Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δυστυχώς δεν γίνεται (δοκίμασα με app από note 8,10.1,3 ...πρέπει να θέλει libs ..κρασαρει συνεχεια..)

δεν ξέρω εάν θα σε βοηθήσει ..για εισαγωγή..γράφεις με pen τις συναρτήσεις μετά με λασο ..μετατροπή σε μαθηματικό τύπο...

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου κάτι γίνεται έτσι ! Υπάρχει περίπτωση σε κάποια αναβάθμισή να το συμπριλάβουν όπως ήταν παλιά ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ φίλε μου κάτι γίνεται έτσι ! Υπάρχει περίπτωση σε κάποια αναβάθμισή να το συμπριλάβουν όπως ήταν παλιά ?

Δεν το νομίζω ...το έχει αφαιρέσει από παντού (όχι μόνο στο note 10.1 2014 ....) ψάξε στο playstore μήπως βρεις κάτι άλλο (παρεμφερές )

Link to comment
Share on other sites

Δεν το νομίζω ...το έχει αφαιρέσει από παντού (όχι μόνο στο note 10.1 2014 ....) ψάξε στο playstore μήπως βρεις κάτι άλλο (παρεμφερές )

 

Ψάχνω 2 μέρες τώρα δεν υπάρχει κατί που να γράφεις με το πενάκι και να το μετατρέπει απευθείας σε μαθηματικό τύπο, ούτε να το αναγνωρίζει ωστε να το λύνει αυτόματα !

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω 2 μέρες τώρα δεν υπάρχει κατί που να γράφεις με το πενάκι και να το μετατρέπει απευθείας σε μαθηματικό τύπο, ούτε να το αναγνωρίζει ωστε να το λύνει αυτόματα !

σαν συμπλήρωμα μπορείς να γράψεις τις συναρτήσεις με https://play.google.com/store/apps/details?id=com.visionobjects.calculator (που αναφέρει και ο ποιο πάνω φίλος .. και μετα με ενα κλικ (με το share ) τα εξάγεις στο snote (μειονέκτημα ότι σου εξάγει και ένα κείμενο ότι η τάδε πράξη έγινε με το τάδε πρόγραμμα..σβήνετε πανεύκολα ) είναι αρκετά παραγωγικό....

Link to comment
Share on other sites

σαν συμπλήρωμα μπορείς να γράψεις τις συναρτήσεις με https://play.google.com/store/apps/details?id=com.visionobjects.calculator (που αναφέρει και ο ποιο πάνω φίλος .. και μετα με ενα κλικ (με το share ) τα εξάγεις στο snote (μειονέκτημα ότι σου εξάγει και ένα κείμενο ότι η τάδε πράξη έγινε με το τάδε πρόγραμμα..σβήνετε πανεύκολα ) είναι αρκετά παραγωγικό....

 

Δυστυχώς το συγκεκριμένο δεν υποστηρίζει μεταβλητές, αλλα μονο αριθμούς.

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Note 3 - S Note Formula Match (equation and shape recogn...:

 

Δειτε το δειχνει πως γράφουμε μαθηματικές εξισώσεις στο snote.

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Note 3 - S Note Formula Match (equation and shape recogn...:

 

Δειτε το δειχνει πως γράφουμε μαθηματικές εξισώσεις στο snote.

Ναι .... σου το πρότεινα αυτό....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το συγκεκριμένο δεν υποστηρίζει μεταβλητές, αλλα μονο αριθμούς.

Μια μεταβλητή δέχεται πάντως, με την μορφή ξένου ερωτηματικού.. Δες τα tutorials.. Αυτό βέβαια αν σε ενδιαφέρει να λύσεις την εξίσωση ως προς αυτήν την μεταβλητή...

Link to comment
Share on other sites

Στο Antuntu μου λέει non verified score.Βγαζει το score αλλά μου γράφει κάποια πιθανά αιτία που δεν αφήνουν την εφαρμογή να ολοκληρώσει.
Link to comment
Share on other sites

Στο S Find κρατώντας παρατεταμένα το πενάκι στο φακό σου ανοίγει παράθυρο που πατώντας τον f (χ) γραφεις συναρτήσεις που τις λύνει μέσω της σελίδας της Wolfram!
Link to comment
Share on other sites

Στο Antuntu μου λέει non verified score.Βγαζει το score αλλά μου γράφει κάποια πιθανά αιτία που δεν αφήνουν την εφαρμογή να ολοκληρώσει.
Μάλον δεν θα είσαι συνδεδεμένος στο ίντερνετ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, θέλω τη βοήθεια σας.

Έχω βρει ένα μεταχειρισμένο sm p600 και σκέφτομαι να το πάρω. Πώς θα ελέγξω εάν είναι γνήσιο και πόσα πιστεύετε ότι πρέπει να δώσω για 3 - 4 μηνών μηχάνημα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, θέλω τη βοήθεια σας.

Έχω βρει ένα μεταχειρισμένο sm p600 και σκέφτομαι να το πάρω. Πώς θα ελέγξω εάν είναι γνήσιο και πόσα πιστεύετε ότι πρέπει να δώσω για 3 - 4 μηνών μηχάνημα;

δες εδώ πόσο έχει σήμερα http://www.skroutz.gr/s/3971740/Samsung-Galaxy-Note-10-1-Wifi-2014-Edition-P6000-16GB.html?keyphrase=sm+p600

κάτω από 300 (πολλά λέω...)

ένας τρόπος είναι (εάν δεν έχεις εκείνη την στιγμή Internet ) να μπεις σε download mode (πρώτον μόνο τα γνήσια samsung το έχουν αυτό + εάν είναι γνήσιο να έχει knox 0=0 ..εάν 0=1 δεν έχει εγγύηση ....άλλη τιμή) Download mode =power + volume - (ταυτόχρονα) .άλλο εάν κατεβάσεις κάποιο πρόγραμμα τυπου cpu-z (να δεις τι επεξεργαστή ...μνήμη έχει, προσοχή στις ρυθμίσεις του ταβλετ ...μπορεί να αναφέρεται ότι είναι samsung και γενικά έχει τα σωστά στοιχεία) από την ποιότητα κατασκευής....

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Με κάνα serial number μπορώ να το τσεκάρω;

Δεν είναι σίγουρο... (δες εάν έχει download mode ...knox 0=0)

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν είναι σίγουρο... (δες εάν έχει download mode ...knox 0=0)

γενικά το μαϊμού κάνει μπαμ ...άλλη ποιότητα, το λειτουργικό λαγκαρει... (απλά και γνήσιο να είναι ...για εγγύηση πάντα κοιτάμε και knox )

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι σίγουρο... (δες εάν έχει download mode ...knox 0=0)

Δεν το έχω στα χέρια μου. Ο πωλητής μου έστειλε μια φώτο από το serial που είναι πάνω στο κουτί και μια μέσα από το μενού στις πληροφορίες της συσκευής. Από κει μπορώ να βγάλω άκρη;

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω στα χέρια μου. Ο πωλητής μου έστειλε μια φώτο από το serial που είναι πάνω στο κουτί και μια μέσα από το μενού στις πληροφορίες της συσκευής. Από κει μπορώ να βγάλω άκρη;

Με φωτο δεν γίνεται δουλειά!! ....πρόσωπο με πρόσωπο

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ τώρα που ανέφερες στον φίλο πιο πάνω για το Knox,οταν πατήσω το εικονίδιο του knox (που δείχνει την ασπίδα με την κλειδαρότρυπα) λέει εγκατάσταση 208mb.Δεν κατάλαβα πρέπει να γίνει;
Link to comment
Share on other sites

Αλεξ τώρα που ανέφερες στον φίλο πιο πάνω για το Knox,οταν πατήσω το εικονίδιο του knox (που δείχνει την ασπίδα με την κλειδαρότρυπα) λέει εγκατάσταση 208mb.Δεν κατάλαβα πρέπει να γίνει;

είναι για ασφάλεια ...(Μόνο μπελάδες φέρνει ) εάν θέλεις να κλειδώσεις προσωπικά αρχεία... (είμαι root και στο σύστημα μου δεν υπάρχει ίχνος knox!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, θέλω τη βοήθεια σας.

Έχω βρει ένα μεταχειρισμένο sm p600 και σκέφτομαι να το πάρω. Πώς θα ελέγξω εάν είναι γνήσιο και πόσα πιστεύετε ότι πρέπει να δώσω για 3 - 4 μηνών μηχάνημα;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

με αυτο βλεπεις τα παντα για το ταμπλετ....τι ειναι,ποτε κατασκευαστηκε,knox κτλ.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα χθες το tablet καινούριο. Το βάζω να φορτίσει και δεν... Όταν το συνδέω στο φορτιστή βγάζει ένα κόκκινο αστέρι πάνω στη μπαταρία. Δεν έχω κάνει ακόμα πλήρη αποφόρτιση. Είναι φυσιολογικό αυτό (κάποιου είδους αυτόματο calibration της μπαταρίας)? Ο φορτιστής δουλεύει σωστά το δοκίμασα και στο κινητό.
lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα χθες το tablet καινούριο. Το βάζω να φορτίσει και δεν... Όταν το συνδέω στο φορτιστή βγάζει ένα κόκκινο αστέρι πάνω στη μπαταρία. Δεν έχω κάνει ακόμα πλήρη αποφόρτιση. Είναι φυσιολογικό αυτό (κάποιου είδους αυτόματο calibration της μπαταρίας)? Ο φορτιστής δουλεύει σωστά το δοκίμασα και στο κινητό.

 

Εγώ το δικό μου το άφησα να πέσει η μπαταρία κ μετά το φορτισα αλλά θα έπρεπε να φορτίζει το δικό σου κανονικά :worry:

Εγώ θα το πήγαινα πίσω εκεί που το αγόρασα μιας κ είναι μόνο μιας μέρας κ θα ζητούσα άλλο! !

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασες με άλλο φορτιστή; Πήγαινε το πίσω σαν DOA όσο προλαβαίνεις!
Link to comment
Share on other sites

Ναι το δοκίμασα και με άλλο φορτιστή. Χθες όλο το βράδυ φόρτισε απο το 30% στο 45%.
lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...