Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το wireless receiver σας φουσκωνει λιγακι το καπακι της μπαταριας? Δεν ειναι καποιο προβλημα, απλα για στατιστικους λογους ρωταω. Εχω παρει αυτο με το nfc support.

..... και στο δικό μου φούσκωνε αλλά ελάχιστα.

Αυτό είχα

http://www.ebay.co.uk/itm/291007284581?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

..... και στο δικό μου φούσκωνε αλλά ελάχιστα.

Αυτό είχα

http://www.ebay.co.uk/itm/291007284581?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Δυο ερωτήσεις φίλε jig .Αυτό που παραθέτεις είναι και τα δύο μαζί, έτσι ;

Γιατί δεν το έχεις πια, υπήρχε κάποιο πρόβλημα ;

NFC support είχε ;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερεται δινω την Samsung S View Cover Galaxy Note 3 Black (original παντα) ,γιατι η πορτοκαλι τελικά μου αρεσει πιο πολυ :):)Στειλτε ενα pm για περισσοτερα!
Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτήσεις φίλε jig .Αυτό που παραθέτεις είναι και τα δύο μαζί, έτσι ;

Γιατί δεν το έχεις πια, υπήρχε κάποιο πρόβλημα ;

NFC support είχε ;

Καλημέρα!

Ναι και τα δυο μαζί.

Όλα αυτά όπως θα ξέρεις αργούν πολύ να φορτώσουν την μπαταρία, 5ωρες+, δεν με βόλεψε και το χάρισα σε ένα φίλο.

Μου την έσπαγε που φούσκωνε το καπάκι, ελάχιστα μεν, αλλά ενοχλητικό στο χέρι.

NFC δεν είμαι σίγουρος αν υποστήριζε, δεν το είχα δοκιμάσει.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

To pad ειναι το ιδιο ....με αυτο που πηρες....:blink:

γιατι λες να παρω και το receiver απ τον ιδιο ? για την αποστολη?

Ηρθε δυό μερες πιο γρηγορα...:lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το wireless receiver σας φουσκωνει λιγακι το καπακι της μπαταριας? Δεν ειναι καποιο προβλημα, απλα για στατιστικους λογους ρωταω. Εχω παρει αυτο με το nfc support.

 

Οχι καθολου.Βεβαια,εγω εχω βαλει και την Ισπανικη θηκη,οπότε,και να φουσκωνε καπως,ουτε που θα το καταλαβαινα.

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση,

αγόρασα μια κάρτα μνήμης micro sd 64gb της Samsung, την έβαλα στο note 3 και μου εμφανίζει 58gb ελεύθερα προς χρηση!

Οκ ξέρω πως κάποια τα τρώει, αλλά εδώ μιλάμε για 5gb!!!

Είναι λογικό;

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πρέπει να σου λέει 58,53g και είναι φυσιολογικό .....

 

Οκ, σε ευχαριστώ για την επιβεβαίωση επειδή ξαφνιάστηκα λιγο!

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Που λετε σημερα το κινητο μου εφαγε την πρωτη του τουμπα απο το υψος της κωλοτσεπης και συρθηκε στο πεζοδρομιο...

 

Το tempered glass εγινε μεσα στις γρατζουνιες (γενικα καμια αλλη φθορα), και εγω ευχαριστουσα την αποφαση μου να το βαλω!

 

Επειδη πρεπει να βαλω νεο τωρα και αυτο το ειχα αγορασει απο το ebay, εχουμε καποιο ελληνικο καταστημα που να πουλαει σε καλη τιμη? Οχι τιποτα αλλο αλλα δεν προτιθεμαι να περιμενω παλι ειδικα μετα την τουμπα :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Που λετε σημερα το κινητο μου εφαγε την πρωτη του τουμπα απο το υψος της κωλοτσεπης και συρθηκε στο πεζοδρομιο...

 

Το tempered glass εγινε μεσα στις γρατζουνιες (γενικα καμια αλλη φθορα), και εγω ευχαριστουσα την αποφαση μου να το βαλω!

 

Επειδη πρεπει να βαλω νεο τωρα και αυτο το ειχα αγορασει απο το ebay, εχουμε καποιο ελληνικο καταστημα που να πουλαει σε καλη τιμη? Οχι τιποτα αλλο αλλα δεν προτιθεμαι να περιμενω παλι ειδικα μετα την τουμπα :)

 

Πραγματικά προστασία και αίσθηση γυαλιού. Το έβαλα και στο Νοτε 8 και είδα την υγειά μου. Καμία σχέση με την μεμβράνη που είχα

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά προστασία και αίσθηση γυαλιού. Το έβαλα και στο Νοτε 8 και είδα την υγειά μου. Καμία σχέση με την μεμβράνη που είχα

 

Κι εγω εκει εχω καταληξει, οσο καλη κι αν ειναι μια μεμβρανη δεν φτανει το γυαλι. Και λογικο γιατι ειναι διαφορετικα υλικα. Και ειδικα για τυπους σαν κι εμενα που δε θελουν να χανουν ουτε στο ελαχιστο την αισθηση της naked συσκευης.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια....Μηπως ξερετε αν υπαρχει κανενα site το οποιο να δινει το tempered glass της nilkin με αντικαταβολη...Αν και μπορει να ακουγετε χαζο...Αλλα ειμαι ασχετος, και θελω να αποφυγω να τρεχω σε τραπεζες κτλ....:O
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια....Μηπως ξερετε αν υπαρχει κανενα site το οποιο να δινει το tempered glass της nilkin με αντικαταβολη...Αν και μπορει να ακουγετε χαζο...Αλλα ειμαι ασχετος, και θελω να αποφυγω να τρεχω σε τραπεζες κτλ....:O

 

Δεν υπάρχει αυτό που λες. Βρες έναν φίλο σου που να έχει PayPal να στο παραγγείλει αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Για αρχή παρήγγειλα το Nillkin tempered glass, ελπίζω να έκανα καλή επιλογή!

Edited by Superuser
Link to comment
Share on other sites

την καλυτερη επιλογη εκανες με το tempered glass nilkin.και εγω πηρα μια σαν αυτη και ειμαι παρα πολυ ευχαρηστημενος.

επισης πηρα μια sview και την εβαλα και επαθα πλακα.πολυ φοβερη φαση.πολυ καλη προστασια και πολυ κομψο.

σημερα μου ηρθε και η βαση για να το βαζω στο αυτοκινητο και σαν gps....

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά προστασία και αίσθηση γυαλιού. Το έβαλα και στο Νοτε 8 και είδα την υγειά μου. Καμία σχέση με την μεμβράνη που είχα

 

Υπαρχει και για iPad air;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εσυ,πηρες καποια απ'αυτες,και ποια;Γιατι μπερδευτηκα απο το ποσες πολλες ειναι.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις τις ακιδες μπροστα στο s pen που αλλαζουν απο που μπορουμε να τις προμηθευτουμε ?????? .................Μονο αυτο το ανταλλακτικο οσα εχω δει πανε μαζι με το s pen και κοστιζουν αρκετα
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις τις ακιδες μπροστα στο s pen που αλλαζουν απο που μπορουμε να τις προμηθευτουμε ?????? .................Μονο αυτο το ανταλλακτικο οσα εχω δει πανε μαζι με το s pen και κοστιζουν αρκετα

 

Χρησιμοποίησες και τα ανταλλακτικά που είχε μέσα στο κουτί?

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησες και τα ανταλλακτικά που είχε μέσα στο κουτί?

Oxi αλλα ηδη αλλαξα ενα στον ενα μηνα χρησης ..... οποτε αν συνεχισει να τρωγεται με τον ιδιο ρυθμο δεν βλεπω να μου φτανουν γι αυτο ρωταω μια γρηγορη ματια στο ebay δεν τα ειχε ξεχωριστα παρα μονο με την αγορα s pen

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει καποιος αυτο το tempered glass http://www.ebay.co.uk/itm/9H-Explosion-proof-Tempered-Glass-Film-Screen-Protector-for-Samsung-Note-3-N9000-/190952860122?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item2c75ad69da ? Μπαινει ευκολα; Εχει καλη αισθηση; Ευχαριστω Edited by telis62
Link to comment
Share on other sites

Oxi αλλα ηδη αλλαξα ενα στον ενα μηνα χρησης ..... οποτε αν συνεχισει να τρωγεται με τον ιδιο ρυθμο δεν βλεπω να μου φτανουν γι αυτο ρωταω μια γρηγορη ματια στο ebay δεν τα ειχε ξεχωριστα παρα μονο με την αγορα s pen

 

Τι χρήση κάνεις? Εγώ συνέχεια το χρησιμοποιώ και είναι μια χαρά δεν νομίζω να χρειαστεί καν να αλλάξω για τουλάχιστον ένα χρόνο

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...