Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο site στο πλαισιο γραφει 799!!!!!!!!

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/kinita/tilefwna/Samsung-Galaxy-Note-3-Black-SM-N9005ZKEEUR.htm

Τελικα τι ισχυει???

Link to comment
Share on other sites

Σου δίνει δωρεπιταγή 100 ευρώ που αφαιρείται στο ταμείο.

 

μιλησα τωρα μαζι τους. δεν αφαιρειται το ποσο στο ταμειο. απλα σου δινουν 100Ε να παρεις οτι θες. αυτο η εξυπηρετηση πελατων.

 

 

νεο : κανουν την αφαιρεση τελικα στο μαγαζι επιτοπου.

Edited by gsa1967
Link to comment
Share on other sites

Ο @manolis λέει ότι το πηρέ 699 ας μας το διευκρινίσει καλύτερα αυτός .

 

699 από 799, η δωροεπιταγη εξαργυρώνεται κατά την αγορά, τι άλλο θελεται να μαθεται?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εμένα που θα μου το παραδώσουν στο μαγαζί μου θα έχει μέσα δώρο επιταγή;

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

το παρελαβα και εγω . 699Ε αφαιρεσαν τα 100Ε επιτοπου, μου το εκαναν και 12 ατοκες δοσεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλά αν το φέρουν αύριο και δεν έχει τίποτα για τα 100 δεν το παραλαμβάνω και παω να το πάρω από το μαγαζί.....

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν το φέρουν αύριο και δεν έχει τίποτα για τα 100 δεν το παραλαμβάνω και παω να το πάρω από το μαγαζί.....

Ότι θα στην φέρουν την δωροεπιταγή είναι σίγουρο.

Το θέμα είναι αν μπορούν να στα κόψουν επιτόπου τα 100€, πιθανότερο όμως είναι να την πάρεις για να ψωνίσεις κάτι άλλο.

Για σιγουριά πάρε τηλέφωνο νωρίς το πρωί να τους το ζητήσεις.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ, δεν με νοιάζει βασικά να τα κόψουν επιτόπου γιατί ούτως ή άλλως κάτι θα χρειαστεί να ψωνίσω.

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η δώρο επιταγή αφαιρείται κατά την αγορά αυτό είναι το μόνο σίγουρο πήραν φίλοι μου2 αάτομα σήμερα και όντως ισχύει Τωρα για τις αάτοκες δεν ξερω
Link to comment
Share on other sites

Και στον κωτσοβολο στο αεροδρόμιο 699 ..

 

Θυμάστε πέρυσι πότε είχαν κάνει το ίδιο?

 

Τα Χριστούγεννα θα κάνουν δώρο μαζί με την αγορά του III και το watch :p

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει η έκπτωση και οι άτοκες δόσεις. Θεωρώ πως 699 τώρα και με τις άτοκες δόσεις, αντι 550 τα χριστούγεννα και 450 κανα μήνα μετά είναι καλή διαφορά τιμής για να πάρεις το κινητό από τη πρώτη μέρα. Ας μη ξεχνάμε επίσης ότι το προιόν από Πλαίσιο και από σκρουτζομάγαζο έχει και αυτό μια διαφορά τιμής (διαφορετική εκτίμηση για τον καθένα μας) οπότε είναι ένα ποσό που μειώνει ακόμα παραπάνω τη διαφορά σε σχέση με αργότερα.
Link to comment
Share on other sites

Aπό περιέργεια έψαξα στο Skroutz και είδα ότι η τιμή κάτω από 500€ έπεσε μετά από 4-6 μήνες στο φτηνότερο κατά 100€ ΙΙ

Οπότε μπορείτε να βγάλετε τα συμπεράσματά σας

 

Είχα αγοράσει το ΙΙ τον Μάρτιο 490€

Screen shot

Edited by Jig
Screen shot
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά στις 12/12 μπορούσες να το πάρεις στα 521ε που κατά τη γνώμη μου είναι ένα λογικό ποσό για ένα από τα καλύτερα κινητά της αγοράς...

Και όπως το βλέπω φέτος μπορεί να πέσει και πιο νωρίς σ'αυτό το επίπεδο, αν και ξεκίνησε απ'τα 799ε..

t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Χθες μέσω επιδότησης πήρα το κινητό. Μέσα από το φόρουμ, έμαθα για την δωροεπιταγή. Τους τηλεφώνησα σήμερα το πρωί, και πριν από λίγο μου την έδωσαν και σε εμένα. Βέβαια την ώρα που χθες πήρα το κινητό ακόμα δεν είχε βγει αυτό το δώρο. Παρόλα αυτά μου έδωσαν και σε εμένα την δωροεπιταγή. Μπράβο τους.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από Ευρώπη από ποιο site μπορούμε να το βρούμε και να το παραγγειλουμε κάτω από τα 699 που έχει εδώ;

Ευχαριστώ

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καντε λίγο υπομονή.

 

Γνώστος μου μέσα από την samsung μου είπε ότι θα πέσει στα 550 με κάποιες προσφορές που θα κάνουν (λόγω ανταγωνισμού αλλά και λανσαρίσματος νέας version Note 3) αρχές Νοέμβρη.

 

Οπότε υπομονή 1 μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καντε λίγο υπομονή.

 

Γνώστος μου μέσα από την samsung μου είπε ότι θα πέσει στα 550 με κάποιες προσφορές που θα κάνουν (λόγω ανταγωνισμού αλλά και λανσαρίσματος νέας version Note 3) αρχές Νοέμβρη.

 

Οπότε υπομονή 1 μήνα.

 

Καλό νεο αυτό, ας ελπίσουμε να είναι έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερωσω και εγω οτι το πλαισιο που το πηρα χτες μετα απο μια ωρα με πηραν τηλ. να περασω να παρω και μια δωροεπιταγη που δινουν με την αγορα του Note 3 αξιας 100 ευρω και που ξεχασε η ταμιας να μου την δωσει.....

Αρα πρακτικα η τιμη του φτανει στα 699.......

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Όντως απο Πλαίσιο 699 με την δωροεπιταγή που την εξαργυρώνεις επιτόπου.

 

Δλδ αγοράζεις το Note 3 με 699€

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και στο public στο mall 699 το έδιναν το Σάββατο (και μου είπε ο υπάλληλος ότι μάλλον θα παίξει και την Δευτέρα η προσφορά)
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...