Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τ bs player και στο note 3..

 

Δεν τους ανοιγει...παει αναζητηση υποτιτλων στο ιντερνετ και δεν βρισκει....εχουμε κανει κατι λαθος??

Link to comment
Share on other sites

Για πατα στο μαμα dialer *#1234#

 

Δεν το βρισκει ετσι...

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Θα κατεβασεις απο play store την εφαρμογη phone info και μετα εκει θα δεις το csc.

 

ευχαριστω!!!!τελικα εχω Γερμανικη συσκευη

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Δεν τους ανοιγει...παει αναζητηση υποτιτλων στο ιντερνετ και δεν βρισκει....εχουμε κανει κατι λαθος??

 

μεσα απο τσ ρυθμισεις το εχω βαλει να ψαχνεις ελληνικους και μου τους βρισκει!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια οταν ειχα το νοτε 2 με στοκ ρομ οταν κατεβαζα την κουρτινα.. απο πανω προς τα κατω εκει που εχει τα εικονιδια για το wi fi bluetooth airplanemode κτλ για να εμφανιστουν πηγαιναν αυτοματα δεξια και αριστερα τωρα στο νοτε 3 παροτι στοκ ρομ δε το κανει ετσι πρεπει?

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το gps πολλές φορές "βρισκει" ότι η τρέχουσα τοποθεσία μου είναι το Trinidad, Beni Department, Bolivia... Έχει κανείς αντίστοιχο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Για τα "αυστριακα", kitkat εχει δωθει και αν ναι, που;

 

οχι ακομα..περιμενουμε

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα. Είναι γαλλικό και πήρε αμέσως την ενημέρωση για κιτ κατ. Να τικάρω το "προγραμματισμενες ενημερώσεις λογισμικου" ή όχι;
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωσε μας για τις εξελίξεις

 

Τελικά όλα πήγαν πολύ καλά. Όπως με είπε το παιδί από την Samsung. Από την στιγμή που το έκανα Unroot και είχα official rom δεν υπήρχε πρόβλημα και μου άλλαξε την οθόνη κανονικά. Το κινητό πλέον είναι τέλειο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα πήγαν πολύ καλά. Όπως με είπε το παιδί από την Samsung. Από την στιγμή που το έκανα Unroot και είχα official rom δεν υπήρχε πρόβλημα και μου άλλαξε την οθόνη κανονικά. Το κινητό πλέον είναι τέλειο.
Θύμισέ μου σε παρακαλώ είχε γράψει ο knox; Ευχαριστώ.
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα πήγαν πολύ καλά. Όπως με είπε το παιδί από την Samsung. Από την στιγμή που το έκανα Unroot και είχα official rom δεν υπήρχε πρόβλημα και μου άλλαξε την οθόνη κανονικά. Το κινητό πλέον είναι τέλειο.

 

Πολύ καλά νέα, μπράβο

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μας δουλευει η σαμσουνγκ....οτι θα περιμενα 2 μηνες να παρω ενα κολο update...τι να πω...ειναι απαραδεκτη..
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

θέλω να ρωτήσω τους κατόχους η κάμερα του νοτε3 τη λέει ?

σε σύγκριση με του σ4

Με τρώει εδώ και καιρό να ανέβω σε ίντσες :lol:

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να συνδέσω το Note Με τον υπολογιστη και να το λειτουργώ σαν ταμπλέτα σχεδίασης μέσω του Sketchbook?

Στην περίπτωση που θες να βλέπεις το sketchbook app του note σε οθονη τοτε πολυ απλα με ενα miracast της οθονης νομιζω γινεται.Απο την αλλη αν απλα θες καποια εφαρμογη σχεδιασης στο pc να αναγνωριζει το note σαν σχεδιαστικο εργαλειο και μονο το βλεπω πολυ χλωμο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το SFinder λειτουργει μόνο οταν κανω επανεκίνηση το κινητο και αυτο μια φορα. μετα χρειαζεται νεα επανεκινηση.

Εισαι με stock firmware?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για τα "αυστριακα", kitkat εχει δωθει και αν ναι, που;

Φίλε μου και εγω αυστριακο είχα αλλα πηγα sammobile και εβαλα αγγλικο BTU για να παρω kitkat το κοβω να αργουν πολυ εκει στην αυστρια και ήθελα πολυ το kit kat αν ξέρεις πως να το κανεις δώστου μια προσπάθεια. :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημέρα

θέλω να ρωτήσω τους κατόχους η κάμερα του νοτε3 τη λέει ?

σε σύγκριση με του σ4

Με τρώει εδώ και καιρό να ανέβω σε ίντσες :lol:

ευχαριστώ

Είμαι πρώην κάτοχος s4 και πλέον note 3.Σε γενικές γραμμές δεν έχουν τεράστιες διαφορές ίσως το note 3 να είναι καλύτερο σε νυχτερινές λήψεις από ότι έχω καταλάβει.Το μόνο + στα χαρτιά βέβαια είναι το 4k video αλλα ποιος εχει 4κ τηλεοραση.Tέλος να σου πω ότι το s4 έχει μόνο Digital image stabilization ενώ το note 3 έχει Digital image stabilization, Continuous autofocus, Video light.Αν ψάξεις στο internet θα βρείς πολλές συγκρίσεις μεταξύ τους για να το δείς και μόνος σου.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 32 GB + 32 Gb class 10 SD

X-Note 13.0 Rooted + leanKernel 2.2 with S5 Look

Arctic Black

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

θέλω να ρωτήσω τους κατόχους η κάμερα του νοτε3 τη λέει ?

σε σύγκριση με του σ4

Με τρώει εδώ και καιρό να ανέβω σε ίντσες :lol:

ευχαριστώ

 

ισως και λιγη καλυτερη απο του s4. εχω βαλει φωτο αρκετες στο νημα του s4 για τις φωτο.

δες ποστ 962

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=364821&page=65

 

ποστ 1106

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=364821&page=74

 

ποστ 1016

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=241562&page=68

 

ποστ 1041

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=241562&page=70

Link to comment
Share on other sites

δεν το βρισκω αυτο που λες..

Τις φωτογραφιες τις ειχες αποθηκευσει στην καρτα μνημης?

Samsung Galaxy Note 3 N9005 32 GB + 32 Gb class 10 SD

X-Note 13.0 Rooted + leanKernel 2.2 with S5 Look

Arctic Black

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβα μετα..Αλλα στο σιτε το bezzel φαινοταν πορτοκαλι...

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται από ένα παλιό μέλος του φορουμ. Έχω αρχίσει να αγχώνομαι γιατί το τηλέφωνό μου δεν εχει πάρει ακόμα τη καινούρια αναβάθμιση. Είναι λογικό. Αν όχι πώς μπορώ να το κάνω. Ευχαριστώ!!
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται από ένα παλιό μέλος του φορουμ. Έχω αρχίσει να αγχώνομαι γιατί το τηλέφωνό μου δεν εχει πάρει ακόμα τη καινούρια αναβάθμιση. Είναι λογικό. Αν όχι πώς μπορώ να το κάνω. Ευχαριστώ!!

 

Από που είναι αγορασμένη η συσκευή? Από κάποιο πάροχο τύπου Vodafone, Wind, Cosmote ή unbranded από κάποιο ιντερνετικό μαγαζί?

Συνιστώ υπομονή πάντως, σε όλους θα έρθει.

Μόνο από Cosmote βασικά νομίζω έχει αργήσει λίγο, ας με διορθώσουν τα παιδιά εδώ αν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Από που είναι αγορασμένη η συσκευή? Από κάποιο πάροχο τύπου Vodafone, Wind, Cosmote ή unbranded από κάποιο ιντερνετικό μαγαζί?

Συνιστώ υπομονή πάντως, σε όλους θα έρθει.

Μόνο από Cosmote βασικά νομίζω έχει αργήσει λίγο, ας με διορθώσουν τα παιδιά εδώ αν κάνω λάθος.

 

Και το δικό μου που είναι Unbranded από ιντερνετικό μαγαζί (CSC: ROM) δεν έχει πάρει αναβάθμιση. Δεν αγχώνομαι ακόμα.... θα έρθει λογικά κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...