Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα.

Το sony sbh52 υποστηρίζει ελληνικά στις ειδοποιήσεις που εμφανίζονται σρην οθίνη του ή θέλει μόνο αγγλικούς χαρακτήρες? Για παράδειγμα στις αναπάντητες και στα μηνύματα φαίνονται ελληνικά ή δε τα εμφανίζει σωστά?

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το αγοράσω μιας και έχω ακούσει τόσο καλά λόγια από όλοτς εδώ.

 

Έχετε να μου αναφέρετε κάποιο παράπονο ή χαρακτηριστικό που ίσως με δυσκολέψει?

Ευχαριστώ!

 

 

Φιλε μου εχει ελληνικα το Sony εμενα με ταλαιπώρησε λιγακι στην αρχη με την τελευταία ενημέρωση που εκανε και επρεπε να το γυρισω στη προηγουμενη αλλα τωρα ειναι μια χαρα ολα.το πηρα και απο Σκρουτζ

Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου ηρθε σημερα η θηκη η spigen neo hybrid FAKE ομως. Καλή είναι σαν ποιότητα αλλά λίγο τα κουμπιά της εντασης εχουν ενα θεμα λίγο πάνω και κάτω από τα κουμπιά. Πιέζοντας το πλαστικο πιέζονται και τα κουμπιά. Πέρα απο αυτο όλα καλά.

 

Εγω εχω τη γνήσια αλλα παρόλα αυτο μου φαινεται οτι το κανει πιο τεράστιο το κινητό.η καλύτερη ειναι η s view μου φαινεται

Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

η καλύτερη ειναι η s view μου φαινεται

 

Εννοείται! Την έχω από την πρώτη στιγμή που πήρα το κινητό. Κομψή, καλή προστασία και δεν έχεις πρόβλημα αν θα σου ταιριάζουν τα κουμπιά κτλ. Αν και δεν μου άρεσαν ποτέ οι θήκες στυλ πορτοφολιού αυτή δεν την βγάζω απ'το κινητό!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα.καλη χρονια να εχουμε ολοι και ευτυχισμενος ο καινουριος χρονος.Θα ηθελα να ρωτησω κατι,τι διαφορα εχει η wireless s view απο την απλη.εγω την εχω παρει απο το extreme mobile και λογικα θα ειναι η απλη.η αλλη τι παραπανω κανει;
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τη γνήσια αλλα παρόλα αυτο μου φαινεται οτι το κανει πιο τεράστιο το κινητό.η καλύτερη ειναι η s view μου φαινεται

 

Και εγω το ιδιο πιστεύω, σαν τουβλο το κανει.. αυτη την εχει παρει κανείς; http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00GM5NBC6?vs=1

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα.καλη χρονια να εχουμε ολοι και ευτυχισμενος ο καινουριος χρονος.Θα ηθελα να ρωτησω κατι,τι διαφορα εχει η wireless s view απο την απλη.εγω την εχω παρει απο το extreme mobile και λογικα θα ειναι η απλη.η αλλη τι παραπανω κανει;

 

Μπορει να φορτώνει ασύρματα δες εδώ.

Εσύ έχεις την απλη.

https://www.youtube.com/watch?v=mqzDf-CDLT8&feature=youtube_gdata_player

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ιδιο πιστεύω, σαν τουβλο το κανει.. αυτη την εχει παρει κανείς; http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00GM5NBC6?vs=1

 

Εγω την περιμενω αυτη μεσα στη βδομαδα. Με το χρυσο carbon

Link to comment
Share on other sites

Με καλώδιο otg USB 3 βάζω εξωτερικό σκληρό wd 320gb ανάβει το ρεύμα του σκληρού αλλά δεν τον διαβάζει κάνω κάτι λάθος. Το ίδιο και σε στικακι.

Το note1 τον διαβάζει κανονικά.

Να είναι χαλασμένο το otg?

Προσπαθώ να το βρω από solid file Explorer.

Εδώ φαίνεται να δουλεύει...

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα.καλη χρονια να εχουμε ολοι και ευτυχισμενος ο καινουριος χρονος.Θα ηθελα να ρωτησω κατι,τι διαφορα εχει η wireless s view απο την απλη.εγω την εχω παρει απο το extreme mobile και λογικα θα ειναι η απλη.η αλλη τι παραπανω κανει;

 

Ό.τι ακριβώς γράφεις. Σου δίνει τη δυνατότητα ασύρματης φόρτισης.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει τη διαφορά ανάμεσα στις δύο θήκες εκτός από την τιμή τους;

 

1. http://www.e-shop.gr/search_main.phtml?offset=220&table=TEL&category=%C8%C7%CA%C7&filter-6918=1

 

2. http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.014533

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει τη διαφορά ανάμεσα στις δύο θήκες εκτός από την τιμή τους;

 

1. http://www.e-shop.gr/search_main.phtml?offset=220&table=TEL&category=%C8%C7%CA%C7&filter-6918=1

 

2. http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.014533

 

Εκτός από το χρώμα δεν βλέπω άλλη διαφορά :) μήπως έχει γίνει κάποιο λάθος και η πιο φθηνή είναι η απλή sview χωρίς την ασύρματη φόρτιση;;;;:confused:

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τη γνήσια αλλα παρόλα αυτο μου φαινεται οτι το κανει πιο τεράστιο το κινητό.η καλύτερη ειναι η s view μου φαινεται

 

Θα συμφωνήσω και εγώ. Νόμιζα ότι επειδή έχω την fake το έκανε χοντρό. Κατα τα άλλα είναι καλή η fake αλλά γίνεται τεράστιο.

Αλλά και η sview ρε παιδιά. Να σου καλύπτει την πανέμορφη οθόνη εκείνο το παλιοπλαστικό καλύτερα είναι?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Εγω την περιμενω αυτη μεσα στη βδομαδα. Με το χρυσο carbon

 

Απο που την παρήγγειλες??? Σήμερα προσπαθώ να την αγοράσω απο το amazon και μου λέει οτι δεν την στέλνει Ελλάδα... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Απο που την παρήγγειλες??? Σήμερα προσπαθώ να την αγοράσω απο το amazon και μου λέει οτι δεν την στέλνει Ελλάδα... :mad:

 

Ebay αγγλικο

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχει πρόβλημα το καλώδιο usb otg που έχεις.Και με usb otg 2.0 της samsung και με usb 3.0 που πήρα διαβάζει κανονικά και τα usb stick και τον 500gb trancend που έχω.Με την προυπόθεση βέβαια,να είναι σε fat 32 ή exfat.Δεν χρειάζεται κάποιον file explorer.Αν τα έχεις format σε ntfs θέλει root και την εφαρμογή paragon που μπορεί να διαβάσει ntfs αρχεία.
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχει πρόβλημα το καλώδιο usb otg που έχεις.Και με usb otg 2.0 της samsung και με usb 3.0 που πήρα διαβάζει κανονικά και τα usb stick και τον 500gb trancend που έχω.Με την προυπόθεση βέβαια,να είναι σε fat 32 ή exfat.Δεν χρειάζεται κάποιον file explorer.Αν τα έχεις format σε ntfs θέλει root και την εφαρμογή paragon που μπορεί να διαβάσει ntfs αρχεία.

 

Στικακι μου διαβάζει τελικά κανονικά.

Με τον σκληρό τίποτα δεν ξέρω σε τι είναι φορμαρισμένος αύριο θα τον βάλω στο pc να δω αλλά έβαλα και το παραγκον αλλά τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτείνετε ποιοτικά ενσύρματα hansfree που να ειναι συμβατά με το note?

Γιατι αυτα που ειναι μεσα στο κουτι δεν ειναι και οτι καλυτερο...

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει η αγορα του gear;για τα λεφτα που κανει;σε τι σας εχει εξυπηρετησει εσας;
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

Στικακι μου διαβάζει τελικά κανονικά.

Με τον σκληρό τίποτα δεν ξέρω σε τι είναι φορμαρισμένος αύριο θα τον βάλω στο pc να δω αλλά έβαλα και το παραγκον αλλά τίποτα...

 

Αν δεις λιγο πιο πίσω τα μηνύματα το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ. Έχω πάρει από eBay ένα USB OTG 3.0. Διαβάζει τα στικακια κανονικά, αλλά έναν Hitachi 2.5' σκληρό 500αρι φορμαρισμένο σε fat/exFAT ούτε τροφοδοσία δε μπορεί να του δώσει (δεν ανάβει το ledακι του).

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει η αγορα του gear;για τα λεφτα που κανει;σε τι σας εχει εξυπηρετησει εσας;

 

Εμένα με έχει εξυπηρετήσει πολύ. Μιλάω στο αυτοκίνητο, βλέπω κλήσεις και email και μπορώ εύκολα να καλέσω κάποιον. Από εκεί και πέρα η χρήση του καθενός είναι προσωπική. Θεωρώ, ότι με νέες αναβαθμίσεις θα γίνει ακόμα πιο χρήσιμο.

 

Βέβαια, θα πρέπει να πω ότι εγώ το πήρα ως δώρο μαζί με τη συσκευή οπότε δεν μπήκα στη σκέψη να δώσω και άλλα χρήματα.

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια σε ολους ευχομαι παιδια, με υγεια (ας ακούγεται τυπικο και χιλιομασημενο, η αξια της ευχης αυτή είναι ανεκτιμητη).

Εχει καποιος καμια sview cover ή back cover (spigen η κατι άλλο ποιοτικο) για να αγορασω αμεσα?

Αλλαξα χρωμα στο νοτελι (γυρισα παλι σε λευκο) και θελω μια αμεσα για αγορα στην Αθηνα.

Στειλτε πμ αν εχετε κατι... Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια σε ολους ευχομαι παιδια, με υγεια (ας ακούγεται τυπικο και χιλιομασημενο, η αξια της ευχης αυτή είναι ανεκτιμητη).

Εχει καποιος καμια sview cover ή back cover (spigen η κατι άλλο ποιοτικο) για να αγορασω αμεσα?

Αλλαξα χρωμα στο νοτελι (γυρισα παλι σε λευκο) και θελω μια αμεσα για αγορα στην Αθηνα.

Στειλτε πμ αν εχετε κατι... Ευχαριστω.

 

Εχεις προσωπικό μήνυμα!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεις λιγο πιο πίσω τα μηνύματα το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ. Έχω πάρει από eBay ένα USB OTG 3.0. Διαβάζει τα στικακια κανονικά, αλλά έναν Hitachi 2.5' σκληρό 500αρι φορμαρισμένο σε fat/exFAT ούτε τροφοδοσία δε μπορεί να του δώσει (δεν ανάβει το ledακι του).

 

Εμένα ανάβει το λεντ ακούγετε να δουλεύει αλλά δεν εμφανίζει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει η αγορα του gear;για τα λεφτα που κανει;σε τι σας εχει εξυπηρετησει εσας;

 

Σε κάνα 2μηνο θα βγει το gear 2, εγώ αυτό περιμένω αλλά λίγο που το είχα δανεικό αξίζει φτάνει να μην το έχεις για να μιλάς με αυτό είναι λίγο κάπως η όλη φάση.

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...