Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ανοιγω τα λινκ και μου βγαζει οτι δεν ειναι διαθεσιμα για την συσκευη μου.... αλλαξα και περιοχη, δοκιμασα Αγγλια και ΗΠΑ, τιποτα.

 

Ομοίως και σε εμένα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το κινητό μου αναβαθμίστηκε στην black αν και το site της Nokia λέει waiting for approval. Πολύ μεγάλη και ευχάριστη έκπληξη.
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω εγω λοιπον για να γελασετε...την περασα πριν λιγο. Ολα καλα, εγκατασταθηκε μια χαρα. Το βλεπω κ στις πληροφοριες τηλεφωνου. Αποτελεσμα; Ακριβως το ιδιο. Ουτε διαφορα στη glance screen με τα notifications, πλην του οτι μου εχει επιλογη να αλλαξω χρωμα, ουτε καμια νεα εφαρμογη περασμενη. Τι να πω; Γκαντεμης ή ασχετος;
Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω εγω λοιπον για να γελασετε...την περασα πριν λιγο. Ολα καλα, εγκατασταθηκε μια χαρα. Το βλεπω κ στις πληροφοριες τηλεφωνου. Αποτελεσμα; Ακριβως το ιδιο. Ουτε διαφορα στη glance screen με τα notifications, πλην του οτι μου εχει επιλογη να αλλαξω χρωμα, ουτε καμια νεα εφαρμογη περασμενη. Τι να πω; Γκαντεμης ή ασχετος;

 

Κάνε έναν έλεγχο για αναβαθμίσεις των εφαρμογών συστήματος της Nokia.

Κάντο από την εφαρμογή SysApp pusher

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Την κατεστρεψε την καμερα η Nokia με την καινουρια αναβαθμιση...ολοι οι αλγοριθμοι λαθος ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πολωνικό ακόμα δεν το βλεπω να την παίρνει την black

 

Αξίζει τελικά η αναβάθμιση;;

Edited by lokigr

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφερονται για το Nokia beamer ο παλιος τροπος με τον proxy δουλευει. Κατα κάποιο τροπο δηλαδη. Βγάζει κανονικα να κάνεις εγκατασταση. αλλά στην λήψη σκαλώνει. Αν κάποιος καταφέρει κάτι περισσοτερο από μένα...

http://forums.wpcentral.com/windows-phone-apps/246771-install-nokia-camera%7Cnokia-refocus%7Cnokia-storyteller-your-lumia-520-620-625-720-820-device.html#post2186582

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πολωνικό ακόμα δεν το βλεπω να την παίρνει την black

 

Αξίζει τελικά η αναβάθμιση;;

 

Κατά την άποψη μου όχι. Αυτά που προσφέρει είναι ελάχιστα. Το glance πχ εγώ δεν το χρησιμοποιώ οπότε ούτε που είδα καμιά διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..το κινητο μου ειναι απο βελγιο και δεν μου εχει ερθει ακομα η αναβαθμιση..γνωριζει κανεις κατι?επισεις γνωριζει κανεις αν με την αναβαθμιση θα εχει βιντεο κληση το κινητο..?ευχαριστω..!
Link to comment
Share on other sites

Κατά την άποψη μου όχι. Αυτά που προσφέρει είναι ελάχιστα. Το glance πχ εγώ δεν το χρησιμοποιώ οπότε ούτε που είδα καμιά διαφορά.

 

 

 

μα το glance

 

 

το έχουμε και με την amber !!

 

Ρύθμισης >γρήγορη ματιά.

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..το κινητο μου ειναι απο βελγιο και δεν μου εχει ερθει ακομα η αναβαθμιση..γνωριζει κανεις κατι?επισεις γνωριζει κανεις αν με την αναβαθμιση θα εχει βιντεο κληση το κινητο..?ευχαριστω..!

 

Βιντεοκλήση μόνο μέσω εφαρμογής πχ Skype.

Για την αναβάθμιση να το τσεκάρεις όσο συχνά μπορείς μέσα από τις ρυθμίσεις γιατί μπορεί να δοθεί ανα πάσα στιγμή και για το δικό σου αφού για τις άλλες χώρες είναι ήδη διαθέσιμη!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Η αναβαθμηση σε Ελληνικές συσκευές έχει βγει;;;

 

Ναι για το country variant που είναι το δικό μου.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

απλα νομιζα οτι μπορεις και απο τις επαφες να κανεις βιντεοκληση..ισως δωθει σε καποια αλλη αναβαθμιση γιατι ειναι μεγαλο μειον..ευχαριστω πολυ παντως..θα το τσεκαρω συχνα..!
Link to comment
Share on other sites

μα το glance

 

 

το έχουμε και με την amber !!

 

Ρύθμισης >γρήγορη ματιά.

 

Σωστός. Δεν το έθεσα σωστά. Εννoούσα ότι είναι από τις μεγαλύτερες αλλαγές που φέρνει η black (όπως την διαφημίζει και η ίδια η ΝΟΚΙΑ). Για μένα που δεν το χρησιμοποιώ οπότε δεν έχει διαφορά. Νομίζω η amber πρόσθεσε πολλά περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφερονται για το Nokia beamer ο παλιος τροπος με τον proxy δουλευει. Κατα κάποιο τροπο δηλαδη. Βγάζει κανονικα να κάνεις εγκατασταση. αλλά στην λήψη σκαλώνει. Αν κάποιος καταφέρει κάτι περισσοτερο από μένα...

http://forums.wpcentral.com/windows-phone-apps/246771-install-nokia-camera%7Cnokia-refocus%7Cnokia-storyteller-your-lumia-520-620-625-720-820-device.html#post2186582

 

Τα κατάφερα! Στο βήμα που λέει ότι κάνουμε minimize το μάρκετ και κλείνουμε το proxy εγώ έκλεισα τελείως το wifi και το κατέβασα με data.. Με wifi κολλούσε! Ευχαριστώ για το τιπ πάντως την ήθελα πολύ την εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Τα κατάφερα! Στο βήμα που λέει ότι κάνουμε minimize το μάρκετ και κλείνουμε το proxy εγώ έκλεισα τελείως το wifi και το κατέβασα με data.. Με wifi κολλούσε! Ευχαριστώ για το τιπ πάντως την ήθελα πολύ την εφαρμογή

 

Τελικά εμένα κατέβηκε και με wifi. Δουλεύει μια χαρά. :-)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απεκτησα και εγώ,και είμαι μέχρι στιγμής θετικός στη συσκευή..

Μια ερώτηση τώρα...εμένα είναι συσκευή της vodafone,τι διάφορες έχει σε σχέση με τις country variant συσκευές;;;;έχουν διαφορετικές εφαρμογές;;;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εμένα ρε παιδιά μου φαίνεται ότι τσάμπα ο κόπος??πολύ ντόρος για πολύ λίγα και ίσως όχι τόσο χρήσιμα...
Link to comment
Share on other sites

Γιατι εμένα ρε παιδιά μου φαίνεται ότι τσάμπα ο κόπος??πολύ ντόρος για πολύ λίγα και ίσως όχι τόσο χρήσιμα...

 

Γενικά δεν έχεις και απόλυτο άδικο. Αλλά για να εγκατασταθουν κάποιες νέες εφαρμογές της Νοκια απαιτείτε η μπλακ :-) Αλλά όπως και να έχει έχεις μια αίσθηση έστω και ψεύτικη ας πούμε ότι κάτι άλλαξε

 

Edit. Μόλις κατέβασα και ένα Nokia camera Beta....

Edited by mixail72
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...