Jump to content

Ελληνική Τηλεοπτική Σεζόν 2013-14 - Post Season


NetSurfer_g7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτό το σήριαλ του mega μοντέρνα οικογένεια κάνει καθόλου νούμερα ρε παιδιά; δεν βλέπετε, δεν έχει ούτε κάποια

ευχάριστη φυσιογνωμία για να πεις οκ, ο συγκεκριμένος χαρακτήρας που υποδύεται ο τάδε ηθοποιός έχει πλάκα και γενικά

δεν ξέρω, αλλά είναι τρομαχτικά βαρετό!

 

Ακριβώς αυτό, τρομακτικά βαρετό, όλως επιεικώς. Και ο Καφετζόπουλος ομολογουμένως έχει παίξει σε πολύ καλύτερα σήριαλ, αν και δεν τον πάω με την καμία ούτε σαν ηθοποιό και κυρίως σαν άνθρωπο. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακριβώς αυτό, τρομακτικά βαρετό, όλως επιεικώς. Και ο Καφετζόπουλος ομολογουμένως έχει παίξει σε πολύ καλύτερα σήριαλ, αν και δεν τον πάω με την καμία ούτε σαν ηθοποιό και κυρίως σαν άνθρωπο. ;)

 

Κι εγώ την ίδια γνώμη έχω για τον καφετζόπουλο, Ιδιαίτερα μετά απο αυτό

Edited by MIB
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

αυτό το σήριαλ του mega μοντέρνα οικογένεια κάνει καθόλου νούμερα ρε παιδιά; δεν βλέπετε, δεν έχει ούτε κάποια

ευχάριστη φυσιογνωμία για να πεις οκ, ο συγκεκριμένος χαρακτήρας που υποδύεται ο τάδε ηθοποιός έχει πλάκα και γενικά

δεν ξέρω, αλλά είναι τρομαχτικά βαρετό!

 

Εχει όμως μια Κλελια Ρενεση που για άλλη μια φορα βγαζει ματια!! :p

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εμενα μου αρεσει μονο ο Καφετζοπουλος.Κατα τα αλλα πολυ κακη προσαρμογη του αμερικανικου σεναριου,αλλα ετσι εινσι οι αμερικανικες σειρες.Ειναι πολυ δυσκολο να γινει σωστη προσαρμογη.Κατα την γνωμη μου η ελληνικη προσαρμογη του "my name is earl" απο το ιδιο καναλι ηταν αρκετα καλυτερη.

Προφανως λες το Με Λενε Βαγγελη. Ναι πολυ ωραια σειρα, κριμα που ειχε κοπει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι κανει καριερα στην Ελληνικη τηλεοραση η Ναντια Μπουλε? το εχεο να προσφερει αυτη η παγοκολωνα στην Ελληνικη tv. Την ιδια απορια εχω για Ναργες Ζαριφη η πρωτη μιλαει λες και μασαει big babol και η δευτερη κανει καριερα διαφημιζοντας τα κιλα της και τις διαιτες που κανει

 

Στην ελλαδα εισαι οτι δηλωσεις.

ο φιλιππιδης δηλωσε οτι ειναι ο....μεγαλυτερος ελληνας ηθοποιος(ο πιο ανυπαρκτος καλικατζαρος θα ελεγα)

η καγια δηλωνει μοντελο στα 40+(επιτελους εβγαλε φραγκατο γκομενο και θα το κοψει μαλλον),ο μουτσινας δηλωνει ηθοποιος-συγραφεας επισης(ακομα ξερνανε οσοι ειδα τα μηδενικα που φτιαχνει)πετυχε ομως ως σουπερ κατινα,η αλλη εχει γκομενο τον καναλαρχη,α ειναι και η αλλη που παντρευτικε τον κυριακου,η αννα βισσυ βραβευτικε απο το mad οτι το "ολες οι τσουλες της γης" ητανε ο στιχος της χρονιας(!!!!!)...........

Τα πραγματα ειναι απλα,ολοι οι κομπλεξικοι σκοτωνουνε για λιγη αναγνωριση........βαζουν λυτους και δεμενους,με θεμιτους και αθεμιτους τροπους,ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΑΛΕΝΤΟ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ.........

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Νέα σεζόν, εδώ. :)

 

:lock:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...