Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω... Αν δεν γράφει στο site παρτους ένα τηλέφωνο και ζήτα να μάθεις... Δεν νομίζω να έχει πρόβλημα...

 

EDIT: Τώρα βλέπω ότι γράφει "Ευρωπαϊκής Αντιπροσωπείας"

 

Πρόβλημα δεν θα έχει προφανώς διότι καλύπτεται από πανευρωπαϊκή εγγύηση, αυτό είναι γνωστό πια, αλλά μάλλον θα θέλει να μάθει την ακριβή χώρα προέλευσης για άλλα πράγματα, π.χ. το πόσο γρήγορα θα παίρνει τις αναβαθμίσεις, κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πρόβλημα δεν θα έχει προφανώς διότι καλύπτεται από πανευρωπαϊκή εγγύηση, αυτό είναι γνωστό πια, αλλά μάλλον θα θέλει να μάθει την ακριβή χώρα προέλευσης για άλλα πράγματα, π.χ. το πόσο γρήγορα θα παίρνει τις αναβαθμίσεις, κλπ κλπ.

 

Δεν νομιζω να του πουν προελευση

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να του πουν προελευση

 

Ναι εντάξει ίσως να έχεις δίκιο, δεν είναι υποχρεωμένοι να το αναφέρουν, ωστόσο μερικά καταστήματα ίσως να το κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και απο μενα !

Ειμαι ετοιμος για την αγορα του συγκεκριμενου "οπλου"..

Εκτος απο τον Νικο (extreme-mob) που εχω διαβασει εδω πολυ καλα λογια, ξερει κανεις το mytel στο Θησειο?

Προχωρω αφοβα?

Link to comment
Share on other sites

καλο το bird phone και αξιοπιστο. αλλα και ο νικος extrem-mob ειναι τρομερα εξυπηρετικος και αξιοπιστος. εχω παρει 2 νοτε2, και 2 νοτε3 απο τον νικο κανενα προβλημα.!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και απο μενα !

Ειμαι ετοιμος για την αγορα του συγκεκριμενου "οπλου"..

Εκτος απο τον Νικο (extreme-mob) που εχω διαβασει εδω πολυ καλα λογια, ξερει κανεις το mytel στο Θησειο?

Προχωρω αφοβα?

Εχω αγορασει το z1 και το note3 απο mytell και ολα αψογα,μαλιστα στο z1 εκανα χρηση του doa και εγινε αμεση αντικατασταση..πιο φιλικη εξηπυρετηση δεν εχω δει..για μενα δαγκοτο mytell..

Link to comment
Share on other sites

Εχω αγορασει το z1 και το note3 απο mytell και ολα αψογα,μαλιστα στο z1 εκανα χρηση του doa και εγινε αμεση αντικατασταση..πιο φιλικη εξηπυρετηση δεν εχω δει..για μενα δαγκοτο mytell..

 

Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια..

Αντε να δουμε αυριο..

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια..

Αντε να δουμε αυριο..

 

Να εισαι καλα φιλε μ...θα παθεις πλακα με την εξυπηρετηση..

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πάω και εγώ για mytell.να ρωτήσω κάτι,υπάρχει κανένα θέμα με το 3 και την αναγνώριση των ελληνικών στο πενακι όπως είχε το 2 αν ήταν γαλλικό αν θυμάμαι καλά?
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πάω και εγώ για mytell.να ρωτήσω κάτι,υπάρχει κανένα θέμα με το 3 και την αναγνώριση των ελληνικών στο πενακι όπως είχε το 2 αν ήταν γαλλικό αν θυμάμαι καλά?

Αυτό το πρόβλημα υπήρχε μόνο σε παλιά έκδοση android, που το θυμήθηκες ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πρόβλημα υπήρχε μόνο σε παλιά έκδοση android, που το θυμήθηκες ? ;)

 

Δε το λες και παλιό περίπου ενός χρόνου είναι :-).το είχε θυμάμαι το note 2 όπου εάν αγόραζες γαλλική συσκευή δεν αναγνώριζε Ελληνικά στο χειρόγραφο με το πενάκι.Εάν δεν υπάρχει τέτοιο θέμα στο 3 ακόμα καλύτερα!Για το mytell προχωράω άφοβα?

Link to comment
Share on other sites

Απλά να ενημερώσω ότι στην Ευρώπη γίνεται πάρτυ. 699€ Γερμανία, 710€ Γαλλία..... Και.... 615€ Ιταλία!!! Με τις υγείες μας!

Αμα πας στο idealo.de ,και πας στο telecommunication και μετα smαrtphones,θα δεις οτι αρχιζουν απο τα 479€

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Δε το λες και παλιό περίπου ενός χρόνου είναι :-).το είχε θυμάμαι το note 2 όπου εάν αγόραζες γαλλική συσκευή δεν αναγνώριζε Ελληνικά στο χειρόγραφο με το πενάκι.Εάν δεν υπάρχει τέτοιο θέμα στο 3 ακόμα καλύτερα!Για το mytell προχωράω άφοβα?

Υπήρχε στις πρώτες παρτίδες note 2 με 4.1.1 και λύθηκε μετά από λίγο καιρό με την 4.1.2 για όλα τα note. Δεν το λές και πρόσφατα.... Στο note 3 δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως σε λίγες μέρες θα επιλεξω το note 3 σε άσπρο από το skroutz...

http://www.skroutz.gr/s/3765221/Samsung-Galaxy-Note-3-N9005-32GB.html

έχω όμως 2 απορίες που prepei na λυθούν για να επιλέξω κατάστημα...

1) ποια έχουν εγγυημένα doa 7 ημερών; γιατί στο site τους δε βλέπω πάντα κάτι τέτοιο

2) το έχει αγοράσει κανείς από εκεί για να μου πει με σιγουριά αν η συσκευη ήταν ευρωπαική;

και το άλλο πράγμα που θέλω είναι τιμή μέχρι 465 ευρώ το πολύ

Edited by smarianina
Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως σε λίγες μέρες θα επιλεξω το note 3 σε άσπρο από το mytel...

http://www.mytel.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=3861&Itemid=

έχω όμως 2 απορίες που άμα δε λυθούν θα επιλέξω άλλο κατάστημα...

1) έχουν εγγυημένα doa 7 ημερών; γιατί στο site τους δε βλέπω κάτι τέτοιο

2) το έχει αγοράσει κανείς από εκεί για να μου πει με σιγουριά αν η συσκευη ήταν ευρωπαική;

σα καταστημα διάβασα πολύ καλές κριτικές πάντως...και έχει το note σε χαμηλή τιμή[/quote

 

 

απο το συγκεκριμενο δεν εχω αγορασει και δεν ξερω να σου απαντησω.αν ομως δεν απαντηθουν οι ερωτησεις σου υπαρχει και το extrreme-mobile με διαφορα 5 ευρω στην τιμη και σε καλυπτει στα παντα σε αυτα που ζητας

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως σε λίγες μέρες θα επιλεξω το note 3 σε άσπρο από το skroutz...

http://www.skroutz.gr/s/3765221/Samsung-Galaxy-Note-3-N9005-32GB.html

έχω όμως 2 απορίες που prepei na λυθούν για να επιλέξω κατάστημα...

1) ποια έχουν εγγυημένα doa 7 ημερών; γιατί στο site τους δε βλέπω πάντα κάτι τέτοιο

2) το έχει αγοράσει κανείς από εκεί για να μου πει με σιγουριά αν η συσκευη ήταν ευρωπαική;

και το άλλο πράγμα που θέλω είναι τιμή μέχρι 465 ευρώ το πολύ

εχει doa φιλε και ειναι ευρωπαικα.
Link to comment
Share on other sites

για πιο μαγαζί μιλάς; για το mytel που είχα γράψει πιο νωρίς;

 

Γιατι δεν το παιρνεις απο birdphone (στα 467) η extreme mobile (στα 469) για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο?

Link to comment
Share on other sites

Απο δω:http://www.kaizershop.gr/Samsung_Galaxy_Note_3_N9005_Black

κσκεφτομαι να το παρω και εγω.Εχει ακουσει κανεις τιποτα?

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ από σήμερα, να κάνει παρέα στο S3 που με συνόδεψε σχεδόν 2 χρόνια τώρα.

Ελβετικό (AUT), ελπίζω να μην έχει κάποιο θέμα με την εγγύηση (αφού η Ελβετία δεν είναι στην ΕΕ)

Αυτή τη στιγμή αναβαθμίζεται σε 4.4.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

το εχω αγορασει απο καιζερσοπ εδω και 1.5 μηνα περιπου...ολα κομπλενταν...ειναι ρουμανικο...πηρα και σαμυ και μου επιβεβαιωσε 2 χρονια πανευρωπαικη εγγυηση..προχωρα αφοβα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο δω:http://www.kaizershop.gr/Samsung_Galaxy_Note_3_N9005_Black

κσκεφτομαι να το παρω και εγω.Εχει ακουσει κανεις τιποτα?

 

το εχω αγορασει απο καιζερσοπ εδω και 1.5 μηνα περιπου...ολα κομπλενταν...ειναι ρουμανικο...πηρα και σαμυ και μου επιβεβαιωσε 2 χρονια πανευρωπαικη εγγυηση..προχωρα αφοβα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...