Jump to content

[Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πώς ακριβώς δουλεύει στο ς5 δλδ τι διάφορα έχει;

 

Πατώντας μια φορά το μενού εμφανίζει τις προηγούμενες εφαρμογές, πατώντας το παρατεταμένα εμφανίζει το μενού άρα εμείς που έχουμε samsung γλιτώνουμε μια χρήση απο το home button.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πατώντας μια φορά το μενού εμφανίζει τις προηγούμενες εφαρμογές, πατώντας το παρατεταμένα εμφανίζει το μενού άρα εμείς που έχουμε samsung γλιτώνουμε μια χρήση απο το home button.

 

αυτό το έχει μέσα το gravity box και ρυθμίζεις να κάνεις ότι θες τα κουμπιά. εγώ αφού το δουλεύω δεν υπάρχει λόγος για άλλη μια εφαρμογή

 

οκ σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

αυτό το έχει μέσα το gravity box και ρυθμίζεις να κάνεις ότι θες τα κουμπιά. εγώ αφού το δουλεύω δεν υπάρχει λόγος για άλλη μια εφαρμογή

 

οκ σε ευχαριστώ.

 

Το gravity box δουλεύει με διπλό χτύπημα η παρατεταμένο και για εμένα δεν είναι βολικό.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,εχω τον ultimate kernel v34 με την official rom,οταν τρεχω Antutu με επιλεγμενο το extreme profile οταν τελειωνει το τεστ το προγραμμα κρασαρει,με το default ολοκληρωνεται κανονικα....εχει συμβει κ σε καποιον απο σας? υπαρχει λυση?

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,εχω τον ultimate kernel v34 με την official rom,οταν τρεχω Antutu με επιλεγμενο το extreme profile οταν τελειωνει το τεστ το προγραμμα κρασαρει,με το default ολοκληρωνεται κανονικα....εχει συμβει κ σε καποιον απο σας? υπαρχει λυση?

Ευχαριστω...

 

δοκίμασε να κάνεις αντερβολτινγκ - 10%

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε να κάνεις αντερβολτινγκ - 10%

 

καλησπερα ,εχω τον ultimate kernel v34 με την official rom,οταν τρεχω Antutu με επιλεγμενο το extreme profile οταν τελειωνει το τεστ το προγραμμα κρασαρει,με το default ολοκληρωνεται κανονικα....εχει συμβει κ σε καποιον απο σας? υπαρχει λυση?

Ευχαριστω...

 

Δοκιμασε AntutuX να δεις αν θα κρασαρει,εγω αυτο δοκιμαζα με τον ultimate.araditsas αυτος ο κερνελ ξεκινα απο -25 το uv

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε AntutuX να δεις αν θα κρασαρει,εγω αυτο δοκιμαζα με τον ultimate.araditsas αυτος ο κερνελ ξεκινα απο -25 το uv

 

ωπ σορυ....

Link to comment
Share on other sites

Πολυ κακα νεα. Ο σιβατο αποσυρεται λογο μεγαλου ιατρικου θεματος. Αν νιωσει καλα καποια μερα ( αυτο μου κανει για κωλο ασθενεια ) θα κανει καποια αναβαθμιση σε κερνελ η ρομ . Μεχρι τοτε εχουμε καινουριο κερνελ και ρομ ne4

Phone : LG D802 G2 16gb

Rom : CloudyG3 2.0

Kernel : Dorimanx 8.5

Link to comment
Share on other sites

Τον lean τον περνάμε με τον ίδιο τρόπο όπως τους άλλους ή έχει κάποιες ιδιαιτερότητες? Κάποιο link?
Link to comment
Share on other sites

Τον lean τον περνάμε με τον ίδιο τρόπο όπως τους άλλους ή έχει κάποιες ιδιαιτερότητες? Κάποιο link?

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2488082

 

όπως τους άλλους πριν να σβήσεις ότι εφαρμογή για κερνελ έχεις.

Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο towelroot υποστηριζει και τις γερμανικες ρομ με τον 3.4.0-636608 κερνελ,το ρουταρισα πριν λιγο για οποιον ενδιαφερεται
Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο towelroot υποστηριζει και τις γερμανικες ρομ με τον 3.4.0-636608 κερνελ,το ρουταρισα πριν λιγο για οποιον ενδιαφερεται

Να σε ρωτήσω κάτι; αν απλά ρουταρω την συσκευή, θα παίρνω αναβαθμίσεις;;;

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι; αν απλά ρουταρω την συσκευή, θα παίρνω αναβαθμίσεις;;;
Οχι γιατί θα είναι παραβιασμένη.
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2488082

 

όπως τους άλλους πριν να σβήσεις ότι εφαρμογή για κερνελ έχεις.

Και πιο απ όλα κατεβάζουμε;;;

Link to comment
Share on other sites

Και πιο απ όλα κατεβάζουμε;;;

 

Τον πρωτο v3 http://androtransfer.com/?developer=imoseyon&folder=hlte-others

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά καλέ μου φίλε ,μόλις δοκίμασα τον lean και ένα θα σου πω ,βάλε τον ultimate και θα κλαις,

η διαφορά στην κατανάλωση μπαταρίας είναι χαοτική.

Και από ταχύτητα άστο .

Edit :και μία που είμαι Χαλκιδική κάτω από το υπόστεγο κλείδωσε σε τρία δευτερόλεπτα.

Edited by menioseten
Link to comment
Share on other sites

Ποιός είναι καλύτερος αυτή τη στιγμή? Ultimate vs civato vs lean vs skyhigh vs AEL για καλύτερο συνδυασμό απόδοσης μπαταρίας? Έχουμε χάσει τα αυγά και τα πασχάλια με τόση ποικιλία. Πραγματικά κινητάρα έχουμε. Edited by Erartemis
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι όντως ο ultimate δε παίζεται...
Μετά από πολλές δοκιμές μακράν ο καλύτερος.

Και σε benchmark και σε κατανάλωση και σε ότι γουστάρεις.

Μένει μόνο να τον δοκιμάσει ο φίλος μου ο Κοσμάς και θα γίνει σαρσημάς:lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ παντός με λειν πρώτη φορά θα αφήσω κερνελ στο κινητό και δεν τον αλλάζω εκτός κάποιου θαύματος χαχαχαχ.

με ουλτιματε η θερμοκρασία ήταν ψηλότερα και αυτό δεν το θέλω καθόλου είναι ότι χειρότερο για τον επεξεργαστή...

Link to comment
Share on other sites

εγώ παντός με λειν πρώτη φορά θα αφήσω κερνελ στο κινητό και δεν τον αλλάζω εκτός κάποιου θαύματος χαχαχαχ.

με ουλτιματε η θερμοκρασία ήταν ψηλότερα και αυτό δεν το θέλω καθόλου είναι ότι χειρότερο για τον επεξεργαστή...

Το θέμα είναι ότι εκεί που δεν είχαμε κερνελ τώρα έχουμε τρελαθεί:lol:Ο άλλος έβαλε χέρι στον UpInTheAir γιατί δεν προλαβαίνει να κλείσει χρόνο φόρτισης και βγάζει update:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε vag,ευχαριστώ! ! Ειχα δοκιμασει button remaping και αλλα, δεν σκέφτηκα να δω σε xposed.

Παρακαλώ φίλε μου, σε όλες τις rom εκτός τις s5 v5 η εφαρμογή δημιουργεί ένα 3dot μενού εμένα δεν μου αρέσει αυτό στις επαφές γιατί μου μικραίνει την οθόνη ευτυχώς η εφαρμογή έχει ρύθμιση για να εμφανίζεται το 3 dot μενού6ε όποια εφαρμογή θέλουμε.

 

[ATTACH]46408[/ATTACH][ATTACH]46409[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...