Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την συμβουλη μου την εδωσα, δεν με ξερεις και κανεις υποθεσεις δεν εχω να πω κατι αλλο στο θεμα. Αν εχεις αυτο το στυλ σε καθε σου συναλλαγη καταλαβαινω γιατι δεν σε εξυπηρετουσυμπεριφορά σε προβλημα. επισης οτι γυρνας στο φορουμ εδω και καιρο και σχολιαζεις την ποιοτητα της σαμσουνγκ αλλα παρολαυτα αγορασες το ταμπλετ......ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ ΟΥΚ ΑΝΔΡΟΣ ΣΟΦΟΥ... :blink::blink::blink:

 

Δεν κανω υποθεσεις, συμπερασμα απο τα γραφόμενα σου εβγαλα κ σε ρώτησα.

το σ3 τοχω 2 χρονια και τίποτα αλλο σε σαμσουνκ δεν εχω.τα περι σαμσουνκ κ ποιοτητα ατελείωτη συζήτηση.σε αλλο τηλ σαμσουνκ δεν παω λογο αφηματος της 4.3 στο σ3 κνοκ κτλ.το ταμπλετ το διαλεξα μονο για το πενάκι . μετάνιωσα που δεν το παράγγειλα απο εξω.

επερνα πραματα απο αμερικη μέχρι το 10 λογο τελωνειου μετέπειτα σταμάτησα., ηταν ανταλλακτικά βελτίωσης για το αμαξι μου ποτε προβλημα.

με εμβασμα σε γερμανικο μαγαζί μουρθαν καλούδια για το αμαξι μου με acs στην πορτα μου με 11€ εξοδα αποστολης για εδω.με κακό μάθανε(σε 6 εργάσιμες). Οπως πλήρωσα μετρητής για το ταμπλετ ετσι απαιτώ και αναλογη συμπεριφορά σε πρόβλημα.

Δεν βλεπω καποιος εδω να πει κατι για την υποχρέωση ντοα του καταστήματος.που το εν λόγω καταστημα εχει σερβις δικό του.

Εντυπωσιακό θα ελεγα.σε φόρουμ αγοραστών!σε λιγο θα νιώθω ενοχή που δεν κράτησα μια προβληματικη συσκευή.

Απλα δεν περίμεναν τη συσκευή να την πάρουν εντος ντοα απο Ορεστιαδα.νομιζαν ειναι καλυμμένοι λόγω χρόνου. Αντε μετα να στηρίξεις εταιρεία εδω......και να θες δεν...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα φίλε μου νομίζω πως εχω και εγώ πρόβλημα στην οθόνη στη κάτω πλευρά στο σημειο που είναι τα πλήκτρα νομίζω πως υπάρχει έντονο φως που φαίνεται μόνο σε μαύρο φόντο και όταν κάνω reboot.εσύ είχες καταλάβει κάποιο πρόβλημα?

 

Καλημέρα φίλε μου! τελικά τι έκανες με την οθόνη? Γιατί και εγώ τώρα που το πήρα μετα από τόσο καιρό!

βλέπω πως έχει το ίδιο θέμα! Τελικά αυτό είναι πρόβλημα? Γιατί έχω ρωτήσει στο forum αλλά απάντηση δεν

πείρα!

Edited by andre1
Link to comment
Share on other sites

Μα θα το λειτουργείς με SIΜ; Αν όχι δεν έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα, αφού δεν θα λειτουργεί ως τηλέφωνο.

 

 

Ακτινοβολία δεν έχει μόνο η sim αλλά και το wifi

Link to comment
Share on other sites

Ακτινοβολία δεν έχει μόνο η sim αλλά και το wifi

 

Το sar νομίζω αναφέρεται στη sim και όχι στο wifi. Ακτινοβολία μέσω wifi έχουν όλα...

 

 

Επίσης να ρωτήσω αυτους που πήραν το wifi, είχε ακουστικά μέσα ή όχι??

Link to comment
Share on other sites

Το sar νομίζω αναφέρεται στη sim και όχι στο wifi. Ακτινοβολία μέσω wifi έχουν όλα...

 

 

Επίσης να ρωτήσω αυτους που πήραν το wifi, είχε ακουστικά μέσα ή όχι??

Δεν είχε ακουστικά μέσα . Μια μεμβράνη και ανταλλακτικά-μύτες του S pen έχει μέσα και φυσικά τον φορτιστή.

Link to comment
Share on other sites

Απο που το πήρες? γιατί και σε ένα βιντεάκι που είδα που ανοίγαν τη συσκευασία δεν είχε μέσα... Επίσης το πήρε και ένας γνωστός μου όπου και πάλι δεν είχε...
Link to comment
Share on other sites

Το P605 αγορασμένο από Πλαίσιο είχε μέσα στην συσκευασία ακουστικά. Νομίζω και πάνω στην συσκευασία αναγράφει τα περιεχόμενα του κουτιού.
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικα σημερα επεσε η ενταση του ηχου κατα την διαρκεια της κλησης σε χαμηλα επιπεδα. Ο ηχος σε οτιδηποτε αλλο ειναι κανονικος. Καμμια ιδεα κανεις για το τι μπορει να φταιει; Ουτε εγκατεστησα κατι και το τηλεφωνο ειναι αρουταριστο.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Απο που το πήρες? γιατί και σε ένα βιντεάκι που είδα που ανοίγαν τη συσκευασία δεν είχε μέσα... Επίσης το πήρε και ένας γνωστός μου όπου και πάλι δεν είχε...

Από πλαισιο πρωτο τρίμηνο του 14 οταν για 2 μερες το ειχε βαλει προσφορά 400 γιουρο

Link to comment
Share on other sites

παιδια,οσοι το πηρατε απο πλαισιο ειναι ολα ενταξει?ευχαριστημενοι?υπαρχει διαθεσιμοτητα?
2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικα σημερα επεσε η ενταση του ηχου κατα την διαρκεια της κλησης σε χαμηλα επιπεδα. Ο ηχος σε οτιδηποτε αλλο ειναι κανονικος. Καμμια ιδεα κανεις για το τι μπορει να φταιει; Ουτε εγκατεστησα κατι και το τηλεφωνο ειναι αρουταριστο.

 

Καμια βοηθεια παιδια;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καμια βοηθεια παιδια;

 

Κανε επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων. Αν δεν στρώσει κ εχεις εγγύηση στηλτο στο σέρβις εκει σε μια βδομάδα οι σαμσουγκεη λεν οτι θα σου απαντήσουν. αν το πηρες κ απο κανα πλεσιο εισαι κομπλε καλα ξεμπερδεματα.

Εγω ειμαι ακόμα στο περίμενε καμιά ενημερωση. μας κανουν κουμάντο με τα λεφτα μας με β διαλογής συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Κανε επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων. Αν δεν στρώσει κ εχεις εγγύηση στηλτο στο σέρβις εκει σε μια βδομάδα οι σαμσουγκεη λεν οτι θα σου απαντήσουν. αν το πηρες κ απο κανα πλεσιο εισαι κομπλε καλα ξεμπερδεματα.

Εγω ειμαι ακόμα στο περίμενε καμιά ενημερωση. μας κανουν κουμάντο με τα λεφτα μας με β διαλογής συσκευές.

 

Τι σχέση έχει το σέρβις της Samsung με το εάν το πήρε από το πλαίσιο ή :confused: από το κάθε πλαίσιο?

Εάν χρειάζεται σέρβις να το στείλει στην smartec -επίσημο σέρβις της Samsung -k σε 1-2 μέρες ανάλογα την βλάβη θα το έχει πίσω! :D

Τόσο απλά :happy:

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Κανε επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων. Αν δεν στρώσει κ εχεις εγγύηση στηλτο στο σέρβις εκει σε μια βδομάδα οι σαμσουγκεη λεν οτι θα σου απαντήσουν. αν το πηρες κ απο κανα πλεσιο εισαι κομπλε καλα ξεμπερδεματα.

Εγω ειμαι ακόμα στο περίμενε καμιά ενημερωση. μας κανουν κουμάντο με τα λεφτα μας με β διαλογής συσκευές.

 

τι εμπειρια εχεις απο πλαισιο?...γιατι εχω σκοπο την αγορα του απο εκει.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Επανηλθε μετα απο επαναφορα εργαστασιακων ρυθμισεων.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει το σέρβις της Samsung με το εάν το πήρε από το πλαίσιο ή :confused: από το κάθε πλαίσιο?

Εάν χρειάζεται σέρβις να το στείλει στην smartec -επίσημο σέρβις της Samsung -k σε 1-2 μέρες ανάλογα την βλάβη θα το έχει πίσω! :D

Τόσο απλά :happy:

Σωστότατη!

Για service κατευθείαν στην Smartec

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ολα σχεση εχουν.

Μιας κ έχεις εμπειρία για το 2ημερο σέρβις της σμαρτεκ.βαλε και κανα χαρτί φώτο να το δουμε αλλιως ειναι αερογραφιες. Οσο για αυτα που γράφω έρχεται η ωρα που θα τα βαλω ολα εδω μ χαρτιά για να μην πεσουν κ άλλοι στην παγίδα.

Αδερφε οταν μπεις σε διαδικασία σέρβις πες κ σε μας πόσο χρόνο πηρε να λυθεί το θέμα σου

ποιο απλά δεν γίνεται.

 

Δεν θα κάτσω να χάσω το χρόνο μου να σε πείσω γιατί από ότι βλέπω δεν υπάρχει λόγος!

2 φορές χρειάστηκα το σέρβις,την πρώτη με το gear το οποίο σε ΔΎΟ ΜΕΡΕΣ μου το έστειλαν επαρχία χωρίς καμία χρέωση κ την δεύτερη με το note 3 όπου ΑΥΘΗΜΕΡΌΝ μου άλλαξαν την θύρα usb :)

Πάρα πολλοί είναι ευχαριστημενοι από την smartec k γενικά από το σέρβις της Samsung :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5362016#post5362016

Για ρίξε μια ματιά εδώ ;)

 

Επίσης να σε ενημερώσω ότι έδω είμαστε να λέμε την άποψη μας χωρίς να προσβάλουμε τα υπόλοιπα μέλη! Θα παρακαλούσα λοιπόν να προσπαθήσεις -ίσως σου είναι δύσκολο βέβαια -να μην ξανά προσβαλεις μέλος που λέει απλά την άποψη του :)

Edited by evelinalex
IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω εμπειρία από σμαρτεκ και το note το πήρα αυθημερόν και το s3 σε 2 μέρες ήρθε σπίτι. Όταν θέλετε κάτι κατευθείαν στην smartek.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα κάτσω να χάσω το χρόνο μου να σε πείσω γιατί από ότι βλέπω δεν υπάρχει λόγος!

2 φορές χρειάστηκα το σέρβις,την πρώτη με το gear το οποίο σε ΔΎΟ ΜΕΡΕΣ μου το έστειλαν επαρχία χωρίς καμία χρέωση κ την δεύτερη με το note 3 όπου ΑΥΘΗΜΕΡΌΝ μου άλλαξαν την θύρα usb :)

Πάρα πολλοί είναι ευχαριστημενοι από την smartec k γενικά από το σέρβις της Samsung :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5362016#post5362016

Για ρίξε μια ματιά εδώ ;)

 

Επίσης να σε ενημερώσω ότι έδω είμαστε να λέμε την άποψη μας χωρίς να προσβάλουμε τα υπόλοιπα μέλη! Θα παρακαλούσα λοιπόν να προσπαθήσεις -ίσως σου είναι δύσκολο βέβαια -να μην ξανά προσβαλεις μέλος που λέει απλά την άποψη του :)

 

Αν ειναι προσβολη να ζητας απο καποιον να αποδείξει τα λεγόμενα οκ πασο.

και ποσο υπομονη να κανει κάποιος αφου εχει περάσει μια βδομαδα+ εργάσιμη κ δεν υπάρχει κανένα νέο. Περιττω να σας πω κ ποσα ηταν τα τηλ απο πλεσιο μεχρι να στηλουν την παραγγελία γιατι εγινε μεσω ιντερνετ.και ξαφνικά δεν τους βρίσκω κιολας.

μιλαμε για απίστευτα πράγματα.

Edited by votis
Link to comment
Share on other sites

@votis

ΕΙΠΑMΕ, το στέλνεις με courier η το πας ο ίδιος κατευθείαν στην Smartec

 

Μολις βγηκε απο το κουτί ειδα τη βλάβη μίλησα και με σαμσουνκ.

το έστειλα πλεσιο για ντοα, που δεν την εκτέλεσαν.

απορώ πως ειναι στα 399 ακομα η τιμή στο σκρουτζ.κατι παίζει ισως ακομα και απάτη, μαλλον ειναι πάρα εισαγωγή η συσκευή και μπορεί να μην το καλύπτει η σαμσουνκ εδω.

Αύριο παει δικός μου εκεί. Αν δεν βγάλω άκρη κανω καταγγελία στον συνήγορο καταναλωτή και μήνυση στο πλεσιο και στον υπάλληλο.

Αυτα και δεν κανω αλλα ποστ να μην κουράζω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είμαι έτοιμος να πάω να πάρω το note 10.1 lte με την "προσφορά" του πλαισίου στα 400.

 

Το θέλω για χρήση internet mail επικοινωνία και λοιπά, λέτε με βολέψει γτ με το κινητό συνέχεια στο internet δεν μου κρατάει η μπαταρία μόνο αν παίρνω μαζί στο γραφείο μου τον φορτιστή :P

 

Και γενικά η μπαταρία του πόσο κρατάει με ή χωρις το lte;

Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...