Jump to content

Κινέζικα κινητά: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, απορίες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ολα τα κινεζικα κινητα που εχουν media tek εχουν την ιδια αποδοση στο gps,η αναλογα την εταιρεια υπαρχουν διαφορες στην σταθεροτητα και ταχυτητα κλειδωματος δορυφορων?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα μ' αρέσει! :)

Τουλάχιστον ξεχωρίζει. Ενδιαφέρουσα περίπτωση αλλα έχω αμφιβολίες για την εταιρία και την τιμή (too good to be true?)

 

Το ίδιο φασόν κινητό από την Umi

 

http://www.to2c.com/umi-x1-pro-tf-card-solution.html

 

Οπότε μπορείς να αποφύγεις την πατατοDoogee...

Link to comment
Share on other sites

143$ με 32άρα κάρτα SD. 128 με την 8άρα.

 

To Lenovo το λες για καλό δηλαδή? Χτες είχα ένα S650 στα χέρια μου και έτριζε σαν τα πατώματα στα θρίλερ. Το πρώτο μου Cubot GT99 λιγότερο έτριζε.

Link to comment
Share on other sites

143$ με 32άρα κάρτα SD. 128 με την 8άρα.

 

To Lenovo το λες για καλό δηλαδή? Χτες είχα ένα S650 στα χέρια μου και έτριζε σαν τα πατώματα στα θρίλερ. Το πρώτο μου Cubot GT99 λιγότερο έτριζε.

 

Ολα εξαρτονται πολυ και απο την χρηση και ποσο το προσεχει ο ιδιοκτητης.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω σε κανα 10ημερο το MySAGA D1 που παιζει και ραδιο χωρις ακουστικα σχεδον στην ιδια τιμη,αλλα φυσικα χωρις να το φτανει στην μπαταρια (1150mAh εχει).

Επειδη και οι 2 συσκευες δεν υποστηριζουν Ελληνικα ,θελω να δω στο MySAGA τα μηνυματα πως θα ερχονται.Το καλο και με τα 2 ειναι οτι ειναι ψιλοεπωνυμα οποτε νιωθεις οτι κοντρολαρεις λιγο το SAR ,και δεν θα ψηνεσαι.Το Xiaocai ειναι οτι πρεπει για 2η συσκευη-power bank να φορτιζεις το smartphone σου σε ωρα αναγκης.

 

 

Συγνωμη αλλα με 50 Ευρω,ποσους πυρηνες θα ηθελες?ΜΤΚ6572 φοραει.Σφαιρα παει.

Τουλαχιστον 8...:-P

Link to comment
Share on other sites

Ολα εξαρτονται πολυ και απο την χρηση και ποσο το προσεχει ο ιδιοκτητης.

 

Την Παρασκευή το παρέλαβε...

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω σε κανα 10ημερο το MySAGA D1 που παιζει και ραδιο χωρις ακουστικα σχεδον στην ιδια τιμη,αλλα φυσικα χωρις να το φτανει στην μπαταρια (1150mAh εχει).

Επειδη και οι 2 συσκευες δεν υποστηριζουν Ελληνικα ,θελω να δω στο MySAGA τα μηνυματα πως θα ερχονται.Το καλο και με τα 2 ειναι οτι ειναι ψιλοεπωνυμα οποτε νιωθεις οτι κοντρολαρεις λιγο το SAR ,και δεν θα ψηνεσαι.Το Xiaocai ειναι οτι πρεπει για 2η συσκευη-power bank να φορτιζεις το smartphone σου σε ωρα αναγκης.

 

Ωραίο και το MySAGA και με πιο βολικές διαστάσεις. Απλά το xiaocai με βολεύει γιατί είναι αδιάβροχο και λειτουργεί και σαν power bank!

Τώρα αυτό που λες για τα ελληνικά δεν το είχα σκεφτεί και δεν ξέρω τι γίνεται :worry: Όταν με το καλό παραλάβεις στείλε μου ένα pm αν μπορείς, να μου πεις τι παίζει με τα μηνύματα για να ξέρω αν θα πάρω ή όχι το X6 :)

Link to comment
Share on other sites

143$ με 32άρα κάρτα SD. 128 με την 8άρα.

 

To Lenovo το λες για καλό δηλαδή? Χτες είχα ένα S650 στα χέρια μου και έτριζε σαν τα πατώματα στα θρίλερ. Το πρώτο μου Cubot GT99 λιγότερο έτριζε.

 

Αν είναι να ρισκάρω με Κινέζο, θέλω να ρισκάρω το λιγότερο δυνατό. Προτιμώ Lenovo αντί για Ντούγκηδες και άλλους τρεχαγυρευόπουλους. :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειδα καπου ενα γενικο συγκριτικο και θα παρακαλουσα τους κατοχους-γνωστες να μας δωσουν τα φωτα τους. Ευχαριστω.
SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Ειναι σαν να ρωτάς: Mercedes VS BMW - ποιό ειναι καλύτερο?

 

Πολύ "γενική" η ερώτηση, οπότε, καλύτερα να γίνεις ποιο "συγκεκριμένος"...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν ειδα καπου ενα γενικο συγκριτικο και θα παρακαλουσα τους κατοχους-γνωστες να μας δωσουν τα φωτα τους. Ευχαριστω.

 

Συγκριτικό εταιριών; :confused:

Σε γενικές γραμμές θεωρούνται ισάξιες όσον αφορά τις συσκευές τους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σαν να ρωτάς: Mercedes VS BMW - ποιό ειναι καλύτερο?

 

Πολύ "γενική" η ερώτηση, οπότε, καλύτερα να γίνεις ποιο "συγκεκριμένος"...

 

Ποιότητα κατασκευής υποστήριξη μπαταρία κλπ σίγουρα θα υπάρχουν διαφορές.

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει λίγο καλύτερες οθόνες για την THL και τάση για μικρότερες μπαταρίες (γιατί δίνει slim σχήματα στα κινητά της και δεν χωράνε και μεγάλες έτσι κι αλλιώς).
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μαζεψε κατι παραπανω και παρε κατι τις προκοπης αυτα σε λιγο καιρο δεν θα τα παιρνει ουτε ο υπνος.
SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο, λόγω μνήμης .... :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

 

ZLR F9006 απο Geekbuying στα 100$.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Τα έχεις δουλέψει? Ποιο είναι καλύτερο?

 

Το Catee ειναι το ιδιο τηλεφωνο με το Elephone P7 Mini.Γινεται πραγματικα χαμος.Κατασκευαζει μια εταιρεια ενα καλουπι κινητου και ορμανε 5-6 και βαζουν το ονομα τους.Το θετικο ειναι οτι ειναι ψιλοποιοτικα για τα χρηματα τους και πεφτει συνεχως η τιμη.Πιστευω συντομα θα εμφανιστουν τα 4πυρηνα με 1GB ram στα 50 ευρω...

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...