Jump to content

Επέτειος! (3 χρόνια)


stroumfaki
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά βοήθεια!!! Σε λίγο καιρό έχουμε επέτειο για τα 3 χρόνια σχέσης η οποία του χρόνου θα καταλήξει σε γάμο. Θέλω να του ετοιμάσω κάτι ξεχωριστό. Εγώ είμαι 23 κι εκείνος 25. Τι μου προτίνετε?? Και τι δώρο να του πάρω? Τί να του γράψω στην κάρτα? Είναι η τελευταία μας επέτειος "ελεύθεροι". :wacko:

Θέλω να του ετοιμάσω κάτι που να κάνει πολύ καιρό να το ξεχάσει ή καλύτερα που να το θυμάται για πάντα!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια!

Φιλιά! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 74
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θες να ετοιμάσεις κάτι για μέσα στο σπίτι; Είναι ρομαντικός τύπος; Λογικά εσύ που τον ξέρεις τόσα χρόνια πρέπει να ξέρεις τι θα του αρέσει και τι όχι..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CarpeNoctum (18 Αύγ. 2004 , 14:43)

 

Θες να ετοιμάσεις κάτι για μέσα στο σπίτι; Είναι ρομαντικός τύπος; Λογικά εσύ που τον ξέρεις τόσα χρόνια πρέπει να ξέρεις τι θα του αρέσει και τι όχι..

 

Για μέσα στο σπίτι είναι λίγο δύσκολο γιατί μένω με τους δικούς μου, το ίδιο κι εκείνος. Χμ... Υπάρχει όμως εξοχικό! Είναι ρομαντικός χωρίς υπερβολές όμως! Γενικά είναι βολικός δεν έχει ιδιαιτερότητες. Έχεις κάτι στο μυαλό σου?
Link to comment
Share on other sites

ΕΓω σημερα εχω επέτειο 1 χρόνου!!χι χι!χρονια σας πολλα κοπέλα μου!!

χμ..εμένα η πρόταση μου θα ήταν μια βραδιά σε μια σουίτα ενός ξενοδοχείου...αλλά μια ρομαντική βραδια!με φαγητό, απαλη μουσική,κτλ..

και μετά ότι ήθελε προκύψει..

απο κει κ πέρα ενα απλό δωράκι θα ήταν μια κορνίζα με την πιο ωραία φωτογραφία σας κ μια ωραία αφιέρωση..

αυτά από μενα!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (18 Αύγ. 2004 , 14:50)

 

ΕΓω σημερα εχω επέτειο 1 χρόνου!!χι χι!χρονια σας πολλα κοπέλα μου!!

χμ..εμένα η πρόταση μου θα ήταν μια βραδιά σε μια σουίτα ενός ξενοδοχείου...αλλά μια ρομαντική βραδια!με φαγητό, απαλη μουσική,κτλ..

και μετά ότι ήθελε προκύψει..

απο κει κ πέρα ενα απλό δωράκι θα ήταν μια κορνίζα με την πιο ωραία φωτογραφία σας κ μια ωραία αφιέρωση..

αυτά από μενα!!

 

Να τα εκατοστήσετε!

Αυτό που μου πρότινες είναι πολύ καλό αλλά το πρόλαβε εκείνος... πέρσι! :(

Σ'ευχαριστώ πολύ πάντως!

;)

Link to comment
Share on other sites

Φαγητό και κόκκινο κρασί υπο το φως πολλών κεριών (γέμισε το δωμάτιο με ρεσώ παντού).. Πάρε ροδοπέταλα και σκόρπισε τα πάνω στο τραπέζι που θα φάτε και στο κρεβάτι που θα καταλήξετε μετά υπο τους ήχους απαλής μουσικής. Επίσης για να σπάσεις τον τόσο πολύ ρομαντισμό θα σου πρότεινα να του χορέψεις κάτι αισθησιακό, Gary Moore Still got the blues ή Midnight blues του ίδιου.. Έτσι μετά το φαγητό (μη φάτε πολύ) θα τον ανάψεις και θα περάσετε μια υπέροχη βραδιά..

Αν δε σου αρέσει πες μου να σκεφτώ τίποτα άλλο...

Link to comment
Share on other sites

χμ....κρίμα!κ είναι πολύ καλή ιδέα!!(φίλε μου "από πάνω" ΄περίπου το ίδιο εννοούσα κ εγω αλλά εσύ ήσουν πιο περιγραφικος..χι χι)

θα προσπαθήσω να σκεφτώ κάτι κ θα σου πω...

αν κ μια άλλη γνώμη είναι να κάνεις απλά πράγματα με τον άνθρωπο σου...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CarpeNoctum (18 Αύγ. 2004 , 14:54)

 

Φαγητό και κόκκινο κρασί υπο το φως πολλών κεριών (γέμισε το δωμάτιο με ρεσώ παντού).. Πάρε ροδοπέταλα και σκόρπισε τα πάνω στο τραπέζι που θα φάτε και στο κρεβάτι που θα καταλήξετε μετά υπο τους ήχους απαλής μουσικής. Επίσης για να σπάσεις τον τόσο πολύ ρομαντισμό θα σου πρότεινα να του χορέψεις κάτι αισθησιακό, Gary Moore Still got the blues ή Midnight blues του ίδιου.. Έτσι μετά το φαγητό (μη φάτε πολύ) θα τον ανάψεις και θα περάσετε μια υπέροχη βραδιά..

Αν δε σου αρέσει πες μου να σκεφτώ τίποτα άλλο...

 

Δεν είναι κακή ιδέα. Πέρσι όμως που με είχε πάει στη σουίτα που σας είπα είχε πάει νωρίτερα και είχε γεμίσει το κρεββάτι με ροδοπέταλα... Ήταν ένα παρόμοιο σκηνικό με αυτό που περιγράφεις εξαιρώντας τον χορό και το φαγητό. Είχε φρούτα με κρασί...

:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία.. Τότε θα βγείτε για φαγητό σε ένα καλό εστιατόριο και μετά επιστροφή στο εξοχικό το οποίο θα έχεις εσύ προετοιμάσει κατάλληλα. Θα έχεις τη μουσική και μόλις μπείτε μέσα θα τον βάλεις κάπου να περιμένει. Θα βάλεις τη μουσική και θα πας κατ' ευθείαν πάνω του.. Μη συνεχίσω με λεπτομέρειες γιατί είμαι στη δουλειά στην οποιά δουλεύει και η κοπέλα μου και δε μας βλέπω καλά!!!!
Link to comment
Share on other sites

ηρεμα παιδιά...ήρεμα....

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Σου γράφω ότι μου κατεβαίνει στο μυαλό έτσι με μια σκέψη:

Υπολογιστή

Λάπτοπ

Αυτοκίνητο

Κινητο P900

Ψηφιακή Κάμερα

Μια Plasma τηλεοραση 42 ιντσών να βλέπει ποδόσφαιρο

 

Βέβαια ότι διαλέξεις θα το συνοδεύσεις με μία κάρτα για να μη χάσει το ρομαντισμό η όλη κίνησή σου. :P

 

PS: Και μια χάρη........

 

 

 

 

 

 

Αν θες γράψε τη βραδιά σε βίντεο και στειλ' τη μας μετά.. Θέλω να δω τι πιάνω σαν σκηνοθέτης!!!!

:P :P :P

Link to comment
Share on other sites

όπως προανέφερα μια κορνίζα με τη φωτογραφία σας και μια ωραία αφιέρωση...

ένα καλό ρολόι η ένα ωραίο πουκάμισο.. μια αλυσίδα (με σταυρό αν θέλεις) στο λαιμό...

ενα μπουκέτο με λουλούδια(είναι πιο αντρικό δωρο?)

ένα ακριβό άρωμα???

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

καλος εισαι βρε!!!! μηπως θέλεις να πας και εσύ επι τοπου στη βραδιά???

(ε τωρα δεν λεει κ απο την tv..live είναι καλύτερα!!!!! ¨) ¨) )

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (18 Αύγ. 2004 , 15:15)

 

όπως προανέφερα μια κορνίζα με τη φωτογραφία σας και μια ωραία κορνίζα...

ένα καλό ρολόι η ένα ωραίο πουκάμισο.. μια αλυσίδα (με σταυρό αν θέλεις) στο λαιμό...

ενα μπουκέτο με λουλούδια(είναι πιο αντρικό δωρο?)

ένα ακριβό άρωμα???

 

 

Mariel χωρίζουμε!!!!!!!!!!!! :p :p :p :D :D :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που θα κάνει να ξεχάσει καιρό ε... στείλτον ένα 3ήμερο διακοπές ΜΟΝΟ του. Σίγουρα θα κάνει καιρό να το ξεχάσει :) :)

Αν πάλι θέλεις να κάνετε κάτι μαζί... πάλι στείλτον 3ήμερο μόνο του και πήγαινε για έκπληξη.

 

Δώρο... ένα τηγάνι! και στην κάρτα... ένας χρόνος έμεινε ακόμη, μετά τον γάμο μας θα μάθω πως δουλευεί την πρώτη νύχτα που θα επιστρέψεις αργά στο σπίτι :) :) :) :)

+

(είμαι αγράμματος και υπογράφω με σταυρό)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (18 Αύγ. 2004 , 15:16)

 

καλος εισαι βρε!!!! μηπως θέλεις να πας και εσύ επι τοπου στη βραδιά???

(ε τωρα δεν λεει κ απο την tv..live είναι καλύτερα!!!!! ¨) ¨) )

 

Στους δυο τρίτος δε χωρεί..

Εγώ απλά θέλω μετά να απολαύσω το αριστούργημά μου!!! :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα !!!!!

καλο.....

 

Mariel χωρίζουμε!!!!!!!!!!!!

 

 

__________________

 

τι εννοεις?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν παίζεστε!!! Ο ένας μου λέει να του πάρω μια περιουσία δώρα, ο άλλος προτίνει τηγάνι με μια πολύ έξυπνη κάρτα.... Όλα αυτά να βιντεοσκοπηθούν για να ικανοποιηθούν οι καλλιτεχνικές ανησυχίες του CarpeNoctum.... Τιποτε άλλο???

Mariel S.O.S.!

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινέ τον σε στριπτιζάδικο και μετά που θα γυρίσετε σπίτι πες του "μωρό μου καληνύχτα πέφτω για υπνό νυστάζω"... Αυτο θα το θυμάται σε όλη του τη ζωή!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CarpeNoctum (18 Αύγ. 2004 , 15:25)

 

Πήγαινέ τον σε στριπτιζάδικο και μετά που θα γυρίσετε σπίτι πες του "μωρό μου καληνύχτα πέφτω για υπνό νυστάζω"... Αυτο θα το θυμάται σε όλη του τη ζωή!!!!

 

Μήπως είναι υπερβολικά ρομαντικό αυτό??? :confused:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CarpeNoctum (18 Αύγ. 2004 , 15:25)

 

Πήγαινέ τον σε στριπτιζάδικο και μετά που θα γυρίσετε σπίτι πες του "μωρό μου καληνύχτα πέφτω για υπνό νυστάζω"... Αυτο θα το θυμάται σε όλη του τη ζωή!!!!

 

Χα χα καλό!!!

Μια βραδιά σε μια σουίτα θα ήταν το καλύτερο κατά την γνώμη μου...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Αν βρίσκεις υπερβολικά ρομαντικό τον να τον αφήσεις στα κρύα του λουτρού μετά από βόλτα στο στριπτιζάδικο δεν μπορώ να φανταστώ τι θα θεωρούσες ξενέρωτο!!! :p :p :lol
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CarpeNoctum (18 Αύγ. 2004 , 15:29)

 

Αν βρίσκεις υπερβολικά ρομαντικό τον να τον αφήσεις στα κρύα του λουτρού μετά από βόλτα στο στριπτιζάδικο δεν μπορώ να φανταστώ τι θα θεωρούσες ξενέρωτο!!! :p :p :lol

 

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...