Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3200


DON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kardoula (17 Σεπ. 2004 , 10:31)

 

χι χι χι....Τι να κανουμε.. ολα εχουν το τίμημά τους!Τρωμε κ μετα γυμναστηριο να καψουμε τις θερμίδες!!!Οπως ομως παρατηρησες εβγαλα τη φωτο γιατι καποιος χαζός μου στειλε pm λεγοντας οτι ειναι αηδιαστική...νευριασα κ γω κ την εβγαλα.

 

 

 

Εσύ απτόητη: Βάλε τώρα μια φωτό από το διάδρομο να πάθει την πλάκα του :!: :D

Όσο απλό είναι να περιπλέξεις τα πράγματα, τόσο περίπλοκο είναι να τα απλοποιήσεις!

:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 515
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ouCB49aou (17 Σεπ. 2004 , 11:02)

 

Εσύ απτόητη: Βάλε τώρα μια φωτό από το διάδρομο να πάθει την πλάκα του :!: :D

 

Ε μα του χρειάζεται,χα χα χα!!! Κατσε και κατι θα σκαρφιστω.. χι χι.. Και φυσικά την φωτο θα την βγαλω με το 3200(ετσι για να μην ειμαστε και off topic...)

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aijivl (21 Σεπ. 2004 , 11:23)

 

ρε παιδιά μια φίλη μου εχει το 3200 και με ρωτάει αν υπαρχει καποιο προγραμματακι που να τραβάει βιντεο?

 

 

οχι ,δεν υπαρχει κατι.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aijivl (21 Σεπ. 2004 , 11:23)

 

ρε παιδιά μια φίλη μου εχει το 3200 και με ρωτάει αν υπαρχει καποιο προγραμματακι που να τραβάει βιντεο?

 

Oπως πολύ σωστά σου απάντησε κ ο φίλος, δεν υπάρχει και γενικά στα κινητά σειρας 40 δεν υπαρχει τέτοια δυνατότητα!Και να το χαν δηλαδή η οθόνη ειναι τοσο μικρή και όχι κ τόσο καλής ανάλυσης που το βίντεο θα φαινόταν άθλιο. :(

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Eida htes ena paidi pou eihe sto 3200 tou ena programa gia na heirizetai tileoraseis videos klp opoiasdipote markas.Mou eipe pos to katevase apo to wap...Xerei kaneis pou mporo na vro kai ego auto to programa?? :worry: (Tha protimousa meso wap mias kai den eho tropo epikoinonias tou kinitou me to pc)
Bosch Com 509, Ericsson T10s, Ericsson T18s, Nokia 3330, Siemens C35, Panasonic GD67, Sharp GX10, Nokia 3200, Motorola E398, Nokia 9300, Nokia 6085, Motorola W490, Motorola A1200 Ming, LG HB620, Samsung B7300 OmniaLITE, Samsung Galaxy 551, Samsung Nexus S, Iphone 4, Samsung Galaxy Nexus, Motorola Moto G, LG G2 D802, HTC One M9, HTC 10, Nokia X7 (8.1), Nokia 8.3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος panos23 (22 Οκτ. 2004 , 14:51)

 

paidia iparxei tropos na energopoiiso th donisi xoris na mpo sta menu???

otan eimai se katastasi anamonis diladi.

 

O γρηγορότερος τρόπος για να ενεργοποιήσεις την δόνηση,είναι προηγουμένως να φτιάξεις ένα προφίλ ίδιο με αυτό που έχεις προσθέτοντας τη δόνηση και μετά να το ενεργοποιείς με το πάτημα του on/off.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ξέρει κανείς αν το Nokia 3200 έχει αναφορά σε sms;

Ακολουθώ τις οδηγίες του εγχειριδιου αλλα δεν βγάζω άκρη...

 

Έχω κι εγώ το 3200 και μάλλον δεν έχει αναφορά. Δοκίμασε τα παρακάτω

 

για cosmote *0#

για panafon *stav#

για telestet *NOT# ή *0#

 

Γράφεις τον κωδικό στην αρχή του μηνύματος και μετά την αποστολή σου έρχεται ένα μήνυμα με ημερομηνία και ώρα παράδοσης. Για cosmote που το δοκίμασα, είναι ok :)

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφορά πήγαινε στα μηνύματα – ρυθμίσεις μηνυμάτων - μηνύματα κειμένου – προφίλ Αποστόλης – προεπιλεγμένο προφίλ – αναφορές παραδόσεις – πατά το ναι και είσαι οκ.
Link to comment
Share on other sites

μμμ... τί συμβαίνει; Έκανα ότι λες, αλλά στο "προεπιλεγμένο προφίλ" δεν εμφανίζει πουθενά "αναφορές παραδόσεις"....

 

Ενώ για τα MMS έχει επιλογή για αναφορά, στα SMS ούτε που δείχνει κάτι σχετικό...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τη συμβαίνει;

 

Μιλάμε για το ίδιο το κινητό το 3200 η για άλλο είναι αυτό που έχω στην φωτογραφία κάτω από το ψευδώνυμο μου αν ναι τότε ίσως να φταίει η κάρτα σου η sim καλύτερα να το πας στο κατάστημα που έχεις και την σύνδεση με το δίκτυο για να δουν τι έχει.

Link to comment
Share on other sites

tha baleis mia karta apo alli etairia kai tha sou emfanisei tin epilogi,,,, tin allazeis kai xanabazeis ti karta sou ..... kai ola ok.

Ξεκουμπώστε το μυαλό σας τόσο συχνά όσο και το παντελόνι σας

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Paides mia erwtisi eukoli gia tous katoxous tou 3200..

 

Sto imerologio upostirizei san tipo ta genethlia? Wste na mporw mia fora na orizw mia imerominia san genethlia kapoiou kai auto na epanalambanetai automata kathe xrono!!! ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος harryal (17 Νοέ. 2004 , 12:21)

 

Paides mia erwtisi eukoli gia tous katoxous tou 3200..

 

Sto imerologio upostirizei san tipo ta genethlia? Wste na mporw mia fora na orizw mia imerominia san genethlia kapoiou kai auto na epanalambanetai automata kathe xrono!!! ?

 

Ναι φίλε,το υποστηρίζει!Σου δίνει τη δυνατότητα να ορίσεις πότε ακριβώς θέλεις να στο υπενθημίσει(πχ 2 μέρες πριν τα γενέθλια)και μάλιστα σου υπενθημίζει και τα πόσα κλείνει αυτός που χει τα γενέθλια(αφού βάλεις χρονολογία γέννησής του)

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

epeidh den ginetai na diavaso toses kataxorhseis ,einai eukolo na mou pei kapoios an yparxei kapoio programma gia apofygh enoxlhtikon klhseon kai mhnymaton, kati san black list?

Euxaristo.

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Pitsi (21 Νοέ. 2004 , 18:40)

 

epeidh den ginetai na diavaso toses kataxorhseis ,einai eukolo na mou pei kapoios an yparxei kapoio programma gia apofygh enoxlhtikon klhseon kai mhnymaton, kati san black list?

Euxaristo.

 

Δε νομίζω οτι υπάρχει φίλε μου.. :(

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Για να μπορέσει μία εφαρμογή να το κάνει αυτό σε ένα τηλέφωνο θα πρέπει λογικά να τρέχει στο backround έτσι ώστε να μπορείς να χρησημοποιείς κανονικά την συσκευή σου. Μια java εφαρμογή, εκτός από το περιορισμένο μέγεθός της, όταν τρέχει, δεν μπορείς να χρησημοποιήσεις τίποτε άλλο εκτός από αυτή. Μόνο κλήσεις και μηνύματα δέχεσαι κανονικά. Αυτά τα προγράμματα blacklist είναι στα smartphones με Symbian κτλ και δεν συμμαζεύεται ...

 

Κοινώς πολλά ζητάς φίλε μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένας φίλος μου που έχει το 3200, ξαφνικά(?) σταμάτησαν να πατιούνται τα κουμπιά 3,6,9 και #.. Όλη η κάθετη σειρά δηλαδή.. Στο Nokia shop που το πήγε του είπαν οτι κάτι θα φταίει απο το προηγούμενο service που έκανε στο κινητό του, οτι δηλαδή ο προηγούμενος τεχνικός κάτι πρέπει να πείραξε κατα λάθος... Έλα όμως που δεν το έχει πάει ποτέ σε service! :rotfl:

Για να του το φτιάξουν του ζητήσαν και χρήματα, αν και είναι εντός εγγύησης.. Φυσικά ο φίλος μου το έβαλε στα πόδια μόλις άκουσε για χρήματα. Έχει τύχει σε κάποιον κάτι παρόμοιο και ξέρει αν διορθωνεται;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι μου έτυχε κάτι άλλο προχτές ... βασικά κάτι αναμενώμενο με την χρήση που του κάνω ... τα παιξε!!! πήγα να πάρω τηλέφωνο και ήταν από μόνο του στην ανοιχτή ακρόαση, χωρίς να το πειράξω!!κατα την διαρκεια της ίδιας κλήσης, πάτησα από τις επιλογές την ανοιχτή ακροαση και καμμία αλλαγή!. Μετά το τέλος της κλήσης , όταν ακούστηκε το κλικ από το αυτόματα κλείδωμε πληκτρολογίου, το άκουσαν και οι απέναντι και εγώ ξεκουφάθηκα!!! Σε μία φίλη μου ήταν μόνιμο πρόβλημα του τηλεφώνου .. σε εμένα διορθόθηκε με ένα απλό reboot!! ;) έτυχε σε κανέναν?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος roborge (29 Νοέ. 2004 , 03:09)

 

Εμένα πάλι μου έτυχε κάτι άλλο προχτές ... βασικά κάτι αναμενώμενο με την χρήση που του κάνω ... τα παιξε!!! πήγα να πάρω τηλέφωνο και ήταν από μόνο του στην ανοιχτή ακρόαση, χωρίς να το πειράξω!!κατα την διαρκεια της ίδιας κλήσης, πάτησα από τις επιλογές την ανοιχτή ακροαση και καμμία αλλαγή!. Μετά το τέλος της κλήσης , όταν ακούστηκε το κλικ από το αυτόματα κλείδωμε πληκτρολογίου, το άκουσαν και οι απέναντι και εγώ ξεκουφάθηκα!!! Σε μία φίλη μου ήταν μόνιμο πρόβλημα του τηλεφώνου .. σε εμένα διορθόθηκε με ένα απλό reboot!! ;) έτυχε σε κανέναν?

 

 

Ne mou etixe ke emena alla oxi akrivos etsi. Se mia kanoniki klisi energopioisa tin anixti akroasi ke otan termatisa tin klisi ixa 3exasi na apenergopioiso tin anixti akroasi. Meta epa8a akrivos opos ke esi file roborge. Oti ekana sto kinito, to akougan oloi :whistle: Alla eftixos me ena aplo reboot dior8o8ike to provlima ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά,αυτές τις μέρες η μπαταρία του κινητού μου κάνει νούμερα..Εκεί που έχω 4 μπάρες ξαφνικά κάνω ένα τηλ και μου βγάζει μήνυμα για χαμηλή στάθμη,ξαφνικά πάει στη 1 μπάρα και μετά από λίγο πάλι στις 4!Το φορτίζω σωστά από την αρχή που το αγόρασα.Σας εχει συμβεί??

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...