Jump to content

Επέτειος! (3 χρόνια)


stroumfaki
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (18 Αύγ. 2004 , 16:27)

 

Δεν καταλαβα πριν γιατι ειπες οτι χωριζουμε!τι εννοουσες????

 

Τελειώσαμε! Με τέτοια δώρα που κάνεις!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 74
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stroumfaki (18 Αύγ. 2004 , 16:27)

 

Ωραία... τώρα τον θάψαμε στην λάσπη τον κακομοίρη... Η αλήθεια είναι ότι σίγουρα θα του μείνει αξέχαστο κάτι τέτοιο!!!

Είναι μία από τις ελάχιστες φορές που συμμετέχω σε "chat" και μάλιστα τόση ώρα! Φυσικά δεν περίμενα να πάρει τέτοια τροπή το θέμα μου... Πάντως έχω γελάσει πολύ! Είστε απίστευτοι!

 

Το ξέρουμε! Το ξέρουμε! Είσαι τυχερή που δεν υπάρχει κανένας mod τώρα γιατί θα μας κλείδωναν απο την πρώτη σελίδα έτσι που πήγε!!!! Τουλάχιστον προλάβαμε και το χαρήκαμε λίγο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν τον αγαπάς δεν χρειάζεται ούτε δώρα ούτε κάτι ξεχωριστό σε μορφή αντικειμένου. Για μένα το καλύτερο δώρο θα ήταν εκείνη τη μέρα να του δείξεις πόσο πολύ τον αγαπάς να του το λες συνέχεια να του δείξεις πόσο πολύ τον θες πως δεν μπορείς χωρίς αυτόν το καλύτερο δώρο θα ήταν να του πεις πράγματα για σένα αισθήματα που ίσως πότε δεντα είχες δείξει ως τώρα είτε γιατί φοβόσουν είτε από εγωισμό τον κλασσικό εγωισμό που έχουμε όλοι οι άνθρωποι και θέλουμε να κρατάμε και μερικά για μας. Πιο απλά να τα δώσεις όλα. Αυτό θα ήταν το πιο υπέροχο και πιο ειλικρινές δώρο και πίστεψε με θα του μείνει για πάντα.
Link to comment
Share on other sites

γλυκιά μου ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι κάνω πλακα έτσι όχι τίποτα άλλο αλλα θα μου την πουν εδώ κατά πασα πιθανότητα και δεν θέλω τουλάχιστον εσύ να παρεξηγηθείς :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοείται οτι όλοι κάνουμε πλάκα.. Μόνο κάποιος στενόμυαλος μπορεί να το δει αλλιώς!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CarpeNoctum (18 Αύγ. 2004 , 16:15)

 

Στην Αιδηψό για λασπόλουτρα!!!! Άψογα!!!!

 

 

και ομως εκει υπαρχει ενα καλο ξενοδοχιο εχω ακουσει...Ειναι σπα και μπορεις να χαλαρωσεις και να συνδιασεις το καλο ξενοδοχιο..Ετσι θα εχεις στην ουσια ξεκουραση και καλοπεραση

Link to comment
Share on other sites

άντε καλά τραβα τον αιδηψό αλλα πες του να πληρώσει αυτός όμως σαν άντρας :p

 

 

αν το αρνηθεί ξέρεις ;) :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν παρεξηγούμαι ρε παιδιά! Κανένα πρόβλημα και ευχαριστώ και για την βοήθεια! Αποχωρώ τώρα και τα λέμε αύριο!

Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

να σε καλά καλή μου :) σε ευχαριστούμε για την παρεούλα :p
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (18 Αύγ. 2004 , 17:02)

 

να σε καλά καλή μου :) σε ευχαριστούμε για την παρεούλα :p

 

Εγώ ευχαριστώ! Και μην χαθούμε ε??? χι χι χι! :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να σε βοηθήσαμε...

Χρόνια σας πολλα!&οταν του κανεις αυτό που αποφάσισες τελικά στείλε να μας πεις!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα σας πώ και μαζί και τις εντυπώσεις του! Σκέφτομαι επίσης να εκτυπώσω και όλες αυτές τις σελίδες και να τις διαβάσουμε μαζί...! Συμφωνείς arfi & CarpeNoctum???? ;)
Link to comment
Share on other sites

ναι για να ξέρει ότι για να σε κρατήσει πρέπει να παλέψει και όχι να είναι ήσυχος ;)

 

PS:όσο για το να χαθούμε δεν γίνετε εκτος και αρχίσω την δουλειά και είμαι ψόφιος αλλα και πάλι θα βρω καιρό να μπαίνω :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

καλο στρουμφάκι βλέπουμε τένις και σε λίγο μπάλα την εθνική :p
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

3 χρόνια ε? Πωπω...εμείς πριν λίγο κλείσαμε 4 χρόνια.

Αλλα επειδή είμαι στο κρεββάτι λόγω εγχείρησης δεν μπορέσαμε να κάνουμε τπτ έξω...και γιαυτό κάναμε πικ νικ στο σπίτι με καλάθι κλπ

Όσο αφορά τα δώρα, δεν μπορώ να δώσω συμβουλές γιατί ο κάθε άντρας γουστάρει διαφορετικά πράγματα. Προσωπικά όποτε είχαμε επέτειο έφτιαχνα κάτι μόνη μου. Πέρυσι του πήρα το Indiana Jones DVD και του έφτιαξα ένα καλάθι μόνη μου με γκοφρέ χρωματιστό χαρτιί, έβαλα κάτι κόκκινες κορδέλες με φιόγκους, έριξα μέσα σοκολατάκια, ένα cd μουσικό που ήθελε και (αχεμ) durex.

Το παν είναι να κάνεις κάτι μέσα απο την καρδιά σου ΟΣΟ και να κοστίζει ή και να μην κοστίζει. Η αγάπη είναι αυτή που είναι ανεκτίμητη και αυτό να του δείξεις.

Αχ...άντε τώρα μέλωσα.... :D

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GreekCharmed (18 Αύγ. 2004 , 21:55)

 

3 χρόνια ε? Πωπω...εμείς πριν λίγο κλείσαμε 4 χρόνια.

Αλλα επειδή είμαι στο κρεββάτι λόγω εγχείρησης δεν μπορέσαμε να κάνουμε τπτ έξω...και γιαυτό κάναμε πικ νικ στο σπίτι με καλάθι κλπ

Όσο αφορά τα δώρα, δεν μπορώ να δώσω συμβουλές γιατί ο κάθε άντρας γουστάρει διαφορετικά πράγματα. Προσωπικά όποτε είχαμε επέτειο έφτιαχνα κάτι μόνη μου. Πέρυσι του πήρα το Indiana Jones DVD και του έφτιαξα ένα καλάθι μόνη μου με γκοφρέ χρωματιστό χαρτιί, έβαλα κάτι κόκκινες κορδέλες με φιόγκους, έριξα μέσα σοκολατάκια, ένα cd μουσικό που ήθελε και (αχεμ) durex.

Το παν είναι να κάνεις κάτι μέσα απο την καρδιά σου ΟΣΟ και να κοστίζει ή και να μην κοστίζει. Η αγάπη είναι αυτή που είναι ανεκτίμητη και αυτό να του δείξεις.

Αχ...άντε τώρα μέλωσα.... :D

 

poly dikio exei i kopelia..i agaph einai anektimith :)

Opote se mia epetios to kalitero doro tha itan na dikseis tin agapi sou me dimiourgiko tropo :)

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stroumfaki (18 Αύγ. 2004 , 17:08)

 

Φυσικά και θα σας πώ και μαζί και τις εντυπώσεις του! Σκέφτομαι επίσης να εκτυπώσω και όλες αυτές τις σελίδες και να τις διαβάσουμε μαζί...! Συμφωνείς arfi & CarpeNoctum???? ;)

 

Και δεν τις εκτυπώνεις βρε... Κανένα πρόβλημα! Λες και είπαμε τίποτα μυστικο.. Μην ξεχάσεις τη βιντεοκασσέτα όμως :p

Link to comment
Share on other sites

@Greek Charmed

πολύ ωραία τα είπες...αχ!μας μέλωσες... Σημασία έχει η αγάπη και όχι το δώρο&το πόσο ακριβό θα είναι...

Αχ!! εμείς χτες κλείσαμε χρονο!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μαζί σου! Η αγάπη είναι όλα τα λεφτά! Σε μερικές όμως ξεχωριστές στιγμές όπως μία επέτειος πιστεύω ότι είναι πολύ ωραίο να ετοιμάσεις μία έκπληξη στον άνθρωπό σου που θα τον συγκινήσει ή θα τον ευχαριστήσει! Δεν παίζει ρόλο το πόσα θα ξοδέψεις. Μπορεί και τίποτα εκτός από λίγο χρόνο και την σκέψη σου!

(Στα γενέθλια της μαμάς μου για παράδειγμα πριν 2 μήνες της ετοίμασα πάρτυ έκπληξη με καλεσμένους κάποιους φίλους της που είχε χρόνια να τους δει, παλιούς συμμαθητές της και αφού τα έχασε της έκανα και την 2η έκπληξη της μέρας! Της ετοίμασα μία παρουσίαση με φωτογραφίες ξεκινώντας από τα χρόνια που ήταν μωρό, συνεχίζοντας με μαθητικά χρόνια, με το γάμο της, τα παιδιά της κλπ κλπ. Φυσικά συγκινήθηκε και είπε ότι αυτό που ένιωσε δεν θα το ένιωθε με όλα τα λεφτά του κόσμου!)

Κάτι τέτοιο ψάχνω και τώρα! Κάτι ξεχωριστό, πρωτότυπο που θα το ετοιμάσω με πολύ ενδιαφέρον γι αυτόν! Επειδή όμως δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι ιδιαίτερο ζήτησα την βοήθεια μιας παρέας όπως η δική σας η οποία ομολογουμένως είναι πολύ ενδιαφέρουσα και ευχάριστη!

Γι αυτό λοιπόν ξεζουμίστε τα μυαλουδάκια σας και δώστε ιδέες!

 

Φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

γραφτού ένα ποίημα ;) να για να πάρεις ιδέες δεν στο πατάτα thead τι έχω γράψει :whistle:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stroumfaki (18 Αύγ. 2004 , 14:38)

 

 

Θέλω να του ετοιμάσω κάτι που να κάνει πολύ καιρό να το ξεχάσει ή καλύτερα που να το θυμάται για πάντα!

 

 

 

Να του βάλεις φωτιά στα μπατζάκια! Είναι κατι που σίγουρα δεν πρόκειται να το ξεχάσει! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου stroumfaki :)

 

Μπορείς/μπορείτε σε αυτό το θέμα να συζητάς/συζητάτε για αυτό που ζήτησες η ίδια :

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stroumfaki (18 Αύγ. 2004 , 14:38)

 

Παιδιά βοήθεια!!! Σε λίγο καιρό έχουμε επέτειο για τα 3 χρόνια σχέσης η οποία του χρόνου θα καταλήξει σε γάμο. Θέλω να του ετοιμάσω κάτι ξεχωριστό. Εγώ είμαι 23 κι εκείνος 25. Τι μου προτίνετε?? Και τι δώρο να του πάρω? Τί να του γράψω στην κάρτα? Είναι η τελευταία μας επέτειος "ελεύθεροι". :wacko:

Θέλω να του ετοιμάσω κάτι που να κάνει πολύ καιρό να το ξεχάσει ή καλύτερα που να το θυμάται για πάντα!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια!

Φιλιά! :)

 

 

και για συζήτηση με τα παιδιά, στο θέμα που έχει φτιαχτεί για αυτό το λόγο : Chat (χωρίς θέμα) - Μέρος 4ο (η γνωστή μας πατάτα)

 

Καλή τύχη και καλή διασκέδαση :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...