Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον ξεκολλάει το digitizer από την οθόνη, ή ραγίζει το επάνω γυαλί της.

Οπότε πας στο service.

 

Ευχαριστω για την ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

πριν τις γιορτές πήγα στο service samsung Ηρακλείου κρήτης για το burn in στην οθόνη και επειδή εχει ενα ράγισμα ακριβώς πάνω από εκει που μπαινει το πενάκι μου είπε η κοπέλα ότι ίσως να μην περάσει στην εγγύηση γιατί αλλάζει και αυτό μαζί με την οθόνη.μου είπε να το πάω ξανά μετά τις γιορτές για να μην μου το κρατήσει άδικα....
Link to comment
Share on other sites

πριν τις γιορτές πήγα στο service samsung Ηρακλείου κρήτης για το burn in στην οθόνη και επειδή εχει ενα ράγισμα ακριβώς πάνω από εκει που μπαινει το πενάκι μου είπε η κοπέλα ότι ίσως να μην περάσει στην εγγύηση γιατί αλλάζει και αυτό μαζί με την οθόνη.μου είπε να το πάω ξανά μετά τις γιορτές για να μην μου το κρατήσει άδικα....

 

Θα στο περάσουν στην εγγυηση. Αν θες βαλε μια φωτο με το ραγισματακι που λες.

Link to comment
Share on other sites

Με την καινουργια αναβαθμιση viber εχει κανενας προβλημα με τα καινουργια emoticon?
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Με την καινουργια αναβαθμιση viber εχει κανενας προβλημα με τα καινουργια emoticon?

Κάποιος με πήρε με viber προχτές,για πρώτη φορά για μένα το viber,και δεν μπόρεσα να το απαντήσω.Εμφανιζόταν ενα στρογγυλό στη μέση που ανοιγόκλεινε,αλλά δεν γινόταν τίποτα άμα το πατούσα.

Μπορεις να μου πεις σε παρακαλώ,τι πρέπει να κάνω για να απαντάω;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Το πατας αλλα και το συρεις δεξια

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Το πατας αλλα και το συρεις δεξια

Ευχαριστώ πολύ.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα το note στην Arvato για service, αλλαγή όλη της οθόνης και digitizer (καλύπτεται από την εγγύηση) μέσα σε 2 μέρες, το κινητό πλέον είναι κομπλέ. Πολύ ευγενικοί και μου εξήγησαν ότι μπορεί να συμβεί αυτό στο note, τέλος καλό όλα καλά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα τώρα τελευταία το γυροφερνω αλλά επειδή είναι κοπέλα φοβάμαι το μέγεθος του κινητού (το επισημάνω για αποφυγή παρεξηγησεων :) εσείς τι λέτε? Σε μαγαζιά κινητής είναι δύσκολο να το καταλάβω αφού στις καθημερινές λειτουργίες θα φανεί η χρησιμότητα του. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Πήγα το note στην Arvato για service, αλλαγή όλη της οθόνης και digitizer (καλύπτεται από την εγγύηση) μέσα σε 2 μέρες, το κινητό πλέον είναι κομπλέ. Πολύ ευγενικοί και μου εξήγησαν ότι μπορεί να συμβεί αυτό στο note, τέλος καλό όλα καλά.

 

Δεν υπάρχει καλύτερο service απ της Samsung. Μονο ενα S3 μου είχαν βγαλει εκτος εγγύησης αλλα το περιμενα αφου ειχε πιει 2 ποτηρια νερό :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα τώρα τελευταία το γυροφερνω αλλά επειδή είναι κοπέλα φοβάμαι το μέγεθος του κινητού (το επισημάνω για αποφυγή παρεξηγησεων :) εσείς τι λέτε? Σε μαγαζιά κινητής είναι δύσκολο να το καταλάβω αφού στις καθημερινές λειτουργίες θα φανεί η χρησιμότητα του. Ευχαριστω

Η κόρη μου πάντως δεν το μετάνιωσε στιγμή. Είχε το Note 3 και τώρα πήρε το Note 4.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα τώρα τελευταία το γυροφερνω αλλά επειδή είναι κοπέλα φοβάμαι το μέγεθος του κινητού (το επισημάνω για αποφυγή παρεξηγησεων :) εσείς τι λέτε? Σε μαγαζιά κινητής είναι δύσκολο να το καταλάβω αφού στις καθημερινές λειτουργίες θα φανεί η χρησιμότητα του. Ευχαριστω

Το μέγεθος είναι ένα θέμα,αλλά επειδή οι γυναίκες έχετε συνήθως τσάντα μαζί σας νομίζω θα το ξεπεράσεις,για μένα κάνε την αγορά από ίντερνετ ξαι αν το μετανιώσεις το πουλάς χωρίς να χάσεις ιδιαίτερα πολλά χρήματα,αν και μετά το note 3 μόνο το note 4 θα σε ικανοποιήσει μόνο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα τώρα τελευταία το γυροφερνω αλλά επειδή είναι κοπέλα φοβάμαι το μέγεθος του κινητού (το επισημάνω για αποφυγή παρεξηγησεων :) εσείς τι λέτε? Σε μαγαζιά κινητής είναι δύσκολο να το καταλάβω αφού στις καθημερινές λειτουργίες θα φανεί η χρησιμότητα του. Ευχαριστω

 

Είναι τόσο όμορφη η συσκευή πού και θα την ερωτευθεις αμέσως, και θα την συνηθίσεις. Αγόρασε την άνετα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο όμορφη η συσκευή πού και θα την ερωτευθεις αμέσως, και θα την συνηθίσεις. Αγόρασε την άνετα.

 

Έτσι είναι, το μέγεθος συνηθίζεται σε 1-2 μέρες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με την τιμή του κινητού στο skroutz .Βλεπω ότι μένει σταθερή υψηλά και οι χαμηλές τιμές είναι για ροζ και άσπρο ενώ το μαύρο που θέλω είμαι πανάκριβο .πιστευετε ότι τελείωσαν τα στοκ μιας και είναι παλιό μοντέλο η μετά τις γιορτές θα επανέλθουν τα μαύρα στη φυσιολογική τιμή ;

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

παιδιά είμαι κάτοχος note 3.Το 4αρι έχει κάμμια ιδιαίτερη διαφορά πρακτικά;Λέω πρακτικά μην μου πείτε ότι έχει λίγο πιο γρήγορο επεξεργαστή και λίγο καλύτερη κάμερα...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια θελω τα φωτα σας...εχω βαλει ηχους κλησης καποια τραγουδια μεσω του προγραματος μουσικη,για να τους διαγραψω που πρεπει να παω;(χωρις να χασω το τραγουδι) ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδιά είμαι κάτοχος note 3.Το 4αρι έχει κάμμια ιδιαίτερη διαφορά πρακτικά;Λέω πρακτικά μην μου πείτε ότι έχει λίγο πιο γρήγορο επεξεργαστή και λίγο καλύτερη κάμερα...

Τεχνικα χαρακτηριστικα δεν εχει νοημα να συγκρινεις σε κινητα τετοιου επιπεδου. Εχω νοτε 2 και τρεχει τα παντα αστραπιαια. Αλλα η οθονη του ειναι το κατι αλλο, ειδικα το μαυρο της ειναι απολυτα μαυρο, λογω s.amoled. Εχω το tab s και τη χαζευω και προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου οτι χρειαζομαι και το νοτε4, παροτι με το νοτε2 κανω αψογα δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά είμαι κάτοχος note 3.Το 4αρι έχει κάμμια ιδιαίτερη διαφορά πρακτικά;Λέω πρακτικά μην μου πείτε ότι έχει λίγο πιο γρήγορο επεξεργαστή και λίγο καλύτερη κάμερα...

 

Δεν έχει διαφορά σε καθημερινή χρήση.

Ίσως μόνον καλύτερη αυτονομία (το 4αρι)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τελικά σκέφτομαι να το πάρω και έχω δει και κάποιες αγγελίες σε κακή τιμή, πως μπορώ να δω πόσο είναι το knox έτσι ώστε να μην έχω κανένα θέμα με εγγύηση αν χρειαστεί
Link to comment
Share on other sites

παιδιά είμαι κάτοχος note 3.Το 4αρι έχει κάμμια ιδιαίτερη διαφορά πρακτικά;Λέω πρακτικά μην μου πείτε ότι έχει λίγο πιο γρήγορο επεξεργαστή και λίγο καλύτερη κάμερα...

 

Είναι σε όλα καλύτερο, έστω και από λίγο. Επίσης έχουν γίνει βελτιώσεις και στο software.

Όποιος έχει τα λεφτά πηγαίνει, αλλιώς το προσπερνάει για το Note 5.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Είναι σε όλα καλύτερο, έστω και από λίγο. Επίσης έχουν γίνει βελτιώσεις και στο software.

Όποιος έχει τα λεφτά πηγαίνει, αλλιώς το προσπερνάει για το Note 5.

 

Συμφωνώ απόλυτα....

Link to comment
Share on other sites

Είναι σε όλα καλύτερο, έστω και από λίγο. Επίσης έχουν γίνει βελτιώσεις και στο software.

Όποιος έχει τα λεφτά πηγαίνει, αλλιώς το προσπερνάει για το Note 5.

 

Δε ρωτάει αυτό ο άνθρωπος.... Ρωτάει αν υπάρχει διάφορα στην καθημερινή χρήση. Δηλαδή αν το YouTube, το Facebook, το browsing, το Viber, το Spotify, και όλες οι πιο κοινές εφαρμογές θα παίζουν το ίδιο η καλύτερα στο 4 απ ότι στο 3.

Προφανώς γνωρίζετε την απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Δε ρωτάει αυτό ο άνθρωπος.... Ρωτάει αν υπάρχει διάφορα στην καθημερινή χρήση. Δηλαδή αν το YouTube, το Facebook, το browsing, το Viber, το Spotify, και όλες οι πιο κοινές εφαρμογές θα παίζουν το ίδιο η καλύτερα στο 4 απ ότι στο 3.

Προφανώς γνωρίζετε την απάντηση...

 

Δε νομίζω. Αυτό που αναφέρεις είναι προφανείς. Όλες οι εφαρμογές τρίτων είναι οι ίδιες παντού. Απλώς φορτώνουν πιο γρήγορα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω. Αυτό που αναφέρεις είναι προφανείς. Όλες οι εφαρμογές τρίτων είναι οι ίδιες παντού. Απλώς φορτώνουν πιο γρήγορα.

 

Ξανά διάβασε τι ρωτάει πιο πάνω ο φίλος και θα καταλάβεις γιατί είναι άτοπη η απάντηση σου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...