Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχεις δικιο...μπερδεψα τα Kaizer..:p

Περιμένω νέα αύριο Γιάννη :)

 

(Send from Nexus 5)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αμ δε που εχεις γερμανικο...

αυστριακο ειναι... :D

και καλη υπομονη να μπει η κιτ κατ μαζι μας

 

(γερμανοφωνοι ειναι και στην αυστρια γι αυτο τα γερμανικα)

αν ειναι οντως γερμανικο θα ειχες παρει 4.4.2 ηδη

 

Γερμανικο εχω και πηρα την 4.4.2. Το καταλαβα κι απ το κουτι με τοσα κινητα που εχω αλλαξει. Πηρα μαυρο. Οντως τα ασπρα πρεπει να ειναι αυστριακα. Τουμπανο το κινητο, ακομα βεβαια ειναι νωρις αλλα φαινεται οτι ολα λειτουργουν αψογα. Ζεσταίνεται καπως αναλογα με τη χρηση αλλα οχι κατι υπερβολικό. Καμια σχεση με το σ4 που ειχα.

Link to comment
Share on other sites

Γερμανικο εχω και πηρα την 4.4.2. Το καταλαβα κι απ το κουτι με τοσα κινητα που εχω αλλαξει. Πηρα μαυρο. Οντως τα ασπρα πρεπει να ειναι αυστριακα. Τουμπανο το κινητο, ακομα βεβαια ειναι νωρις αλλα φαινεται οτι ολα λειτουργουν αψογα. Ζεσταίνεται καπως αναλογα με τη χρηση αλλα οχι κατι υπερβολικό. Καμια σχεση με το σ4 που ειχα.

 

Και εγώ μια από τα ίδια πήρα από αυτούς μαύρο και τελικά μου βγήκε γερμανικό, ευτυχώς, όχι ότι είχα θέμα με το αυστριακό, και τι έγινε αν πάρεις 4.4.2 μετά από μήνα,η εμπειρία note είναι περίπου ιδια

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα ένα note 3 από θεσσαλονίκη χθες και εγώ στα 429€ και ήταν από σλοβακία. το περίεργο είναι ότι δεν βλέπω πολλούς (σχεδόν κανέναν) να είναι το κινητό από εκεί. τι φάση παίζει? με είπαν ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και έχει ακριβώς την ίδια εγγύηση που έχουν και τα ελληνικά και τα γερμανικά / αυστριακά και όλα. γνωρίζει μήπως κανείς? ευχαριστώ εκ των προτέρων

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα και εγω εχθες την συσκευη απο καιζερ και μου ηρθε αμεσως η κιτ κατ αναβαθμιση...το κινητο ειναι λευκο 415 ευρω το πηρα αλλα απο που καταλαβαινω την προελευση του?
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα και εγω εχθες την συσκευη απο καιζερ και μου ηρθε αμεσως η κιτ κατ αναβαθμιση...το κινητο ειναι λευκο 415 ευρω το πηρα αλλα απο που καταλαβαινω την προελευση του?

 

Βάλε το phone info από το Play

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

Link to comment
Share on other sites

 

παιδια με το phone info αν εχει καταλαθος αλλαξει το csc λαθος θα το βγαλει..αυτο βγαζει οτι εχει μεσα...αμα ειναι καινουριο το κινητο συνηθως ειναι σωστα το csc αλλα ποιο σιγουρα ειναι με την samsung Hellas..imei s/n

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος και εγώ πλέον του Note 3 ... !! :D:D:D

φορούσε 4.3 και με το που άνοιξε έκανα 4-5 Updates και έπειτα κατέβασε και εγκατέστησε την 4.4.2

από ότι βλέπω από το phone info app το CSC είναι Γερμανία.

βγαίνουν γρήγορα εκεί τα updates ??? :lol::lol::lol:

 

---------sorry, double post και σε άλλο Thread. αν δεν ενδιαφέρει μπορεί να διαγραφεί. ευχαριστώ -----

Edited by crazyio
double post

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω κρατησει και θα παω αργοτερα να παρω το Notaki απο KaizerStore.

 

Μου επιβεβαιωσαν οτι ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας, υπαρχει περιπτωση να μην ειναι? :worry::worry:

 

 

Ζελατινα Οθονης τι βαλατε παιδες?

Link to comment
Share on other sites

αυτη που έδειξες απο Ελλαδα κανει 5€ στο ebay φιλε

θηκη αναλογα το γουστο..θες ψευτομεταλικη,θες σιλικονη,θες μπαμπερακι σκετο; (το πισω καπακι ειναι απειρα ανθεκτικο σε πτωσεις)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους - είμαι κάτοχος του HTC ONE MINI αλλά τελικά δεν μου αρέσει καθόλου (κυρίως λόγω της μικρής οθόνης) και σκέφτομαι να πάρω το Note 3. Βλέπω πως στα σκρουτζομάγαζα η τιμή είναι σχεδόν στο 50% σε σχέση με τα καταστήματα μεγάλων αλυσίδων. Θα έπρεπε να με ανησυχεί αυτό? Δεν μπορώ να δώσω τα 800 σχεδόν που το πουλάνε τα μεγάλα καταστήματα και η τιμή στα σκρουτζομάγαζα είναι πολύ δελεαστική. Όσοι το έχουν αγοράσει απο σκρουτζομάγαζο είχαν κάποιο πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και ελπίζω να μην κούρασα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους - είμαι κάτοχος του HTC ONE MINI αλλά τελικά δεν μου αρέσει καθόλου (κυρίως λόγω της μικρής οθόνης) και σκέφτομαι να πάρω το Note 3. Βλέπω πως στα σκρουτζομάγαζα η τιμή είναι σχεδόν στο 50% σε σχέση με τα καταστήματα μεγάλων αλυσίδων. Θα έπρεπε να με ανησυχεί αυτό? Δεν μπορώ να δώσω τα 800 σχεδόν που το πουλάνε τα μεγάλα καταστήματα και η τιμή στα σκρουτζομάγαζα είναι πολύ δελεαστική. Όσοι το έχουν αγοράσει απο σκρουτζομάγαζο είχαν κάποιο πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και ελπίζω να μην κούρασα.

 

κανένα πρόβλημα απολύτως. Το αγόρασα πριν ένα μήνα περίπου και το κινητό με την οθονάρα του είναι άψογο.Το πήρα 450 ευρώ σήμερα έχει πέσει κι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Thank you ramnoz, αν μου επιτρέπεις από ποιό κατάστημα το αγόρασες;

 

KaizerShop,KaizerStore,Birdphone πηγαινε αφοβα

Samsung Galaxy Note 3 N9005 32 GB + 32 Gb class 10 SD

X-Note 13.0 Rooted + leanKernel 2.2 with S5 Look

Arctic Black

Link to comment
Share on other sites

KaizerShop,KaizerStore,Birdphone πηγαινε αφοβα

Από το Kaiserstore. Σε λιγότερο από 24 ώρες από την επιβεβαίωση της παραγγελίας το είχα στα χέρια μου στην επαρχία παρακαλώ!

 

καλησπέρα παιδιά σήμερα διαβασα αυτό:

 

και έμεινα κάγκελο.. μπορει να επιβεβαιώσει κάποιος; πχ αν θελω να βγαλω 4κ και να γράφω στην microsd δεν θα με αφήνει;τι μ@..κια ειναι παλι αυτή;

 

 

 

ολα καλα φίλε μ απο εκει;κλειστη συσκευασια;ρωτησες την sammy αν υποστηρίζει εγγύηση κλπ;απο ποια χώρα είναι;

Κλειστή και σφραγισμένη συσκευασία από Γαλλία είναι η δική μου orange France. Δεν ρώτησα ποτέ για εγγύηση , αλλά έχω ακούσει από άλλους ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. Εμένα δεν με πολυενδιαφέρει. Πάντως από το συγκεκριμένο κατάστημα γνωρίζω ότι κάνουν και χρήση Doa.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.μπηκα και εγω στην παρεα. αγορά από kaiserstore πανεπιστημίου όπως είχα αναφέρει καί ελληνικό όπως είχαν υποσχεθεί!
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις! Αυτό κι αν είναι ξεφτίλα για τους μεγάλο καρχαρίες που το πουλάνε 800€..

Current: Samsung Galaxy S9+ G965F/DS

Armory: Samsung Galaxy Note 3 N9005 | Samsung Galaxy S I9000 | HTC P3650 Touch Cruise | HTC V1240 [Qtek 8310]

Link to comment
Share on other sites

Ξεφτυλιστηκε η τιμη του κιολας. Το πηρα 510 πριν 2 μηνες και τωρα το βρισκεις με 405. Θες να το δωσεις μεταχειρισμενο και τα 350 φανταζομουν πολλα πλεον.Κριμα.Οποιος θελει μεταπωλητικη αξια (κατι που το χρειαζεσαι με note καθως δεν ξερεις αν θα σε βολεψει) ας μεινει μακρια απο note 3

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις! Αυτό κι αν είναι ξεφτίλα για τους μεγάλο καρχαρίες που το πουλάνε 800€..

Μα και εγώ αυτό τους είπα στο τηλέφωνο και γελούσαμε όλοι μαζί. Δε ξέρω μπορεί να τους έτυχε καμιά προσφορά. Πάντως στον browser έβγαλε αρχική σελίδα το σαιτ της VODAFONE άρα κάτι παίζει από εκεί. Δεν έχει μέσα όμως εφαρμογές της και το κουτί ήταν κλειστό κανονικά με όλες τις ταινίες ασφαλείας.

Link to comment
Share on other sites

Ξεφτυλιστηκε η τιμη του κιολας. Το πηρα 510 πριν 2 μηνες και τωρα το βρισκεις με 405. Θες να το δωσεις μεταχειρισμενο και τα 350 φανταζομουν πολλα πλεον.Κριμα.Οποιος θελει μεταπωλητικη αξια (κατι που το χρειαζεσαι με note καθως δεν ξερεις αν θα σε βολεψει) ας μεινει μακρια απο note 3

 

Αυτο ισχυει με τα περισσοτερα samsung

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ισχυει με τα περισσοτερα samsung

 

Γιαυτο κ επιστρεφω στην apple. Απλα ηθελα να πω σε οσους το σκεφτονται για note 3 να δουν καλα αν τους βολευει η οχι για να μην την πατησουν οπως εγω.

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

για κινητα μιλαμε οχι για μετοχη για να κανεις επενδυση

προτιμω να πεφτει γρηγορα και να ειναι προσιτο σε περισσοτερα ατομα παρα σε λιγους

Link to comment
Share on other sites

για κινητα μιλαμε οχι για μετοχη για να κανεις επενδυση

προτιμω να πεφτει γρηγορα και να ειναι προσιτο σε περισσοτερα ατομα παρα σε λιγους

 

Ειπα,για οσους δεν ειναι σιγουροι οτι θα τους βολεψει. Σε τεχνολογικο σαιτ ειμαστε,πολυς κοσμος αγοραζει και πουλαει κινητα καθε χρονο.

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Aν σκεφτεις πως το note 2 εχει 293 αυτη τη στιγμη καινουργιο μαλλον κατω απο 230 θα το δωσεις σε ενα χρονο απο τωρα. Επειδη παρακολουθω πολυ την σειρα note το 2αρι το καλοκαιρι εφτασε στα 430 ενω το 3αρι φτανει ηδη στα 300+.Δεν ξερω γιατι τοσο γρηγορη απαξιωση το 3αρι. Τεσπα,εγω μια συμβουλη ηθελα να δωσω επειδη ειμαι σε αυτη τη θεση αυτη τη στιγμη και δεν το αγορασα απ τους πρωτους.Οποιος ειναι σιγουρος πως τον βολευει και δεν υπαρχει περιπτωση να θελει να το δωσει για να παρει αλλο στα επομενα χρονια ας προχωρησει αφοβα γιατι ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορησε ποτε αν σε βολεψει. Ας μην παιρνει ομως κανενας αψηφιστα την φραση αν σε βολεψει γιατι και γω τα διαβαζα και απ την τρελα μου με τη νοταρα ελεγα θα με βολεψει και τελος κατι που δεν εγινε και μεσα σε 2μιση μηνες το δινω.Πραγματικα οι αλυσιδες που το δινουν στα 800 ζουν σε αλλο κοσμο

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...