Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπόψιν ο πατέρας μου έχει το 3ρι και εγώ δεν βλέπω καμμία διάφορα σε επιδόσεις και εμπειρία χρήσης
Δούλεψε καμιά εβδομάδα με του πατέρα σου και θα δεις μετά την διαφορά:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ειπα ότι είναι το ίδιο αλλά κάνει ότι και το μεγάλο μια χαρά, βασικά ακόμα κλαίω τα λεφτά που είχαμε δώσει για το 3ρι. Είναι τόσο κοντά το νέο. Γιατί να μην γλυτώσεις 160 ευρώ και να τα στοκαρεις για το 4ρι. Υπόψιν ο πατέρας μου έχει το 3ρι και εγώ δεν βλέπω καμμία διάφορα σε επιδόσεις και εμπειρία χρήσης

 

Και εγώ νομίζω ότι υπάρχει διαφορά, και διαφορά μεγάλη. Γι΄αυτό και αυτή η διαφορά τιμής.

Νομίζω ότι όσοι σκέφτονται την αγορά πρέπει αυτό το Σ/Κ να κάνουν την κίνηση.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δούλεψε καμιά εβδομάδα με του πατέρα σου και θα δεις μετά την διαφορά:)

 

3 μηνες το εχουμε, τεσπα δεν μπηκα για να σας πεισω απλα να σας αποτρεψω να σκασετε ενα σωρο λεφτα για να παρετε κατι καλυτερο μεν αλλα οχι τοσο που να δικαιολογει τοση διαφορα (και με το 4ρι λιγο πριν την ελευση του).

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Το 4ρι θα είναι διαθέσιμο αρχές Οκτώβρη και σε εξωφρενική τιμή όπως όλα. Και μεχρι αρχές Οκτώβρη είναι 4 μήνες. Το ένα τρίτο της ζωής κάθε μοντέλου. Μην λέμε ότι θέλουμε

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Το 4ρι θα είναι διαθέσιμο αρχές Οκτώβρη και σε εξωφρενική τιμή όπως όλα. Και μεχρι αρχές Οκτώβρη είναι 4 μήνες. Το ένα τρίτο της ζωής κάθε μοντέλου. Μην λέμε ότι θέλουμε

 

Έτσι ακριβώς, μη τρελαθούμε τελείως!

Και μέχρι να κατέβει στα 500€ το νέο καλή χρονιά(2015)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μόνο άτοκες δεν είναι οι δόσεις :-), γιατί δεν παίρνεται το neo που κάνει τα ίδια και συμφέρει;

 

Αν εννοείς την προσφορά του public είναι ΑΤΟΚΕΣ οι δόσεις.

499€/24=20.79€ όσο ακριβώς αναφέρουν

http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/smartphone-samsung-galaxy-note-3-32gb-leyko/prod5000478pp/

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι χαμηλότερες τιμές μιας ναυαρχίδας Samsung παίζουν από Δεκέμβριο έως Μάρτιο στο Skroutz. :) Βλέπω να ξαναπιάνει 500 το Note 3
Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι χαμηλότερες τιμές μιας ναυαρχίδας Samsung παίζουν από Δεκέμβριο έως Μάρτιο στο Skroutz. :) Βλέπω να ξαναπιάνει 500 το Note 3

 

Εχει αρχισει να ξαναπεφτει παντως.Μισο ευρο να πεφτει τη μερα μεχρι να βγει το νοτε 4 θα παει κατω απο 400.Δεν παιζει να ανεβει αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εχει αρχισει να ξαναπεφτει παντως.Μισο ευρο να πεφτει τη μερα μεχρι να βγει το νοτε 4 θα παει κατω απο 400.Δεν παιζει να ανεβει αλλο.

 

Δεν νομίζω να έχει μεγάλη πτώση. Γι αυτό βγάλανε το neo.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχει μεγάλη πτώση. Γι αυτό βγάλανε το neo.

 

Θα πεφτει οπως ειπα μισο ευρο τη μερα σιγα σιγα.Μεγαλη πρωση δεν θα εχει ξανα γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει μεγάλη απήχηση το G3 θα πέσει πιο γρήγορα η τιμή.
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αν έχει μεγάλη απήχηση το G3 θα πέσει πιο γρήγορα η τιμή.

 

Διαβασα οτι θα βγει με 2gb το g3.Μακαρι να ειναι λαθος.Αν βγει με 2 το note 3 παιζει να ανεβει κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές δεν μεταβάλλονται συγκριτικά με την ζήτηση ή οχι των άλλων android συσκευών. Η τιμή ανεβαίνει ή κατεβαίνει ανάλογα με το πόσο αγοράστηκε η συγκεκριμένη παρτίδα απ την Samsung. Δείτε κάτι Sony Z1 ή Htc M7 που είναι στα αζήτητα να δείτε οτι είναι ακόμα στα ύψη οι τιμές. Αν ίσχυε αυτό που λέτε θα πρεπε να έχουν πέσει στα 200 ευρώ καθώς δεν πουλάνε.
Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει κανεις το note 3 απο ebay.co.uk η να ξερει καποιος τι ακριβως παιζει με το τελωνειο?

Φίλε μου τα πράγματα είναι απλά. Εκτός ΕΕ έχει τελωνείο.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Και επειδη η Βρεττανια ειναι εντος ΕΕ οτι και να αγορασεις απο το αγγλικο Amazon δεν περναει τελωνειο.
Link to comment
Share on other sites

Να έχετε τον νου σας και να κοιτάτε την χώρα από όπου θα σταλεί γιατί μπορεί να είσαι στο co.uk για παράδειγμα αλλά ο πωλητής ή το αντικείμενο να είναι αλλου.

Το γράφουν συνήθως εκεί που γράφει και την χρέωση των μεταφορικων.

Τουλάχιστον έτσι είναι στο ebay και στα αγγλικά το λέει item location αν θυμάμαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Να έχετε τον νου σας και να κοιτάτε την χώρα από όπου θα σταλεί γιατί μπορεί να είσαι στο co.uk για παράδειγμα αλλά ο πωλητής ή το αντικείμενο να είναι αλλου.

Το γράφουν συνήθως εκεί που γράφει και την χρέωση των μεταφορικων.

Τουλάχιστον έτσι είναι στο ebay και στα αγγλικά το λέει item location αν θυμάμαι καλα.

 

Πολύ σωστή παρατήρηση μια και πολλές εταιρείες εμφανίζονται σαν Αγγλικές με Αποθήκες στο Hong Kong. Από εκεί έχει τελωνείο.

Εννοείται ότι θα υπάρχει και πρόβλημα με το Regional Lock. Οπότε μακρυά.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Στο Skrout την έκδοση των 16 mb την έχει 300 κάτι ευρώ, έχει πέσει τόσο πολύ η τιμή του ή κοιτάω λάθος note 3?
Link to comment
Share on other sites

Στο Skrout την έκδοση των 16 mb την έχει 300 κάτι ευρώ, έχει πέσει τόσο πολύ η τιμή του ή κοιτάω λάθος note 3?

 

note neo ειναι αυτο δεν εχει καμια σχεση με το note 3

Link to comment
Share on other sites

Note 3 neo λέει , τι διάφορες έχει από το note 3 εκτός από τον χώρο αποθήκευσης?

 

Οι διαφορές είναι στα: κάμερα, οθόνη, επεξεργαστής, GPU και RAM: http://www.phonearena.com/phones/compare/Samsung-Galaxy-Note-3,Samsung-Galaxy-Note-3-Neo/phones/7984,8297

Link to comment
Share on other sites

Note 3 neo λέει , τι διάφορες έχει από το note 3 εκτός από τον χώρο αποθήκευσης?

 

Μόνο ίδιο όνομα έχει.:lol::lol::lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...