? ενα bluetooth εχει κερδος 7 ευρω και?θα περιμενεις να ερθει καποιος να στο ζητησει για να βαλεις 7 ευρω στην τσεπη?ή θα επιδιωκεις σε οποιον ερχεται μεσα να του το "πλασαρεις" οποτε να μην τα περιμενεις τα 7ευρα αλλα να τα κυνηγας!αλλα στο μαγαζι δεν μπορεις να εισαι μονος σου πρεπει να εχεις και πωλητες!τι πωλητες ομως?φοιτητες που θα τους δινεις 650 ευρω?τοτε να ξερεις θα αρκεισαι μονο στα 7ευρα που θα ρχονται ουρανοκατεβατα κι οτι δεν θα κυνηγανε τα αλλα που λεγαμε πριν!κι οτι μια μερα που θα χεις κοσμο θα χεις ουρες γιατι το μ*&$%#@ ο Γιαννης/Πετρος/Κωστας/Τασος παραιτηθηκε γιατι σιγα μην καθετε για 650 ευρω να ακουει τον καθε πελατη για το μακρυ του και το κοντο του!!!!!

μπορει να ακουγεται λιγο επιθετικος ο τονος μου αλλα μην με παρεξηγησεις στα λεω συμβουλευτικα για να σκεφτεις με πολλους ανθρωπους ολες τις παραμετρους και οποιαδηποτε κινηση να την κανεις με προσοχη!

Φιλικα:)

 

Αγαπητε φιλε,το ποιο σημαντικο απ'ολα ειναι το προσωπικο που θα πλαισιωνει το καταστημα.Οσο πιο πολυ επενδυσεις στο προσωπικο τοσο περισσοτερα πραγματα θα απολαβεις. :O

 

Επισης,μην ξεχνας το ποσο μεγαλος ειναι πλεον ο ανταγωνισμος.Παρα πολλα σημεια πωλησης και της εταιρειας που ενδιαφερεσαι να ανοιξεις καταστημα αλλα και του ανταγωνισμου... :O

 

Μπραβο!

ενα απο τα πιο ωριμα σχολια που εχω διαβασει εδω μεσα!

πιστευω οτι περιγραφει πληρως την πραγματικοτητα ΣΗΜΕΡΑ!

:clap:

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι δυνατόν; Τι καινούρια απατεωνιά είναι αυτή?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Μια συγκεκριμένη ώρα δεν έλαβα μια ειδοποιηση κλήσης καθώς το κιν μου ήταν κλειστό τη στιγμή που με κάλεσε συγκεκριμένος αριθμός. Υπάρχει τρόπος να ανακτησω αυτη την κλήση? Μίλησα με εξυπηρέτηση πελατών αλλά λεει η μια κ άλλα η άλλη..κ δεν με αφήνουν να μιλήσω με τεχνικό τμήμα. Μπόρω να κάνω κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Μια συγκεκριμένη ώρα δεν έλαβα μια ειδοποιηση κλήσης καθώς το κιν μου ήταν κλειστό τη στιγμή που με κάλεσε συγκεκριμένος αριθμός. Υπάρχει τρόπος να ανακτησω αυτη την κλήση? Μίλησα με εξυπηρέτηση πελατών αλλά λεει η μια κ άλλα η άλλη..κ δεν με αφήνουν να μιλήσω με τεχνικό τμήμα. Μπόρω να κάνω κάτι?

 

οχι!για να εχεις λιστα με τις εισερχομενες κλησεις (στην ουσια) ο μονος τροπος ειναι να εχεις αιτηθει ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ και οχι εκ των υστερων εντοπισμο (κακοβουλων) κλησεων. Στη συνεχεια σου αποστελεται με ταχυδρομειο αναλυτικα λιστα ολων των αριθμων που σε πηραν για το συγκεκριμενο διαστημα και με ανωτατο οριο των 2 εβδομαδων..αρα τζιφος

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορία ξεκιναει ως εξης:'Hμουν χρήστης του γνωστού σε ολους μας FREE2GO.Με πήρανε τηλ απο την WIND και μου πρότιναν να το κανω καρτοσυμβόλαιο και με διαβεβαίωσαν οτι ολες οι υπηρεσίες που χρησιμοποιούσα θα ισχύουν(π.χ.FREE2GO της παρέας).Μόλις η σύνδεση του καρτοσυμβολαίου ξεκινησε διαπίστωσα οτι τιποτα απολύτως δεν ίσχυε!!!!Πήρα τηλ την εταιρεία για να το ξανακάνουν καρτοτηλέφωνο και μου ζήτησαν συγνώμη για την παραπληροφόριση αλλα οτι δεν μπορούν να μου το ξανακάνουν καρτοτηλέφωνο και οτι ειμαι αναγκασμένος να το πληρώνω για ένα χρόνο!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι μου προείνετε να κάνω;Σημαντικο ειναι οτι δεν θέλω να χάσω το συγκεκριμένο νούμερο για παρα πολλούς λόγους!!!

Link to comment
Share on other sites

Να τους πάρεις τηλέφωνο και να τους απειλήσεις ότι θα τους καταγγείλεις στην ΕΕΤΤ για εξαπάτηση και παραπλάνηση καταναλωτή. Αν δεν στο γυρίσουν σε F2G, να το καταγγείλεις στην ΕΕΤΤ το περιστατικό και να τους το κοινοποιήσεις...
Link to comment
Share on other sites

H απάντηση ήταν οτι θα το σημειωσουμε και θα το εξετάσουμε...Εξάλλου ηταν εξωτερικός αντιπρόσωπος λεει που σας έκανε το συμβόλαιο!!!το τηλ είναι 2111818020 και λέει WIND όταν το πέρνεις.Μίλησα με κάποιες κοπέλες εκεί αλλα άκρη δεν έβγαλα.Ούτε το όνομα της κοπέλας που μου έκανε το συμβόλαιο δεν μου δίνουν.Λένε οτι δεν μπορούν να το ξέρουν.και στο τηλεφωνικό κεντρο της WIND μου λένε οτι δεν φταίνε αυτοι...ο πρώτος λογαριασμός όμως ήρθε!!και δεν πέρασαν ουτε 10 μέρες απο τότε που μου έκαναν τηλεφωνικά αυτό το συμβόλαιο.Kαι λογικά αμά δεν τον πληρώσω θα με πάνε δικαστικά και θα μου φράξουν και το κινητό :-(
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν πηρες επιδοτηση μπορεις να γυρισεις παλι σε καρτοκινητο νομιζω μεσα σε ενα μηνα, αν πηρες επιδοτηση πρεπει να την επιστρεψεις πρωτα και μετα να το κανεις καρτοκινητο.
Link to comment
Share on other sites

H απάντηση ήταν οτι θα το σημειωσουμε και θα το εξετάσουμε...Εξάλλου ηταν εξωτερικός αντιπρόσωπος λεει που σας έκανε το συμβόλαιο!!!το τηλ είναι 2111818020 και λέει WIND όταν το πέρνεις.Μίλησα με κάποιες κοπέλες εκεί αλλα άκρη δεν έβγαλα.Ούτε το όνομα της κοπέλας που μου έκανε το συμβόλαιο δεν μου δίνουν.Λένε οτι δεν μπορούν να το ξέρουν.και στο τηλεφωνικό κεντρο της WIND μου λένε οτι δεν φταίνε αυτοι...ο πρώτος λογαριασμός όμως ήρθε!!και δεν πέρασαν ουτε 10 μέρες απο τότε που μου έκαναν τηλεφωνικά αυτό το συμβόλαιο.Kαι λογικά αμά δεν τον πληρώσω θα με πάνε δικαστικά και θα μου φράξουν και το κινητό :-(

 

 

Όταν ήρθε ο κούριερ και σου έδωσε κάρτα sim και να υπογράψεις το συμβόλαιο διάβαζες τι υπέγραφές???Πως δίνεις τα στοιχεία σου τηλεφωνικά σε κάποια άγνωστη που σου τάζει λαγούς με πετραχείλια?Κια γιατί στην τελική δεν επισκέφθηκες ένα κατάστημα να ενημερωθείς σωστά? Να σου πω κάτι? Δεν φταίει η wind σε αυτό το θέμα. Αν πρόκειται να κινηθείς νομικά καλά θα κάνεις να κυνηγήσεις την εταιρεία που σε κάλεσε. Λυπάμαι που στο λέω αλλά όταν γίνονται τηλεφνικά οι συνδέσεις έτσι είναι. Δεν έχεις κάποιον μπροστά σου στον οποίο μπορείς να ρίξεις ευθύνη για οτιδήποτε πάει στραβά. Ούτε καν το όνομάτης κράτησες.Έχεις και συ μερίδιο ευθύνης.

Τους εχθρούς μου τους ξέρω..τους φίλους μου φοβάμαι!:pig:
Link to comment
Share on other sites

Όταν ήρθε ο κούριερ και σου έδωσε κάρτα sim και να υπογράψεις το συμβόλαιο διάβαζες τι υπέγραφές???Πως δίνεις τα στοιχεία σου τηλεφωνικά σε κάποια άγνωστη που σου τάζει λαγούς με πετραχείλια?Κια γιατί στην τελική δεν επισκέφθηκες ένα κατάστημα να ενημερωθείς σωστά? Να σου πω κάτι? Δεν φταίει η wind σε αυτό το θέμα. Αν πρόκειται να κινηθείς νομικά καλά θα κάνεις να κυνηγήσεις την εταιρεία που σε κάλεσε. Λυπάμαι που στο λέω αλλά όταν γίνονται τηλεφνικά οι συνδέσεις έτσι είναι. Δεν έχεις κάποιον μπροστά σου στον οποίο μπορείς να ρίξεις ευθύνη για οτιδήποτε πάει στραβά. Ούτε καν το όνομάτης κράτησες.Έχεις και συ μερίδιο ευθύνης.

 

Δεν μου έφερε ο κουριερ νεα σιμ!και το συμβόλαιο δεν έλεγε τιποτα για τις υπηρεσιες που με ενδιέφεραν.Συσκευη μου καναν δωρο μια μπακατέλα μόνοι τους και χρησιμοποιω κινητο 500 ευρω.Το όνομα της κοπέλας το κράτησα αλλα λένε οτι δεν υπάρχει.Η εταιρεία που με κάλεσε αμα την πάρεις τηλ. απανταει σαν wind hellas.Ρώτησα τα ίδια πραγματα που με ενδιέφεραν 2 φορές και τις 2 μου είπαν τα ίδια παραπλανητικά λόγια!ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ.Και μην ξεχνάς οτι παραδέχονται οτι με παραπλάνησαν αλλα δεν μπορούν να κάνουν κατι.Εξαπατιμένος είμαι και όχι ηλίθιος.Η καταγγελία στην ΕΕΤΤ έχει γίνει ήδη.

 

Αν δεν πηρες επιδοτηση μπορεις να γυρισεις παλι σε καρτοκινητο νομιζω μεσα σε ενα μηνα, αν πηρες επιδοτηση πρεπει να την επιστρεψεις πρωτα και μετα να το κανεις καρτοκινητο.

 

Δεν το δέχονται πίσω φίλε.Πρέπει να τους πληρώσω τον 1ο λογαριασμο και την αξία της συσκευής.Η πλάκα ειναι οτι είμαι υπεύθυνος για 55 εταιρικά νούμερα που θα πρέπει να ανανεωθούν τον Γενάρη(ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ WIND):lol:Ας πάρουν μούτρα και να με πάρουν τηλ

Δεν είναι πάντως θέμα χρημάτων..ειναι το ****το που λέμε

Link to comment
Share on other sites

Δεν το δέχονται πίσω φίλε.Πρέπει να τους πληρώσω τον 1ο λογαριασμο και την αξία της συσκευής.Η πλάκα ειναι οτι είμαι υπεύθυνος για 55 εταιρικά νούμερα που θα πρέπει να ανανεωθούν τον Γενάρη(ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ WIND):lol:Ας πάρουν μούτρα και να με πάρουν τηλ

Δεν είναι πάντως θέμα χρημάτων..ειναι το ****το που λέμε

 

Όταν ήρθε ο κούριερ και σου έδωσε κάρτα sim και να υπογράψεις το συμβόλαιο διάβαζες τι υπέγραφές???Πως δίνεις τα στοιχεία σου τηλεφωνικά σε κάποια άγνωστη που σου τάζει λαγούς με πετραχείλια?Κια γιατί στην τελική δεν επισκέφθηκες ένα κατάστημα να ενημερωθείς σωστά? Να σου πω κάτι? Δεν φταίει η wind σε αυτό το θέμα. Αν πρόκειται να κινηθείς νομικά καλά θα κάνεις να κυνηγήσεις την εταιρεία που σε κάλεσε. Λυπάμαι που στο λέω αλλά όταν γίνονται τηλεφνικά οι συνδέσεις έτσι είναι. Δεν έχεις κάποιον μπροστά σου στον οποίο μπορείς να ρίξεις ευθύνη για οτιδήποτε πάει στραβά. Ούτε καν το όνομάτης κράτησες.Έχεις και συ μερίδιο ευθύνης.

 

 

Λοιπον θα ακολουθησεις προσεκτικα τα παρακατω βηματα(τα τηλεφωνα κτλ ξεχνα τα):

ΕΓΓΡΑΦΟ ΑΙΤΗΜΑ ΠΡΟΣ ΤΗ WIND HELLAS ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΑΕΒΕ

ΠΛΗΡΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ

ΘΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΕΣ ΠΛΗΡΩΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ

ΘΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΡΑΦΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

ΘΑ ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΕΙΣ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗ

ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΕΓΡΑΨΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ (ΔΙΟΤΙ ΣΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΔΩΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ)

ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΕ ΚΑΡΤΟΚΙΤΟ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΠΟΣΒΕΣΤΟ ΠΟΣΟ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ .

ΘΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΔΕΙΞΗ "ΤΜΗΜΑ ΓΡΑΠΤΩΝ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ"

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΦΑΞ 2105100004 (ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΕΕΤΤ)

ΥΠΟΜΟΝΗ 2 ΜΗΝΕΣ

ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θα ακολουθησεις προσεκτικα τα παρακατω βηματα(τα τηλεφωνα κτλ ξεχνα τα):

ΕΓΓΡΑΦΟ ΑΙΤΗΜΑ ΠΡΟΣ ΤΗ WIND HELLAS ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΑΕΒΕ

ΠΛΗΡΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ

ΘΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΕΣ ΠΛΗΡΩΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ

ΘΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΡΑΦΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

ΘΑ ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΕΙΣ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗ

ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΕΓΡΑΨΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ (ΔΙΟΤΙ ΣΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΔΩΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ)

ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΕ ΚΑΡΤΟΚΙΤΟ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΠΟΣΒΕΣΤΟ ΠΟΣΟ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ .

ΘΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΔΕΙΞΗ "ΤΜΗΜΑ ΓΡΑΠΤΩΝ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ"

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΦΑΞ 2105100004 (ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΕΕΤΤ)

ΥΠΟΜΟΝΗ 2 ΜΗΝΕΣ

ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΕΣ

 

Κάπως έτσι έγινε.Μετά την καταγγελία στην ΕΕΤΤ πήγα σε μαγαζί της WIND και τους υπαγόρευα τι έγινε και τους έδωσα αντίγραφο της καταγγελίας να το στείλουν με fax στα κεντρικά.Γραπτή απάντηση μόνο δεν ζήτησα αν και το είχα κατα νου.'Εβραζα ολόκληρος βλέπεις...

 

ΥΓ.είχα και τις προσφορές απο cosmote και vodafone μαζί μου για την μεταφορά των εταιρικών και τις επισύναψα και αυτές ετσι για να γουστάρουμε

Link to comment
Share on other sites

"Εθελούσια έξοδος στην WIND για 200 εργαζόμενους"

 

http://troktiko.blogspot.com/2009/12/wind-200.html

 

ποια η γνωμη των εργαζομενων?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια και σε μενα συμβαινει αυτη η χρεωση του 1 λεπτου καθε φορα που μπαινω ιντερνετ(με ρυθμισεις wap και ενεργοποιημενο το wind plus non stop) απο τον Αυγουστο που μπηκε σε ισχυ το οριο των 40mb..Εστειλα email στη wind και μου απαντησαν να καλεσω το 1260 για να ελέγξουν το υπολοιπο μου..Αλλα δεν πηρα ακομη,φοβαμαι οτι δε θα βρω ακρη..
Όσα φέρνει ο άνεμος..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...