Jump to content

[Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βαλε την νεα v9.7 http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-3/development/rom-n9005-audax-v9-0-t2847013 με dirty flash. Μήπως φτιάξει το πρόβλημα και μην παίδευσε.

 

μπαααα τα ιδια viber γιοκ!...

εβαλα την ρομ του civato και τα παντα δουλευουν ρολοι ...και το viber.!

για να πω την αληθεια πολλα θεματακια με audax...!(οχι σοβαρα αλλα σε μενα δεν κάθισε ρολοι!...)

ασε που του civato μου φαινεται ενα κλικ πιο γρηγορη!.

 

Και γω το ιδιο προβλημα με viber στην 1.7

Στις κλησεις πολυ χαμηλο ηχο και σπο ηχειο και απο ακουστικο

 

 

ετσι ρε φιλε ...κοντεψα να τρελαθω μιλαμε ...(και το viber πλεον ειναι εργαλείο οχι αστεία ...)

βγαλτην να ηρεμησεις ....πολλα θεματα γενικως ...

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και γω τα ιδια freddara. Εχω θεμα στο viber. Αλλα δεν κανω κλησεις. Μονο μηνυματα

 

φιλε το να μην λειτουργει κατι σωστα εμενα μου την δινει ..μπορει καποτε να το χρειαστείς γιατι να μην το έχεις ..:) (θα βαρας το κεφαλι σου στον τοιχο εκεινη την ωρα)

 

εγω viber κανω χρήση συνεχεια ...και sms και κλησεις (και με 3g!!!!!)

μου εκοψε τα χερια μιλαμε ...την εβγαλα να παει στο καλο..

επισης να ξερεις εδω τωρα δεν σου δουλευει το viber αυριο θα σου βγει πρόβλημα και αλλου! δεν υπαρχει περιπτωση ..

(πχ οπως εγραψε και ενα αλλο παιδι το adway εκανε μια ωρα να κατεβασει τις ρυθμίσεις(και σε μενα) ..ενω τωρα σε civato rom μπήκε με την μια)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο lean πιστεύω μου έκατσε πολύ καλά. 3η φόρτιση. Είχα καιρό να δω τόσες ώρες οθόνης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέτε για την audax και το πρόβλημα έντασης ακουστικού / μεγαφωνου... Που ακούγεται πολύ χαμηλά το έχω και εγώ...

Όχι μόνο στο viber αλλα και στο φβ και στο Skype.

Οσο κουφό και αν ακούγεται όταν κάνετε την κλήση χαμηλώσετε την ένταση ακουστικού ένα κλικ πιο πάνω από το μηδέν. Εκεί ακούγεται κρύσταλλο ... Ο ήχος...

Δεν ξέρω γιατί... Αλλα μόνο έτσι μπορώ να ακούσω τον άλλον πολύ καλά.. Δοκιμάστε το και πείτε μου...

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέτε για την audax και το πρόβλημα έντασης ακουστικού / μεγαφωνου... Που ακούγεται πολύ χαμηλά το έχω και εγώ...

Όχι μόνο στο viber αλλα και στο φβ και στο Skype.

Οσο κουφό και αν ακούγεται όταν κάνετε την κλήση χαμηλώσετε την ένταση ακουστικού ένα κλικ πιο πάνω από το μηδέν. Εκεί ακούγεται κρύσταλλο ... Ο ήχος...

Δεν ξέρω γιατί... Αλλα μόνο έτσι μπορώ να ακούσω τον άλλον πολύ καλά.. Δοκιμάστε το και πείτε μου...

 

 

δεν χρειάζετε ...αλλαξα ρομ και ειμαι σουπερ ....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σιγα μην κρατήσω ρομ που δεν δουλεύει το viber ...ελεος ρε παιδια ..ειπαμε να κανουμε την ζωη μας εύκολη ...:lol::)

 

 

χαιρομαι παντως που το ειχατε και αλλοι το προβλημα γιατι για μια φαση νομιζα οτι ειχε θεμα η συσκευή μου ....

Link to comment
Share on other sites

Καλά μιλάμε είστε τι να πω.

Με το που βάλετε μια ρομ είναι η καλύτερη και είναι η ποιο γρήγορη κτλ κτλ.

αφήστε 2 3 μέρες και μετά μιλάτε.

αν γυρίσουμε 3 σελίδες πίσω ήταν η καλύτερη ρομ και τώρα η χειρότερη

το λέω με καλή διάθεση και φιλικά αλλά τουλάχιστον από εμάς τους 4 5 που ασχολούμαστε ενεργά θα πρέπει αυτό που λέμε να είναι πραγματικότητα.

Μην μου πείτε πως μέχρι να το ανακαλύψουμε η ρομ ήταν καλή γιατί για όλα τις ρομ αυτά ακούς όλες είναι καλές όπως και οι κερνελ.

Link to comment
Share on other sites

Καλά μιλάμε είστε τι να πω.

Με το που βάλετε μια ρομ είναι η καλύτερη και είναι η ποιο γρήγορη κτλ κτλ.

αφήστε 2 3 μέρες και μετά μιλάτε.

αν γυρίσουμε 3 σελίδες πίσω ήταν η καλύτερη ρομ και τώρα η χειρότερη

το λέω με καλή διάθεση και φιλικά αλλά τουλάχιστον από εμάς τους 4 5 που ασχολούμαστε ενεργά θα πρέπει αυτό που λέμε να είναι πραγματικότητα.

Μην μου πείτε πως μέχρι να το ανακαλύψουμε η ρομ ήταν καλή γιατί για όλα τις ρομ αυτά ακούς όλες είναι καλές όπως και οι κερνελ.

χα χα αυτά είναι τα καλά δεν μπορούμε να βρούμε ησυχία:lol::lol:

τώρα μόλις έβαλα τον lean να δω τι παίζει(είχα πάθει στέρηση δύο μέρες).θα τον τεστάρω αύριο και μακάρι να κάτσει καλά σε εμένα.

Τώρα μιλούσα με τον Κοσμά και λέμε να κάνουμε λίγο υπομονή για την X note μπας και ηρεμήσουμε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

την περιμένω και εγώ πως και πως και μέχρι τότε θα βάλω την νέα κρας που είμαι οκ δύο βδομάδες τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα crash 16 μέχρι την xnote ;) Ωραιός ο crash

 

Ακριβώς το ίδιο σκεφτόμουν και εγώ, μου άρεσαν οι ενημερώσεις , οι πολλές επιλογές στο aroma installer και η δυνατότητα να τα κάνεις όλα odex.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο crash. Απο οτι διαβαζω στο site της xnote και στο community στο facebook αναμενονταο ευχαριστες εκπληξεις στην version 20. Για να δουμε. Κυριακη ή Δευτερα θα την εχουμε
Link to comment
Share on other sites

Για αλλαγη ρομ ποια διαδικασια πρεπει να κανω?

Λεω να βαλω και εγω την xnote :cool:

Ευτυχισμένος κάτοχος Note 3:p
Link to comment
Share on other sites

Για αλλαγη ρομ ποια διαδικασια πρεπει να κανω?

Λεω να βαλω και εγω την xnote :cool:

Μαμά είσαι ?
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος:)οπότε περιμένουμε X note.

Βαζω την ρομ μεσα σε zip αρχειο μπαινω σε recovery και κανω install?

Ευτυχισμένος κάτοχος Note 3:p
Link to comment
Share on other sites

Βαζω την ρομ μεσα σε zip αρχειο μπαινω σε recovery και κανω install?

Κατεβάζεις την rom που θα είναι σε zip αρχείο την βάζεις στην εσωτερική μνήμη μπαίνεις σε recovery πρώτα κανείς wipe cache-dalvik-data-system και μετά install αυτό λέγεται full wipe.Προσοχή μην κανείς wipe την sd card.;)

Link to comment
Share on other sites

Βαζω την ρομ μεσα σε zip αρχειο μπαινω σε recovery και κανω install?
η ρομ είναι zip δεν πειράζεις τίποτα.

Modem bootloader ng1 για να δεις διαφορά και στο σήμα.

Δες πιο πίσω στο νήμα γράφει ο Κοσμάς την διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...