Jump to content

Sony Xperia Z1


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταρχήν ευχαριστώ και πάλι για τις άμεσες απαντήσεις...

Να πώ βέβαι ότι το Go η αλήθεια είναι ότι το είχα αφήσει στο έλεος του θεού, πράγμα που δεν πρόκειτε να κάνω με το Ζ1!

Διαπιστώνω δηλαδή ότι πολύ πιθανόν οι χαμηλότερες τιμές που προσφέρουν τα διάφορα σκρουτζομάγαζα να σε βάλουν σε άλλου είδους περιπέτειες, έτσι? Προτείνεται λοιπόν να προτιμήσω πλαισιο, Public κ.ο.κ. ούτως ώστε να είμαι καλυμένος ή υπάρχει και η περίπτωση κάποιο απο τα φθηνά να είναι και αξιόπιστο?

joker7 ήδη έχω ξεκινήσει το διάβασμα, αλλά πολλές σελίδες βρε παιδάκι μου αυτό το νήμα!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ισα ισα που τα παιδια δου λενε να αγορασεις απο σκρουρζ.. ;)

Δεν θα χεις κανενα προβλημα αν η συσκευη ειναι ευρωπαικη. Οσο για τα παρελκομενα, αλλαζουν απο αγορα σε αγορα. Πχ στην Γερμανια μπορει να εχει αλλα απο,τι στην Αγγλια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια χρονια πολλα καλη χρονια... τι λετε για το μαγνητικο καλωδιο φορτισης θα το προτιμουσατε σε σχεση με το dock? Η θα υπαρξει καποιο προβλημα επειδη το καλωδιο δν θα ειναι γνησιο? Π.χ. στην μπαταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια χρονια πολλα καλη χρονια... τι λετε για το μαγνητικο καλωδιο φορτισης θα το προτιμουσατε σε σχεση με το dock? Η θα υπαρξει καποιο προβλημα επειδη το καλωδιο δν θα ειναι γνησιο? Π.χ. στην μπαταρια... ;)

 

Το εγραψα και μερικα post πριν.Πηρα βαση και ανταπτορα απο ebay,και τα 2 πηγαν 10€ περιπου.Τα εχω πανω απο μηνα τωρα και δεν εχω παρατηρησει καποιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ευχαριστώ και πάλι για τις άμεσες απαντήσεις...

Να πώ βέβαι ότι το Go η αλήθεια είναι ότι το είχα αφήσει στο έλεος του θεού, πράγμα που δεν πρόκειτε να κάνω με το Ζ1!

Διαπιστώνω δηλαδή ότι πολύ πιθανόν οι χαμηλότερες τιμές που προσφέρουν τα διάφορα σκρουτζομάγαζα να σε βάλουν σε άλλου είδους περιπέτειες, έτσι? Προτείνεται λοιπόν να προτιμήσω πλαισιο, Public κ.ο.κ. ούτως ώστε να είμαι καλυμένος ή υπάρχει και η περίπτωση κάποιο απο τα φθηνά να είναι και αξιόπιστο?

joker7 ήδη έχω ξεκινήσει το διάβασμα, αλλά πολλές σελίδες βρε παιδάκι μου αυτό το νήμα!:lol:

 

ακριβως ο,τι λεει ο Κωνσταντινος, αυτο που σου ειπαμε ειναι οτι εφοσον προκειται για κινητα που προοριζονται για την ευρωπαικη αγορα (πλεον τα σκρουτζομαγαζα μονο τετοια φερνουν αλλα το ρωτας για σιγουρια) δεν εχεις κανενα θεμα, ειναι ακριβως το ιδιο ακομα και χωρις ταινια ασφαλειας, η οποια δεν ειναι καποια ειδικη ταινια εξαλλου, και απλα μπορει να μην εχει καποιο εξτρα αξεσουαρ το οποιο δεν αξιζει πανω απο 5-10 ευρω, αλλα οταν γλιτωνεις πανω απο 200 νομιζω οτι δεν υπαρχει συγκριση.

Εγω σου εγγραψα και απο ποια μαγαζια εχω ψωνισει, στα 7spot του παλαιου φαληρου μαλιστα με εξυπηρετησε πολυ ωραια η Ευαγγελια, αν μενεις εκει κοντα..και ειχε απο τις καλυτερες τιμες, δεν ξερω τωρα αν εχει ακολουθησει την πτωση. το birdphone επισης αν και θυμαμαι ηταν πιο ακριβο οταν πηρα εγω (απο το birdphone εχω παρει συσκευες ανω των 2.000 ευρω συνολικα περισυ και με καμια δεν ειχα θεμα)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νικο ασε τα φουμαρα για τις τιμες... την Ευαγγελια εχεις βαλει στο ματι...;)

 

Και εγω το Ζ και το ταμπλετ μου απο seven τα πηρα. Τρομερη εξυπηρετηση και σε μια μερουλα στην πορτα μου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νικο ασε τα φουμαρα για τις τιμες... την Ευαγγελια εχεις βαλει στο ματι...;)

 

Και εγω το Ζ και το ταμπλετ μου απο seven τα πηρα. Τρομερη εξυπηρετηση και σε μια μερουλα στην πορτα μου.:)

 

εμενα αργησαν λιγο αλλα ηταν οι μονοι που μου ειπαν οτι θα με αφησουν να δω το Ζ1 πρωτα, να τσεκαρω οτι η οθονη ειναι οκ (κιτρινιλα) και μετα να παραλαβω.

Απο εκει και περα, πολυ ομορφη η Ευαγγελια.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εμενα αργησαν λιγο αλλα ηταν οι μονοι που μου ειπαν οτι θα με αφησουν να δω το Ζ1 πρωτα, να τσεκαρω οτι η οθονη ειναι οκ (κιτρινιλα) και μετα να παραλαβω.

Απο εκει και περα, πολυ ομορφη η Ευαγγελια.

 

Ωπ...Νικόλα αυτό με την κιτρινίλα πως θα το διαπιστώσω κι εγώ ο ανίδεος???:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ωπ...Νικόλα αυτό με την κιτρινίλα πως θα το διαπιστώσω κι εγώ ο ανίδεος???:rolleyes:

 

Φιλαρακι αυτο ειναι θεμα τυχης και γενικα μειονεκτημα του Ζ1, ακομα και με την καλη οθονη να σου κατσει, το Ζ1 εχει μετρια οθονη. το θεωρουσα υπερβολη στην αρχη, και ισως ειναι αν δεν καιγεσαι με αυτα, αλλα οταν το συγκρινα με το asus Μου που εχει οθοναρα ειδα οτι υπαρχει αρκετη διαφορα. ομως αν δεν χρησιμοποιεις ταυτοχρονα ενα αλλο κινητο καλυτερο ισως να μην το καταλαβεις ποτε..

Εγω πιστευω οτι με ενοχλησε την 1η φορα επειδη τα ειχα και τα 2 μαζι. ειδικα στα χρωματα ειναι πολυ ανωτερο το asus ή πολυ κατωτερο το Ζ1, παρτο οπως θες.

παρολα αυτα το ξαναπηρα το Ζ1 γιατι ο συνδυασμος "αδιαβροχο, πρακτικο και ευκολο μενου σονυ, ελλειψη lag/snapdragon 800, καλη καμερα-δεν ειναι κατι τρομερο αλλα ειναι απο τις καλυτερες αν ξερεις να παιζεις και με ρυθμισεις, ανεκτο παχος" μου το εδινε το Ζ1. Αν ηταν λιγο πιο μαζεμενο σε διαστασεις θα ηταν ονειρο, οπως το Ζ, το οποιο ειχα πριν.

 

Οσο αφορα την οθονη λοιπον, μονο αν το βαλεις διπλα απο ενα αλλο Ζ1, πχ σε ενα καταστημα πλαισιο, και τα βαλεις στην ιδια φωτεινοτητα. εγω την γκριζοκιτρινιλα του λευκου την αντιμετωπισα με ενα app Που τρεχει μονιμα και δεν εχει επηρεασει μπαταρια και επιδοσεις καθολου, αλλαζοντας λιγο την ψυχροτητα των χρωματων, και θεωρω οτι εχει βελτιωση, αλλα αλλος φιλος εδω ειπε οτι δεν βλεπει διαφορα. οποτε η αυτος εχει μεγαλυτερο προβλημα ή εγω νομιζω οτι βελτιωθηκε ή και τα 2.

Εν τελει θα το παρεις με ρισκο ως προς αυτο το ζητημα. το καλυτερο ειναι να δεις ενα με τετοια οθονη να δεις αν σε ξενερωνει πολυ. εμενα λιγο εως καθολου, και αυτο λογω παραλληλης χρησης asus..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά!Καλή χρονιά σε όλους!Να ρωτήσω στη τελευταία αναβάθμιση αντιμετωπίζει κανείς προβλήματα; παρατήρησα ότι η διαχείριση της μπαταρίας είναι ακόμη καλύτερη αλλά το σήμα μου φαίνεται κάπως χειρότερο χωρίς να έχω δώσει ιδιαίτερη προσοχή!
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά!Καλή χρονιά σε όλους!Να ρωτήσω στη τελευταία αναβάθμιση αντιμετωπίζει κανείς προβλήματα; παρατήρησα ότι η διαχείριση της μπαταρίας είναι ακόμη καλύτερη αλλά το σήμα μου φαίνεται κάπως χειρότερο χωρίς να έχω δώσει ιδιαίτερη προσοχή!

 

ωρες ωρες την εχω και εγω αυτη την αισθηση, αλλα δεν με εχει πολυαπασχολησει. η μπαταρια οντως, ξεχναει να πεσει..με 5-6 ωρες οθονης και αρκετο ιντερνετ και να εχει 20% ακομα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ακριβως ο,τι λεει ο Κωνσταντινος, αυτο που σου ειπαμε ειναι οτι εφοσον προκειται για κινητα που προοριζονται για την ευρωπαικη αγορα (πλεον τα σκρουτζομαγαζα μονο τετοια φερνουν αλλα το ρωτας για σιγουρια) δεν εχεις κανενα θεμα, ειναι ακριβως το ιδιο ακομα και χωρις ταινια ασφαλειας, η οποια δεν ειναι καποια ειδικη ταινια εξαλλου, και απλα μπορει να μην εχει καποιο εξτρα αξεσουαρ το οποιο δεν αξιζει πανω απο 5-10 ευρω, αλλα οταν γλιτωνεις πανω απο 200 νομιζω οτι δεν υπαρχει συγκριση.

Εγω σου εγγραψα και απο ποια μαγαζια εχω ψωνισει, στα 7spot του παλαιου φαληρου μαλιστα με εξυπηρετησε πολυ ωραια η Ευαγγελια, αν μενεις εκει κοντα..και ειχε απο τις καλυτερες τιμες, δεν ξερω τωρα αν εχει ακολουθησει την πτωση. το birdphone επισης αν και θυμαμαι ηταν πιο ακριβο οταν πηρα εγω (απο το birdphone εχω παρει συσκευες ανω των 2.000 ευρω συνολικα περισυ και με καμια δεν ειχα θεμα)

 

Φίλε Νίκο αυτό με την ταινία μπορείς να μου το εξηγήσεις? Ούτε το δικό μου είχε ταινία ασφαλείας και μέσα είχε φορτιστή 850mah(δεν ξέρω πόσο είναι οι δίκοί σας).Ξέρεις γιατί συμβαίνει αυτό??

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο αυτό με την ταινία μπορείς να μου το εξηγήσεις? Ούτε το δικό μου είχε ταινία ασφαλείας και μέσα είχε φορτιστή 850mah(δεν ξέρω πόσο είναι οι δίκοί σας).Ξέρεις γιατί συμβαίνει αυτό??

 

Ναι, απο καπου τα παιρνουν που δεν βαζουν ουτε ταινια! :P

τι να σου πω,μπορει ναναι απο επισκευασμενα, μεχρι και για οικονομια να τα κανουν ετσι και μειωση της τιμης.

και μενα 850αρη ειχε αλλα το φορτιζω με του Τ τον 1500αρη, τωρα που το λες το προσεξα!

Το ΒΤ μου που ειναι σονυ ειχε 850αρη. τωρα τι συμπερασμα να βγαλω δεν ξερω, αλλα το κινητο ειναι οκ και γενικα δεν πιστευω οτι υπαρχει θεμα. αν υπαρχει θα το διαπιστωσουμε καποια στιγμη :lol::lol:

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχε κανένας LG g2 να μας κάνει μια σύγκριση.....
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο αυτό με την ταινία μπορείς να μου το εξηγήσεις? Ούτε το δικό μου είχε ταινία ασφαλείας και μέσα είχε φορτιστή 850mah(δεν ξέρω πόσο είναι οι δίκοί σας).Ξέρεις γιατί συμβαίνει αυτό??

 

έμενα από wind σφραγισμένο 1500αρη έχω

Link to comment
Share on other sites

Απο handtech.uk εχω παρει 3 Xperia κανενα δεν ειχε ζελατινα στην κουτα ,τα 2 ουτε ταινια ασφαλειας ,μεσα ηταν ολα σφραγισμενα με 1500αρη φορτιστη ,επισης και τα 3 αγοραστηκαν οταν κυκλοφορησαν οι συσκευες οποτε δεν τιθεται θεμα επισκευασμενων ,επισης και τα 3 λειτουργουν αψογα

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Απο handtech.uk εχω παρει 3 Xperia κανενα δεν ειχε ζελατινα στην κουτα ,τα 2 ουτε ταινια ασφαλειας ,μεσα ηταν ολα σφραγισμενα με 1500αρη φορτιστη ,επισης και τα 3 αγοραστηκαν οταν κυκλοφορησαν οι συσκευες οποτε δεν τιθεται θεμα επισκευασμενων ,επισης και τα 3 λειτουργουν αψογα

 

εμενα ειχαν ζελατινες μεσα και καποιο ειχε και smart tags! γενικα αποτι καταλαβαινω ειναι λιγο ο,τι ναναι η κατασταση χωρις ομως αυτο να σημαινει οτι παιρνουμε κατωτερο προιον.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1500 και χωρίς ταινία και το δικό μου. Μέσα σφραγισμένα όλα όπως και το κουτί από έξω με αυτοκόλλητο. Γερμανικό.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι αγγλικό. Δεν είχε ταινία ασφαλείας όπως έχω αναφέρει.Το κινητό όμως μέσα είχε τις ζελατίνες μπρος και πισω.Ο φορτιτής όμως είναι ο EP 800,και φαίνεται ότι δεν είναι αυτό του μοντέλου γιατί το usb δεν μπαίνει τελείως μέσα, φαίνεται λίγο το σιδεράκι! Καλύτερα που μου έδωσαν αυτό γιατί κανω πιο αργή - στρωτή φόρτιση, έχω κρατήσει και τον 1500 από το p που είχα. Είναι όμως περίεργο..

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι αγγλικό. Δεν είχε ταινία ασφαλείας όπως έχω αναφέρει.Το κινητό όμως μέσα είχε τις ζελατίνες μπρος και πισω.Ο φορτιτής όμως είναι ο EP 800,και φαίνεται ότι δεν είναι αυτό του μοντέλου γιατί το usb δεν μπαίνει τελείως μέσα, φαίνεται λίγο το σιδεράκι! Καλύτερα που μου έδωσαν αυτό γιατί κανω πιο αργή - στρωτή φόρτιση, έχω κρατήσει και τον 1500 από το p που είχα. Είναι όμως περίεργο..

 

και μενα αγγλικο και με τον ιδιο φορτιστη. απο που το πηρες εδω?

απο εκει και περα και εγω προτιμω τον αργο, γρηγορο εχω απο το Τ και αργο για ηπιοτερη χρηση της μπαταριας. εξαλλου το βαζω στον υπνο, οποτε οσο πιο αργα φορτισει τοσο καλυτερα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Από το μαγαζι tokinito,καπως ετσι λεγεται..Νομίζω ότι καταλαβα γιατί έχουμε άλλο φορτιστή.Διάβασα στην ενότητα του z,οτι ο αγγλικός φορτιστής έχει άλλες προδιαγραφες και δεν δουλεύει στην υπόλοιπη Ευρώπη εκτός αν βάλεις αντάπτορα.Μπορεί δηλαδή απλα να έχει άλλες επαφές ή αλλα volt.Γι αυτό και δν βρήκαμε ταινία ασφαλείας.Το ανοίξανε και μας τον άλλαξαν...

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το ονομα της εφσρμογης της καμερας με τα εφφε οπωςνο δεινοσαυρος πως λεγεται? Γιατι εμενα σε xperia z μετα την αναβαθμιση σε 4.3 μου επιτρεπει να κανω εγκατασταση στην καμερα το fxguru το οποιο απο,τι θυμαμαι υπηρχε ηδη στο market. Αυτο εχει και σε σας ή καποια ειδικα διαμορφωμενη εφαρμογη απο τη σονυ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδες το ονομα της εφσρμογης της καμερας με τα εφφε οπωςνο δεινοσαυρος πως λεγεται? Γιατι εμενα σε xperia z μετα την αναβαθμιση σε 4.3 μου επιτρεπει να κανω εγκατασταση στην καμερα το fxguru το οποιο απο,τι θυμαμαι υπηρχε ηδη στο market. Αυτο εχει και σε σας ή καποια ειδικα διαμορφωμενη εφαρμογη απο τη σονυ?

Λέγεται AR EFFECT λέγεται με τον δεινόσαυρο, εσύ πια ψάχνεις ??τι κάνει ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...