Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως γινεται να μην μου ανοιγει ο internet broswer στη μιση οθονη οταν ειμαι πχ στο facebook και πατησω εναν συνδεσμο;

 

Πας ρυθμίσεις -> συσκευή -> πολλαπλά παράθυρα και ξετικάρεις το άνοιγμα σε προβολή πολλαπλών παραθύρων.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να αλλάξω το CSC; Δοκίμασα το *#272*ΙΜΕΙ*, δοκίμασα το CSC Select και τίποτα. Αν βοηθάει κατέβασα την Baltic ROM και όταν τρέχω το CSC Select μου γράφει τα εξής com.android.preconfig not found on your device manual mode... Μετά με πάει στον dialer οπου λεει Connection problem or invalid MMI code
Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο σαιτ της Samsung,για να κατεβασω το manual και στο desktop,μιας και το λαπτοπ στο οποιο το ειχα κατεβασει,ταφτυσε. http://www.samsung.com/gr/support/model/SM-N9005ZKEEUR-downloads

Ειδα λοιπον,οτι υπαρχουν δυο αρχεια στα Ελληνικα,το ενα πολυ μεγαλυτερο απο το αλλο,στο οποιο αμα πατησεις πανω του,λεει kitkat.

Αλλα γιατι να ειναι 3 φορες μεγαλυτερο το αρχειο με το gelly bean;:confused:

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο σαιτ της Samsung,για να κατεβασω το manual και στο desktop,μιας και το λαπτοπ στο οποιο το ειχα κατεβασει,ταφτυσε. http://www.samsung.com/gr/support/model/SM-N9005ZKEEUR-downloads

Ειδα λοιπον,οτι υπαρχουν δυο αρχεια στα Ελληνικα,το ενα πολυ μεγαλυτερο απο το αλλο,στο οποιο αμα πατησεις πανω του,λεει kitkat.

Αλλα γιατι να ειναι 3 φορες μεγαλυτερο το αρχειο με το gelly bean;:confused:

 

Δεν πρέπει λογικά να παίζει κάποιο ρόλο στην πληρότητα του manual το μέγεθος του αρχείου. Πιθανώς να έχει φτιαχτεί με άλλο πρόγραμμα ή να έχει φωτογραφίες ή σχέδια σε χαμηλότερη ανάλυση από το άλλο (που βέβαια στο μάτι σου να μην φαίνεται η διαφορά). Στη χειρότερη κατέβασε το αγγλικό για να είσαι σίγουρος (εγώ έτσι κάνω για να μην μπερδεύομαι με λάθη στη μετάφραση που μπορεί να έχουν γίνει κάποιες φορές).

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρες με καποιο πρόγραμμα τι εφαρμογες και tasks τρεχουν? μηπως αυτη η εκδοση εχει κατι παραπανω? βαλε το android assistant να δεις. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.advancedprocessmanager&hl=el ριξε και κανα kill....:)
Link to comment
Share on other sites

Το manual του κινητού μας υπάρχει ήδη με widget που λέγεται user guide. Βάζεις το widget σε μια οθόνη εργασίας και στα έχει όλα ωραία και ταξινομημένα.
Link to comment
Share on other sites

Το manual του κινητού μας υπάρχει ήδη με widget που λέγεται user guide. Βάζεις το widget σε μια οθόνη εργασίας και στα έχει όλα ωραία και ταξινομημένα.

Τωωρα τα πιασαμε τα λεφτα μας.Αναθεμα κι αν καταλαβα κατι.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,αγορασα ενα galaxy note 3 απο ενα skroutzoμαγαζο και η πλατη πισω πανω εχει το λογοτυπο κανονικα

και στο κατω μερος της πλατης γραφει 4G

ενω αυτα που εχω δει στην πλατη πισω δεν γραφουν κατω 4G

μηπως ειναι μουφα το κινητο??

Link to comment
Share on other sites

Τωωρα τα πιασαμε τα λεφτα μας.Αναθεμα κι αν καταλαβα κατι.

 

Ο φιλος παραπανω εαν καταλαβα αυτο εννοει:[ATTACH]40413[/ATTACH]

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Τωωρα τα πιασαμε τα λεφτα μας.Αναθεμα κι αν καταλαβα κατι.

 

Ο φιλος παραπανω εαν καταλαβα αυτο εννοει:[ATTACH]40413[/ATTACH]

 

Α μπράβο ντεεεε!!!! Αυτό εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

Έτρεξα το antutu benchmark και το βγάζει το κινητό 29570 5 στη σειρά πρώτο λέει note 3 μετά g2 μετά xiii mi3 μετά ένα tcl και μετά το δικό μου . Γιατί τόσο πεσμένο σε σχέση με το άλλο note δεν έχω εξοικονόμηση ενέργεια η ότιδηποτε τέτοιο

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το note το πρώτο του δίνει 35000 γνωρίζει κανείς γι συμβαίνει αυτό ??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, έσβησα κατά λάθος το τραγούδι που είχε μέσα το κινητό. Over the horizon. Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να το ανακτήσω;
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς, δέκα φορές να το τρέξεις αλλά θα σου πει. Σε κάθε τεστ πού κάνεις παίζουν ρόλο η συνθήκες. Δηλαδή το δικό μου που έγραψε κοντά 36000 είναι καλύτερο ?
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς, δέκα φορές να το τρέξεις αλλά θα σου πει. Σε κάθε τεστ πού κάνεις παίζουν ρόλο η συνθήκες. Δηλαδή το δικό μου που έγραψε κοντά 36000 είναι καλύτερο ?

 

Κοιμησου ρε κυριακατικα .

Ναι το antutu εχει πολλα θεματα. Γενικα μη δινεται βαση στα benchmark

Link to comment
Share on other sites

Δουλεια ☺ crash v4 εβαλες ?
Ναι.Αλλα τώρα έχω τα μαμά, νομίζω ότι είναι καλύτερα, δεν έχω χρόνο για πειράματα πλέον. Ήταν μία να το κάνω root ,δοκίμασα και 2-3 rom και μου έφυγε το μικρόβιο:p
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !δηλαδη τι η crash εχει καποιο θεμα?εβαλα χτες την echoe v7 , Προς το παρον κανενα προβλημα
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !δηλαδη τι η crash εχει καποιο θεμα?εβαλα χτες την echoe v7 , Προς το παρον κανενα προβλημα
Είπα ότι έχει πρόβλημα ? Κανένα. Έτσι απλά γύρισα μαμά.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...