Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Καμία φορά η είσοδος με το Touch ID αργεί 2-3 δευτερόλεπτα ενώ άλλες φορές μπαίνει ακαριαία. Το έχει και άλλος αυτό το θέμα ή είναι φυσιολογικό;

 

Προφανώς βάζεις το δάχτυλο με την άκρη και χρειάζεται περισσότερο χρονο να το διαβάσει.

Κάνε ξανά scan τα αποτυπώματα σου και δώσε βάση στο σημείο που σου λέει να βάλεις τις άκρες του δαχτυλου σου.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το ξαναπέρασα το δάκτυλο αλλά πάλι κάποιες φορές το κάνει.

 

Εγω δεν εχω παρστηρησει καποιο τετοιο θεμα.

 

Αντιθετως, εχω παρατηρησει, και θα ηθελα τη γνωμη σα, οτι μερικες φορες, που και που, οταν κανω διπλο κλικ στο home button για να ανοιξουν οι καρτελες, αργουμ 1-2 δευτερολεπτα να εμφανιστουν. Κυριως, οταν εχω πολλες καρτελες ανοιχτες.

Δηλαδη υπαρχει μια καθυστερηση στο γραφικο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το ξανασκεφτομαι και επειδή και εγώ έχω παρατηρήσει αυτό που λες μπορεί και σε μένα να αργεί να φορτώσει το γραφικό και γιαυτο να καθυστερεί και όχι λόγω του Touch ID.
OnePlus 6T
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το ξανασκεφτομαι και επειδή και εγώ έχω παρατηρήσει αυτό που λες μπορεί και σε μένα να αργεί να φορτώσει το γραφικό και γιαυτο να καθυστερεί και όχι λόγω του Touch ID.

 

Πως τα σχετιζεις αυτα τα 2?

 

Εγω λεω οτι εχω ξεκλειδωτη τη συσκευη ου, παταω 2 φορες το κουμπι , αλλα το γραφικο αργει λιγο να εμφανιστει ή εμφανιζετσι καπως αποτομα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το συσχετίζω γιατί όταν πατάς το κουμπί να ανοίξει η οθόνη και μετά κρατάς το δάκτυλο πάνω στον αισθητήρα η συσκευή πρώτα φορτώνει το γραφικό και μετά διαβάζει το αποτύπωμα. Αν αργήσει το γραφικό λογικό είναι να αργήσει και η ταυτοποίηση.
OnePlus 6T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!

Μπορώ να φορτιζω το τηλέφωνο με τον φορτιστη του iPad Air και το αντίστροφο ;

Έχει κάποια διάφορα ;

Ναι έχει διαφορά ο φορτιστής του ipad air με του iphone. Του ipad air έχει άλλα volt και amper λόγω του ότι η μπαταρία του είναι μεγαλύτερη από του iphone. Όταν πήγα να αλλάξω μπαταρία στο iphone ο τεχνικός μου είπτε να μην το φορτίζω από φορτιστές ipad γιατί θα την χαλάσω γρήγορα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

http://unlockpro.ru/nano4g.html

 

Αυτό είναι για υποβάθμιση carrier σε 2g, για μια ώρα που το έβαλα έπαιξε κανονικά σε 7.1.1, απλά τώρα που θέλω 4g δε γυρνάει, μένει σε 3g παρόλο που το απεγκατέστησα και restart...είδωμεν με reset απο itunes...

 

 

Το εκανα αλλα στις ρυθμισεις δεν βλεπω καποια διαφορα ακομα υπαρχει ο διακοπτης του 4g . To patch δινει 2 επιλογες τι ακριβως κανουν δλδ δεν το επιασα!

 

Ασχετο οταν μπαινω στο φβ απο το μπροουζερ γτ γυρναει συνεχεια το κυκλακι στην αρχικη σελιδα ενω δεν κανω κατι και στην εφαρμογη φβ δεν γυρναει;; Τι παιζει ;; Ποιο ειναι πιο "κακο" για την μπαταρια;

Edited by m4rvel
Link to comment
Share on other sites

Αν επιλέξεις στο patch το 2g, ότι κι αν κανείς στις ρυθμίσεις το κινητό παραμένει σε GPRS-edge mode...
Link to comment
Share on other sites

Το εκανα αλλα στις ρυθμισεις δεν βλεπω καποια διαφορα ακομα υπαρχει ο διακοπτης του 4g . To patch δινει 2 επιλογες τι ακριβως κανουν δλδ δεν το επιασα!

 

Ασχετο οταν μπαινω στο φβ απο το μπροουζερ γτ γυρναει συνεχεια το κυκλακι στην αρχικη σελιδα ενω δεν κανω κατι και στην εφαρμογη φβ δεν γυρναει;; Τι παιζει ;; Ποιο ειναι πιο "κακο" για την μπαταρια;

 

Γυρνάει γιατί φορτώνουν δεκάδες φωτογραφίες. Αν το αφήσεις θα σταματήσει και την επόμενη φορά δεν θα κάνει τόσο γιατί θα έχει κρατήσει τις προηγούμενες στην μνήμη κασε.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Γυρνάει γιατί φορτώνουν δεκάδες φωτογραφίες. Αν το αφήσεις θα σταματήσει και την επόμενη φορά δεν θα κάνει τόσο γιατί θα έχει κρατήσει τις προηγούμενες στην μνήμη κασε.

 

ακομα το 5s εχεις; :D

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ακομα το 5s εχεις; :D

 

Και γυμνο μαλιστα!!!

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το tapatalk σας παίζει καλά με το iOS;

 

 

Ναι αμε, το προβλημα εχεις;

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ενώ στα άλλα φόρουμ πάει τρένο, εδώ μου κάνει όλο αυτό....

 

Εγώ δεν παρατηρώ κάποια καθυστέρηση σε γενικές γραμμές.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν επιλέξεις στο patch το 2g, ότι κι αν κανείς στις ρυθμίσεις το κινητό παραμένει σε GPRS-edge mode...

 

και αν πατησω ξανα το 3g? επανερχεται σε 3γ?

Link to comment
Share on other sites

Και γυμνο μαλιστα!!!

 

μας εστειλες...

 

παω και εγω για συνδυασμο tablet+small feature /toy phone οπως και εσυ... :shifty: :D

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

μας εστειλες...

 

παω και εγω για συνδυασμο tablet+small feature /toy phone οπως και εσυ... :shifty: :D

 

Το δικό μου iphone όμως δεν έχει ελλείψεις και πάει σφαίρα παντού. Σε εφε, γραφικά, άνοιγμα εφαρμογών. Και πάντα με καλή αυτονομία. ;)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν πάει καλά σήμερα.... :rolleyes::rolleyes:

 

Κώστα, χρόνια πολλά για τη γιορτή σου φίλε!!! :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν πάει καλά σήμερα.... :rolleyes::rolleyes:

 

 

 

Κώστα, χρόνια πολλά για τη γιορτή σου φίλε!!! :)

 

 

Thanks Γιάννη. Είπαμε με τον Δημήτρη να γυρίσουμε στα feature Phones. :)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Thanks Γιάννη. Είπαμε με τον Δημήτρη να γυρίσουμε στα feature Phones. :)

Καλά κάνατε, το iphone είναι η καλύτερη επιλογή. :lol::lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν παρατηρώ κάποια καθυστέρηση σε γενικές γραμμές.

 

 

Περιέργως κατέβασα το tapatalk το free και όλα πανε ρολόι, ενώ με το tapatalk pro που το πλήρωσα δε μπαίνει με την καμία...thanks για το έναυσμα εύρεσης λύσεων...

Link to comment
Share on other sites

Περιέργως κατέβασα το tapatalk το free και όλα πανε ρολόι, ενώ με το tapatalk pro που το πλήρωσα δε μπαίνει με την καμία...thanks για το έναυσμα εύρεσης λύσεων...

Ναι, δεν έχω το pro.

Συμβαίνει καμία φορά...:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...