Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το σαββατο εχει προσφορα το public ρεθυμνο το iphone 5s στα 200 ευρω.πιστευετε οτι αξιζει?εγω δεν ειμαι φαν,αλλα γενικα το λεω.

(το ξερω οτι θα μου πειτε δεν εχει να ζηλεψει κατι κτλ κτλ, αντικειμενικα μιλωντας ομως αφαιρωντας το status symbol.αξιζει?)

 

http://fb.public.gr/PublicRethymno/

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το σαββατο εχει προσφορα το public ρεθυμνο το iphone 5s στα 200 ευρω.πιστευετε οτι αξιζει?εγω δεν ειμαι φαν,αλλα γενικα το λεω.

(το ξερω οτι θα μου πειτε δεν εχει να ζηλεψει κατι κτλ κτλ, αντικειμενικα μιλωντας ομως αφαιρωντας το status symbol.αξιζει?)

 

http://fb.public.gr/PublicRethymno/

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποιο status symbol?

Εγώ έδωσα το iPhone 6 και έχω το 5s που πήρα σε προσφορά στα 249€

Δεν έχει να ζηλέψει κάτι σε ταχύτητα από το 6αρι που ειναι ήδη σφαίρα μόνο λίγο χειρότερο ειναι σε μπαταρία.

Αξίζει και παρά αξίζει πιστεύω

Αρκεί να σου κάνει το μέγεθος οθόνης

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το σαββατο εχει προσφορα το public ρεθυμνο το iphone 5s στα 200 ευρω.πιστευετε οτι αξιζει?εγω δεν ειμαι φαν,αλλα γενικα το λεω.

(το ξερω οτι θα μου πειτε δεν εχει να ζηλεψει κατι κτλ κτλ, αντικειμενικα μιλωντας ομως αφαιρωντας το status symbol.αξιζει?)

 

http://fb.public.gr/PublicRethymno/

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν αξίζει; Μπορείς να μου πάρεις ένα σε παρακαλώ; :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μη το σκεφτεσαι καν.. παρτο!! το 5s μιας και ειναι 64bit θα συνεχισει να εχει support!!

 

παρε ενα και για τον Athanaso!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιο status symbol?

Εγώ έδωσα το iPhone 6 και έχω το 5s που πήρα σε προσφορά στα 249€

Δεν έχει να ζηλέψει κάτι σε ταχύτητα από το 6αρι που ειναι ήδη σφαίρα μόνο λίγο χειρότερο ειναι σε μπαταρία.

Αξίζει και παρά αξίζει πιστεύω

Αρκεί να σου κάνει το μέγεθος οθόνης

Έλα ντε, ποιο status symbol??? τι είμαστε? τίποτα πριμαντόνες??? :p:p

To 5s εξακολουθεί να μην γερνάει. Έλεγα ότι δεν θα του βάλω ios10, αλλά επειδή το βλέπω να μην μασάει, θα το τολμήσω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε, ποιο status symbol??? τι είμαστε? τίποτα πριμαντόνες??? :p:p

To 5s εξακολουθεί να μην γερνάει. Έλεγα ότι δεν θα του βάλω ios10, αλλά επειδή το βλέπω να μην μασάει, θα το τολμήσω.

 

Εγώ δεν θα το βάλω γιατί δεν μ άρεσε προς το παρών που λείπει το slide to unlock

Γενικά το iOS 9.3 ειναι αρκετά ολοκληρωμένο και απροβλημάτιστο γι αυτό θα μείνω εδώ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το σαββατο εχει προσφορα το public ρεθυμνο το iphone 5s στα 200 ευρω.πιστευετε οτι αξιζει?εγω δεν ειμαι φαν,αλλα γενικα το λεω.

(το ξερω οτι θα μου πειτε δεν εχει να ζηλεψει κατι κτλ κτλ, αντικειμενικα μιλωντας ομως αφαιρωντας το status symbol.αξιζει?)

 

http://fb.public.gr/PublicRethymno/

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μην το σκέφτεσαι πάρε το με κλειστά μάτια και μην κολλάς με Status symbol και τέτοια ότι σου άρεσει θα αγοράζεις και δεν θα ακούς κανένα.

Και εγώ αν βρω κάποιον Ρέθυμνο θα του πω να πάει να μου πάρει ένα αλλιώς το πολύ πολύ να κάνω 65 χιλιόμετρα δρόμο να πιω ένα καφέ και να το χτυπήσω.

Έιναι πολύ καλή προσφορά.

 

Sent from my iPhone

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.το σκεφτομαι καθως αυτη την περιοδο ψαχνω κινητο, αλλα λογω οθονης δεν νομιζω να το προτιμησω. Εγω θα πρεπει να κανω παραπανω χλμ για να παω, ασε που πιστευω οτι θα εχουν ελαχιστα κομματια και οποιος προλαβει.

 

Οπως και να εχει.καλη συνεχεια

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.το σκεφτομαι καθως αυτη την περιοδο ψαχνω κινητο, αλλα λογω οθονης δεν νομιζω να το προτιμησω. Εγω θα πρεπει να κανω παραπανω χλμ για να παω, ασε που πιστευω οτι θα εχουν ελαχιστα κομματια και οποιος προλαβει.

 

Οπως και να εχει.καλη συνεχεια

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όπως νομίζεις πάντως εκτός της οθόνης δεν έχει κάτι άλλο να ζηλέψει από τον ανταγωνισμό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

100 κομματια

 

Αν αναφέρεσαι στην προσφορά των public τότε να σε ενημερώσω οτι 9:30 ήταν δικό μου άτομο εκεί δεν υπήρχε τίποτα οχι μόνο απο iphone αλλά απο οτιδήποτε ήταν σε προσφορά .

Οταν βγάζεις κατι σε προσφορά κανονίζεις και εχεις μια λογική ποσότητα σε απόθεμα και οχι να γίνεται αυτό που μου περιέγραψαν σήμερα στο συγκεκριμένο μαγαζί .:down::down:

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αν αναφέρεσαι στην προσφορά των public τότε να σε ενημερώσω οτι 9:30 ήταν δικό μου άτομο εκεί δεν υπήρχε τίποτα οχι μόνο απο iphone αλλά απο οτιδήποτε ήταν σε προσφορά .

Οταν βγάζεις κατι σε προσφορά κανονίζεις και εχεις μια λογική ποσότητα σε απόθεμα και οχι να γίνεται αυτό που μου περιέγραψαν σήμερα στο συγκεκριμένο μαγαζί .:down::down:

 

100 ηταν προς διαθεση.

ειχαν πωληθει μεχρι της 9.15 για δικη σου ενημερωση.

το οτι ηταν κωμωδια η κατασταση ειναι αλλο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

100 ηταν προς διαθεση.

ειχαν πωληθει μεχρι της 9.15 για δικη σου ενημερωση.

το οτι ηταν κωμωδια η κατασταση ειναι αλλο θεμα.

 

Δεν γνωρίζω τι σχέση έχεις προσωπικά με το θέμα αλλά δεν με ενδιαφέρει κιόλας απλά να σε ενημερώσω και εγώ ότι έχω μαρτυρίες ανθρώπων που ήταν εκεί από τους πρώτους και όταν πήγαν να ζητήσουν την συγκεκριμένη συσκευή τους είπαν ότι εξαντληθηκε.

Μιλάω για άτομα που ήταν έξω από το μαγαζί 8:30 δηλαδή τι ώρα τα έδωσαν?

 

Αυτά από μένα και κλείνω το Off topic.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κακώς γίνεται συζήτηση - διαφήμιση για το όποιο public στο παρόν θέμα, συνεχίζουμε στα της συσκευής του τίτλου και μόνο...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω τι σχέση έχεις προσωπικά με το θέμα αλλά δεν με ενδιαφέρει κιόλας απλά να σε ενημερώσω και εγώ ότι έχω μαρτυρίες ανθρώπων που ήταν εκεί από τους πρώτους και όταν πήγαν να ζητήσουν την συγκεκριμένη συσκευή τους είπαν ότι εξαντληθηκε.

Μιλάω για άτομα που ήταν έξω από το μαγαζί 8:30 δηλαδή τι ώρα τα έδωσαν?

 

Αυτά από μένα και κλείνω το Off topic.

 

Απλα γνωριζω το ακριβες αποθεμα. Ετσι ομορφα και υπευθυνα απαντησα. Το πως ,γιατι κτλ τα εδωσαν ειναι δικο τους θεμα. Επισης δεν υπηρχε περιορισμος στα τεμαχια που αγοραζε ο καθενας. Και κανεις δεν υποστηριξε το ρεζιλικι που συνεβει εκει.

 

τελος και απο μενα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ετυχε κατι στο τηλεφωνο του αδερφου μου, και εχω δοκιμασει πολλα restore, reset, restore το λειτουργικο, αλλα τζιφος. το τηλεφωνο ενω συνδεεται σε wifi και στο δικτυο τηλεφωνιας, (data εχει κανονικα) δε μπορει να κανει κλησεις. δεν ειναι jailbroken. εχει κανεις καμια ιδεα τι να κανω;
Link to comment
Share on other sites

παιδια ετυχε κατι στο τηλεφωνο του αδερφου μου, και εχω δοκιμασει πολλα restore, reset, restore το λειτουργικο, αλλα τζιφος. το τηλεφωνο ενω συνδεεται σε wifi και στο δικτυο τηλεφωνιας, (data εχει κανονικα) δε μπορει να κανει κλησεις. δεν ειναι jailbroken. εχει κανεις καμια ιδεα τι να κανω;

Κατά πάσα πιθανότητα network ic τα έχει φτύσει

Link to comment
Share on other sites

αλλα εχει data και αναγνωριζει τον παροχο κανονικα, οποτε οι κεραιες δουλευουν κανονικα. μονο voice δεν εχει, γι αυτο σκεφτομαι software προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

αλλα εχει data και αναγνωριζει τον παροχο κανονικα, οποτε οι κεραιες δουλευουν κανονικα. μονο voice δεν εχει, γι αυτο σκεφτομαι software προβλημα.

Τσουκου κατά 99% network ic είναι

Έτσι από περιέργεια γύρνα σε 2g only δες τι γίνεται με data και voice μετά σε 3g το ίδιο test και μετά σε 4g και πάλι το ίδιο

Link to comment
Share on other sites

παιδια ετυχε κατι στο τηλεφωνο του αδερφου μου, και εχω δοκιμασει πολλα restore, reset, restore το λειτουργικο, αλλα τζιφος. το τηλεφωνο ενω συνδεεται σε wifi και στο δικτυο τηλεφωνιας, (data εχει κανονικα) δε μπορει να κανει κλησεις. δεν ειναι jailbroken. εχει κανεις καμια ιδεα τι να κανω;

 

Δοκίμασες μια άλλη κάρτα σιμ;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες μια άλλη κάρτα σιμ;

 

δοκιμασα και επισης εβαλα την σιμ και σε αλλη συσκευη και δουλευε, η σιμ ηταν το πρωτο που σκεφτηκα. οσο το ψαχνω στο νετ παντως ολοι λενε πως αν ειναι το ολοκληρωμενο της κεραιας δε θα επρεπε να εχω καθολου σημα η συνδεση με τον παροχο

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα και επισης εβαλα την σιμ και σε αλλη συσκευη και δουλευε, η σιμ ηταν το πρωτο που σκεφτηκα. οσο το ψαχνω στο νετ παντως ολοι λενε πως αν ειναι το ολοκληρωμενο της κεραιας δε θα επρεπε να εχω καθολου σημα η συνδεση με τον παροχο

 

Κάτι άλλο παίζει.

Όπως λες δεν θα είχε σήμα καθόλου νομίζω

Τώρα επάνω πχ σου γράφει κανονικά cosmote έχει και σήμα αλλά δεν κάνει κλήσεις;

Μήπως να πας επαναφορά ρυθμίσεων και δικτύου;

Η συσκευή ειναι ελληνική;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο παίζει.

Όπως λες δεν θα είχε σήμα καθόλου νομίζω

Τώρα επάνω πχ σου γράφει κανονικά cosmote έχει και σήμα αλλά δεν κάνει κλήσεις;

Μήπως να πας επαναφορά ρυθμίσεων και δικτύου;

Η συσκευή ειναι ελληνική;

 

ναι λεει κοσμοτε πανω, και data κανονικα, και σε απλο και σε 3g και σε lte.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...