Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kαι σε αυτή την τιμή φτηνό είναι για αυτά που προσφέρει!

Η συζήτηση γίνεται γιατί είχε φτάσει μέχρι 395 και σήμερα έχει 450

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Και φυσικα ειναι κοροιδια να το παρεις στα 450 οταν μεχρι πριν λιγο καιρο ηταν 50€ φθηνοτερο. Τουλαχιστον εγω ετσι το βλεπω.
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Πια κοροιδια ρε παιδια.Ολοι λεγαμε οτι θα ανεβει μετα το Πασχα οταν βγει το s5 δεν το λεγαμε?Εγω το χτυπησα στα 401 με μεταφορικα και μετα απο 5 μερες αρχησε η ανηφορα.

 

Λογικο δεν ειναι να ανεβαινει η τιμη του οταν εχουν περασει 7 μηνες απο την παρουσιαση του,εχουν βγει 3 ναυαρχιδες μεσα στο 2014 και ολες ειναι χειροτερες απο το note 3?Δεν μπορει το s5/z2 να εχουν 560 και το note 3 400.Μπορει να ειναι παλιοτερο αλλα ειναι πολυ καλυτερο τους.Μονο αδιαβροχο που δεν ειναι αλλα ειναι η πιο αχρηστη δυνατοτητα.Θα γεμισει ο τοπος note 3 ειδικα αν βγει το g3 στις 5.5" με τον sd801.

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Η συζήτηση γίνεται γιατί είχε φτάσει μέχρι 395 και σήμερα έχει 450
Ας το πέρναν τη περιμένανε να φτάσει στα 350 τα 400 ήτανε ξεφτίλα για αυτήν τη συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Ας το πέρναν τη περιμένανε να φτάσει στα 350 τα 400 ήτανε ξεφτίλα για αυτήν τη συσκευή.

Είναι χρηματιστήριο, δεν ξέρεις αν και πότε θα πάει κάτω ή πάνω.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λέτε παιδιά εγω νιώθω ικανοποιημένος για τα χρήματα που έδωσα(405+μεταφορικα)

καποια παιδια τα επιασαν ''κοροιδα'' γιατι το αγόραζαν ΤΟΤΕ 450 και μια-δυο βδομαδες μετα επεφτε 30-40 ευρο..

για 400 αξιζει το καθε ευρο η συσκευη,και για παραπανω μη σας πω..αλλα απο την στιγμη που ξερεις οτι θα ξαναπεσει ΚΑΠΟΤΕ λες γιατι να τα δωσω..στις μερες μας δεν ειναι και λιγα τα 50 ευρό..απο την μια αυξηθηκε η μεταπωλητικη αξια αλλα απο την αλλη δεν νομιζω πολλα ατομα να θέλουν να το δώσουν εκτως αν δεν τους εκατσαν καλα οι ''διαστάσεις''..btw καλη τυχη σε όλα τα παιδιά που ψάχνουν-περιμένουν για το κινητο να πέσει η τιμή του...ειναι απλα ΚΙΝΗΤΑΡΑ..

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λέτε παιδιά εγω νιώθω ικανοποιημένος για τα χρήματα που έδωσα(405+μεταφορικα)

καποια παιδια τα επιασαν ''κοροιδα'' γιατι το αγόραζαν ΤΟΤΕ 450 και μια-δυο βδομαδες μετα επεφτε 30-40 ευρο..

για 400 αξιζει το καθε ευρο η συσκευη,και για παραπανω μη σας πω..αλλα απο την στιγμη που ξερεις οτι θα ξαναπεσει ΚΑΠΟΤΕ λες γιατι να τα δωσω..στις μερες μας δεν ειναι και λιγα τα 50 ευρό..απο την μια αυξηθηκε η μεταπωλητικη αξια αλλα απο την αλλη δεν νομιζω πολλα ατομα να θέλουν να το δώσουν εκτως αν δεν τους εκατσαν καλα οι ''διαστάσεις''..btw καλη τυχη σε όλα τα παιδιά που ψάχνουν-περιμένουν για το κινητο να πέσει η τιμή του...ειναι απλα ΚΙΝΗΤΑΡΑ..

Δεν σε κατάλαβα τι θέλεις να πεις, δηλαδή αν πέσει κάτω από 400, θα αισθάνεσαι "κορόϊδο".

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ας το πέρναν τη περιμένανε να φτάσει στα 350 τα 400 ήτανε ξεφτίλα για αυτήν τη συσκευή.

 

Έτσι ακριβώς!

Τι να πω και εγω που ενώ έδωσα το πρώτο που είχα πάρει στα 580 (ήταν ελληνικό) χτύπησα αρχές Φλεβάρη αυτό που έχω τώρα στα 520 (συν 2 θήκες η μία γνήσια S view μου πήγε 580 σχεδόν πάλι με τα μεταφορικά αντικαταβολή)και μέσα σε 1 μήνα απ τα 520 πήγε 395!

Αυτή η συσκευάρα!!!!!!!

Και μερικοί έλεγαν αν άξιζε κιόλας σε αυτή τη τιμή κ περίμεναν να πέσει κι άλλο.

Συσκευή που δεν έχει να ζηλέψει σχεδόν τίποτα απ τη νέα φουρνιά αν εξαιρέσεις το αδιάβροχο και το λίγο πιο καλό φόκους του S5 πχ.

Το οποίο S5 είχε πάνω από 250 ευρώ παραπάνω την εποχή που το νοτε ήταν στα 400.

Ένα νοτε που είναι χαλαρά πολύ καλύτερο σε θέματα μέγεθος οθόνης, ίντερνετ και μπαταρίας (& πενάκι για όσους ενδιαφέρονται) που κακά τα ψέματα γιαυτό αγοράζουμε αυτές τις συσκευές(browsing Facebook chatting σε viber hangout etc).

Οπότε σε σχέση με άλλα όπως το S5 πχ ήταν σα να κλέβεις εκκλησία τότε.

Ακόμα και τώρα η τιμή του είναι σούπερ σε σχέση με τα νέα για όποιον δεν έχει πρόβλημα με το μέγεθος κ θέλει να το πάρει μη το σκέφτεται καθόλου!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσε το stock μάλλον και ανέβασαν τιμές :)

Περήφανος κάτοχος note 3 στην τιμή των 460 ευρώ τον Δεκέμβριο 2013. Μη ρωτάτε πως :P

Edited by kosmasgr
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Και εγώ κάτοχος note (2 φορες) μια αγορά στα 620 αρχές της κυκλοφορίας & μια στα 402 πιστεύω ότι όταν κάτι απλά μας αρέσει είτε με διαφορά 20+ ή 50+ ευρώ με παλιότερες τιμές το κτυπαμε Κ το χαιρόμαστε.

Ξέρω ότι τα 50+ διάφορα δεν είναι και λίγα αλλά με αυτά που κυκλοφορούν έξω σαν ανταγωνισμός άστο. Η τιμή του note3 πιστεύω ότι θα αρχίσει να πέφτει από το καλοκαίρι και μετά εκτός πάλι αν κάτι αλλάξει άρδην.

Το κινητό πάντως τα λεφτά τού σε ότι τιμή και αν το πάρει κάποιος τα αξίζει στο 100% ακόμα και όταν το αγοράζαμε 600+ ευρώ.

Καλή επιτυχία σε όλους όσους σκέφτονται να το πάρουν σε ότι τιμή πραγματικά θα τους εξυπηρετούσε.

Link to comment
Share on other sites

οταν πριν απο λιγους μηνες ειδα το νοτε 2 στα 369 ευρω να εξαφανιζεται σε λιγες μερες και δεν το προλαβα πως να μην υποκυψω στο 400 αρι για αυτη την κινηταρα !!

:):)

να πουμε ομως και ποσο βοηθαει αυτο το φορουμ με τις αποψεις και την ενημερωση που λαμβανουμε ναι μετα αποφασιζουμε με πλεονεκτηματα

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν βιάζεται θα ανταμειφθεί. Δηλαδή αν σε 2 μήνες έχει πάει πάλι 390 τι πειράζει; Σιγά τα καλύτερα τηλέφωνα που θα έχουν βγει τότε.
Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο...γνωριζετε καποιο σκουτζομαγαζο που να κανει δοσεις με πιστωτικη;

 

Μαργαρίτα, για κοίτα σε αυτά που τα έχω πρόχειρα

VNP

2106084956

2106084957

 

Open 365

Πληρωμή σε 6 Κδόσεις36488

2102717365

Πευκών 21 κ Προφήτη Ηλία(πλησίον προαστιακού)

Μεταμόρφωση Αττική

 

Play247.gr

Μαρούσι απέναντι απ τον ηλεκτρικό

2118000247

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Όποιος αγοράζει με βάση την τιμή και όχι με βάση τις ανάγκες του ξοδεύει περισσότερα χρήματα long term.

 

Στην κατηγορία του note οι συσκευές είναι ελάχιστες ούτως ή άλλως οπότε η περίοδος αγοράς διαφέρει ανάλογα με τις ανάγκες και το budget καθενώς.

 

Προσωπικά δε θα περίμενα να ξαναπέσει η τιμή 2 μήνες για να κερδίσω 50 ευρώ και ο λόγος είναι οτι θα έχουμε φτάσει ένα βήμα πριν το note 4...

 

Τα note μπορεί να είναι φανταστικές συσκευές σε αυτά που προσφέρουν αλλα είσαι δεμένος με τα software upgrades της Samsung με ότι καλό ή κακό αυτό σημαίνει...

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι το 450 μην γίνει 480 και μετά 490 στο τέλος όλα τα ευρωπαϊκά θα έχουν ίδια τιμή με τα ελληνικά... Μεχρι να ανακοινώσει η Samsung το τεσσάρι!
Link to comment
Share on other sites

Guest bourbou9
Το 1-3 εργασιμες ημερες που εχει ο Νικος ειναι δυστυχως πανω απο εβδομαδα,καπου εχει σκαλωσει το θεμα Παρεπιπτοτως το συγκεκριμενο καταστημα ειναι απο τα πιο αξιοπιστα,ΔΕΝ ανηκει στο skroutz και ο Νικος ειναι ο μοναδικος που οταν παραλαβει δεν θα σου αλλαξει την τιμη αντιθετα με πολλους αλλους.Συνεχιζω ομως να λεω οτι ετοιμοπαραδοτο δεν.παιζει σε αυτη την τιμη

 

Φίλε truckman ποιά είναι η άποψη σου για αυτο το κατάστημα ??

Link to comment
Share on other sites

Μαργαρίτα, για κοίτα σε αυτά που τα έχω πρόχειρα

VNP

2106084956

2106084957

 

Open 365

Πληρωμή σε 6 Κδόσεις36488

2102717365

Πευκών 21 κ Προφήτη Ηλία(πλησίον προαστιακού)

Μεταμόρφωση Αττική

 

Play247.gr

Μαρούσι απέναντι απ τον ηλεκτρικό

2118000247

 

 

σ ευχαριστω για την απαντηση. Απ οσο τσεκαρα ειτε δεν υπαρχει διαθεσιμο ειτε οι δοσεις δεν ειναι ατοκες

 

Θα περιμενω τις νεες παραλαβες που θα χουν οι περισσοτεροι μηπως κ πετυχω καπου τις ατοκες που θελω.

:cool:
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω για την απαντηση. Απ οσο τσεκαρα ειτε δεν υπαρχει διαθεσιμο ειτε οι δοσεις δεν ειναι ατοκες

 

Θα περιμενω τις νεες παραλαβες που θα χουν οι περισσοτεροι μηπως κ πετυχω καπου τις ατοκες που θελω.

 

Άτοκες σε skroutz λίγο δύσκολο δυστυχώς.

Όποιος το κάνει πιστεύω θα σπάσει ταμεία χαλαρά αλλά δυστυχώς τα περιθώρια του κέρδους τους είναι μικρά. Εμένα μου έκανε παλιά το City shop έως 2-3 άτοκες αλλά το έχει κόψει το σπορ το εν λόγο e shop :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από εδώ είναι γνήσιο το κινητό ; http://citisshop.com/index.php?route=product/product&product_id=187

 

Δεν έχει κανένα λόγο (& συμφέρον) να μην είναι.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Φίλε truckman ποιά είναι η άποψη σου για αυτο το κατάστημα ??

 

Εγώ αγόρασα την Μεγάλη εβδομάδα και δεν είχα απολύτως κανένα πρόβλημα. Σφραγισμένη γερμανική συσκευή.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Φίλε truckman ποιά είναι η άποψη σου για αυτο το κατάστημα ??

 

Επειδη αγοραζω πολλα κινητα καθε χρονο κι εχω ψωνισει απο αρκετους,το συγκεκριμενο καταστημα μαζι με το birdphone ειναι τα πιο αξιοπιστα για μενα και προσπαθω οι αγορες μου να γινονται απο αυτους τους δυο.Δεν αντιμετωπισα ποτε προβλημα απο τα συγκεκριμενα καταστηματα.Ειδικα για το extreme-mobile που ρωτας,ο Νικος που το εχει,ειναι ειλικρινης ανθρωπος και επαγγελματιας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...