Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσυ,πηρες καποια απ'αυτες,και ποια;Γιατι μπερδευτηκα απο το ποσες πολλες ειναι.

 

δεν εχω βαλει....αλλα το σκεφτομαι:p

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι χρήση κάνεις? Εγώ συνέχεια το χρησιμοποιώ και είναι μια χαρά δεν νομίζω να χρειαστεί καν να αλλάξω για τουλάχιστον ένα χρόνο

 

Τι να σου πω φαγωθηκε απο την μια σαν πενα εγινε χαχαχαχαχ....... μπορει να τυχε γτ ειχα ζελατινα ε και στην ζελατινα δεν γλυστραρι λόγω μεγαλυτερης τριβης αρα και φθορας αλλα εδω και δυο βδομαδες με τι τεμπερντ γκλας ολα καλα αν πεσει σε κανενος το ματι οι γραφιδες ( nibs ) αυτες ας με ειδοποιησει

Link to comment
Share on other sites

Παντως εντελως πληροφοριακα υπαρχουν καταστηματα για tempered glass nilkin τα οποια στελνουν με αντικαταβολη αλλα το αρνητικο ειναι το οτι εχουν τιμες στο διπλασιο απο ebay...
Link to comment
Share on other sites

Παντως εντελως πληροφοριακα υπαρχουν καταστηματα για tempered glass nilkin τα οποια στελνουν με αντικαταβολη αλλα το αρνητικο ειναι το οτι εχουν τιμες στο διπλασιο απο ebay...

 

Μην κολλάς σε μάρκες. Οι nilkin δεν έχουν τίποτα παραπάνω από τις no name κινέζικες των 5$. Δεδομένου δε ότι μπορεί να μη σου κάτσει με τη μια η εγκατάσταση, καλύτερα να αγοράσεις 2 ή 3 no name να είσαι σίγουρος. Εμένα στο Note έπιασε με την τρίτη προσπάθεια.

Δεν είναι τόσο εύκολο να τη βάλεις σωστά...

Link to comment
Share on other sites

Μην κολλάς σε μάρκες. Οι nilkin δεν έχουν τίποτα παραπάνω από τις no name κινέζικες των 5$. Δεδομένου δε ότι μπορεί να μη σου κάτσει με τη μια η εγκατάσταση, καλύτερα να αγοράσεις 2 ή 3 no name να είσαι σίγουρος. Εμένα στο Note έπιασε με την τρίτη προσπάθεια.

Δεν είναι τόσο εύκολο να τη βάλεις σωστά...

 

τι χρειαζεται για να μπει σωστα? εχω βρει με 4 λιρες κινεζικες 0,27mm παχος.

Link to comment
Share on other sites

τι χρειαζεται για να μπει σωστα? εχω βρει με 4 λιρες κινεζικες 0,27mm παχος.

 

Θα κάνεις την εγκατάσταση στο μπάνιο σου, αφού θα έχεις κάνει μπάνιο με ζεστό νερό και κλειστές πόρτες, να φορέσεις γάντια χειρουργικά μιας χρήσης, και να ξέρεις ότι αν πέσει και κολλήσει το glass, μετά δεν ξεκολλάει χωρίς να καταστραφεί. Να να το κεντράρεις από τη βάση του τηλεφώνου, αλλά στην κορυφή βάλε ένα μικρό κομμάτι χαρτόνι. Μόνο αν το έχεις κεντράρει σωστά να βγάλεις το χαρτόνι. Αλλιώς ξανά προσπαθείς.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά,έχει δοκιμάσει κανείς γυαλί απο nillkin;

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-Hardness-Tempered-Glass-Front-Screen-Protectors-Samsung-Galaxy-Note-3-/190976606229?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item2c7717c015

 

ειναι αυθεντικό; μου φαίνετε πολυ περιεργο που εχει 10 ευρο και το αντιστοιχο spigen εχει 30 ευρο..εχει τοσο μεγαλη διαφορα η δεν αξιζει τα λεφτα;

Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα ενα tempered glass οχι γνωστο και δεν εχω δει διαφορα παντως απο φιλο που εβαλε nillkin τωρα τι να πω
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει η αγορα original s view cover ή να παρω ενα oem ?

Aξίζει αν είναι να πάρεις την sview να δώσεις κάτι παραπάνω και να πάρεις αυτήν με την ασύρματη φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να δουμε καμοια exofab για το νοτελι μας. Λιγο δυσκολο με τη δερματινη πισω αλλα το αγοραστικο κοινο ειναι μεγαλο μπορουν να βγαλουν
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

 

Θελω να δωσω το S3 για το Note 3!! Βολευει η Slim Armor View της Spigen ή γινεται μαουνα το κινητο?? Δεν εχει κανεις και δεν μπορω να το τσεκαρω!!

 

Link to comment
Share on other sites

πολυ χοντρο φαίνετε φίλε μου το κινητο με αυτήν!!

 

 

παιδιά μια ερώτηση: τι διαφορά έχει αυτή:

http://www.ebay.com/itm/151168516550?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

με αυτή:

http://www.ebay.com/itm/281269555359?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

? έχει δοκιμάσει κανείς νιλκιν η ειναι μαπα να παρω spigen?πολλά λεφτα ομως..btw Περιμένω απαντήσεις ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει οτι μολις παρουμε ΚΙΤ ΚΑΤ παυει να ισχυει το s view?

το εψαξα λιγο καλυτερα και ειδα οτι οι original θηκες δουλευουν αψογα και μετα απο τα τελευταια updates στην 4.4.2 δουλευουν και οι spigen θηκες με s-view.

Edited by johnmakro
Link to comment
Share on other sites

Εχει παρει κανεις σας καμια φτηνη flip cover απο ebay σχετικα ποιοτικη να προτείνει? Δε με ενδιαφερει η ασυρματι φορτιση.

 

Σκέφτομαι να πάρω αυτή

 

Υποτίθεται ότι με την τελευταία αναβάθμιση λύθηκε το πρόβλημα της ασυμβατότητας. Ή όχι; :cry:

Είναι λίγα τα λεφτά βέβαια, μικρό το ρίσκο.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω αυτή

 

Υποτίθεται ότι με την τελευταία αναβάθμιση λύθηκε το πρόβλημα της ασυμβατότητας. Ή όχι; :cry:

Είναι λίγα τα λεφτά βέβαια, μικρό το ρίσκο.

 

Και εγω σε αυτη προσανατολιζομαι !!!

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα, στις πληροφορίες του συγκεκριμένου προϊόντος τα παρακάτω

Important note: The Galaxy Note 3 with Andriod Version 4.4 OR Baseband version & Build number “MK1, MK2, MK3”“NA1, NA2, NA3” cannot use the S-view function.

If you want to use the S-View function, please change to the other version (go to Samsung customer service or find the version on forum to change it to Andriod version 4.3 or “MI" or "MJ" or ohters)

(please check your version in your phone: setting->more->about device: Baseband version, Build number, it is the last 3 words)

Edited by BestMan

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα και γω τον ασυρματο φορτιστη.Υπαρχει καποια εφαρμογη, για να δουμε τη ταχυτητα φορτισης;
Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα, στις πληροφορίες του συγκεκριμένου προϊόντος τα παρακάτω

Important note: The Galaxy Note 3 with Andriod Version 4.4 OR Baseband version & Build number “MK1, MK2, MK3”“NA1, NA2, NA3” cannot use the S-view function.

If you want to use the S-View function, please change to the other version (go to Samsung customer service or find the version on forum to change it to Andriod version 4.3 or “MI" or "MJ" or ohters)

(please check your version in your phone: setting->more->about device: Baseband version, Build number, it is the last 3 words)

 

To Διάβασα, αλλά φοράω την NB4. Υποτίθεται ότι το φτιάξανε. Θα δείξει!

Edited by Tsaglis

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω σε αυτη προσανατολιζομαι !!!

 

Την παρήγγειλα χθες αυτή αλλά επειδή είμαι ρουτ δεν θα έχω θέμα με το s-view.Παρόλα αυτά, όταν την έχω στα χέρια μου θα την δοκιμάσω στο note του φίλου μου που είναι μαμά (θα ρωτήσω ποια έκδοση έχει) και θα σας ενημερώσω.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. (Albert Einstein)
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα και γω τον ασυρματο φορτιστη.Υπαρχει καποια εφαρμογη, για να δουμε τη ταχυτητα φορτισης;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abmantis.galaxychargingcurrent.free

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα αυτη http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.014533 και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. επομενο βημα το αλλο μισο για να συμπληρωθει το κιτακι!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...