Jump to content

[Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρατηρω τς τελευταιες μερες οτι το.κινητο τρωει κολλημα σε φαση να το κανω επανεκκίνηση για να στρωσει..δηλαδη κλεινει η οθονη και δεν ανοιγει με τιποτα ή κολλαει και παει λες και ειναι με εναν επεξεργαστη μονο..crash 18,5 και lean 12,3 και 13..τα ιδια μου κανει και με τους 2 lean..εχεις κανει.καμια.ιδεα ή να.ξανα βαλω την rom;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρατηρω τς τελευταιες μερες οτι το.κινητο τρωει κολλημα σε φαση να το κανω επανεκκίνηση για να στρωσει..δηλαδη κλεινει η οθονη και δεν ανοιγει με τιποτα ή κολλαει και παει λες και ειναι με εναν επεξεργαστη μονο..crash 18,5 και lean 12,3 και 13..τα ιδια μου κανει και με τους 2 lean..εχεις κανει.καμια.ιδεα ή να.ξανα βαλω την rom;
Δοκίμασε με άλλον κερνελ.Μήπως εβαλες καμία εφαρμογή τελευταία ?
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με άλλον κερνελ.Μήπως εβαλες καμία εφαρμογή τελευταία ?

Ποιοοτε ως τωρα δεν ειχα προβλημα με τον lean..στην 18 εκατσαν.ολα τελεια μεχρι και η μπαταρια..στην 18,5 δεν ειδα την ιδια ανταποκριση..και.κολλαει οταν παω να μπω στην συλλογη..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ποιοοτε ως τωρα δεν ειχα προβλημα με τον lean..στην 18 εκατσαν.ολα τελεια μεχρι και η μπαταρια..στην 18,5 δεν ειδα την ιδια ανταποκριση..και.κολλαει οταν παω να μπω στην συλλογη..
δοκίμασε clear Data την συλλογή http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=50632432&postcount=3
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε clear Data την συλλογή http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=50632432&postcount=3

Την εκανα και.περιμενω να δω αν θα το ξανα κανει..παντως εβγλα την καρτα μνημης και το κινητο πετουσε..

 

Edit:λεω να βαλω την crash 19..αν τν εβαλε κανεις,αξιζει;

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Έσβησε το κιν ξαφνικά η δεν αναβε η οθόνη για 10 λεπτα. Πατάγα το παουερ αλλά τίποτα. Πολύ παράξενο.

Xnote 21 lean 3.13

Αυτο το εκανε σε μενα εχθες τ απογευμα με lean..εβγαλα μπαταρια και το.ξανα ανοιξα

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το εκανε σε μενα εχθες τ απογευμα με lean..εβγαλα μπαταρια και το.ξανα ανοιξα

Πολύ παράξενο. Δεν μου έχει ξανά τύχει.

Link to comment
Share on other sites

Την εκανα και.περιμενω να δω αν θα το ξανα κανει..παντως εβγλα την καρτα μνημης και το κινητο πετουσε..

 

Edit:λεω να βαλω την crash 19..αν τν εβαλε κανεις,αξιζει;

Ε, αν έβγαλες την κάρτα μνήμης και πετούσε κάτι μάλλον παίζει με αυτήν. Στην θέση σου δεν θα το σκεφτόμουν πολύ. Θα έπαιρνα backup εφαρμογές και ρυθμίσεις και θα δοκίμαζα άλλη ρομ, η την ίδια με καθαρή εγκατάσταση όμως. Την 19 έχω, πολύ καλή και η μπαταρία δείχνει λίγο καλύτερη από την 18.5

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον..εβαλα την 19 και.μολις την ανοιγω μου λεει το ρολοι διακοπηκε..μολις εγκαθιστω τον xposed και παιρνω τηλ ή κανω καποια λειτουργεια του xposed κανει soft reboot το κινητο..την ξανα εβαλα την 19 και.παλι τ ιδια..παω για full wipe? Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρει επίσημα lollipop το κινητο?

Ναι..μετα τον ιανουαριο

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα μια τηλεόραση και πρώτη φορά ήθελα να συνδέσω το κινητό μεειρονινγκ έβαλα τον μαμά κερνελ αλλά τίποτα για δείτε μπας και κάτι από αυτά που έχω παγώσει φταίει.

Αν όχι πρέπει να βάλω ρομ και βαριέμαι τρελά

Η cm 12 κάνει μειρονινγκ ?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον..εβαλα την 19 και.μολις την ανοιγω μου λεει το ρολοι διακοπηκε..μολις εγκαθιστω τον xposed και παιρνω τηλ ή κανω καποια λειτουργεια του xposed κανει soft reboot το κινητο..την ξανα εβαλα την 19 και.παλι τ ιδια..παω για full wipe?

Και σε μένα το έκανε, αλλά διορθώθηκε όταν την ξαναεγκατεστησα με full wipe.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα full wipe και εβαλα.την 19..ολα καλα μεχρι πριν απο λιγο που πηγα να μπω στην συλλογη και μκυ εμφανιζες τς φωτος αλλα σαν να μην τς φορτωνε και τς εδειχνε γκρι..μετα πηγα να μπω στς εφαρμογες για να κανω καθαρισμο δεδομενων και οταν πηγε να μπει εδειχνε.μαυρο και προσπαθουσε να φορτωσει τς εφαρμογες αλλα μετα απο κλεισιμο κ ανοιγμα μπηκε..τι αλλο να κανω;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 5 φώτο με άφησε. ..

Ενεργοποιήσε τις δύο εφαρμογές DSM, το samsung link ,το direct connect manager, το remote controls,το shareshot service και δοκίμασε

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι ο τεμα?

 

Temasek, ο developer της πιο δημοφιλούς Rom, βασισμένη στην cm

 

http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-3/development/hlte-spr-vzw-temaseks-unofficial-t2953375

 

Εκανα full wipe και εβαλα.την 19..ολα καλα μεχρι πριν απο λιγο που πηγα να μπω στην συλλογη και μκυ εμφανιζες τς φωτος αλλα σαν να μην τς φορτωνε και τς εδειχνε γκρι..μετα πηγα να μπω στς εφαρμογες για να κανω καθαρισμο δεδομενων και οταν πηγε να μπει εδειχνε.μαυρο και προσπαθουσε να φορτωσει τς εφαρμογες αλλα μετα απο κλεισιμο κ ανοιγμα μπηκε..τι αλλο να κανω;

 

Αν αφαιρέσεις την κάρτα είναι όλα εντάξει? Αν ναι τότε το πρόβλημα το έχει μάλλον η κάρτα. Πέρασε όλα τα σημαντικά αρχεία και φακέλους που έχεις εκεί στον υπολογιστή σου, κάνε ένα format, ξαναπέρασε τα στην κάρτα μετά και δες αν συνεχίζει το πρόβλημα.

Edited by kouros17
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καποιοο mod που να απενεργοποιει το αυξανομενο κουδουνισμα στην εισερχομενη κληση?στο note 2 νομιζω υπηρχε
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καποιοο mod που να απενεργοποιει το αυξανομενο κουδουνισμα στην εισερχομενη κληση?στο note 2 νομιζω υπηρχε

 

Αν είσαι root και έχεις xposed υπάρχει η επιλογή στο module του Wanam.

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι root και έχεις xposed υπάρχει η επιλογή στο module του Wanam.

 

Ειμαι ροοτ και εχω xposed, θυμασαι πως λεγεται?

ok φιλε μου το βρηκα σε ευχαριστω

Edited by notarius
Link to comment
Share on other sites

χα χα μήπως τα νούμερα σε αλλάξουν γνώμη.

Για πες μου λίγο ρε φίλε τα μπαγκ που έχει η ρομ;... Χοντρά χοντρά..

Και το πενάκι μπορούμε να το δουλέψουμε με εκείνα τα κόλπα που κάναμε σε Cm?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...